Autor Tema: Dexter  (Posjeta: 537873 )

0 članova i 3 gostiju pregledava ovu temu.

Offline sean

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 110
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3510 : 12.09.2013. 12:13:57 »
Meni je ova 8 sezona..mng veliko razocarenje..ne mogu da verujem sta su uradili sa serijom...izbacili su one sitnice.pretvorili u ljubavnu pricu..nadam se da ce se zavrsiti lepo..

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Odg: Dexter
« Odgovor #3511 : 12.09.2013. 14:36:50 »
... na Dexterovom stolu ;-)
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline Dr.Cal

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 301
Odg: Dexter
« Odgovor #3512 : 12.09.2013. 17:21:04 »
Sapunica je postala od kad ubacise plavu
Spoiler for Hiden:
kurvajlu

Ne ide to nikako serijski ubica i ljubav  :facepalm

Ali kako god volim ovu seriju.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Dexter
« Odgovor #3513 : 12.09.2013. 22:13:48 »
meni je sezona dobra, ali nije na razini ove serije i nije dostojna imena ove serije

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3514 : 12.09.2013. 23:23:39 »
Toliko je dobra ova sezona da jedva čekam kraj  u_jeeeeeeeeee

Samo zato i gledam još uvek, da vidim šta su nam spremili  :om:

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Odg: Dexter
« Odgovor #3515 : 14.09.2013. 07:51:45 »
da ne ponavljam, u pravu ste i slažem se s vama, ova sezona je totalno razvodnjena i fali onaj stari Dexter.

...ali živi bili pa vidjeli, stvarno se nadam da me kraj neće razočarati  smileyNO1
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline micike789

  • Novi član
  • *
  • Postova: 17
Odg: Dexter
« Odgovor #3516 : 16.09.2013. 08:19:56 »
Upravo sam odgledao 11. epizodu.
U početku mi je bilo previše glupo, ali kasnije mi je popravilo utisak. A po onom sneak peek-u na kraju... NE MOGU DOČEKATI NEDELJU!

Spoiler for Hiden:
Previše su razvukli radnju sa Hanom i njihovim odlaskom u Argentinu, ali kad se Sakson pojavio u stanici postaje napeto. Dex pronalazi Saksonovu bolnicu u kojoj je ubijao žrtve, nalazi sve snimke njegovih zločina. I taman kad ti je uzbuđenje na vrhuncu, oni s*ebu sa Vogelinom sahranom i Dexovim odlaskom iz Majami Metroa. Onda opet postaje zanimljivo kada Sakson ode kod Dekstera u stan, kako bi ga kupio. Tu tenzija opet raste. Onda opet malo smora i priče onog federalca i Elveja oko hvatanja Hane. Onda narednih deset minuta ništa zanimljivo... Pa onda poslednjih 10 minuta serije sam ogledao širom otvorenih očiju. Sakson kreće da ubije Dekstera. I onda... NEĆU DA VAM OTRKIJEM GLEDAJTE.

Što se tiče sledeće epizode:
Spoiler for Hiden:
u onih par sekundi debru tramsportuju u bolnicu i mislim da će sve da kaže Kvinu, sve o Deksteru. Uostalom evo slike:

Offline srbin1993

  • Novi član
  • *
  • Postova: 4
Odg: Dexter
« Odgovor #3517 : 20.09.2013. 13:18:29 »
Jel osma sezona poslednja?

Offline TalYS999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 214
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3518 : 20.09.2013. 13:55:09 »
Jeste. :(

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Dexter
« Odgovor #3519 : 20.09.2013. 20:59:46 »
Upravo sam odgledao 11. epizodu.
U početku mi je bilo previše glupo, ali kasnije mi je popravilo utisak. A po onom sneak peek-u na kraju... NE MOGU DOČEKATI NEDELJU!

Spoiler for Hiden:
Previše su razvukli radnju sa Hanom i njihovim odlaskom u Argentinu, ali kad se Sakson pojavio u stanici postaje napeto. Dex pronalazi Saksonovu bolnicu u kojoj je ubijao žrtve, nalazi sve snimke njegovih zločina. I taman kad ti je uzbuđenje na vrhuncu, oni s*ebu sa Vogelinom sahranom i Dexovim odlaskom iz Majami Metroa. Onda opet postaje zanimljivo kada Sakson ode kod Dekstera u stan, kako bi ga kupio. Tu tenzija opet raste. Onda opet malo smora i priče onog federalca i Elveja oko hvatanja Hane. Onda narednih deset minuta ništa zanimljivo... Pa onda poslednjih 10 minuta serije sam ogledao širom otvorenih očiju. Sakson kreće da ubije Dekstera. I onda... NEĆU DA VAM OTRKIJEM GLEDAJTE.

Što se tiče sledeće epizode:
Spoiler for Hiden:
u onih par sekundi debru tramsportuju u bolnicu i mislim da će sve da kaže Kvinu, sve o Deksteru. Uostalom evo slike:

Spoiler for Hiden:
3. slika u spojleru , ona ona fiokica s krvlju to je dexter odavno izgoreo u pec , odakle sad tu  ;D ;D
Cycling 4 life

Offline Spartacus

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 210
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3520 : 20.09.2013. 21:57:52 »
Hvala lydiasr na prevodu  :naklon:

Offline lydiasr

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 737
  • Spol: Ženski
Odg: Dexter
« Odgovor #3521 : 20.09.2013. 22:12:57 »
Nema na cemu, uzivajte  :)
Miss you Dexter!

Offline stipest

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 790
Odg: Dexter
« Odgovor #3522 : 20.09.2013. 23:38:13 »
Hvala lydia(posebno na eng. imenima) clapp clapp clapp

Offline NaticaJucika-(funclub)

  • Novi član
  • *
  • Postova: 17
Odg: Dexter
« Odgovor #3523 : 21.09.2013. 03:38:53 »
Hvala lydiasr na prevodu :) Ja kao portparol NaticeJucike sam dobi zadatak  da javim da ona nece moci da uradi prevod za ovu epizodu (zbog obaveza) ali sam skroz zakazao i zaboravio da javim :facepalm

Offline damilica

  • E ako sam ja početnik, onda stvarno...
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 580
  • Spol: Muški
  • Muß ich denn sterben, ... Um zu leben?
Odg: Dexter
« Odgovor #3524 : 21.09.2013. 09:39:49 »
Hvala!
 :) clapp :rose:

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
H
« Odgovor #3525 : 21.09.2013. 12:55:41 »
Hvala za prevod!

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Offline wlaky

  • PO moderator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3526 : 21.09.2013. 14:12:08 »
hvala puno  lydia na prevodu,a sutra kraj  :zbogom  :(

Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo će da te spusti na svoj nivo, a onda će da te dobije na iskustvo!

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3527 : 21.09.2013. 14:48:01 »
Na pola sam zadnje epizode. Ovo je ebena katastrofa. Mucenje dok se gleda. Pa 100 puta sam pauzirao i surfao pa nastavljao. Zanimljivo je kao Zlatne djevojke. Scene nabacane kao da ih je dijete od 3 godine montiralo. Ovu sezonu ne moze popraviti ne znam ni ja kakvo finale  thumb-down thumb-down thumb-down thumb-down thumb-down

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Dexter
« Odgovor #3528 : 21.09.2013. 19:43:49 »
Cycling 4 life

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3529 : 21.09.2013. 21:49:29 »
Generalno cela sezona ipak je losa, prazna, bez ideje, kakav god da bude kraj i kako god da zavrsi Dexter nece ostaviti tu neku jacinu na kompletan utisak za kraj serije. Ovo mislim da ce mi biti primer serije koju sam obozavao da gledam i pratim kolko moze kraj sezone da ucini da ti sroza utisak u kompletu. Mislim da ovako, kako trenutno mnogi i ja dozivljavaju zavrsnicu, je isto kao i za gledaoce Losta koji su pratili seriju iz sezone u sezonu pa su rekli da su zadnjom sezonom upropastili i bila suvisna. Nije cela serija upropascena kao ni ovde ali ako nesto treba da ti ostavi i ureze u secanju to je onda finish serije, sto je ovde, daleko od toga. Ja sam gledao seriju u komadu pa nisam imao takav utisak ali se nisam mesao u vecinu i njihova misljenje, sada ih razumem u potpunosti.
Spoiler for Hiden:
Oliver je ostavljen za kraj gde ocekujemo zavrsnu borbu sa Dexterom, a mozda je on tu vise kao neko maskiranje sto nas ocekujem u samoj zavrsinici... Koji god eksperiment da imaju u zadnjoj epizodi nece puno promenuti.
Sam Oliver, kao karakter, mi je jako slabo razradjen, daleko od prethodnih negativaca, sem onog sataniste koji mi se nije dopadao, koji su mi odlicno bili razradjeni i nosili su tu neku opasnost i neizvesnost kako ce se zavrsititi sa njim i ko moze tu da izvuce deblji kraj. Ovde su pokusali kao neki spektakularan obrt da naprave Evelin, Zakom i sa Oliverom, da to bude neka opet neizvenost, neki shokatno saznanje ko je i sta je Oliver, jedina moguca opasnost koja moze da se suprostavi Dexteru. Oliver mi je po razradi za par koplja ispod onog manijaka sa groblja. A taj lik je onako bio usputan.

Dok sam pratio prethodne sezone uzivam sam u epizoda, u Dexteru, njegovim pricama, ljudima koji ga okruzuju, njegovim delima, planovima i svemu sto je cinilo seriju na svoj nacin. Ali ako je kraj serije onda vise ne mogu tako da pratim seriju kako sam je do tada pratio nego se pripreman na nekim obrt, neki preokret za 180*, nesto sto ce biti VAAAAUUUUU. Ovde, nazalost, nista nije ni licilo da ce tako biti.
 Sve u svemu ako nisu imali ideje za kraj, ne znam zasto bi im, sem para, bilo u planu da se pravi spin-off. Postoje mnoge stvari u zivotu kojima se mora reci zbogom i zatvoriti im vrata, u ovom slucaju sacuvati seriju i zadrzati je u nekom vrhu, sta ce ovde pokusati sa spin-offom bolje i da ne znam.

Offline micike789

  • Novi član
  • *
  • Postova: 17
Odg: Dexter
« Odgovor #3530 : 22.09.2013. 06:19:17 »
Generalno cela sezona ipak je losa, prazna, bez ideje, kakav god da bude kraj i kako god da zavrsi Dexter nece ostaviti tu neku jacinu na kompletan utisak za kraj serije. Ovo mislim da ce mi biti primer serije koju sam obozavao da gledam i pratim kolko moze kraj sezone da ucini da ti sroza utisak u kompletu. Mislim da ovako, kako trenutno mnogi i ja dozivljavaju zavrsnicu, je isto kao i za gledaoce Losta koji su pratili seriju iz sezone u sezonu pa su rekli da su zadnjom sezonom upropastili i bila suvisna. Nije cela serija upropascena kao ni ovde ali ako nesto treba da ti ostavi i ureze u secanju to je onda finish serije, sto je ovde, daleko od toga. Ja sam gledao seriju u komadu pa nisam imao takav utisak ali se nisam mesao u vecinu i njihova misljenje, sada ih razumem u potpunosti.
Spoiler for Hiden:
Oliver je ostavljen za kraj gde ocekujemo zavrsnu borbu sa Dexterom, a mozda je on tu vise kao neko maskiranje sto nas ocekujem u samoj zavrsinici... Koji god eksperiment da imaju u zadnjoj epizodi nece puno promenuti.
Sam Oliver, kao karakter, mi je jako slabo razradjen, daleko od prethodnih negativaca, sem onog sataniste koji mi se nije dopadao, koji su mi odlicno bili razradjeni i nosili su tu neku opasnost i neizvesnost kako ce se zavrsititi sa njim i ko moze tu da izvuce deblji kraj. Ovde su pokusali kao neki spektakularan obrt da naprave Evelin, Zakom i sa Oliverom, da to bude neka opet neizvenost, neki shokatno saznanje ko je i sta je Oliver, jedina moguca opasnost koja moze da se suprostavi Dexteru. Oliver mi je po razradi za par koplja ispod onog manijaka sa groblja. A taj lik je onako bio usputan.

Dok sam pratio prethodne sezone uzivam sam u epizoda, u Dexteru, njegovim pricama, ljudima koji ga okruzuju, njegovim delima, planovima i svemu sto je cinilo seriju na svoj nacin. Ali ako je kraj serije onda vise ne mogu tako da pratim seriju kako sam je do tada pratio nego se pripreman na nekim obrt, neki preokret za 180*, nesto sto ce biti VAAAAUUUUU. Ovde, nazalost, nista nije ni licilo da ce tako biti.
 Sve u svemu ako nisu imali ideje za kraj, ne znam zasto bi im, sem para, bilo u planu da se pravi spin-off. Postoje mnoge stvari u zivotu kojima se mora reci zbogom i zatvoriti im vrata, u ovom slucaju sacuvati seriju i zadrzati je u nekom vrhu, sta ce ovde pokusati sa spin-offom bolje i da ne znam.

Po meni su seriju trebali da završe sa 4. sezonom i Trinitijem. Tu su lepo mogli da naprave prejak završetak i bila bi stvarno ekstra serija. Od 6. sezone samo razvlače iste/slične priče. Uglavnom sutra ćemo videti to veliko finale.



Spoiler for Hiden:
3. slika u spojleru , ona ona fiokica s krvlju to je dexter odavno izgoreo u pec , odakle sad tu  ;D ;D

evo odakle tu:
Spoiler for Hiden:

« Zadnja izmjena: 22.09.2013. 06:32:38 micike789 »

Offline saramishic

  • Novi član
  • *
  • Postova: 5
Odg: Dexter
« Odgovor #3531 : 22.09.2013. 15:32:49 »
Tonight is the night :)
« Zadnja izmjena: 22.09.2013. 15:35:37 saramishic »

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Dexter
« Odgovor #3532 : 22.09.2013. 21:10:21 »
ne znam je li više tužno što serija završava ili što će završiti ovako ispodprosječnom sezonom, ja ne bi ovu sezonu nazvao lošom, ali mišljenja sam da nas je ova serija razmazila

Offline lydiasr

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 737
  • Spol: Ženski
Odg: Dexter
« Odgovor #3533 : 22.09.2013. 21:17:34 »
Pocecu sutra sa prevodom, samo javljam da Natica i ja ne bismo radile dupli posao.
Miss you Dexter!

Offline Spartacus

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 210
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3534 : 22.09.2013. 21:58:53 »
Jupi za prevod hvala sto si nas obavestila lydiasr taman da obradujem devojku :)

Offline NaticaJucika-(funclub)

  • Novi član
  • *
  • Postova: 17
Odg: Dexter
« Odgovor #3535 : 22.09.2013. 22:07:19 »
Pocecu sutra sa prevodom, samo javljam da Natica i ja ne bismo radile dupli posao.

Ok lydiasr , prenecu , nazalost Natica je u guzvi pa jos par dana nece moci nista da prevodi :) Hvala unapred  na prevodu  :)

Offline micike789

  • Novi član
  • *
  • Postova: 17
Odg: Dexter
« Odgovor #3536 : 23.09.2013. 06:36:29 »
Upravo odgledana poslednja epizoda. previše glup kraj ali previše. Ili sam ja očekivao previše od serije. ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???
Spoiler for Hiden:
sva drama oko Deb i njena smrt, još pogotovo što je Dex skine sa respiratora i baci u more ko sve njegove žrtve. Nikako mi se ne sviđa. Previše glupo je što je ubio Saksona u policijskoj stanici i kao da se ništa nije desilo. Hanin odlazak sa Harisonom i drogiranje Elveja kako bi sitlga do Argentine... Deksterova smrt u oluji i njegovo preživljavanje iste. U fazonu poslednje epizode House M.D.
Kraj mi je previše glup, osećam kao da će biti spinof ili neki film, jednostavno priča je samo nabacana.  :facepalm
   

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Odg: Dexter
« Odgovor #3537 : 23.09.2013. 08:33:17 »
hvala ti draga na prijevodu-ma  :rose:

Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline Lihto

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 64
Odg: Dexter
« Odgovor #3538 : 23.09.2013. 12:46:34 »
Ma nemogu opisat kak sam razočaran sa krajem..Užas  thumb-down thumb-down na neku ruku ga shvaćam ali bezveze..
Spoiler for Hiden:
Podsjeća na Sopranos,ali ono još mogu shvatit i to je dobro napravljeno ali ovo totalno loše.Najbolji kraj je imala Six feet under

Offline galaktiko

  • Novi član
  • *
  • Postova: 7
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3539 : 23.09.2013. 14:13:49 »
Najgora epizoda u cijeloj seriji thumb-down

Tags: