Autor Tema: Lost  (Posjeta: 748589 )

0 članova i 5 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Lost
« Odgovor #600 : 26.01.2009. 15:36:28 »
BRAVO Almine  ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog Definitivno CAR

Spoiler for Hiden:
Zato Faradej kaze da Dez ode kod njegove keve, da bi mu ona rekla gde je sada Ostrvo, i da sledeci put kada Faradej sreti Dezmonda, da mu ovaj kaze to, a potom da Faradej vidi kako da spreci ono vremensko oscilovanje! Ima smisla, ima...

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #601 : 26.01.2009. 15:37:37 »
Procitao sam ja spoiler za to. :)
Svaka ti cast ako si sam to provalio.

Edit:

Evo nekih stvarcica za narednu epizodu. Ima i nekih sneak peek-ova, pa ako hocete postavicu.

Spoiler for Hiden:
Synopsis
Desmond looks for a woman who might be the key to helping Faraday stop the island's unpredictable movements through time; Locke finds out who has been attacking the survivors

Guest List
Guest starring are Nestor Carbonell as Richard Alpert, Sonya Walger as Penelope "Penny" Widmore, Alan Dale as Charles Widmore, Rebecca Mader as Charlotte Lewis, Tom Connolly as Jones, Alexandra Krosney as Ellie, Imelda Corcoran as Abigail, Matthew Alan as Cunningham, Dan Hildebrand as custodian, Mary Ann Taheny as Moira, Raymond Ma as Efren Salonga, Sarah Farooqui as Theresa and Tuli Roy-Kirwan as secretary.

Casting News
[Nigel]
British, in his late teens. Smart and mature for his age, if a little rough around the edges.

[Sophie]
British aristocrat in her late teens and appears quite innocent and a little prim, but underneath she is formidable.

[CUNNINGHAM]
Mid-20s to Early 30s. Any ethnicity. Athletic, used to living outdoors and off the land. He is a loyal soldier but willing to compromise with the enemy to protect his men...VERY NICE CO-STAR. THIS ROLE IS INTRODUCED IN 502 AND HAS 3 SCENES IN 503.

[Abigail]
Female, 30s, British; working class. Stoic - but deeply wounded. Has a way with bitter sarcasm, though she's a loyal caregiver at heart...ONE DAY GUEST STAR (Theresa's nurse)

[Theresa]
Female, 30s, British, blonde. Pretty suffers from dementia but also has short periods of complete lucidity...ONE DAY GUEST STAR, COULD POSSIBLY RECUR

[SOLANGA]
Male, 50s, Filipino. The village doctor in a small, rural community. Has his vices but also genuine medical skills. Speaks relatively good English with an accent...CO-STAR

[JANITOR]
Male, late 40s or 50s, must have a British working class accent. Nosy, opinionated, resident rumor monger of a school. Knows everyone's business and can't keep a secret to save his life...NICE CO-STAR

Edit 2:

Evo sredjeno. :)
« Zadnja izmjena: 26.01.2009. 15:44:47 SuperSerb »

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Lost
« Odgovor #602 : 26.01.2009. 15:40:31 »
Nema ti nista u spoileru :)

A nije vam fora da citate po netu i da se pravite pametni ovde !!! ;)

EDIT: Pa pretpostavio sam da je umesto reci, pogotovo kada sam video posle ovaj drugi, ali bolje napisi rec, jer ces ovako cimati ljude da kliknu...:)
« Zadnja izmjena: 26.01.2009. 15:44:05 blackholemix »

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Lost
« Odgovor #603 : 26.01.2009. 16:20:44 »
Ja nikad ne čitam strane forume što se tiče Losta i njihove spoilere, pa je logično da sam ovo u prošlom spoileru sam skužio, a i logično je. I evo još nešto u donjem spoileru što je isto tako logično za onoga ko pažljivo prati detalje u seriji i ono što ja stavim u svojim titlovima.

Spoiler for Hiden:
Sjećate li se pete epizode u sezoni 4. "Nepromjenjljiva" kada Desmond odjednom počne preskakati u vremenu jer je napustio ostrvo? U toj epizodi od istih posljedica ona ženska članica posade broda izvrši samoubitstvo skočivši u okean. Mislim da je to ona što je Danielu uputila raketu kada je mjerio oscilacije u vremenu. A od istih posljedica umre i radio-vezista član posade broda. Desmondu u toj epizodi počne teći krv iz nosa, dakle moždane vijuge su mu se već bile načele, ali srećom pronalazi svoju "nepromjenljivu" u tim vremenskim putovanjima i ipak ostane živ. Njegova nepromjenljiva je naravno Penelope. Ali najvažnije je kada Daniel na kraju te epizode vadi ovu svoju knjižicu u kojoj piše AKO NEŠTO KRENE PO ZLU, DESMOND
HUME ĆE BITI MOJA NEPROMJENLJIVA
. Upravo o tome se sada radi i u tome je glavna opasnost za sve koji su ostali na ostrvu. Jer vidimo da sila koja upravlja putovanjem kroz vrijeme je oslobođena i ostrvo je počelo nekontrolisano preskakati. Zato je i Charlotti počela curiti krv iz nosa i zato se Daniel onoliko zabrinuo kad je to vidio. Zato je Daniel bio onoliko presretan kada je Sawyera uspio odgovoriti da Desmond otvori vrata da bi on sam svojoj nepromjenljivoj rekao da ode na Oxford kod njegove mame.

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Lost
« Odgovor #604 : 26.01.2009. 16:27:22 »
Sa ovim se slazem u potpunosti, to sam i ja primetio !!!

Spoiler for Hiden:
Dezmond moze biti Faradeju konstanta, jer samo njega vidja u onom sadasnjem vremenu ostrvoskom, a zna ga i iz 1996...;)

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Lost
« Odgovor #605 : 26.01.2009. 16:39:47 »
U pravu si BHM, ali važnije je to što je

Spoiler for Hiden:
Desmond u stvari konstanta od ostrva. Daniel je to skužio i po meni je pravi ušćuhli papak što to drži samo za sebe.

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Lost
« Odgovor #606 : 26.01.2009. 16:55:50 »
Spoiler for Hiden:
Da da, primetio sam da ti hejtujes na njega! LOL Onako on ni meni nije gotivan, samo sto mi se svidja, sto je JJ ubacio takvog lika, i svidja mi se koliko je to po danasnjoj nauci sve jako tacno !!! Npr ono za raketu, to je apsolutno tacno i moguce!! Kao i mnoge stvari koje deluju istripovano, a ustvari nisu! :) Tako da JJ je sigurno trazio pomoc od velikog broja vrhunskih naucnika, to mu je super! 

E sad to sto on drzi u tajnosti, pa sta znam, jeste malo pizda zbog toga, ali opet i ima nekih opravdanja, tipa mozda ne bi treba da im kaze, jer ako znaju nesto, mozda posle u njihovoj svesti nece funkcionisati, ali to mislim da nije, nego da vise cuti da ne stvara paniku !!! Tako je milion puta lagao Sayid, Jack i mnogi, pa ga zbog toga i ne krivim puno...

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Lost
« Odgovor #607 : 26.01.2009. 17:50:45 »
Pazi malo, možda ste me svi pogrešno shvatili jer se nisam baš najbolje izrazio. Ne mrzim Bena i Daniela zato što su u seriji jer svaki lik u Lost je važan, svaka uloga. Nijedna uloga u seriji nije džaba, nije bez veze. Ali ne volim tipove osoba kakvi su oni.

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Lost
« Odgovor #608 : 26.01.2009. 21:33:58 »
Tako sam i mislio, naravno da je svaki lik u LOSTu bitan, cak jako znacajan!

Nego sad sam bio u mojoj omiljenoj kafani, pa tako popismo puno piva, i pricasmo malo o LOSTu LOL Dodjoh na jednu ludu ideju, mozda je to zbog piva, a mozda je stvarno tako, ali 2010 ce pokazati da li sam bio u pravu ! :)



Spoiler for Hiden:
Dakle, ko je pratio ovde ovu temu video je moju teoriju, tj logicnost da ce Aaron postati vodja ostrva! To mi je sada jos logicnije, jer JJ voli da zatvori krug, tj ide jednu pricu, ide, dodje do kraja, ali ostavi mali otvor, da bi takva prica mogla da se ponovi, tj da je tako u stvarnom zivotu, i da se to uvek desava! Ko je gledao Alias, znace da je upravo tako zavrsio tu seriju!

E sad, kada se 815 srusi na ostrvo, pre toga smo imali Dharmu, ljude oko nje, Ritcharda i njegove ljude, i treci su ovi iz aviona (ne racunam Dezmonda, Rusou....)

Ovaj put kada se vrate, opet cemo imati Darmu, zatim ove koji su na ostrvu ostali, i nove iz aviona, ovi koji su tamo ostali, dakle Sawyer, Juliet..Ritchard...oni bi trebali da pobiju Darmu, kao sto je Ben ucinio uz pomoc Richarda, a onda neko od novih ko je dosao (mislim na sestorku) trebao bi da postane novi vodja kao sto je to postao Locke, a od njih 6 ko bi to bio nego Aaron !

Naravno tada se zavrsava serija, ukljucujuci jos neka otkrica, sta je sta, i ko je ko, ALI NE sve, kao npr da nece prikazati ko je Jacob
« Zadnja izmjena: 26.01.2009. 21:45:57 blackholemix »

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #609 : 26.01.2009. 21:59:12 »
Spoiler for Hiden:
Ja bih se razocarao da ne vidim tog famoznog Dzejkoba u seriji.

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Lost
« Odgovor #610 : 26.01.2009. 22:04:22 »
Spoiler for Hiden:
Ja bih se razocarao da ne vidim tog famoznog Dzejkoba u seriji.

Pa ja mislim da ces se onda definitivno razocarati !!! Kako mozes da ocekujes da ti prikazu Boga, kad on stvarno jeste Bog !!! LOL

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Lost
« Odgovor #611 : 26.01.2009. 22:09:25 »
Brate, glupo poređenje..
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Lost
« Odgovor #612 : 26.01.2009. 22:11:06 »
Brate, glupo poređenje..

Spoiler for Hiden:
Da je Jacob Bog? Hm pa sta je? ;)
Uostalom procitaj Bibliju pa vidi...

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Lost
« Odgovor #613 : 26.01.2009. 22:23:30 »
Neću da nastavljam da se ovo ne bi pretvorilo u off topic raspravu.. Moje lično mišljenje je da su scenaristi i režiseri i svi oni na LSD-u, čim su uspeli ovoliko da iskomplikuju. A seriju ću da pratim do kraja da vidim da li će uspeti da se odmrse iz ovoga..
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Lost
« Odgovor #614 : 26.01.2009. 22:29:21 »
Neću da nastavljam da se ovo ne bi pretvorilo u off topic raspravu.. Moje lično mišljenje je da su scenaristi i režiseri i svi oni na LSD-u, čim su uspeli ovoliko da iskomplikuju. A seriju ću da pratim do kraja da vidim da li će uspeti da se odmrse iz ovoga..

Necemo u OFF pricamo o Jacobu LOL

Spoiler for Hiden:
Pa oni su zakomplikovali sada kao malo, brzo se to razmota, samo ako zele, i plus sto neke stvari ce tako ostaviti, da ostanu "nejasne" , Jacob, Black Smoke, pomeranje ostrva...cenim da sve to ostaje tako kako jeste!!! Mozda gresim, ali imam velike razloge da ovako mislim, tako da smeo bih i da se kladim u nesto veliko! ;)

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #615 : 26.01.2009. 23:02:38 »
Sta ste napali tog Jacoba on je ja mislim nesto kao Benov zarobljenik...jer nebi trazio Locku pomoc u 4 sezoni.....

Spoiler for Hiden:
Press Release

DESMOND SEARCHES FOR A WOMAN WHO COULD BE THE KEY IN HELPING FARADAY STOP THE ISLAND'S ERRATIC MOVEMENTS THROUGH TIME, ON ABC'S "LOST"

"Jughead" - Desmond goes in search of a woman who could be the key to helping Faraday stop the island's erratic movements through time, and Locke discovers the identity of the unknown forces who have been attacking the survivors, on "Lost," WEDNESDAY, JANUARY 28 (9:00-10:02 p.m., ET) on the ABC Television Network.

"Lost" stars Naveen Andrews as Sayid, Henry Ian Cusick as Desmond, Jeremy Davies as Daniel Faraday, Michael Emerson as Ben, Matthew Fox as Jack, Jorge Garcia as Hurley, Josh Holloway as Sawyer, Yunjin Kim as Sun, Ken Leung as Miles, Evangeline Lilly as Kate, Elizabeth Mitchell as Juliet and Terry O'Quinn as Locke.

Guest starring are Nestor Carbonell as Richard Alpert, Sonya Walger as Penelope "Penny" Widmore, Alan Dale as Charles Widmore, Rebecca Mader as Charlotte Lewis, Tom Connolly as Jones, Alexandra Krosney as Ellie, Imelda Corcoran as Abigail, Matthew Alan as Cunningham, Dan Hildebrand as custodian, Mary Ann Taheny as Moira, Raymond Ma as Efren Salonga, Sarah Farooqui as Theresa and Tuli Roy-Kirwan as secretary.

"Jughead" was written by Elizabeth Sarnoff & Paul Zbyszewski and directed by Rod Holcomb.

Source: ABC

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Lost
« Odgovor #616 : 26.01.2009. 23:05:23 »
@anniani - Pošto si ti prava "čačkalica"  ;) :) za razne informacije, da nisi negdje iščačkala šta Sawyer šapne Kate na uho prije iskakanja iz helikoptera?

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline zola

  • Novi član
  • *
  • Postova: 17
Odg: Lost
« Odgovor #617 : 26.01.2009. 23:10:55 »
rekao joj je ovo nije potvrdjeno


Spoiler for Hiden:

I have a daughter in Alabama. Find her and tell her I'm sorry
« Zadnja izmjena: 26.01.2009. 23:24:09 zola »

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Lost
« Odgovor #618 : 26.01.2009. 23:17:22 »
rekao joj je ovo nije potvrdjeno


Spoiler for Hiden:
I have a daughter in Alabama. Find her and tell her I'm sorry

Tako je ! Neki deo se cak i cuje, to ima na netu svuda redom, mislim da mozes na yt da pogledas, a cak su ovde u Srbiji kada je isla na FOXu taj deo i titlovali :) tj ubacili su pocetak te prve recenice! :)

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Lost
« Odgovor #619 : 26.01.2009. 23:25:37 »
OK, hvala vam obojici  clapp Meni lično bilo mrsko tražiti  ;) pa sam zato ovdje pitao.

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Lost
« Odgovor #620 : 26.01.2009. 23:55:37 »
Sta ste napali tog Jacoba on je ja mislim nesto kao Benov zarobljenik...jer ne    bi trazio Locku pomoc u 4 sezoni.....


Spoiler for Hiden:
Mozda  se HELP ME odnosi na to da treba da pomogne Benu da srede ljude koji ce doci, ili da prosvetli Locke da je on stvarno Poseban!

Mislim da to sto si rekao ne moze biti tacno iz prostog razloga sto je Jacob nesto Veliko, a Ben jedna trunka! Tako da..

Offline Z101

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 123
  • Spol: Muški
  • the most screwed up person in the world
Odg: Lost
« Odgovor #621 : 27.01.2009. 01:21:22 »
@zola
Spoiler for Hiden:
nije to rekao,jer je ona vec znala da on ima cerku,to joj je rekao ranije,rekao je:"my daughter never got...." i dalje se nije moglo cuti...
.

@bhm
Spoiler for Hiden:
jeste gos'n "svemoguci" je doveo nekog bogalja na ostrvo i iscelio ga da bi od njega trazio pomoc,zvuci logicno...ako nista drugo putovanje kroz vreme je poen za nauku u toj seriji.i da ti samo citiram sojera iz cetvrte sezone kad je rekao:"that's it im going back to the beach.i've never should've follow u 2 wackjobs anyway",obracavsi se benu i loku
Zvezdo, zgazi ih sve!

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Lost
« Odgovor #622 : 27.01.2009. 01:45:01 »
Almin
ne znam zaista sta joj je sapnuo, i ja sam tragala nekoliko puta pa sam odustala... lepse mi je da sacekam :) Ipak je Sojer u pitanju ;D
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Lost
« Odgovor #623 : 27.01.2009. 01:55:03 »
Ne obracajte paznju na titl, vec zvuk, a pratite da li su to te reci...

Ja TACNO cujem sledece (boldovano) :

Spoiler for Hiden:

I have a daughter in Alabama. Find her and tell her I'm sorry...

Tako da najverovatnije je ovo sve !


http://www.youtube.com/watch?v=R5W2-dvSzKk

EDIT: @Jablan, I tebe zeza? pa meni cas otvori cas nece, ne znam zasto, probao sam nece nikako ako je video unutra! Zato cu sebi dozvoliti ovako da stavim, a ko nije gledao 4. sez. nemoj da gleda! PS nisam ja SuperSerb LOL LOL
« Zadnja izmjena: 27.01.2009. 10:24:20 blackholemix »

Offline Jablan

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 996
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #624 : 27.01.2009. 08:29:52 »
e još da nešto staviš u taj spoiler ;)

Offline Z101

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 123
  • Spol: Muški
  • the most screwed up person in the world
Odg: Lost
« Odgovor #625 : 27.01.2009. 21:00:14 »
svaka cast bhm...
Zvezdo, zgazi ih sve!

Offline Jablan

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 996
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #626 : 27.01.2009. 21:04:29 »
ja sumnjam da se ovako dobro čulo kad je serija izašla, još
se sjećam da sam par puta vračao nazad i nisam ovako dobro nikada čuo.

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Lost
« Odgovor #627 : 27.01.2009. 21:07:04 »
Pa naravno da se nije culo !!! Ima isto ovako pojacano i za Kolibu !! Oni su uzeli taj video, pojacali mu zvuk, izbacili sumove, izostrili malo...tako da se lepo cuje !

Offline Jablan

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 996
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #628 : 27.01.2009. 21:23:01 »
ipak mi to smrdi, jbg, po prirodi sam uvijek sumnjičav ;D

Offline Z101

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 123
  • Spol: Muški
  • the most screwed up person in the world
Odg: Lost
« Odgovor #629 : 27.01.2009. 22:13:11 »
Jablan ima poentu...ako su vec izbacili sumove ko moze kaze da nisu ubacili nesto?ili bar malo podesili da zvuci kako zvuci?
Zvezdo, zgazi ih sve!

Tags: