Autor Tema: One Tree Hill  (Posjeta: 133880 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #180 : 17.10.2008. 22:33:13 »
Za dve tri godine niko neće skidati HDTV (valjda) već će svi skidati DVDRIP.. :) Bar ja hoću... :)
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Noah

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 652
  • Spol: Muški
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #181 : 17.10.2008. 22:49:22 »
Za dve tri godine niko neće skidati HDTV (valjda) već će svi skidati DVDRIP.. :) Bar ja hoću... :)

i ja isto  :)
zlo mi je vec od tih losih hdtv ripova i propera

Offline noiser

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 249
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #182 : 18.10.2008. 00:18:58 »
Uploadovao sam prevod za 6. epizodu, odgovara verziji One.Tree.Hill.S06E06.HDTV.XviD-iDontLikeFQM
Svaka cast. Hvala.

Offline anetushka

  • Novi član
  • *
  • Postova: 15
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #183 : 23.10.2008. 21:02:29 »
hvala svima koji prevode one tree hill :))

Offline Goblin

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 200
  • Spol: Muški
  • GOBLIN_RULES
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #184 : 24.10.2008. 19:47:17 »
Radim prevod za sedmu epizodu OTH, stigao sam do pola, ako ne bude veceras, onda tek u nedelju, zauset sam preko vikenda, a nisam bio kuci zadnja tri dana, pa je zato nema jos, imam verziju mislim ovu fqm, ali nisam bas najzadovoljniji sa tajmingom, pretpostavljam da ce bolje da lezi za notv, provericu, pa javljam kad zavrsim
Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava...

Offline Goblin

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 200
  • Spol: Muški
  • GOBLIN_RULES
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #185 : 25.10.2008. 00:37:04 »
Uploadovana je nova epizoda fqm je verzija, bez reklame, sa svim kvacicama i velikim slovima
Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava...

Offline noiser

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 249
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #186 : 25.10.2008. 12:00:00 »
Hvala  :)

Offline Goblin

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 200
  • Spol: Muški
  • GOBLIN_RULES
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #187 : 31.10.2008. 21:16:33 »
Osma epizoda seste sezone na uploadu, odgovara verziji one.tree.hill.s06e08.hdtv.xvid-fqm, mada ne znam ni da li je bilo drugih...
Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava...

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #188 : 01.11.2008. 15:46:35 »
Ova sezona će imati 24 epizode, umjesto planiranih 22. Dobra vijest! :)

Offline slavisonac

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #189 : 03.11.2008. 00:41:13 »
jel moze neko molim vas da mi pomogne posto se jako slabo razumem u vrste prevoda i koji za sta odgovara... ja sam sa neta skinuo 6 epizoda 6 sezone i sve su hdtv ... pazljivo sam procitao ceo ovaj post i sve odgovore i kada je pisalo da su uploadovani prevodi za odredjene epizode po imenu odgovaraju onome sto sam skinuo ali od 1 do 5 se nijedan prevod ne slaze samo 6 koji je za neki fqm a ovo ostalo notv itd se ne slaze iako pise da uploadovani prevod tacno za te verzije odgovaraju pa kao moze neko biti ljubazan da me uputi gde gresim i sta bih trebalo da uradim

Offline noiser

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 249
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #190 : 03.11.2008. 13:25:19 »
Fora je u tome sto se epizode prevode odmah po izlasku prvih verzija. Ove hdtv su izasle kasnije i niko nije uskladio prevode za iste. Zato ti savetujem da po netu trazis one verzije za koje postoje prevodi. Znaci prvo skines prevod, pogledas za koju je verziju, pa onda tu verziju epizode trazi po netu.

Offline Makishon

  • Novi član
  • *
  • Postova: 7
  • Spol: Ženski
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #191 : 08.11.2008. 12:25:13 »
Nema prevoda za devetu epizodu šestog serijala :(

Offline jelena90

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #192 : 08.11.2008. 13:56:03 »
jel neko radi na prevodu za devetu epizodu?

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #193 : 08.11.2008. 15:28:58 »
Nemojte biti radoznali previše. Da malo pažljivije pratite i druge teme, vidjeli biste.
http://www.prijevodi-online.org/smf/index.php?topic=212.msg12648#msg12648

Offline Makishon

  • Novi član
  • *
  • Postova: 7
  • Spol: Ženski
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #194 : 08.11.2008. 15:51:05 »
Kolika je verovatnoća da ljudi koji prate OTH a nemaju pojma koja je serija Smallville saznaju da Goblin prevodi devetu epizodu? Btw. pregledala sam ovu temu http://www.prijevodi-online.org/smf/index.php?topic=901.0 i nije prijavljeno da je prevodi. pa sam zato napisala ovde komentar. ;)

Offline noiser

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 249
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #195 : 08.11.2008. 16:34:24 »
Goblin prevodi ovu sezonu. Samo polako i opusteno, bice prevoda.
Btw. Hvala Goblinu na trudu.

Offline arminus

  • Novi član
  • *
  • Postova: 23
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #196 : 08.11.2008. 19:45:43 »
mislim da neki bezveze unose nervozu medju forumase....
hvala goblinu i svima koji prevode. radite odlican posao!!!
pozz

Offline madness99

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 486
  • Spol: Muški
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #197 : 08.11.2008. 22:52:52 »
prevodi su odlicni,ali mi se ova serija smucila od ove sezone nekako mi je sva  :-X
Cata 13.11.2009. 15:31:03

Šta sve žene rade zbog tipa...

Offline Goblin

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 200
  • Spol: Muški
  • GOBLIN_RULES
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #198 : 09.11.2008. 01:26:04 »
Kolika je verovatnoća da ljudi koji prate OTH a nemaju pojma koja je serija Smallville saznaju da Goblin prevodi devetu epizodu? Btw. pregledala sam ovu temu http://www.prijevodi-online.org/smf/index.php?topic=901.0 i nije prijavljeno da je prevodi. pa sam zato napisala ovde komentar. ;)
Iskreno, jako je mala verovatnoca da isti ljudi gledaju ove dve serije, a jos manja da ih isti ljudi prevode. OTH nisam nikada pratio, samo mestimicno, pomalo sam bio u toku ranijih sezona. Logicno, posto prevodim ovu zadnju, poprilicno sam upucen u sadrzaj. Seriju prevodim zbog toga sto je moja zena mnogo voli, a slabo barata sa angljiskim. Vec sam negde napisao da cu prevoditi sve epizode, a jako mrzim da moram da to ponavljam stalno i da svake nedelje rezervisem epizodu. Rezervisacu kad prevodim nesto vanredno, ali ovo ne mogu. U onom postu na Smallvilleu sam samo to pomenuo usput. Inace Smallville je moj favorit za ovu sezonu. (Vidis sad oni koji ne prate OTH i nisu nikad culi za nju nece znati da mi je Smallville favorit...)
« Zadnja izmjena: 09.11.2008. 01:27:53 Goblin »
Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava...

Offline Makishon

  • Novi član
  • *
  • Postova: 7
  • Spol: Ženski
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #199 : 09.11.2008. 02:06:39 »
Ja sam od juče sa vama na forumu, tako da nisam stigla sve lepo da pregledam, sigurno ću skinuti i pogledati i tvoju omiljenu seriju :) Goblin hvala za trud koji ulažeš, ja to poštujem i nije mi ni na kraj pameti da nekoga požurujem da nešto radi :) Veliki pozdrav i svako dobro :)

Offline noiser

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 249
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #200 : 11.11.2008. 12:26:41 »
Nakacen je prevod za 9 epizodu.

Offline sale1504

  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #201 : 11.11.2008. 22:45:24 »
zasto je danas izasao proper za 9 epizodu i dali skidati to?

Offline Noah

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 652
  • Spol: Muški
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #202 : 12.11.2008. 04:16:12 »
ma jer je bilo nekih manjih smetnja u prosloj verziji  :(

mogli su onda napravit i za petu epizodu koja je bila puna tih smetnji
btw jel neko mozda pronasao drugu verziju ili izripao iz ove 720p verzije?

Offline Goblin

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 200
  • Spol: Muški
  • GOBLIN_RULES
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #203 : 12.11.2008. 09:43:22 »
Nista znacajno, par sekundi negde na sredini epizode ima zamrljan zvuk i to je to, valjda je zbog toga proper
Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava...

Offline sale1504

  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #204 : 12.11.2008. 10:38:51 »
u "properu" koji je izasao uopste nema glasova samo pici muzikica... :D

Offline Legolas

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 179
  • Spol: Muški
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #205 : 12.11.2008. 16:56:36 »
A i ja sam skinuo, i stvarno je tako nema uopce glasova tek mozda zadnjih par minuta tako da je on definitivno nuked...
We are not born to be, we only become!!

Offline dzonik82

  • Banned
  • Novi član
  • *
  • Postova: 8
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #206 : 13.11.2008. 19:28:36 »
Zdravo narode,
Evo prvo da se predstavim. Ja sam dzonik82 i obozavam :'( i pratim serije One Tree Hill, Dexter, Life, House MD, Pison break...
Zeleo bih da kazem nesto u vezi ovih serija.
Titlovi za prethodne sezone su izlazili najduze dva - tri dana nakon emitovanja epizode. Ja ne znam engleski, da bih ja prevodio. A Bas dugo se ceka na prevod za iste, sem za Heroje i Bekstvo iz zatvora.
Da li je to opala gledanost ili je nesto drugo u pitanju.
Jeste da mi je ovo prvi post, ali bih molio ljude, koji se bave prevodjenjem, da ako mogu, daju sve od sebe da ljubitelji ovih serija mogu da uzivaju u pracenju istih.
Da li neko zna kada ce izaci prevod za 10. epizodu One Tree Hill-a, 7. epizodu Life-a i 7. epizodu Dexter-a?
Ako sam slucajno nekoga uvredio ili ovim postom povredio pravila foruma, mnogo se IZVINJAVAM, a za prevode, HVALA UNAPRED!!! :'(

Offline Goblin

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 200
  • Spol: Muški
  • GOBLIN_RULES
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #207 : 13.11.2008. 23:24:43 »
Zdravo narode,
Evo prvo da se predstavim. Ja sam dzonik82 i obozavam :'( i pratim serije One Tree Hill, Dexter, Life, House MD, Pison break...
Zeleo bih da kazem nesto u vezi ovih serija.
Titlovi za prethodne sezone su izlazili najduze dva - tri dana nakon emitovanja epizode. Ja ne znam engleski, da bih ja prevodio. A Bas dugo se ceka na prevod za iste, sem za Heroje i Bekstvo iz zatvora.
Da li je to opala gledanost ili je nesto drugo u pitanju.
Jeste da mi je ovo prvi post, ali bih molio ljude, koji se bave prevodjenjem, da ako mogu, daju sve od sebe da ljubitelji ovih serija mogu da uzivaju u pracenju istih.
Da li neko zna kada ce izaci prevod za 10. epizodu One Tree Hill-a, 7. epizodu Life-a i 7. epizodu Dexter-a?
Ako sam slucajno nekoga uvredio ili ovim postom povredio pravila foruma, mnogo se IZVINJAVAM, a za prevode, HVALA UNAPRED!!! :'(
Ovako: pošto ja radim prevod za OTH, mogu da ti odgovorim kada će biti prevod za desetu epizodu. Uz mnogo sreće, dobre volje i slobodnog vremena, biće sutra. Realno gledano, ne pre vikenda. Razlog zašto mi malo sporije idu prevodi u proteklih nekoliko nedelja je to što me je serija iz epizode u epizodu poprilično smorila. A vidim da će 11-a biti u nekom crno-belom retro fazonu, tako da mogu misliti samo šta će sve tamo da pričaju, postali su užasno dosadni. Obećao sam da ću prevesti celu sezonu i ostajem pri tome. Trebalo bi sledeće nedelje da imam malo više slobodnog vremena, pa će i prevod biti ranije. Što se tiče Dextera ja sam danas svoj deo sedme epizode prosledio u dexterslab, tako da od njih zavisi, kad čovek stigne sve da pregleda, ispravi i sakupi, onda će i postaviti. Dobro je dok nismo u zaostatku, pa da nam stigne epizoda, a da prethodna nije prevedena. Mislim da ceo tim vrednih ljudi ovde daje sve od sebe da se posao odradi što je pre moguće i što je još važnije da to što odradi bude kvalitetno, u svakom smislu. Ne zameram što tražiš prevod, ali znaš ono: strpljenje je vrlina. Kad ne možeš da pomogneš, nemoj da odmažeš, ljudi daju sve od sebe, nema potrebe da TRAŽIŠ da daju sve od sebe...
Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava...

Offline dzonik82

  • Banned
  • Novi član
  • *
  • Postova: 8
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #208 : 14.11.2008. 07:27:07 »
HVALA za brz odgovor i HVALA za prevode, koje ste napravili i koje cete napraviti!!! :'(

Offline Goblin

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 200
  • Spol: Muški
  • GOBLIN_RULES
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #209 : 14.11.2008. 09:12:47 »
Bice prevod ipak veceras...
Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava...

Tags: