Autor Tema: The Wire  (Posjeta: 148363 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Odg: The Wire
« Odgovor #390 : 09.01.2011. 23:41:25 »
Samo budi strpljiv i nemoj kriviti sebe ako ne pohvatas sve u privh nekoliko epizoda. Nisi glup, takva je serija :)

Tako je. Mnogi su odustali nakon prve ili druge epizode. Strpljivost je vrlina  ;) pogotovo kod ove serije
U pravu ste, pazljivo pratim seriju, stigao sam do petu epizodu, nemam reci predobro clapp Pored McNultyja i Kimu kao odlicni detektivi istice se i Freamon, koji sve natenane takticki istrazuje i to uspesno ;D Ostalo sve
Spoiler for Hiden:
moj do mojega aka glupiji od glupijeg
, racunajuci porucnika, narednika, sefa i ostale barabe rofl Hvala za preporuku, vec sam se zarazio rofl

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Odg: The Wire
« Odgovor #391 : 10.01.2011. 06:25:26 »
Cedrick Daniels je legenda u seriji.  smileyNO1

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Odg: The Wire
« Odgovor #392 : 10.01.2011. 13:11:23 »
Da li su sve video verzije ove serije 4:3 format? Mislim na rezoluciju 512×384 ili ima i 16:9, onako pitam ;D
Sto se tice Danielsa, sad za sad su mi zakon ova trojica kojih sam pomenuo, on je samo kao kurir, prenosi sve sto mu kazu ovi detektivi, kao da nema neku vlast nad njim rofl.
Iako sam pratio sve pazljivo, nije mi jasno samo ovo rofl
Spoiler for Hiden:
onog klinca kojeg su upucali sacmarkom Omar i kompanija, GDE je? Zar nema istraga za njega? Ili takve ratove medju bande ne zanima policiju? :o

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Wire
« Odgovor #393 : 10.01.2011. 15:37:04 »
Omar je najbolje napisan lik u cijeloj seriji i fantastičan je. Prop Joe također (njega ćeš upoznati kasnije)

Što se tiče toga klinca. To je surova realnost koju nam je predočio David Simon koji je bio 20 godina novinar u Baltimoreu i viđao takve stvari. Zato i serija nikada nije ni dobila neku važniju nagradu zbog tog relnog prikaza života.

Najbolje od svega je činjenica da svi glavni ljudi u seriji praktički nikad nisu radili na televiziji. Glavni frajer je radio hrpu vremena u Baltomore Sun novinama gdje je pokrivao kriminal u gradu, ovaj drugi je bio u policiji 20 godina (tamo su se njih dvojica i upoznali jer je ovaj glavni bio prvi novinar koji je bio pušten u policijski ured)... većina scenarista nije prije pisala scenarije za TV nego romane i slično.

I nemoj gledati na tu seriju kao nešto o bandama. Ona je puno dublja od toga, evo da ti objasnim sezone

S1) sustavi i individualac u sustavima - tu je paralela sa npr McNultyem i De angelom - koliko god želiš iskakati u biti si najebao...a sustav, koji god bio (policija, politika, organizirani kriminal) je u svojoj suštini korumpiran i guši osobnost i individualnost. Jedini lik koji nije zakočen sustavom i koji živi po svojim pravilima je Omar

S2) glavna tema - propadanje radničke klase. Starog srednjeg sloja...sindikata i slično...

S3) nefleksibilnost sistema, nemogućnost promjena - hamsterdam je pokušaj promjene sa strane zakona, jedan radikalan potez koji završava tako da propada. Stinger sa svojim pokušajima ulaska u legalne poslove, pokušaja da uvede "biznis" u svoj svijet (edukacije, učenje i sve ostalo) također nailazi na prepreke na koje nailazi (radi spoilera neću pisti više od toga)

S4) glavna tema je propast obrazovnog sustava i krilatice "no kid left behind" koja se pretvara u "no corner left behind". Paralelno sa ovom temom je i tema politike i korumpiranosti političara - i onaj za koga navijaš na kraju poklekne i radi prvenstveno za sebe samog, a ne za potrebe zajednice (pa neka mi netko kaže da serija nije primjenjiva i na RH )

S5) Mediji



Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: The Wire
« Odgovor #394 : 10.01.2011. 20:23:18 »
icemaher ja mislim da sto se tiče dvdr1p-a nema verzije 16:9, nisam sve sezone r1p verzije gledao, bilo je i PDTV verzija, što se dalo kupiti tada kad sam je kupovao.. nema 16:9 i nema HD-a, jer ne verujem da bi dočaralo to što gledaš u 720p.
A za spoil bi ti sad pisao al uputiću te na 7 stranu ove teme, imam jedan veći post od strane mene na temu serije, bude ti koristilo možda pri viđenju serije, jer veliki je greh pogledati The Wire a nemati/imati onu čuvenu "Šta je pisac hteo sa time da kaže.."
I nemoj je peglati po par epizoda na dan.. uzmi jednu dnevno, čisto da te lagano "pukne", prestani kad je najbolje, jer što bi rekao moj Bubbles "Nemoj tako jako, mali, ubićeš se."
Bubbles ako nije "junky" ili ako je "ex-junky", treba mu uručiti Oskara za glumu.
McNultye, Omar, Stringer, Avon, "Snoop".. i moji omiljeni Poljaci, pa "Ziggy" Sobotka.. kakvi su to sve igrači ma SVI su dobri.
Icemaher zavidm ti što ovo gledaš prvi put..
Ja bih sad drage volje okrenuo još jedan krug The Wire-a..
Evo za hard-core fan The Wire, kad budemo mi iz Srbije mogli da budeo deo sveta pa budemo kupovali preko ovoga onda će i Baltimor iskoreniti kriminal a do tad vi koji možete iskoristite, jer vredi..
iShare, noProfit


Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Odg: The Wire
« Odgovor #395 : 12.01.2011. 01:10:36 »
Spoiler for Hiden:
Valjda sam ovo propustio ili nedaj boze zaspao rofl Scena je kad u pesak omar i ekipa pripremaju taktiku kako da u jednu ulicu navuku neke crncuge da ih pobiju. Akcija krenula, njih troje su uhvatili dvoje crncuge i sta dalje ubili ih ili? Omar je dignuo sacmaru ka jednog crnca koji je prethodno slusao diskmen. Kasnije u epizodu Mcnulty kaze naredniku jesi cuo vesti,
435
00:36:21,974 --> 00:36:26,186
John Bailey u pancirki
sredio trojicu napadaèa.

436
00:36:26,228 --> 00:36:27,813
Ulica Carey.
Bailey je bio crnac sa Omarom jel tako? Gde je nestao, kasnije gledam krecu oni dvojica u akciju a ovog crnca nema, kazu
541
00:43:25,022 --> 00:43:27,274
On inaèe ne kasni.

542
00:43:33,363 --> 00:43:37,054
Bailey, narkiæu. Jebem ti,

543
00:43:37,055 --> 00:43:40,746
ne oslanjaj se na njih.

 rofl Samo to hocu kao odgovor, ne mucite se oko pretstavljanje svih sezona. rofl
Epizoda 5

Edit: pogledao sam sinoc i ep10 pa sam cuo Omara kako kaze Stringeru
Spoiler for Hiden:
da su ubili Baileyja, a kad je to bilo, valjda posle ona ubistva u ulicu gde su sacekali one crncuge rofl
« Zadnja izmjena: 12.01.2011. 15:01:28 icemaher »

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Odg: The Wire
« Odgovor #396 : 15.01.2011. 23:30:13 »
Opet ja rofl Tekst koji sledi pisao sam ga na titlove, pa me mrzi sad da prepravljam, nešto sam već napisao ovde iznad.
Pogledao sam celu prvu i 5 epizode iz druge.
Ocena za prvu sezonu 8/10
Sve je ok, ali bar da prikazu sve scene,
Spoiler for Hiden:
ja ne pamtim da je bilo scene kad ubijaju John Baileya, onaj crnac koji se druzio sa Omarom. Mislim da jedino ta scena nedostaje u celu prvu sezonu ILI je ja nisam video. Samo sam cuo pricu kao: John Bailey u pancirki sredio trojicu napadača. Ulica Carey.

Kasnije Omar i Brandon kreću u akciju i Brandon kaže ne veruj onima koji kasne.
Još kasnije u 10 epizodu Omar i Bell pričaju i Omar kaže da su Bellovi ljudi ubili Baileya, valjda nakon pucnjave u onu ulicu.

Takodje ne dopada mi se što policija/detektivi zažmure kad se kriminalci ubijaju, skoncetriraju se na jednu facu i njegovu ekipu a Omar brate kosi sve redom svojom sačmarkom.
Nešto po kojem ću pamtiti ovu seriju je zviždanje Omara kad krene ulicom da ubija, zakon! rofl

Druga sezona počela malo čudno, kažem šta je ovo, zar završila priča o Stringer Bellu i Avonu, Omaru i istraga detektiva, kad posle nekoliko epizoda vidim okupila se stara ekipa i to me obradovalo pa tako nastavljam dalje bez odustajanja!

Mnogo zarazna serija ;D

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Odg: The Wire
« Odgovor #397 : 19.01.2011. 21:16:58 »
Ako koga zanima, titlovi za prvu sezonu DvDRip.XviD.AC3.Thomilla odlicno odgovaraju za AC3 DVDRip XviD-MEDiEVAL
Takodje titlovi za trecu sezonu DVDRip.XviD-TOPAZ odlicno odgovaraju za DVDRip.DD5.1.x264-DBO
Ako je izvodljivo stavite negde ove informacije kod titlovima.

jbt, sam sa sobom pricam ovde rofl

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: The Wire
« Odgovor #398 : 19.01.2011. 21:54:25 »
jbt, sam sa sobom pricam ovde rofl
Hoće to od preteranog konzumiranja "The Wire"-a.. al to je još dobro.. zamisli da si u Hamsterdamu.. tek je onda "trip"  rofl
iShare, noProfit


Offline biljabane

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1196
  • Spol: Ženski
  • U limbu
Odg: The Wire
« Odgovor #399 : 20.01.2011. 13:56:32 »
Ja sam juče počela da gledam i odmah u dahu odgledala prve 3 epizode. Serija je zakon... Fenomenalna!
« Zadnja izmjena: 31.12.2015. 19:32:18 biljabane »
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. Kurt Cobain



Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: The Wire
« Odgovor #400 : 20.01.2011. 14:41:07 »
Nemoj gledati u dahu.

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Odg: The Wire
« Odgovor #401 : 20.01.2011. 16:28:44 »
Ja sam juče počela da gledam i odmah u dahu odgledala prve 3 epizode.Serija je zakon... Fenomenalna!
gledaj pazljivo, i ja cu ti reci  ;)
Ja sam vec krenuo sa trecom, puuno bolja nego druga sezona clapp

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: The Wire
« Odgovor #402 : 20.01.2011. 16:36:18 »
Tek ces ti shvatiti drugu :)

Offline Srle

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 217
  • Spol: Muški
Odg: The Wire
« Odgovor #403 : 20.01.2011. 19:49:07 »
krecem da gledam ovih dana :))
"They must find it difficult...Those who have taken authority as the truth,rather than truth as the authority"

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Odg: The Wire
« Odgovor #404 : 20.01.2011. 19:55:15 »
Tek ces ti shvatiti drugu :)
nije da nisam shvatio nego manje mi druga bila zanimljiva nego prva, a treca je bas super krenula, slicna desavanjem kao u prvu sezonu. Ili hoces da kazes tek ce se stvari desavati koji nisu bili u drugoj? Ok ;D Svidja mi se to sto je SVE povezano
Spoiler for Hiden:
i to sto Mcnulty istrazuje ubistvo D'Angela ;D

Offline biljabane

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1196
  • Spol: Ženski
  • U limbu
Odg: The Wire
« Odgovor #405 : 20.01.2011. 23:30:24 »
Od sada svakog dana samo po jedna epizoda....Ako izdržim! :)
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. Kurt Cobain



Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Wire
« Odgovor #406 : 20.01.2011. 23:45:32 »
Meni je treća jedna od bolji sezona, ali četvrta, četvrta sezona, vrh cijele serije za mene. Tu sam skužio da mi sam rasplet nekih događaja nije toliko bitan u ovoj seriji koliko jednostavno praćenje i razvoj samih likova, klinaca u toj sezoni, sustava na svakoj razini - političkog, kriminalnog, školskog itd... jednostavno mi je to bila prejaka sezona, čak toliko jaka da mi zadnja peta nije bila ni blizu, iako mi je i ona bila izvrsna

Evo na Metacriticu je četvrta sezona najbolje ocijenjena tv sezona/serija do sada:
http://www.metacritic.com/tv/the-wire/season-4

naravno - kritičari su jedno, gledatelji drugo, sami donesite zaključke kada završite, ali meni je četvrta sezona najjače i najbolje. Samo nemojte previše gledati da li se nešto rješava ili ne, nego se koncentrirajte više na sustav, na odnose, na sudbine ljudi i likova. Rekao bi da u ovoj sezoni sam kriminal i rješavanje slučaja pada u drugi plan iza prikaza cijelog društva i funkcioniranja različitih slojeva - obrazovanje, djeca, politika, policija, narkomani...sve izrazito kompleksno i meni izrazito dojmljivo. Najdraža sezona uz treću

I super je stvar što ljudi prema kojima su rađeni likovi čak glume ili su na neki način uključeni u seriju
npr. Jay Landsman glumi pomoćnika Danielsu, Felicia "Snoop" Pearson je zapravo slučajno priključena seriji, rođena u Baltimoreu, odslužila 6,5 godina zbog ubojstva (u nekoj tučnjavi koju ona nije počela)
otkrio ju je glumac Michael K. Williams (Omar) u nekom kafiću u Baltimoreu i doveo na set
i još dosta drugih likova.

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Odg: The Wire
« Odgovor #407 : 21.01.2011. 02:08:23 »
Sve je ok u trecu sezonu ali previse smaraju sa
Spoiler for Hiden:
politikom, onaj otkud se pojavi Tommy, lize guzu gradonacalniku i svuda zabija nos. Te scene planiram da preskakam jer zaista je dosadno.
Jbt, sve je jos vise i vise novih likova koji se pojavljuju u trecu sezonu, taman nekog saznam ko je oni
Spoiler for Hiden:
ga ubiju rofl

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Odg: The Wire
« Odgovor #408 : 24.01.2011. 22:03:08 »
Odlicna treca sezona. Pogledao sam je i uzivao clapp Bas mi krivo
Spoiler for ko nije gledao neka ne cita!!!:
sto su roknuli Stringera, sjajan lik, bolje da su Avona roknuli, sad mislim da ce serija izgubiti ono interesantno u njoj, nece biti velike face da ih love, ostao onaj Marlo samo  ;D Ne svidja mi se sto na kraju svake sezone koliko god se trudili da rese slucaj neko od detektiva ili njihovi pretpostavljenih naje*u rofl Primer Mcnulty, Colvin a onamo njihove uspesne akcije prikazuju kao da je to velika greska koju su uradili i zbog toga ce neko naje*ati, a medju sebe pricaju kao odlican je poteg bio to, idioti. I takodje je bezveze ono sa Prezom, taj covek je baksuz, sedi na pc i je uspesan, izadje na teren odma ubije nekoga rofl
Sve u svemu jedna odlicna 9/10 Nadam se da ce cetvrta biti jos bolja, pogledah malo pre pola iz prve epizode, kasnije cu nastaviti. Btw, Dacia, reko si tek cu shvatiti drugu sezonu? Na sto mislis, napisi mi u spojler sta to nisam shvatio ;D?

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Wire
« Odgovor #409 : 25.01.2011. 02:09:15 »
Spoiler for Hiden:
Da, kad Omar ga ubije sa onim drugim, odlična scena, a još je bolja prijašna kada se Avon i Stringer opraštaju na krovu, prejako. Ja sam rekao što mislim o 4. sezoni, najbolja uz treću, ali meni osobno bolja makar je treć mi draža

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Odg: The Wire
« Odgovor #410 : 31.01.2011. 02:13:47 »
Odgledah i cetvrtu sezonu, jedna rec - fenomenalno. Nema manu. Ekipa se opet okupila, super ;D
Zarazio sam i brata pratimo svaki dan po 2-3ep. rofl
Neki titlovi u cetvrtu sezonu, ne znam tacno koji od 7ep pa na dalje, imaju pomesano muski i zenski rod, kako je prevodjeno ne znam, nije valjda na sluh. Uglavnom sve 5 za titlove i hvala puno!
« Zadnja izmjena: 31.01.2011. 02:17:12 icemaher »

Offline biljabane

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1196
  • Spol: Ženski
  • U limbu
Odg: The Wire
« Odgovor #411 : 31.01.2011. 20:10:11 »
Ja sam završila sa prvom i slažem se da je fenomenalno iako sam čitala postove gde kažete da je prva najslabija sezona.
Gledam samo po jednu epizodu dnevno i oduševljena sam ekipom, scenarijem, glumom...Predobro osmišljeno, bukvalno te tera da se vežeš
za likove. Sutra počinjem sa drugom sezonom.
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. Kurt Cobain



Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: The Wire
« Odgovor #412 : 01.02.2011. 00:55:37 »
Nemojte komentarisati i donositi zakljucke i recenzije po sezonama. Ovo je jedna celina od pet sezona, gde su stvari na primer iz druge jako bitne za petu itd.

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: The Wire
« Odgovor #413 : 02.02.2011. 19:18:32 »
Od sada svakog dana samo po jedna epizoda....Ako izdržim! :)
Najbolji tempo gledanja ove serije..
iShare, noProfit


Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Odg: The Wire
« Odgovor #414 : 02.02.2011. 23:50:11 »
Od sada svakog dana samo po jedna epizoda....Ako izdržim! :)
Najbolji tempo gledanja ove serije..
Da, ali blago onome ko moze tako. Ja bez najmanje 3 epizode ne mogu rofl Filmove uopste ne pratim, zadnji su mi bili Town i Takers, ali zato serije gledam uzivajuci po 3-4 sata ;D
Opet cu se ponoviti, svidja mi se ovo sto se primer u petu sezonu vracaju neke stvari od drugu sezonu, nije nista fakticki posebno sve je povezano, lepota clapp
Oko vezivanje likova, mnogo ih ima, primer na kraj cetvrte sezone
Spoiler for ne citaj ako tek pocinjes seriju:
ubijaju sve zivo a ja samo prepoznah Bodija kao zrtvu,
sto znaci propustio sam neku facu sigurno rofl
Mnogo kenjaju politikom, medijumima i sve ostalo, kad bi se samo fokusiralo na policiju i kriminal, bolje bi bilo. Dijalozi sa Carcetija, medijima i slicno nekad i ne slusam/citam, ubijaju me od dosadu. Znam da je bitno i to pratiti ali dosadno mi je.

Dvdrip titlovi za s04 i s05 odlicno odgovaraju za DVDRip.DD5.1.x264-DBO
« Zadnja izmjena: 02.02.2011. 23:59:31 icemaher »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Wire
« Odgovor #415 : 03.02.2011. 01:08:40 »
@icemaher, to je i bit te serije, zato je tako odlična. Bit ove serije je cjelokupni sustav, prijateljstvo, korupcija, politika. KRIMINAL KAO KRIMINAL je samo OKVIR, a ako samo zagrebeš samo malo dublje, dobiješ cijeli sustav koji se bavi psihom. To je BIT serije, i tako je napravljen. Ovo je NAJREALNIJA serija ikad napravljena, zato i nije osvojila nikakve prestižne nagrade, nažalost.

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Odg: The Wire
« Odgovor #416 : 07.02.2011. 01:29:50 »
ostala mi jos zadnja epizoda. ;D Extra serija stvarno  clapp

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Wire
« Odgovor #417 : 07.02.2011. 16:55:40 »
Zadnja epizoda, zadnjih 5 minuta  :(

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Odg: The Wire
« Odgovor #418 : 10.02.2011. 19:15:34 »
Pogledah i zadnju epizodu. Ispalo je dzaba ste krecili rofl
Spoiler for Hiden:
Koliko god rizikovali sebi zatvor, degradiranja u policijsku/detektivsku sluzbu da bi resili velike slucajeve, pritvorili jednom za svakiput big bossove za kriminal, na kraju opet svi na svom starom mestu aka ne mozes im nista. ;D Odlican kraj, bas kao u Shield, nije bas happy end ;D
Hvala svima na preporuku, odlicna serija!

Offline biljabane

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1196
  • Spol: Ženski
  • U limbu
Odg: The Wire
« Odgovor #419 : 12.02.2011. 23:20:31 »
Stvarno je vrh serija, skočila je na ubedljivo prvo mesto moje top liste serija, a tek sam kod treće sezone. :)
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. Kurt Cobain