Autor Tema: Kangaroo Jack (2003)  (Posjeta: 1006 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Kangaroo Jack (2003)
« : 16.05.2013. 16:42:43 »

Opis:
Dvojica najboljih prijatelja iz Brooklyna, frizer Charlie Carbone (Jerry O'Connell) i nesretni glazbenik Louis Booker (Anthony Anderson) upleteni su u poslove lovaške obitelji kojoj je na čelu Salvatore "Sal" Maggio (Christopher Walken). Iako su svoj prvi "posao" uprskali, Sal im daje drugu šansu i šalje ih u Australiju na novi zadatak.
Kada stignu u Australiju, oni požele fotografirati klokana! Kako bi im fotografija bila duhovitija, oblače mu crvenu jaknu. Naravno, klokan odskače u svom smjeru i tada shvaćaju kako je s jaknom otišao i novac koji moraju dostaviti. Potraga za klokanom vodi ih u mnoštvo avantura u pustinji Australije!

Izvor: MojTV

Žanr: avantura, komedija, kriminalistički
Zemlja: SAD, Australija
Jezik: engleski
Trajanje: 89 minuta
Režija: David McNally
Scenarij: Steve Bing, Barry O'Brien, Steve Bing, Scott Rosenberg
Glumci: Jerry O'Connell, Anthony Anderson, Estella Warren, Christopher Walken, Marton Csokas, Dyan Cannon, Michael Shannon, Bill Hunter, David Ngoombujarra, Marco Sellitto...

IMDb

« Zadnja izmjena: 30.01.2016. 20:31:29 nebojsa66 »

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Kangaroo Jack (2003)
« Odgovor #1 : 05.11.2015. 16:37:54 »
Volim filmove smještene u Australiju. Ovo mi je jedan od rijetkih zabavnih u kojima glumi Anthony Anderson. Njega nešto ne volim. Treš ekipa (minus Christopher Walken), ali nije loš.
Mrzim lopatare i limune

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Kangaroo Jack (2003)
« Odgovor #2 : 05.11.2015. 16:56:16 »
Jerry O'Connell mi je skroz simpa glumac, a svi filmovi iz Australije ili smješteni u Australiju uvijek imaju nešto dobroga za ponuditi.


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Kangaroo Jack (2003)
« Odgovor #3 : 27.07.2016. 01:15:48 »
Joj ovo je bio baš zabavan filmić. Šteta što nemam titla nikakvog. Ponovio sam ga nekoliko puta na TV-u i uvijek je bilo zabavno  smileyNO1

Tags: