Autor Tema: The X-Files  (Posjeta: 319228 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #870 : 20.10.2015. 23:50:59 »
Ok, sad malo gledam ona četiri promoa i zapelo mi je za oko dosta toga, ali ću se sad samo osvrnuti na jednog lika. Prilično sam siguran da je to druga epizoda, Home Again. U toj drugoj epizodi koja je monster of the week glavni monster se zove Band-Aid Nose Man i pogledajte ove slike

Spoiler for Hiden:


Pogledajte mu nos na drugoj slici. Ne postoji serija niti neki superheroj (osim Batmana) koji ima bolji rogues gallery od Filesa. Nekad su čudovišta baš čudovišta, a nekad su ljudska čudovišta koja imaju neke sposobnosti. Dobro, većina su mješanci između ljudi i nekakvih čudovišta. Tooms je čovjek, ali koji ima gene mutanata. Pincus je u našoj stvarnosti čovjek, ali u nekoj drugoj dimenziji je ogromna buba. Obitelj Peacock su ljudi, ali totalno unakaženi zbog one gadljive taboo teme. Flukeman je pravo čudovište.

Kažu za ovog novog monstera: Fans should be warned that the creature is described as "intimidating, odd, weary, creepy and immeasurably strong" as it is a "powerful, violent and frightening 'thought' come to life"

Jedva ga čekam vidjeti na djelu kao i ono pravo čudovište iz treće epizode. Nekakav lizard monster.

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #871 : 22.10.2015. 15:06:16 »
Puh , 2 dana me nema , odma budu 4 promo videa i ja ih ne vidim :D

Al nasao sam ih :

Bas mi se 3 . svidio , goosebumps  ti_si_Bog
I want to belive

Offline mmmnnn

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 731
  • Spol: Muški
  • Playlife
Odg: The X-Files
« Odgovor #872 : 22.10.2015. 21:34:30 »
jedino što mi se ne sviđa u ovoj 10 sezoni je to što će biti samo 6 epizoda.
Malo brate  :(
« Zadnja izmjena: 23.10.2015. 15:40:58 mmmnnn »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #873 : 22.10.2015. 21:40:58 »
Reci mi kako napreduješ?  ;D znam da si na drugoj sezoni.

Offline mmmnnn

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 731
  • Spol: Muški
  • Playlife
Odg: The X-Files
« Odgovor #874 : 23.10.2015. 15:42:25 »
je, na drugoj sam, al danas završavam. Taman sam odredio pogledat 24. i 25. ep.
Odlična druga sezona  smileyNO1

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #875 : 23.10.2015. 17:58:59 »
Our Town (odlična i jeziva motw epizoda) i finale Anasazi (jedna od najboljih mitoloških epizoda). Anasazi se smatra najboljim finalom Filesa. Pročitaj spoiler dok pogledaš epizodu
Spoiler for Hiden:
u to vrijeme kad je bila premijera i kako je završila ta epizoda. Mulder dolazi u onaj bunker gdje su ona tijela i Smoking Man naredi da se zapali sve unutra i tako završava. To je tad bio ogroman šok i svi koji su gledali morali su čekati mjesecima da otkriju jel mrtav ili živ i kako je preživio. I Skinner napokon odjebe Smoking Mana. To mi je prejaka scena.

Tagline za tu epizodu je bio "Éí 'Aaníígóó 'Áhoot'é" što na Navajskom znači The Truth is Out There. U toj epizodi su potrošili 1600 litara crvene boje.

Anasazi spada i u drugu trilogiju. Prva je Duanne Berry/Ascension/One Breath, a druga je Anasazi (finale druge sezone), The Blessing Way i Paper Clip (prve dvije epizode treće sezone). I sve tri različite mitološke epizode. The Blessing Way je predivna spiritualna epizoda, a Paper Clip je izvrsna minimalistička epizoda prepune odlične atmosfere. Ima još trilogija kasnije.

Kako ti se svidio Bounty Hunter? Brian Thomspon ga glumi. Ježio sam ga se kad sam bio klinac  ;D ček da vidiš cijelu priču oko njega i što žele.

A što se tiče samo 6 epizoda. Carter i Duchvony su već otvoreno govorili o 11. sezoni da ako budu dobri rejtinzi, da će 11. sezone biti. I onda se uz sve ove pisce na novoj sezoni vraćaju i Vince Gilligan kojeg je Carter tražio, ali Vince je nažalost odbio jer radi na Better Call Saul, ali rekao je da jedva čeka novu sezonu da pogleda i da će se vratit na 11. sezonu. Howard Gordon je isto ne bi mogao jer radi na Homelandu i Tyrantu. Frank Spotnitz, inače Carterova desna ruka i jedan od najvažnijih kotačića originale serije je isto odbio jer ima sad svoju seriju i to ova nova The Man in the High Castle, ali da će se vratit na 11. sezonu ako bude, a bit će.

I onda će najmanje biti 12, 13 epizoda jer Duchovny i Gilly su rekli da više ne mogu raditi na serijama od 22+ epizode.

Offline mmmnnn

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 731
  • Spol: Muški
  • Playlife
Odg: The X-Files
« Odgovor #876 : 23.10.2015. 20:11:43 »
Our Town (odlična i jeziva motw epizoda) i finale Anasazi (jedna od najboljih mitoloških epizoda). Anasazi se smatra najboljim finalom Filesa. Pročitaj spoiler dok pogledaš epizodu
Spoiler for Hiden:
u to vrijeme kad je bila premijera i kako je završila ta epizoda. Mulder dolazi u onaj bunker gdje su ona tijela i Smoking Man naredi da se zapali sve unutra i tako završava. To je tad bio ogroman šok i svi koji su gledali morali su čekati mjesecima da otkriju jel mrtav ili živ i kako je preživio. I Skinner napokon odjebe Smoking Mana. To mi je prejaka scena.

Tagline za tu epizodu je bio "Éí 'Aaníígóó 'Áhoot'é" što na Navajskom znači The Truth is Out There. U toj epizodi su potrošili 1600 litara crvene boje.

Anasazi spada i u drugu trilogiju. Prva je Duanne Berry/Ascension/One Breath, a druga je Anasazi (finale druge sezone), The Blessing Way i Paper Clip (prve dvije epizode treće sezone). I sve tri različite mitološke epizode. The Blessing Way je predivna spiritualna epizoda, a Paper Clip je izvrsna minimalistička epizoda prepune odlične atmosfere. Ima još trilogija kasnije.

Kako ti se svidio Bounty Hunter? Brian Thomspon ga glumi. Ježio sam ga se kad sam bio klinac  ;D ček da vidiš cijelu priču oko njega i što žele.

A što se tiče samo 6 epizoda. Carter i Duchvony su već otvoreno govorili o 11. sezoni da ako budu dobri rejtinzi, da će 11. sezone biti. I onda se uz sve ove pisce na novoj sezoni vraćaju i Vince Gilligan kojeg je Carter tražio, ali Vince je nažalost odbio jer radi na Better Call Saul, ali rekao je da jedva čeka novu sezonu da pogleda i da će se vratit na 11. sezonu. Howard Gordon je isto ne bi mogao jer radi na Homelandu i Tyrantu. Frank Spotnitz, inače Carterova desna ruka i jedan od najvažnijih kotačića originale serije je isto odbio jer ima sad svoju seriju i to ova nova The Man in the High Castle, ali da će se vratit na 11. sezonu ako bude, a bit će.

I onda će najmanje biti 12, 13 epizoda jer Duchovny i Gilly su rekli da više ne mogu raditi na serijama od 22+ epizode.
Svaka ti čast na ovom postu.  smileyNO1
Finale odlično, nemam riječi.
Brian Thomspon (Bounty Hunter) isto odličan za tu ulogu. Nekako me podsjećao na ternminatora iz prvog dijela. Šuti i radi.

Veselim se trećoj sezoni, nadam se da će zadržati kvalitetu iz 2. sezone

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #877 : 24.10.2015. 01:29:01 »
Odgledan po ko zna koji put Bad Blood  rofl
I want to belive

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #878 : 24.10.2015. 03:08:00 »
Our Town (odlična i jeziva motw epizoda) i finale Anasazi (jedna od najboljih mitoloških epizoda). Anasazi se smatra najboljim finalom Filesa. Pročitaj spoiler dok pogledaš epizodu
Spoiler for Hiden:
u to vrijeme kad je bila premijera i kako je završila ta epizoda. Mulder dolazi u onaj bunker gdje su ona tijela i Smoking Man naredi da se zapali sve unutra i tako završava. To je tad bio ogroman šok i svi koji su gledali morali su čekati mjesecima da otkriju jel mrtav ili živ i kako je preživio. I Skinner napokon odjebe Smoking Mana. To mi je prejaka scena.

Tagline za tu epizodu je bio "Éí 'Aaníígóó 'Áhoot'é" što na Navajskom znači The Truth is Out There. U toj epizodi su potrošili 1600 litara crvene boje.

Anasazi spada i u drugu trilogiju. Prva je Duanne Berry/Ascension/One Breath, a druga je Anasazi (finale druge sezone), The Blessing Way i Paper Clip (prve dvije epizode treće sezone). I sve tri različite mitološke epizode. The Blessing Way je predivna spiritualna epizoda, a Paper Clip je izvrsna minimalistička epizoda prepune odlične atmosfere. Ima još trilogija kasnije.

Kako ti se svidio Bounty Hunter? Brian Thomspon ga glumi. Ježio sam ga se kad sam bio klinac  ;D ček da vidiš cijelu priču oko njega i što žele.

A što se tiče samo 6 epizoda. Carter i Duchvony su već otvoreno govorili o 11. sezoni da ako budu dobri rejtinzi, da će 11. sezone biti. I onda se uz sve ove pisce na novoj sezoni vraćaju i Vince Gilligan kojeg je Carter tražio, ali Vince je nažalost odbio jer radi na Better Call Saul, ali rekao je da jedva čeka novu sezonu da pogleda i da će se vratit na 11. sezonu. Howard Gordon je isto ne bi mogao jer radi na Homelandu i Tyrantu. Frank Spotnitz, inače Carterova desna ruka i jedan od najvažnijih kotačića originale serije je isto odbio jer ima sad svoju seriju i to ova nova The Man in the High Castle, ali da će se vratit na 11. sezonu ako bude, a bit će.

I onda će najmanje biti 12, 13 epizoda jer Duchovny i Gilly su rekli da više ne mogu raditi na serijama od 22+ epizode.
Svaka ti čast na ovom postu.  smileyNO1
Finale odlično, nemam riječi.
Brian Thomspon (Bounty Hunter) isto odličan za tu ulogu. Nekako me podsjećao na ternminatora iz prvog dijela. Šuti i radi.

Veselim se trećoj sezoni, nadam se da će zadržati kvalitetu iz 2. sezone

Hahahahah, i mene je prvi put podsjetio na Terminatora, a što je najbolje, Brian Thompson je i glumio u prvom Terminatoru samo na kratko.

Samo ću ti reći da sam treću sezonu stavio na prvo mjesto najboljih sezona http://www.prijevodi-online.org/smf/index.php/topic,24082.msg383563.html#msg383563  ;)

Znači, prvih 6 sezona su mi vrh. Svaka na drugačiji način, vidjet ćeš koliko tu žanrova ima kad treća sezona krene. I kao što sam već napisao dosta puta, najbolje je pratiti odnos između Muldera i Scully. Pogotovo kroz motw epizode koje su najvažnije za njihovo prijateljstvo, povjerenje. Zato ovdje motw epizode nisu filler već isto su odlično uklopljeni u veću sliku jer ima dosta motw epizoda koje su povezane sa mitologijom.

Odgledan po ko zna koji put Bad Blood  rofl

Upravo je u 201 maratonu  ;D rofl rofl



Epizoda je bezvremenska.


Najnoviji intervju sa Carterom http://www.hollywoodreporter.com/live-feed/x-files-chris-carter-spoilers-834025

Citat:
We have a lot to do in the course of six. We try to make an arc: bookend it with mythology episodes, and the four in the middle are standalone episodes. [But] there is what I would call an arc within those episodes. We tried to make everything integral. But the first episode and the last episode are really a two-parter. In [the other episodes] we follow the characters emotionally, but they don't have to do with the conspiracy.

To je to.
Citat:
You've mentioned that there is the possibility to continue on with another revival in the future. If that happens, is there the possibility to expand the episode count to 10, 13, 15 hours?


It really would be indicated by the actors and their schedules.

« Zadnja izmjena: 24.10.2015. 03:13:35 Mulder »

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #879 : 24.10.2015. 20:33:23 »

Odgledan po ko zna koji put Bad Blood  rofl

Upravo je u 201 maratonu  ;D rofl rofl



Epizoda je bezvremenska.


Upravo :D.  Sam sam sebe iznenadio sto sam dosad uspio ispostovat svaku epizodu . Nekako su drugačije nego prvi put kad sam ih gledao ( čitaj - bolje ) :D . Krećem sad na Pacijent X
« Zadnja izmjena: 24.10.2015. 20:36:19 Ammar__ »
I want to belive

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #880 : 25.10.2015. 02:35:36 »
I meni su svaki put na novo gledanje epizode uvijek zanimljivije. Uvijek otkrijem nešto novo.

Uskoro Noć Vještica  :D



« Zadnja izmjena: 25.10.2015. 02:43:06 Mulder »

Offline mmmnnn

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 731
  • Spol: Muški
  • Playlife
Odg: The X-Files
« Odgovor #881 : 26.10.2015. 00:52:55 »
Upravo na hrt1 idu dva filma dosjei x!

Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #882 : 26.10.2015. 00:56:10 »
Ne gledati  ;D

Prvi film gledaš nakon 5. sezone. Ma hrt ih svako malo reprizira.

Offline mmmnnn

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 731
  • Spol: Muški
  • Playlife
Odg: The X-Files
« Odgovor #883 : 26.10.2015. 08:27:46 »
Nisam gledao!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #884 : 27.10.2015. 02:02:12 »
Novi promo koji ima od oka 90% istih scena kao onaj treći. Muzika odlična, par jezivih scena. Ovdje nisu ubacili onu jezivu živu lutku ili kaj je to već bilo.



I dosta MSR momenata aaaaaa  srcesmajli

Scully: "This is dangerous."
Mulder: "When has that ever stopped us before?"
  ;D

I flert sa svjetiljkama. Glen Morgan je rekao da je to njihova improvizacija koju su stalno radili u starim sezonama.



Izašli su blu-ray coveri za svaku sezonu.

1.
Spoiler for Hiden:

2.
Spoiler for Hiden:

3.
Spoiler for Hiden:

4.
Spoiler for Hiden:

5.
Spoiler for Hiden:

6.
Spoiler for Hiden:

7.
Spoiler for Hiden:

8.
Spoiler for Hiden:

9.
Spoiler for Hiden:
« Zadnja izmjena: 27.10.2015. 02:35:38 Mulder »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #885 : 30.10.2015. 17:05:52 »
Novi promo sa nekoliko novih scena.



Ova iz amerikanaca.



Uz nju su Robbie Amell, Glen Morgan i još ostatak ekipe jučer vidjeli prvu epizodu i onda su napravili poruku svatko od njih za fanove. Samo šteta kaj ne mogu ovdje stavit. Na XFN twiteru je, a ne znam kak da prebacim da radi.

Amell na instargramu https://instagram.com/p/9cRGtpHsqz/

Evo i Gilly za Halloween  srcesmajli



Novi poster.


I odličan poster za današnju epizodu. Jedna od najstrašnijih u seriji.


Folie à Deux - Episode 116. This is a pretty intense hour of television and it’s based on a premise to which just about everyone can relate - their boss being a monster. I wanted the poster to play on that universal theme as well.



To je to zasad.

DODATAK:

Ovo zvuči dobro. Intervju sa Anne SImon, znanstvenicom koja je radila na originalnoj i sad novoj seriji. Boldano jako zanimljivo.

http://www.vice.com/read/meet-the-woman-who-keeps-the-x-files-scientifically-sound-1029

Citat:
Anne Simon grew up the daughter of Hollywood sci-fi writer Mayo Simon, who wrote classic cult films like Futureworld and the Saul Bass acid-tripfest Phase IV. He also got to interview Apollo astronauts and meet with some of the smartest scientists of his day. It's fitting, then, that the younger Simon ended up not only becoming one of the smartest scientists of her day, but also serving as a consultant on a little TV program called the X-Files, helping showrunner Chris Carter maintain an undercurrent of science over which the show's forays into the bizarre and unexplained could run. (Well, most of the time. The infamous black oil, Simon admits, was pretty much made up.

Citat:
Scully was really the first time a scientist on TV was being portrayed in a positive light. She didn't just believe. She wanted facts. She wanted to test her hypotheses and do experiments and not just blurt out things. There's the Scully Effect—you have all these fans saying that they became scientists because of X-Files.

Citat:
"The revival, I've done more on it than I've ever done. My best friend, Margaret Fearon, she's an infectious disease doctor up in Canada. She keeps diseases out of the blood supply up there. So she gives him all the medical advice. So she has a story credit also. Chris came up with an idea of what he wanted to do, and I did the best science of my career figuring it out. And he used all of it. It's probably the scariest science that's been on the X-Files. People are gonna be... let's just hope they have no sharp objects around...

What you're going to see in the new series is what is actually going on. We are going to reveal what is going on. It was my idea. And [Chris Carter] went with it. You will know by the end of the sixth episode what all of this was all about—how everything fits in. How the cigarette smoking man fits in. What happened to Scully and her abduction. You will know how it all fits in. That's why I got so excited because I came up with something that fits."
« Zadnja izmjena: 30.10.2015. 18:08:26 Mulder »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #886 : 31.10.2015. 00:18:32 »
Sretan Halloween i ovdje

Napravljen je X-Files tribute specijalno za Halloween i to od snakey, jedna od najboljih što se tiče tribute videa za Filese.

Happy Halloween Philes of the World !!

tried to make this light in every place where my last vid was heavy, and believe it or not, that was sort of a challenge- XF can be so incredibly intense, had to go back and take some scenes out 0.o,
im a big fan of classic horror-scifi and XF not only referenced them ALL THE TIME, it is now on the list of best horror-scifi along side them- how post modern....its beautiful =)



Naišao sam i na video koji je napravljen uz odliču novu pjesme od jedne od rijetkih Divi danas, Adele.



DODATAK:

Uz sve sjajne stvari zadnjih par mjeseci od povratka na originalnu lokaciju pa do povratka originalnih scenarista, glumaca, cijele ekipe općenito ipak se mora reći da će jedan čovjek jako faliti. Njega su najviše voljeli David i Gilly, a on je Kim Manners. Čovjek koji nas je prerano napustio, radio je i na najranijim sezonama Supernaturala. Redatelj koji je režirao 52 epizode Filesa i uz Roba Bowmana najbolji redatelj na Filesima. On je znao od prikaza žohara napraviti umjetnost od scene (pogledati War of the Coprophages) i tog sam se sjetio jer je Darin Morgan rekao nešto što ga najbolje opisuje "Kim directed cockroaches in the same way he directed actors". Baš ponavljam malo dokumentarac o 9. (zadnjoj) sezoni gdje Manners ima jednu od završnih govora. Njegovih par centi na zadnju scenu u zadnjoj epizodi.

Citat:
First Clip: Kim Manners: “This was David and Gillian’s last scene together….we shot it on the last day of the picture… and as they come together to kiss you’ll see the camera pull out the door… that was the last shot.. David and Gillian together… and we wrapped and David and Gillian stood in that room together alone and held each other for a good 5 minutes… they didn’t talk, they didn’t move.. the just held each other.. the tears running down their faces…. it was a very touching moment.. one I’ll never forget.” Second Clip: Kim Manners: “Directing that scene with David and Gillian was extremely tough you know..but directing this whole two-parter was extremely emotional, especially with David and Gillian.. uh.. through nine years, you have your ups and downs, espesially when David and Gillian were in sooo much of each hour.. We got I think 201 hours and they were so much of every scene and to work together that many days for nine years, the relationship… they have swings.. David and Gillian always got along but it was not easy.. you know it wasn’t easy… I can say this -they never became what some people might refer to as Prima Donnas - they were always prepared, never made you wait.. always eager and enthusiastic about the work and they.. you know… hey…. it was like a marriage.. and … you know.. and if you are out there.. marriage is work.. you have to work at it.. David and Gillian had to work at their  relationship…and to direct them in a scene like the last scene in the motel room..where basically, they are fugitives from justice… and you can see it in their faces..how much they truly love each other..and they wasn’t just Dana and Fox, it was David and Gillian.. they truly truly loved each other. I never saw anything like it. I’ve been in this business all my life, literally. And I think David and Gillian’s relationship - Scully and Mulder - one of the greatest male-female relationships in TV history.

Oprostit ćete mi na ova dva divna videa o čovjeku koji je dao stvarno puno za cijelu Files obitelj.



« Zadnja izmjena: 31.10.2015. 01:00:32 Mulder »

Offline Homer99

  • TV FAN
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 792
  • Spol: Muški
  • ★ Bowie (1947- ∞)
    • Prevodi FiS
Odg: The X-Files
« Odgovor #887 : 03.11.2015. 08:48:58 »
Novi spinoff X-Filesa sa Ammelom i Ambroseovom?
Izvor
Aljoša M.


Say Something Nice

http://www.univerzitetskiodjek.com/
http://www.prevodifis.blogspot.com

https://www.youtube.com/watch?v=TFfjiiWrxyI



Omiljene serije: Game of Thrones, Orphan Black, House of Cards, Orange is The New Black, The Originals, The Vampire Diaries, The Big Bang Theory, Doctor Who

Završene: How I Met Your Mother, LOST, Nikita, V, Breaking Bad, Glee.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #888 : 03.11.2015. 13:40:25 »
Nadam se da ništa od toga. X-Files su Mulder i Scully i zbog toga je bila glavna popularnost. Naravno, odlične priče, originalnost, ali kemija između Duchovnya i Gilly je najzaslužnija za ono što X-Filesi predstavljaju.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #889 : 04.11.2015. 01:28:06 »
Novi video koji je izašao. Naježio sam se.


Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #890 : 05.11.2015. 23:24:17 »
Nešto mi danas na predavanju naumpade epizoda o Cancer-Man-u .
Nemam pojma zašto ,jer mi se prvi put nije svidila epizoda , dok je drugi put bila "okay" .

Ali zato nakon današnjeg gledanja ...it blew my mind away! Ne znam koji mi k bio prije  ???

Čak mi je ga bilo žao na kraju ...

Ps. Dobio sam zelju da pročitam 11/22/63 od Kinga zbog epizode 1  ;D
I want to belive

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #891 : 06.11.2015. 00:48:58 »
To je briljantna epizoda!!! Najsmješnije od svega je što najmoćniji čovjek ne može prodati knjigu  rofl rofl samo što je epizoda više od toga. Epizoda ustvari nije o CSM-u koliko o tome što on predstavlja. Zato za tu epizodu ima teorija da je dosta toga čista fikcija. On je napravio neke stvari, ali su nam ga išli prikazati što predstavlja u seriji, a to znači da je u svakoj zavjeri bio uključen. I onaj govor na kraju na klupici. Ili kad razgovara sa Deep Throatom i tko će ubiti vanzemaljca pa bacaju novčić.

Evo novi tribute i to u HD-u  :D

If you don't believe, it can't hurt you.  :om:


Još samo nešto više od tri mjeseca i opet ćemo putovati sa Mulderom i Scully i istraživati čudne slučajeve.

Offline Arbok

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 613
  • Spol: Muški
  • e-mail: arbok0309@gmail.com
Odg: The X-Files
« Odgovor #892 : 09.11.2015. 23:20:26 »
Ponukan viješću da će izaći 10. sezona X fajlsa upustio sam se u pothvat rafalnog gledanja mytharc epizoda od početka, da se malko prisjetim! Evo sad sam na 7. sezoni i mogu samo reći da tek sad znam zašto kao klinjo nisam propuštao ovu fenomenalnu seriju! Jedva čekam siječanj!!!!!!!!! Nego, stvarno je planirano samo 6 epki ili???!!!

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The X-Files
« Odgovor #893 : 09.11.2015. 23:21:55 »
To je u prvoj sezoni, ali bit će i druga minimalno.
Mrzim lopatare i limune

Offline Arbok

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 613
  • Spol: Muški
  • e-mail: arbok0309@gmail.com
Odg: The X-Files
« Odgovor #894 : 09.11.2015. 23:57:54 »
To je u prvoj sezoni, ali bit će i druga minimalno.
njam-njam

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #895 : 20.11.2015. 00:22:13 »
 :majstore



“[The X-Files Revival] will be scary.. I hope it will be good. There will be some laughs….and I think overall, I mean I haven’t seen any of it, [but] I’m most pleased with the fact that it feels like what we used to deliver. And that’s kind of what the audience and the fans seem to want. So I think we’ve accomplished that. So hopefully it will be successful.”

Gillian Anderson, Red Carpet News Interview, November 2015


Obožavam ovakve igrice.


Baš me zanima što ćemo otključat. Možda novi promo. https://twitter.com/hashtag/FindTheX?src=hash

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #896 : 20.11.2015. 03:03:02 »
Evo ga, otključali smo  ;D

Jako puno slika je prošlo i to dosta brzo.


http://findthex.tumblr.com/ LOZINKA: XPhiles

Zakon su!!!

EDIT;

Odmah su se neke slike otkrile.  :o



EDIT 2:

Zaustavljao sam polagano video. Evo nekoliko slika. Oprez pod ovu u spoileru.
Spoiler for Hiden:

Onda ovo. Ne znam kaj bi ovo moglo biti. Možda Lizard Man iz treće epizode.
Spoiler for Hiden:

Dok se ja tu mučim, već je netko stavio u kompletu  ;D uživajte u novim slikama. Izgledaju fantastično, a neke su prejezive.

Spoiler for Hiden:

Hvala, Gilly  srcesmajli

Evo ova veća slika


Nešto je ispred njih. I sve je izgleda poplavljeno.
« Zadnja izmjena: 20.11.2015. 03:34:19 Mulder »

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The X-Files
« Odgovor #897 : 24.11.2015. 09:49:38 »
Neki dan je izašao sinopsis prve epizode.

“The X-Files” Episode 10.01, ‘My Struggle’



Citat:
FOX MULDER (David Duchovny) and DANA SCULLY (Gillian Anderson) have been contacted by TAD O’MALLEY (guest star Joel McHale), a popular conspiracy theorist web-TV show host who believes he has uncovered a significant government conspiracy. With the assistance of FBI Asst. Dir. WALTER SKINNER (Mitch Pileggi), O’Malley seeks to enlist the help of former X-Files agents Mulder and Scully, who have since severed ties with the FBI. Through O’Malley they are introduced to SVETA (guest star Annett Mahendru), a possible alien abductee who shares shocking information with them that will challenge everything that Mulder has ever believed about the existence of aliens and the government’s role in covering them up.”

Izvor: http://bloody-disgusting.com/news/3370725/next-on-the-x-files-episode-10-01-my-struggle/
Mrzim lopatare i limune

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #898 : 30.11.2015. 12:17:38 »
Jako puno slika je prošlo i to dosta brzo.


Spender ?
Spoiler for Hiden:
srcesmajli
I want to belive

Offline RockStar

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 144
Odg: The X-Files
« Odgovor #899 : 30.11.2015. 12:51:07 »
Mislim da je ipak ova kvalitetnija 1080p WEB-DL DD5 1 AAC2 0 H 264-NVA:ne-zna

Nije, kod web-dl u 99% slucajeva 1080p rip je losiji od 720p ripa. 1080p rip ima mali bitrate za tu rezoluciju, a samim tim manjak detalja. Uvek je bolje skinuti 720p web-dl nego 1080p web-dl.

Kod 720p ripova pozeljno je da bitrate bude od 4-8000Kbps, za 1080p od 8-12000Kbps.

Trenutno najbolje izdanje je The.X-Files.S01.1080p.BluRay.DTS5.1.x264-ROVERS. Bitrate skoro 9000Kbps, 24bitni audio.