Autor Tema: The Vampire Diaries  (Posjeta: 248570 )

0 članova i 6 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1440 : 22.03.2014. 01:25:16 »
Nova epizoda je loša, kao što sam i pretpostavljao. :facepalm

Spoiler for Hiden:
Ponovo je Delena u centru pažnje i sve se opet vrti oko Elene. :\)

Jedini interesantan deo je sa Putnicima. Baš me zanima šta će izmisliti za njih ubuduće jer su zasad veoma misteriozni, možda od svega toga ispadne nešto interesantno.

Nisam očekivao da Liv ima back-up plan, mislio sam da su je ubacili jer su ostali bez veštice u seriji.

Sledeća će opet biti dosadna verovatno.

Spoiler for Hiden:

Prevod stiže sutra, nisam stigao danas da prevedem.

Offline ib94

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1441 : 23.03.2014. 01:15:58 »
Pogledajte prevedeni promo za 5x17 :) : http://www.youtube.com/watch?v=95LQ8ukKc7k

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1442 : 23.03.2014. 11:46:22 »
Meni se baš dopala 5x16 epizoda,
Spoiler for Hiden:
iako su mi ti putnici i dalje glupi i ne vidim nikakvu svrhu njih osim da su kao najmoćniji i da mogu protiv svih, preterano malo.

Offline ib94

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1443 : 31.03.2014. 23:52:15 »
Promo za epizodu 5x18 koja izlazi 17. aprila : http://www.youtube.com/watch?v=jamEMI18IPc

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1444 : 01.04.2014. 14:55:32 »
Ova serija vise nema svrhu i ni prica ma nista...posle druge sezone je krenulo smaranje...bilo bi lepo kad bi sad zavrsili a ne ovako... :facepalm

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1445 : 01.04.2014. 15:32:07 »
Ove epizode posle Ketrinine smrti su meni baš glupe. Ova nova je bezveze,
Spoiler for Hiden:
jedino mi je interesantno jer su malo više otkrili o Putnicima, ali od svega ovoga oko Delene mi se povraća.

Voleo bih da smuvaju Kerolajn i Stefana, iz samog razloga da Elena posle bude ljubomorna. Voleo bih da Stefan nikada više ne bude sa Elenom posle svega što mu je uradila.

Najava za sledeću je :dash :dash
Spoiler for Hiden:
« Zadnja izmjena: 14.04.2014. 20:05:51 Stefy »

Offline tijanaj

  • Novi član
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Ženski
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1446 : 07.04.2014. 23:17:21 »
Bez kraljice Ketrin nista nema smisla  ;D

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1447 : 18.04.2014. 02:43:05 »
Vraća se serija danas. Prevod možda bude u toku dana ako stignem, a ako ne onda u subotu pre podneva sigurno. :)

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1448 : 18.04.2014. 17:14:19 »
Postavljen prevod.

Epizoda manje-više okej. Dosadna je jer
Spoiler for Hiden:
je opet previše pažnje posvećeno Deleni. Meni je bila interesantna jer smo otkrili malo više o Putnicima. Svidele su mi se one vizije, tako mi nedostaje Stelena jer su mi oni nekako epic love, a Delena su mi preprebezveze.

Najava za sledeću bezveze
Spoiler for Hiden:
verovatno će skrenuti sa Putnika i cela epizoda će biti posvećena svađi Stefan-Enzo-Dejmon.


Offline ib94

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1449 : 18.04.2014. 21:37:18 »
Pogledajte prevedeni promo za 5x19 :-) :  http://www.youtube.com/watch?v=uCXAPaQsGYk

Offline DzonGoti

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1450 : 24.04.2014. 00:53:35 »
Poceo sam da gledam seriju pre 20ak dana i stigao sam do cetvrte sezone i sada udjem na ovu stranicu i pogledam da je Ketrin umrla  :facepalm 
Najzanimljiviji lik, ona i Klaus. Par likova uopste nema svrhu, na primer Met, koja je njegova uloga u svemu?  Dzeremi koji glumi nekog nadrndanog klinca, stalno mu nesto smeta, stalno je kao nesto ljut , ubedljivo najdosadniji karakter u seriji.

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1451 : 24.04.2014. 22:19:34 »
Poceo sam da gledam seriju pre 20ak dana i stigao sam do cetvrte sezone i sada udjem na ovu stranicu i pogledam da je Ketrin umrla  :facepalm 
Najzanimljiviji lik, ona i Klaus. Par likova uopste nema svrhu, na primer Met, koja je njegova uloga u svemu?  Dzeremi koji glumi nekog nadrndanog klinca, stalno mu nesto smeta, stalno je kao nesto ljut , ubedljivo najdosadniji karakter u seriji.
Met je tu da stalno umre :D trebao si lepo da prekines posle druge eventualno trece sezone ;) ovo dalje je uzas

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1452 : 25.04.2014. 14:20:13 »
Posle druge, treća je isto užasna. Ja je gledam iz navike, a nastavio sam da gledam samo zato što je Ketrin imala značajniju ulogu od kraja četvrte i u petoj sezoni, inače verovatno nikada ne bih ni nastavio da je gledam. Sada ću da odgledam ovu petu sezonu do kraja, a za dalje ne znam.

Mada, kako se sad u poslednje vreme stalno igraju sa drugom stranom, možda i vrate Ketrin nekako, bar se nadam da hoće jer bez nje je serija stvarno glupa i dosadna. Inače se nadam da će Stefan i Elena da se ponovo smuvaju sad jer su mi oni pravi par, a sa Dejmonom mi je užas.

Offline mmmnnn

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 731
  • Spol: Muški
  • Playlife
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1453 : 25.04.2014. 19:34:31 »
Najviše su zasrali sa Sajlasom i Amarom u 5. sezoni.
Spoiler for Hiden:
valjda su to i oni skužili pa su ih oko 10 ep ubili

Al stvarno čovjek treba imati dobar želudac da bi ovo gledao

Offline Baltazar

  • Novi član
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1454 : 26.04.2014. 00:17:07 »
Stefy, valjalo bi da ti neke linije vremenski malo kraće traju  smileyNO1


Ne znaju šta će više sa serijom pa petljaju. Ali to nije razlog za odustajanje, nego se gleda do kraja...

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1455 : 26.04.2014. 01:40:10 »
Stefy, valjalo bi da ti neke linije vremenski malo kraće traju  smileyNO1
Prevodim sa engleske transkripcije, pa su tamo neke linije prekratke i onda ih ja produžim, pa ponekad prevod kasni za 1-2 sekunde, ali se to dovede u red na prelazu scena. Gledam da nešto što je dugo traje duže jer zaista ne volim kad gledam sa nečijim prevodom, a linije prođu posle 2 sekunde. Ja stignem da pročitam, ali cenim da ne mogu svi.

Meni je baš naprotiv, peta sezona ustvari super. Treća i četvrta mi uopšte nisu bile interesantne kao peta. Možda jeste bilo malo preterano ubaciti toliko dvojnika u seriju, ali je svakako to meni mnogo interesantnije od treće sezone u kojoj u svakoj epizodi pokušaju da ubiju Prvobitne i onda ne uspeju i tako cela sezona, ili četvrta u kojoj je prvi deo bio sa onim Lovcem koji je bio tooooliko dosadan i onda ona potraga za lekom, pa na kraju one Bonine čini i gluposti. Ovo sad mi je dosta interesantnije nego ranije.

Inače, ja danas nisam stigao da prevedem, ni odgledam epizodu jer sam mnogo umoran, ali ću sutra ustati ranije, pa će (nadam se) do 15h biti prevod već postavljen.

Offline ib94

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1456 : 26.04.2014. 10:39:05 »
Prevedeni promo za epizodu 5x20 : http://www.youtube.com/watch?v=rgZdyoq7IUA

Offline Baltazar

  • Novi član
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1457 : 26.04.2014. 13:57:42 »
Stefy, valjalo bi da ti neke linije vremenski malo kraće traju  smileyNO1
Prevodim sa engleske transkripcije, pa su tamo neke linije prekratke i onda ih ja produžim, pa ponekad prevod kasni za 1-2 sekunde, ali se to dovede u red na prelazu scena. Gledam da nešto što je dugo traje duže jer zaista ne volim kad gledam sa nečijim prevodom, a linije prođu posle 2 sekunde. Ja stignem da pročitam, ali cenim da ne mogu svi.

Meni je baš naprotiv, peta sezona ustvari super. Treća i četvrta mi uopšte nisu bile interesantne kao peta. Možda jeste bilo malo preterano ubaciti toliko dvojnika u seriju, ali je svakako to meni mnogo interesantnije od treće sezone u kojoj u svakoj epizodi pokušaju da ubiju Prvobitne i onda ne uspeju i tako cela sezona, ili četvrta u kojoj je prvi deo bio sa onim Lovcem koji je bio tooooliko dosadan i onda ona potraga za lekom, pa na kraju one Bonine čini i gluposti. Ovo sad mi je dosta interesantnije nego ranije.
Dobro to, ali one linije što traju po 10 sekundi mogu da se podijele u 2-3 i da i dalje mogu finno da se pročitaju.
Ne znam jesi li čitao OVO, tu je sve fino objašnjeno kako titl treba da izgleda, i stoji da linije ne traju preko 8 sekundi.

Prvobitni su bar bili dobri likovi, a ovi Putnici samo smaraju sa nekakvim mumlanjem.

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1458 : 26.04.2014. 16:51:01 »
Postavljen je prevod za 05x19.

Evo, ova nova epizoda opet glupa i dosadna. Stvarno mi je više muka ove serije. Smuči mi se dok je gledam, a smorim se još više prevodeći je. Ima još samo 3 epizode do kraja i trebalo bi već da krene da se zahuktava sve, a ovo je tako dosadno.

Spoiler for Hiden:
Cela epizoda se svela na Enzovo ispitivanje Stefana. Jedini interesantan deo bio mi je sa Putnicima zato što su oni sada delimično jedina misterija ovde. Ove gluposti oko Enza i one Megi su tako dosadne i cela epizoda je utrošena na to.

Onda, Met i Džeremi. u_jeeeeeeeeee Muka mi je više od njihovih likova koji nemaju apsolutno nikakvu svrhu u ovoj seriji.

Dalje, ništa nije bilo u vezi sa raspadanjem druge strane, bitno da svi o tome pričaju.

Nadam se da će sledeća epizoda da bude bolja i da polako krenu ka finalu i da to bude bolje od ove poslednje 3-4 epizode. Prema najavi bih rekao da je uzbudljivo, ali ko zna, možda samo 5 min epizode bude tako. (najava u spojleru)

Spoiler for Hiden:

Offline Homer99

  • TV FAN
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 792
  • Spol: Muški
  • ★ Bowie (1947- ∞)
    • Prevodi FiS
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1459 : 26.04.2014. 17:06:44 »
I meni je postalo dosadno nakon što su ubili najboljeg ženskog lika
Spoiler for Hiden:
odnosno Ketrin. Sad nešto bezveze ubacuju. Valjda će finale biti dobro. Nikada me do sada nisu razočarali finalom sezone. Neke se raspadne ta Druga Strana, možda nekako vrate Ketrin, Alarika i Anu i ostale dobre i zanimljive likove. Iskreno se nadam da je će šesta biti poslednja sezona. Ne znam da li još neko prati gledanost, ali TVD je tri epizode nakon Ketrinine smrti izgubio oko 700.000 gledalaca, gotovo četvrtinu. Mogli bi da privode kraju seriju.

E a šta mislite o ovome? Na šta se to odnosi? Ja mislim da će svi likovi umreti pa će se radnja poslednje (nadam se) sezone odvijati na čistilištu tj. Drugoj Strani.
Aljoša M.


Say Something Nice

http://www.univerzitetskiodjek.com/
http://www.prevodifis.blogspot.com

https://www.youtube.com/watch?v=TFfjiiWrxyI



Omiljene serije: Game of Thrones, Orphan Black, House of Cards, Orange is The New Black, The Originals, The Vampire Diaries, The Big Bang Theory, Doctor Who

Završene: How I Met Your Mother, LOST, Nikita, V, Breaking Bad, Glee.

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1460 : 26.04.2014. 17:39:01 »
Spoiler for Hiden:
Meni je ovo sa Putnicima sve glupo, svaki šugavi detalj što ima veze sa njima glup. Kao da mi se čini da nema veze sa vampirima više.


Slažem se sa Homerom, meni su svi krajevi sezona bili vrh.


Bilo bi interesantno da Viki vrate i Ketrin naravno. Ili možda da je Ketrin na "normalnoj" strani a oni svi odu u čistilište. Bilo bi dobro da se Boni vrate moći. Malo preterujem, ovo moje ispada da treba da ponove ono iz prve sezone.

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1461 : 27.04.2014. 01:20:20 »
Pogledah 18. i smuči mi se. Kakvih gluposti ima ovde, kao da je serija pravljena za decu od 10 godina.
Trebalo bi ovo pod hitno da završavaju, pogubili su se skroz.

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1462 : 27.04.2014. 01:56:39 »
Kada bi 6. sezona i bila finalna, mislim da bi trebalo
Spoiler for Hiden:
da seriji vrate stari sjaj i da se najviše tu posvete glavnim likovima i njihovim sudbinama, a da izbace sve gluposti koje su dosad ubacivali.
Inače, mislim da neće oni TVD tako lako da završe jer je i ranije imala pad u gledanosti, ali im je generalno najgledanija serija na mreži, tako da sumnjam da će je lako ispustiti i mislim da će je bar još 2-3 godine vrteti sigurno, ali će verovatno biti sve gora i gora.

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1463 : 27.04.2014. 16:23:44 »
Slažem se a i ima popriličan broj downloada na internetu. Meni je čak to jedno od glavnih merila. Džabe vrh serija ako niko ne gleda, a da bi gledao, obično treba da se preuzme.




Spoiler for Hiden:
Ode Enzo, klošari. On mi još tu bio najzanimljiviji.

Offline DzonGoti

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1464 : 28.04.2014. 19:26:32 »
Dosadno totalno posle trece sezone. Dok se Elena navikne da bude vampir pa njena stalna pokajanja, saosecanja, dojadise sa tim. A Met, Dzeremi i Tajler stvarno blagi ocaj. U svakoj seriji imas karaktere gde se vezes za neke likove , neki su sjajni a neki nerviraju... U lostu je to bio Sojer, u Prison brejku Sukre i Ti Beg, u Ozu Rajan o Rajli, u Sopranovima Moltisanti , Poli, Toni... i dalje da ne nabrajam ali ovde bas bas niko ... i Dejmon me nervira, ne znam ni sto gledam dalje valjda iz navike :D

Offline Homer99

  • TV FAN
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 792
  • Spol: Muški
  • ★ Bowie (1947- ∞)
    • Prevodi FiS
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1465 : 03.05.2014. 13:26:40 »
Čini mi se da se polako popravljaju. Ova 20 epizoda je, ako ništa, bila bolja od prethodne tri, četiri. Nadam se da će finale biti dobro.
Aljoša M.


Say Something Nice

http://www.univerzitetskiodjek.com/
http://www.prevodifis.blogspot.com

https://www.youtube.com/watch?v=TFfjiiWrxyI



Omiljene serije: Game of Thrones, Orphan Black, House of Cards, Orange is The New Black, The Originals, The Vampire Diaries, The Big Bang Theory, Doctor Who

Završene: How I Met Your Mother, LOST, Nikita, V, Breaking Bad, Glee.

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1466 : 03.05.2014. 13:31:01 »
Postavljen prevod za 05x20.

Malo bolja epizoda od prethodnih, ali opet ništa posebno.

Spoiler for Hiden:
Ovo sa Tajlerom bi moglo da ispadne interesantno ako Putnik zauvek ostane u njegovom telu.

Boni i Džeremi su najdosadniji par u ovoj seriji. Nikakvu hemiju nemaju, a uz to nemaju nikakve lepe zajedničke scene.

Onaj poljubac na kraju epizode me je tako iznervirao, muka mi je više od Eleninog hoću-neću Dejmona. u_jeeeeeeeeee

Najava za sledeću:
Spoiler for Hiden:

Offline ib94

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1467 : 04.05.2014. 23:27:27 »
Prevedeni promo za epizodu 5x21 : http://www.youtube.com/watch?v=GFO0x9-t6YE

Offline Homer99

  • TV FAN
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 792
  • Spol: Muški
  • ★ Bowie (1947- ∞)
    • Prevodi FiS
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1468 : 09.05.2014. 08:37:27 »

Spoiler for Hiden:
Zanimljiv preokret. Stefan je mrtav, iako ne sumnjam da će ga vratiti pre kraja ove sezone. Čini mi se da finale neće razočarati.

Aljoša M.


Say Something Nice

http://www.univerzitetskiodjek.com/
http://www.prevodifis.blogspot.com

https://www.youtube.com/watch?v=TFfjiiWrxyI



Omiljene serije: Game of Thrones, Orphan Black, House of Cards, Orange is The New Black, The Originals, The Vampire Diaries, The Big Bang Theory, Doctor Who

Završene: How I Met Your Mother, LOST, Nikita, V, Breaking Bad, Glee.

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1469 : 09.05.2014. 12:03:02 »
Spoiler for Hiden:
MRTAV! Pa ovo mi je najveće oduševljenje u sezoni, savršeno. :)