Autor Tema: Homeland  (Posjeta: 373173 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Homeland
« Odgovor #960 : 18.12.2012. 22:22:18 »
Spoiler for Hiden:
I bajone je sumnjiv, on je prevodio seriju.
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Homeland
« Odgovor #961 : 18.12.2012. 22:25:21 »
Spoiler for Hiden:
I bajone je sumnjiv, on je prevodio seriju.

 rofl rofl rofl

Spoiler for Hiden:
U trenutku pre nego sto je Brodi kao eto rekao da auto nije tu gde ga je on ostavio sam mislila da je on kriv. Onda kad je doslo do eksplozije, a u isto vreme prikazuju Saula kod tela od Nazira, mislim da je on kriv. I dalje mi je Saul sumnjiv kad dolazi i gleda spisak poginulih, pogotovo kad se cuo sa Mirom. U trenutku kad Brodi gleda kako Carrie ima zalihe u onoj kutiji sumnjiv mi je on, malo i u sumi. Na kraju, sumnjiv mi je Saul. Jeste se on kao osmehnuo kad je video Carrie, ali je meni taj osmeh izgledao jezivo i nekako bolesno.  :o Uplasih ga se jednostavno.  :ne-zna Za kraj, kad saberemo utiske, meni su svi sumnjivi, jednostavno ne mogu oceniti ko vise od koga.  rofl Dakle, i Quinn i Danny Galvez.

Spoiler for Hiden:
Sola su prikazali u trenutku eksplozije da bi prikazali rahmetli Nazira, koji je, naravno, pobjednik ove sezone.
« Zadnja izmjena: 18.12.2012. 22:27:24 Hajzenberg »

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Homeland
« Odgovor #962 : 18.12.2012. 22:30:57 »
Spoiler for Hiden:
I bajone je sumnjiv, on je prevodio seriju.
Pored tebe , krivi su i masoni. Masoni su za sve krivi  bleh
Spoiler for Hiden:

Homeland
“You’re the smartest and the dumbest f*cking person I’ve ever known.” –Saul

Ovo je sa zvanicne fejs strane Homeland-a. Upravo su ovo objavili. Iz cega proizilazi da su Saul i Keri za sve krivi. I da su ustvari oni skovali cijeli plan i da se trpaju tajno  rofl rofl rofl.
U jbt. kad sam sad procitao sta sam napisao i ne djeluje mi daleko od istine. rofl rofl rofl
« Zadnja izmjena: 18.12.2012. 22:32:44 dark horse »

Offline Hopey

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
  • Spol: Ženski
Odg: Homeland
« Odgovor #963 : 18.12.2012. 22:31:12 »
Spoiler for Hiden:
I bajone je sumnjiv, on je prevodio seriju.
Spoiler for Hiden:
U pravu si.  rofl Tebi dajem pocasnih 5%. A Brodi je recimo 40%, Saul 20%, Quin 15%, Danny 10%, Neko sasvim drugi 10%

E tako je kod mene, a vi vidite kako cete.  bleh

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Homeland
« Odgovor #964 : 18.12.2012. 23:08:01 »
Spoiler for Hiden:
I bajone je sumnjiv, on je prevodio seriju.
Spoiler for Hiden:
Tako je, imam čvrste dokaze da si ti glavni krivac za sve. Znači, raspolažem sa dokazima. Čvrstim. Čiste činjenice. Dokazi. Ovaj, jesam ti rekao da imam dokaze  angeldemon

@dark horse

Ne uvlačiti masone u ovo  pravilaf :P

Offline Wrda

  • Član
  • ***
  • Postova: 599
Odg: Homeland
« Odgovor #965 : 18.12.2012. 23:22:37 »
Spoiler for Hiden:
Ja jedino vjerujem Carrienom instinktu, a ona Saulu i Brodyju, što znači da su oni "good guys".
I da, vrhunska sezona, puno bolja od prve.

Offline Johny

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 259
Odg: Homeland
« Odgovor #966 : 19.12.2012. 02:55:17 »
Spoiler for Hiden:
Neki sumnjaju u Sola zato što je on Jevrejin što nema apsolutno nikakve logike, Rockstar je to lepo objasnio:

Spoiler for Hiden:
Ljudi, manite se da sumnjate u Sola, lik je Jevrej i poslednji je koji bi sarađivao Al Kaidom u rušenju SAD koja je najveći saveznik Izraela. .

Dalje, meni je sumnjiv onaj trenutak pre nego što će Brodi reći Kari za auto, ono kada izgleda tužno a ona ga pita "šta je bilo, zašto si tužan", a on onako bezvoljno i drveno kaže "nisam tužan, upravo suprotno". Takvu facu je napravio nakon što je shvatio da ona njega voli, iako je (bio?) terorista, Kada se spoji taj izraz lica, onaj razgovor sa Nazirom i činjenica da je bomba bila u njegovom autu, Brodi postaje jako, jako sumnjiv lik.

Takođe, ovde se provlači pričao Brodiju kao psihopati. Zbog čega? Za početak - vojnik je, treniran da ubija ljude. Sve što je radio, radio je u borbi - hteo je da smakne zločinački vrh vlade, izvršavao je naređenja svojih pretpostavljenih, u ovom slučaju Abu Nazira (Vokerovo ubistvo i nesrećan sled događaja koji je doveo do ubistva krojača). Kada je Brodi postao psihopata? Kada je promenio stranu? Nije psihopatski kada se ubijaju drugi vojnici, odnosno talibani, a psihopatski je kada želi da pobije vojni vrh, opet po naređenju?

Daleko od toga da hoću da kažem da je Brodi dobar, ili da je psihički normalan, ali proglašavati njega većim ludakom od Voldena, Keri, Abu Nazira.... Besmisleno je. Niko u seriji nije sasvim normalan i sasvim loš.

Offline DreamOn

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 79
Odg: Homeland
« Odgovor #967 : 19.12.2012. 03:01:12 »
Spoiler for Hiden:
Ova serija je mnogo obećavala, da su priču zaokružili u ove 2 sezone bio bi to domaći zadatak za ostale projekte. Ovako ovo će terati u nedogled, showtime, mislim šta reći... Meni je ovo finale potpuno neubedljivo... Ova explozija je praktično ni iz čega, da se da alibi za čekanje 3... Mislim, oni ovom logikom mogu na kraju svake sezone davati neku nesreću... U 3 ćemo imati novog šefa CIA, novog šefa al-qaeda, novog potpredsednika, nove teroriste... Što kaže jedan moj drugar, "Sve više verujem da je ovo spinof 24 i čekam da se veteran Bauer pridruži ekipi."

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Homeland
« Odgovor #968 : 19.12.2012. 08:13:27 »
Dobro finale,
Spoiler for Hiden:
mene samo zanima tko je premjestio Brodyjev auto   :ceska:


Hvala bajone na prijevodima cijele sezone  :majstore

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Homeland
« Odgovor #969 : 19.12.2012. 08:39:19 »
Spoiler for Hiden:
I ja jedva čekam to saznati. Sad baš vrtim scenu gdje psihopat Brody govori da mu je netko premjestio auto. hell yeah!!! Sad sam još više uvjeren da ima prste u svemu tome. I sviđa mi se što je Gansa rekao na sve to.


Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Homeland
« Odgovor #970 : 19.12.2012. 11:25:40 »
Spoiler for Hiden:
Sad kad malo razmislim, mislim da je Kari umješana u eksploziju, u jednoj od prošlih epizoda je uzela u Brodija ključeve od auta.

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Homeland
« Odgovor #971 : 19.12.2012. 14:05:08 »
Spoiler for Hiden:
Sad kad malo razmislim, mislim da je Kari umješana u eksploziju, u jednoj od prošlih epizoda je uzela u Brodija ključeve od auta.

Spoiler for Hiden:
Mislim da je to tek nemoguće, sudeći pre svega po njenoj izbezumljenoj reakciji nakon eksplozije i potezanja oružja na Brodija.

Zasad se čini najlogičnijim sumnjati na krticu iz vrha vlade ili nešto slično. Mislim da su tu i Sol, i Kari, i ostali samo sitne ribe. Teško je poverovati da je neko od terorista uspeo da podmetne onu količinu eksploziva u Brodijeva kola, i to učini neprimećeno pored sveg nadzora i mera obezbeđenja. Sad mi pada na pamet: možda se to dogodilo kada je ostavio kola na čišćenju zbog dima. Naknadne radnje bile su samo bacanje prašine u oči Ciji i ostalima. Mada, iako je zanimljivo spekulisati, moramo sačekati da vidimo. :)

A nadam se da neće otezati seriju i nakon treće sezone, mislim da imaju još toliko materijala da naprave jednu kvalitetnu sezonu. Cela druga sezona čini se zapravo kao uvod u treću i odmotavanje klupka ko stoji iza svega.
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Nextt

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 315
  • Spol: Muški
Odg: Homeland
« Odgovor #972 : 19.12.2012. 14:34:59 »
Šta reći za ovu seriju, a da već nije rečeno. Zanimljiva sezona. Hvala na prevodu. Smajlicvece Već vidim kako će se kopirati pojedini postovi o tome ko je kriv za sve kada počne treća sezona. Ima mnogo zanimljivih teorija.
Njegove oči boje meda, modre i zelene, nosile su sav moj bol s vetrom uz lice. U samo par godina za nas dao nam je ljubav, zemlju, krug, novac u rukama. Rekao je budi sam na ulici, pored mene dok sanjam sarajevo kristalna sećanja.

Offline jca00

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 136
  • Spol: Muški
Odg: Homeland
« Odgovor #973 : 19.12.2012. 14:44:54 »
ma zna se ko je kriv
Spoiler for Hiden:
bajone i mulder gurali kola do vrata ispred zgrade i posle aktivirali bombu
« Zadnja izmjena: 19.12.2012. 15:14:49 bajone.rs »

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Homeland
« Odgovor #974 : 19.12.2012. 15:14:40 »
ma zna se ko je kriv
Spoiler for Hiden:
bajone i mulder gurali kola do vrata ispred zgrade i posle aktivirali bombu

Stavi to u spojler. :P
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Homeland
« Odgovor #975 : 19.12.2012. 15:32:39 »
Bajone
Spoiler for Hiden:
Nisam ja ovo ozbiljno mislio za Kari, našalio sam se malo.  :)


O Solu sam prestao razmišljati jer nema smisla više, on čak nije imao ni vremena ništa da uradi u vezi toga, bio je zatvoren 3 dana i... ma...


A o Brodiju sam još razmišljao, jer je on jedini od glavnih glumaca koji je možda umješan, a evo još nekih mojih mišljenja zašto mislim da nije i zašto može biti da jeste.


Ako je Brodi sarađivao sa Al-kaidom u ovome slučaju, ako je glumio pred Kari da nije kriv, ako je želio da se misli da on nije kriv, zašto je dopustio da Al-kaida procuri njegov snimak? Nema baš logiike tu.


Ako je on veliki psihopata, koji je u stanju da ubije 200+ ljudi, nije mi logično da ovamo bude tako fin i tolerantan prema Majku...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Homeland
« Odgovor #976 : 19.12.2012. 15:34:12 »
ma zna se ko je kriv
Spoiler for Hiden:
bajone i mulder gurali kola do vrata ispred zgrade i posle aktivirali bombu
Spoiler for Hiden:
A to je bajodera bio. Još gledam ko je to pokraj mene kad sad saznam da je to on. Šokiran sam  :o

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21913
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Homeland
« Odgovor #977 : 19.12.2012. 15:42:45 »
Bajone

Spoiler for Hiden:
Ako je Brodi sarađivao sa Al-kaidom u ovome slučaju, ako je glumio pred Kari da nije kriv, ako je želio da se misli da on nije kriv, zašto je dopustio da Al-kaida procuri njegov snimak? Nema baš logiike tu.


Ako je on veliki psihopata, koji je u stanju da ubije 200+ ljudi, nije mi logično da ovamo bude tako fin i tolerantan prema Majku...

Spoiler for Hiden:
Možda su ga žrtvovali...
Zato psihopati i jesu psihopati...  ;D

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Homeland
« Odgovor #978 : 19.12.2012. 15:45:14 »
Spoiler for Hiden:
Pa da, psihopati su toliko ličnosti u jednoj osobi. Nepredvidljivi i zato ih je teško analizirati.

Offline nidzesi

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 293
  • Spol: Muški
  • In my shoes, just to see, what it's like to be me.
Odg: Homeland
« Odgovor #979 : 19.12.2012. 16:06:14 »
Ne znam čemu toliko priče oko toga ko je kriv. Zna se ko je kriv, sve je jasno.

Spoiler for Hiden:


S razlogom nije ubio Brodija. Sol je bio na brodu, nije mogao da gura kola i da bude ovamo kod Nazira, logika?!?
Dexter je lik iz druge serije, nije ni on kriv. Keri - definitivno nije posle svega. Ne ostaje niko drugi do Peter Quinn.

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Homeland
« Odgovor #980 : 19.12.2012. 16:08:01 »
Spoiler for Hiden:
Ovaj psihopata je baš nekako dobar i razuman, voli svog prijatelja i svoju porodicu bez obzira na sve.


Nešto se ne sjećam je li ga iko iz Cije nazvao psihopatom, s obzirom da su znali kakav je, ili oni nemaju tu riječ možda?


I, Muldere, kakav psihopata je Kari? Neka druga vrsta? Ili su njih dvoje isti psihopate? (zanemari ovo pitanje ako ti nisi bio rekao da je i ona psihopata, pošto nisam siguran jesi li, ili je samo Brko  :) )

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21913
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Homeland
« Odgovor #981 : 19.12.2012. 16:24:02 »
Spoiler for Hiden:
Toliko voli svog prijatelja i obitelj da mu je dopustio jastučenje žene...  ;D
Dobar i razuman? Hm, ubio je više ljudi u seriji... Carrie? Bipolarni poremećaj... Manične epizode. ;D Zaključak? Psihopate i bolesnici privlače jedan drugog.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline jca00

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 136
  • Spol: Muški
Odg: Homeland
« Odgovor #982 : 19.12.2012. 16:28:25 »
ma zna se ko je kriv
Spoiler for Hiden:
bajone i mulder gurali kola do vrata ispred zgrade i posle aktivirali bombu
Spoiler for Hiden:
A to je bajodera bio. Još gledam ko je to pokraj mene kad sad saznam da je to on. Šokiran sam  :o
Spoiler for Hiden:
ces li da ga ubijes?!

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Homeland
« Odgovor #983 : 19.12.2012. 16:34:55 »
Spoiler for Hiden:
Koga je Brodi ubio i kakvi su to ljudi koje je on ubio?

Je li Kvin dobar ili je psihopata? I on ubija ljude.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Homeland
« Odgovor #984 : 19.12.2012. 16:35:51 »
Spoiler for Hiden:
Toliko voli svog prijatelja i obitelj da mu je dopustio jastučenje žene...  ;D
Dobar i razuman? Hm, ubio je više ljudi u seriji... Carrie? Bipolarni poremećaj... Manične epizode. ;D Zaključak? Psihopate i bolesnici privlače jedan drugog.
Spoiler for Hiden:
Dobar zaključak. Psihopat Brody nije samo ubijao kad je bio u vojsci. I taj lik je toliko dobro napravljen kao psihopata da me ne bi čudilo kako su ga napravili pomoću stručnjaka za psihopate. Jebate, koliko psihopata  angeldemon

Spoiler for Hiden:
ces li da ga ubijes?!

Spoiler for Hiden:
Pa nećemo to ovdje javno spominjati. Pazi da se i ti ne otkriješ kaj si nam pomagao neko vrijeme

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21913
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Homeland
« Odgovor #985 : 19.12.2012. 16:43:12 »
Spoiler for Hiden:
Koga je Brodi ubio i kakvi su to ljudi koje je on ubio?

Je li Kvin dobar ili je psihopata? I on ubija ljude.

Spoiler for Hiden:
Zar ti smatraš čovjeka koji namjerava ubiti sve u onom skloništu normalnim?
Smatraš da voli svoju obitelj i da je ok momak, a u stanju je to učiniti. Što bi se dogodilo njegovoj obitelji nakon toga?

Kvin je profesionalni čistač tajne službe i to mu je posao... Ali ne tvrdim da on to nije napravio.  ;)

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Homeland
« Odgovor #986 : 19.12.2012. 16:47:16 »
Spoiler for Hiden:
I ne samo to, mnogi zaboravljaju na same posljedice koje dolaze polsije ubijanja nekog čovjeka pa makar to bilo u samoobrani, za svoju zemlju. Same posljedice kasnije su opasne i mnogi su tek nakon što su nekoga ubili, pokazali se kao psihopate. Baš kao Brody. Psihopatske crte je imao i sad se samo otvorio. Ima on morala još uvijek, i onaj koji je najdublje zakopna u njemu ispliva, ali sve je to nula kad se vidi kaj je sve radio. Ovdje se govori kao da ga neće promijeniti ubojstvo jer je eto, ubio u samoobrani, kad je bio u vojsci. lol.

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Homeland
« Odgovor #987 : 19.12.2012. 17:21:12 »
Spoiler for Hiden:
Koga je Brodi ubio i kakvi su to ljudi koje je on ubio?

Je li Kvin dobar ili je psihopata? I on ubija ljude.

Spoiler for Hiden:
Zar ti smatraš čovjeka koji namjerava ubiti sve u onom skloništu normalnim?
Smatraš da voli svoju obitelj i da je ok momak, a u stanju je to učiniti. Što bi se dogodilo njegovoj obitelji nakon toga?

Kvin je profesionalni čistač tajne službe i to mu je posao... Ali ne tvrdim da on to nije napravio.  ;)

Spoiler for Hiden:
Nikad i nijednom do sada nisam napisao da je Brodi dobar čovjek. Samo sam rekao da mislim da se promjenio i da više nije terrorista. (možda griješim)

Što se ubijanja tiče.

Brodi je ubio onoga crnca (koji je bio terorista) ubio je lika koji mu je dao bombu (koji je bio terorista, ili samo sarađivao sa teroristima) ubio je Voldena koji je domaći terorista, kao što znamo da su i danas svi ti ljudi u američkom vrhu velika govna.
Ja ne kažem da je u redu ubijanje i da je Brodi dobar lik iako je htio da ubij sve one ljude u podrumu.

Ali mi nije jasno zašto se to pravi razlika između njegovog ubijanja i npr. Kvinovog ubijanja? Zato što Kvin ima papirić od Cije na kome piše da ubije nekoga, zato je dobar? Je li Estiz dobar? Pa on je 1000 puta veći zločinac od Brodija, i možda je čak više ljudi ubio nego sam Brodi i u Iraku i poslije.

Brodi nije onakav (izgleda kao ludak u nekim trenucima) zato što je ubijao, nego zato što je 8 godina proveo tamo, zato što je dugo mučen, psihički slaman, zato što je veliki pritisak na njemu cijelo vrijeme, često se vidjelo u nekim trenucima dok je bio sam kako se u njemu prelama dobro i zlo, dvoumi se da li nešto da uradi ili da odustane, constant fight between wrong and right.

On je barem pokazao nekoliko puta da u njemu još uvjek ima dobrog, dok recimo Volden je hladnokrvni ubica, ladno bi naručio ubistvo tamo neke djece ako to njemu nešto odgovara, isto kao i Estiz što je htio da ubije Brodija samo zato da pokrije svoju guzicu, a kasnije glumi pred Solom da se to on smilovao, đubre jedno pokvareno.

I pored svega ovoga što ja mislim, ne znači da Brodi nije umješan u napad, i opet kažem, ako on Bude stajao iza toga, serija je dno dna.
« Zadnja izmjena: 19.12.2012. 17:24:22 Hajzenberg »

Offline gemist

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 89
  • Spol: Muški
Odg: Homeland
« Odgovor #988 : 19.12.2012. 17:36:14 »
Spoiler for Hiden:
Mislim da je novi igrac u pitanju povezan sa Nazirom.Uostalom,Saulu su uzeli na odlasku iz Libanona jedan primjerak kartice sa snimkom,valjda njihovi obavjestajci.Quinn,nemoguce,nije ubio Brodya,a imao je vise prilika zbog Carrie koju jako cijeni,a i rekao je da je Brody odrzao rijec.Definitivno Nazirov rezervni plan ili nekog iznad njega,drzava (Iran?)a i usput se Brodyu osvetio.Zasto bi Brody spomenuo Carrie da mu je auto premjesten?Mogao je biti tiho i lagano se udaljiti od prozora  :P Sad je najtrazenija osoba u svemiru  ;D

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Homeland
« Odgovor #989 : 19.12.2012. 17:38:22 »
Spoiler for Hiden:
Mislim da je novi igrac u pitanju povezan sa Nazirom.Uostalom,Saulu su uzeli na odlasku iz Libanona jedan primjerak kartice sa snimkom,valjda njihovi obavjestajci.Quinn,nemoguce,nije ubio Brodya,a imao je vise prilika zbog Carrie koju jako cijeni,a i rekao je da je Brody odrzao rijec.Definitivno Nazirov rezervni plan ili nekog iznad njega,drzava (Iran?)a i usput se Brodyu osvetio.Zasto bi Brody spomenuo Carrie da mu je auto premjesten?Mogao je biti tiho i lagano se udaljiti od prozora  :P Sad je najtrazenija osoba u svemiru  ;D

Spoiler for Hiden:
Je li ono bio rezervni snimak ili bezveze neka kartica (podvala)?

Brodi je sada bio tako smiren i opušten, kao da se ništa ne dešava (zato što vjerovatno i nije znao šta se dešava) a prije kad se god spremao da nešto uradi, preznojavao se, tresao se, bio nervozan, neodlučan....
« Zadnja izmjena: 19.12.2012. 17:41:25 Hajzenberg »

Tags: