Autor Tema: Lost  (Posjeta: 748478 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4050 : 28.02.2012. 21:18:31 »
Pogledaj u listi epizoda datum emitovanja posljednje epizode 2. sezone i datum prve epizode 3. sezone.
Onda pod Sezona 99 potraži koja epizoda je prikazana između te dvije.
To je 3.00.  ;D

Mislim da se tu uklapa S99E05: A Tale Of Survival.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Lost
« Odgovor #4051 : 28.02.2012. 22:12:17 »
Pogledaj u listi epizoda datum emitovanja posljednje epizode 2. sezone i datum prve epizode 3. sezone.
Onda pod Sezona 99 potraži koja epizoda je prikazana između te dvije.
To je 3.00.  ;D

Mislim da se tu uklapa S99E05: A Tale Of Survival.

i mislio sam da bi ta mogla biti  smileyNO1

Offline Branislav85

  • Novi član
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški
  • Chelsea
Odg: Lost
« Odgovor #4052 : 03.05.2012. 12:50:57 »
Povratak "Izgubljenih"?

03. maj 2012.
Serija će dobiti nastavak, rekao je jedan od autora Dejmon Lindlof.

Izgubljeni ("Lost") je bila američka serija koja je pratila živote preživelih putnika avionske nesreće na misterioznom tropskom ostrvu u južnom Pacifiku. Svaka epizoda sadržala je glavnu priču, koja se zbiva na ostrvu, praćenu drugom pričom vezanom za život pojedinih likova.

Poslednja epizoda serije koja je kod fanova stekla kultni status emitovana je u maju 2010, ali sada je jedan od autora i scenarista 45 epizoda rekao da će se "Izgubljeni" možda vratiti.

"Pre dve godine smo završili priču koju smo u tom trenutku hteli da ispričamo. Međutim, mogu da kažem da će se 'Izgubljeni' vratiti, samo u obliku drugačijem od onog na koji ste navikli", rekao je on za "Varajeti".

Serija je imala šest sezona, a epizode poslednje sezone gledalo je samo u Americi u proseku 11 miliona ljudi po epizodi. Nominovana je za brojne nagrade, i osvojila je, između ostalog, Emi i Zlatni globus za najbolju dramsku seriju i SAG nagradu za glumački ansambl.
Love is name, sex is game, forget the name and play the game!

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Lost
« Odgovor #4053 : 03.05.2012. 12:53:52 »
nepotrebno silovanje serije
Mrzim lopatare i limune

Offline ek

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 460
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4054 : 03.05.2012. 13:52:13 »
Taman sam počeo gledati šestu sezonu.
Možda i ne bude zadnja.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4055 : 03.05.2012. 13:57:14 »
Povratak "Izgubljenih"?

03. maj 2012.
Serija će dobiti nastavak, rekao je jedan od autora Dejmon Lindlof.

Izgubljeni ("Lost") je bila američka serija koja je pratila živote preživelih putnika avionske nesreće na misterioznom tropskom ostrvu u južnom Pacifiku. Svaka epizoda sadržala je glavnu priču, koja se zbiva na ostrvu, praćenu drugom pričom vezanom za život pojedinih likova.

Poslednja epizoda serije koja je kod fanova stekla kultni status emitovana je u maju 2010, ali sada je jedan od autora i scenarista 45 epizoda rekao da će se "Izgubljeni" možda vratiti.

"Pre dve godine smo završili priču koju smo u tom trenutku hteli da ispričamo. Međutim, mogu da kažem da će se 'Izgubljeni' vratiti, samo u obliku drugačijem od onog na koji ste navikli", rekao je on za "Varajeti".

Serija je imala šest sezona, a epizode poslednje sezone gledalo je samo u Americi u proseku 11 miliona ljudi po epizodi. Nominovana je za brojne nagrade, i osvojila je, između ostalog, Emi i Zlatni globus za najbolju dramsku seriju i SAG nagradu za glumački ansambl.
okle ti ovo?
znam da su i lindelof i cuse pred finale serije rekli da stavljaju tacku na lost jednom za vazda,i da vise nece progovorit nista na tu temu,sto su rekli,rekli su pred finale.sad sam nasao ovo o povratku na par linkova,ali nesto ne znam koliko je to pouzdano.ma koliko volio lost i uzasno mi nedostaje serija,mislim da bi se samo sjebali ako bi je nastavili,na bilo koji nacin.ionako su se posrali u zadnju sezonu,finale da ne pominjem.
« Zadnja izmjena: 03.05.2012. 14:02:11 coadj »
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4056 : 03.05.2012. 14:53:17 »
Ovo je Blic negde iskopao. Teško, ali baš teško da će da bude nešto od ovoga.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4057 : 03.05.2012. 15:46:48 »
naravno,nema sanse...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Branislav85

  • Novi član
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški
  • Chelsea
Love is name, sex is game, forget the name and play the game!

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4059 : 03.05.2012. 17:50:31 »
Ma daj ljudi ne čitajte o američkim serijama po našim novinama koje standardno lupaju gluposti.. Nema ništa od povratka Losta.

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: Lost
« Odgovor #4060 : 03.05.2012. 18:33:39 »



http://whatculture.com/tv/damon-lindelof-says-lost-is-likely-to-return.php

30 sekundi guglanja, stvarno opasna rabota proveriti informaciju pre postavljanja gluposti...

I da, citanje o americkim serijama na nasim sajtovima?  DAFUQ?

Offline aca_coa

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 169
Odg: Lost
« Odgovor #4061 : 07.05.2012. 09:33:47 »
I šta bi na kraju, jel ikada na internet procurila Lost Encyclopedia ?
Nisam naleteo nesto na nju (iskren da budem, nisam ni trazio), ali sam je juce narucio.
Bice u mojim rukama za nedelju-dve :)

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: Lost
« Odgovor #4062 : 07.05.2012. 10:55:34 »
Ja gledam seriju vec 4. put, trenutno sam na polovini 2. sezone, i jos uvek se desava da primetim neki novi detalj, neku novu recenicu...  ;D
Samo da ja preguram "Fire and Water" i slicne, koje su mi maltene upropastile 2. sezonu....

Offline projepro

  • Banned
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 359
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4063 : 16.05.2012. 13:58:24 »
Lost i fringe ne znas koja te serija vise ebe u mozak :P

Offline Dragan.P

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 138
Odg: Lost
« Odgovor #4064 : 16.05.2012. 14:33:39 »
Ja gledam seriju vec 4. put, trenutno sam na polovini 2. sezone, i jos uvek se desava da primetim neki novi detalj, neku novu recenicu...  ;D
Samo da ja preguram "Fire and Water" i slicne, koje su mi maltene upropastile 2. sezonu....

Ha ha, svaka ti cast. Ja je nisam ni jednom pogledao, dosao sam do trece sezone i to jos dok se prikazivala serija i nikada vise je nisam ni nastavio a iskreno i nemam neku zelju za time. Da ja tu lupam glavu sta je scenarista zamislio a sta su oni snimli i ko tu koga qara a ko koga ne. Neka hvala.

Offline Dark_Princess

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 347
  • Spol: Ženski
Odg: Lost
« Odgovor #4065 : 16.05.2012. 17:04:21 »
Ja gledam seriju vec 4. put, trenutno sam na polovini 2. sezone, i jos uvek se desava da primetim neki novi detalj, neku novu recenicu...  ;D
Samo da ja preguram "Fire and Water" i slicne, koje su mi maltene upropastile 2. sezonu....

Ha ha, svaka ti cast. Ja je nisam ni jednom pogledao, dosao sam do trece sezone i to jos dok se prikazivala serija i nikada vise je nisam ni nastavio a iskreno i nemam neku zelju za time. Da ja tu lupam glavu sta je scenarista zamislio a sta su oni snimli i ko tu koga qara a ko koga ne. Neka hvala.

 :o :o :o

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: Lost
« Odgovor #4066 : 16.05.2012. 18:46:19 »
Ja gledam seriju vec 4. put, trenutno sam na polovini 2. sezone, i jos uvek se desava da primetim neki novi detalj, neku novu recenicu...  ;D
Samo da ja preguram "Fire and Water" i slicne, koje su mi maltene upropastile 2. sezonu....

Ha ha, svaka ti cast. Ja je nisam ni jednom pogledao, dosao sam do trece sezone i to jos dok se prikazivala serija i nikada vise je nisam ni nastavio a iskreno i nemam neku zelju za time. Da ja tu lupam glavu sta je scenarista zamislio a sta su oni snimli i ko tu koga qara a ko koga ne. Neka hvala.
Brate, a ti se lepo baci na Belu Ladju i bog da te vidi!  :P

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Lost
« Odgovor #4067 : 16.05.2012. 19:12:05 »
sad se gleda Larin Izbor
Mrzim lopatare i limune

Offline Dragan.P

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 138
Odg: Lost
« Odgovor #4068 : 17.05.2012. 00:10:27 »
Brate, a ti se lepo baci na Belu Ladju i bog da te vidi!  :P

Pa sto da ne, bar dok je Lane Gutovic glumio serija je bila ok a nije losa ni ovako bez njega, jer kako se kaze bez koga nema bez njega se moze.

Mada iskreno imam puno drugih serija koje bi pre ponovo pogledao nego se mlatarao sa Lost. Ko zna mozda nekada davno kada bas nebudem imao sta da gledam pa uzmem da je pogledam ali to je vec pitanje za milion dolara kada cu je pogledati?

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: Lost
« Odgovor #4069 : 17.05.2012. 00:44:00 »
Brate, a ti se lepo baci na Belu Ladju i bog da te vidi!  :P

Pa sto da ne, bar dok je Lane Gutovic glumio serija je bila ok a nije losa ni ovako bez njega, jer kako se kaze bez koga nema bez njega se moze.

Mada iskreno imam puno drugih serija koje bi pre ponovo pogledao nego se mlatarao sa Lost. Ko zna mozda nekada davno kada bas nebudem imao sta da gledam pa uzmem da je pogledam ali to je vec pitanje za milion dolara kada cu je pogledati?

Offline aca_coa

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 169
Odg: Lost
« Odgovor #4070 : 21.05.2012. 11:49:44 »
Stigla Lost Enciklopedija!
Mogu vam reci da je bas lepo uradjena. Na strani broj 4 - neke cinjenice vezane za ovaj broj, pa na strani broj 8, sve za osmicu, itd.
Evo jedan deo iz predgovora:
This text will not confirm nor deny your theories about the show. It will provide clarity, and it's great references guide, but what it does NOT provide are answers to the great unknown.
It was incredibly important to us to maintain the purposeful interpretive quality of the show. And although it is frustrating at times to puzzle things out for yourself, the show was called LOST for a reason.

Ako Vas bas nesto specijalno interesuje iz knjige, javite, pa cu okaciti sliku.

Offline cedomirovic

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • Volim šlag.
Odg: Lost
« Odgovor #4071 : 21.05.2012. 12:28:43 »
gde ima da se nadje ta knjiga?

Offline aca_coa

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 169
Odg: Lost
« Odgovor #4072 : 22.05.2012. 13:32:07 »
Ja sam narucio sa Amazon.de , 25eur + 6eur postarina + 270din nasa postarina.

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4073 : 22.05.2012. 13:41:06 »
Može li tačan naziv knjige. Nisam je našao na Amazonu
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Adriano

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 117
Odg: Lost
« Odgovor #4074 : 23.05.2012. 17:36:51 »

Lost Encyclopedia - Paul Terry & Tara Bennett

Offline projepro

  • Banned
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 359
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4075 : 03.06.2012. 12:54:11 »
Šef Losta, Damon Lindelof, planira povratak na televiziju novom serijom

Nedavno su prošle ravno dvije godine od kraja Losta — rasprave su se malo primirile, ali nisu izgubile mnogo žara. Dobro znate u kojem kampu smo mi, pa to nećemo ponovo potezati, već prenosimo vijest da je Damon Lindelof potpisao ugovor sa televizijskim produkcijskim studijem Warner Bros. u sklopu kojeg bi trebao raditi na razvoju nove serije. Ili serija.

Naravno, ovo je samo prvi i formalni korak, jer konkretne serije nema u planu, ali unutar iduće tri godine — koliko traje ugovor — očekuje se njegov televizijski povratak. “Spreman sam u potpunosti vratiti se na televiziju. Poanta ovog ugovora je stvaranje moje nove serije.”

Ali, ako ste se poveselili nekom SF-u, obzirom da je Damon usko vezan uz taj žanr, ništa od toga. Kaže da se “zasitio robota i svemirskih brodova” te da sigurno neće biti taj koji će smisliti neki “novi Lost“, dodavši da ga trenutno ne zanimaju serije sa kompleksnom mitologijom.

Vjerojatno ne trebamo posebno napominjati da je Lindelof kroz šest sezona bio su-showrunner uz Carltona Cusea, te jedan od najodgovorinijih za razvoj serije. Prethodne dvije godine posvetio je filmu — uskoro izlazi Prometheus, svojevrsni prequel kultnog Aliena, čiji je scenarij napisao, a radi i na scenariju drugog filmskog nastavka Star Treka. Dok Prometheus režira Ridley Scott, kao njegov prvi filmski SF nakon neponovljivog Blade Runnera, Star Trek će ponovo režirati Lindelofov Lostovski kolega, J.J. Abrams.

opop  clapp

Offline Adriano

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 117
Odg: Lost
« Odgovor #4076 : 04.06.2012. 15:16:00 »
Neki dan sam pogledao posljednju epizodu Mucki.. 2003. godine.
A posebno mi se urezala scena gdje Rodney smislja scenarij za film. a del boy se ukljucuje.
naime boing 747 slece/rusi na pusto ostrvo, koje je samo prividno pusto, a u njemu zive "domacini" kao neandertalci, koji napadaju prezivjele, tu su i dobri komadi poput julie roberts i imaju hrane u izobilju bla bla.. i na kraju del boy mu kaze.. sve si to lijepo smislio a gdje ti je pista da avion sleti!!??? koja ce budala gledati taj film i kako bi takva glupost mogla zaraditi milione? glupane je'an :D

odmah sam se sjetio Losta  rofl

serija je izasla 2004. godine i zaradila milione po rodnijevom scenariju  :facepalm

Offline projepro

  • Banned
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 359
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4077 : 04.06.2012. 16:22:50 »
Neki dan sam pogledao posljednju epizodu Mucki.. 2003. godine.
A posebno mi se urezala scena gdje Rodney smislja scenarij za film. a del boy se ukljucuje.
naime boing 747 slece/rusi na pusto ostrvo, koje je samo prividno pusto, a u njemu zive "domacini" kao neandertalci, koji napadaju prezivjele, tu su i dobri komadi poput julie roberts i imaju hrane u izobilju bla bla.. i na kraju del boy mu kaze.. sve si to lijepo smislio a gdje ti je pista da avion sleti!!??? koja ce budala gledati taj film i kako bi takva glupost mogla zaraditi milione? glupane je'an :D

odmah sam se sjetio Losta  rofl

serija je izasla 2004. godine i zaradila milione po rodnijevom scenariju  :facepalm

 rofl rofl

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Lost
« Odgovor #4078 : 04.06.2012. 17:21:15 »
Ja sam narucio sa Amazon.de , 25eur + 6eur postarina + 270din nasa postarina.
Kako si to uspeo da uradiš, kad si u Srbiji?
iShare, noProfit


Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4079 : 04.06.2012. 17:30:09 »
Neki dan sam pogledao posljednju epizodu Mucki.. 2003. godine.
A posebno mi se urezala scena gdje Rodney smislja scenarij za film. a del boy se ukljucuje.
naime boing 747 slece/rusi na pusto ostrvo, koje je samo prividno pusto, a u njemu zive "domacini" kao neandertalci, koji napadaju prezivjele, tu su i dobri komadi poput julie roberts i imaju hrane u izobilju bla bla.. i na kraju del boy mu kaze.. sve si to lijepo smislio a gdje ti je pista da avion sleti!!??? koja ce budala gledati taj film i kako bi takva glupost mogla zaraditi milione? glupane je'an :D

odmah sam se sjetio Losta  rofl

serija je izasla 2004. godine i zaradila milione po rodnijevom scenariju  :facepalm

Hahahahahaha!  ;D

Tags: