Autor Tema: Homeland  (Posjeta: 373172 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline velja

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 286
Odg: Homeland
« Odgovor #750 : 26.11.2012. 06:44:28 »
Ocekivao sam da ce cerka Brodijeva da
Spoiler for Hiden:
se nabacuje Maju tamo u njegovom stanu, jer je sva smetena tom situacijom i ima 16 god kad te lupaju hormoni, ocekivao sam bar da ga uhvati za dupe dok joj je za dorucak sluzio jaja  ;D Brodi bi trebao da kresne onu novinarku vec jednom  drinks a vrijeme je da mu i zenu neko obradi  smileyNO1
Kad smo vec odlutali na tu stranu.......
Spoiler for Hiden:
Ona novinarka/terorista je opaka riba , ona i zena su doooobreee.Ne bi me cudilo da u ocajanju scenaristi ubace neku scenu seksa sa novinarkom...

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Homeland
« Odgovor #751 : 26.11.2012. 12:07:55 »
Sta end od tebe, evo te vec veceras ili sutra na nekoliko tema. Taman izlaze nove epizode.  ;D

Offline Bad Boy

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 369
  • Spol: Muški
Odg: Homeland
« Odgovor #752 : 27.11.2012. 00:07:30 »
Spoiler for Hiden:
Mislim da je red da i mi, gledaoci, saznamo šta se događa sa aspekta Abu Nazira i ostalih neamerikanaca. Sve vreme pratimo CIA i njihova saznanja, samo ono što oni znaju, ne znamo više od njih, samo pretpostavke i skoro pa neosnovane teorije. Brodi je u prvoj sezoni doprineo svojim flešbekovima malo te atmosfere i "infiltrantskih" informacija, ali je baš to ono što fali: da pratimo Abu Nazira, njegove planove, saradnju sa ostalima, način na koji je/će vršiti atentate itd.
Izgleda da bismo mogli imati novi ljubavni trougao: Mike, Jessica, Dana.

Odlična 2x09, ali mi se sve čini nekako nedorečeno, pa čekam komentare na epizodu, ne bih li potvrdio svoje sumnje oko činjenica koje su se dogodile.
Mislio sam da je Quin Estesov fuckbuddy, kad ono  :neverovatno:
Čekam objašnjenje za njega! Još 3 epizode...  :o

Nego, nije li onaj Matthew Perry look-alike CIA-ovac krtica? Zašto ne šalje nikakve informacije Royi/Abu Naziru? Fotka one likove u busu, radi sve na svoju ruku, valjda treba da izveštava o svim kretanjima, pa da nadležni odluče je li ta informacija relevantna ili ne.
« Zadnja izmjena: 27.11.2012. 00:09:31 Bad Boy »

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Homeland
« Odgovor #753 : 27.11.2012. 02:34:30 »
Odlična epizoda, sada se radnja zahuktava opasno. clapp Uživajte, prevod je postavljen. :)


Najava sledeće epizode:

I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline *

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 179
Odg: Homeland
« Odgovor #754 : 27.11.2012. 09:07:36 »


Eto vidis da nisi shvatio sta sam htio reci.
Ne moze ti biti nesto logicno sto objektivno nije, osim ako ne zelis namjerno da ides ljudima u kontru, sto na kraju ne ispada tvoje subjektivno misljenje, nego bezvezni kontra stav.

the end od mene sto se toga tice. :-X

cuj logicno pa serija je sta si ocekivao...nema ni jedne serije koja je logicna.Ako cemo tako pricati o logici onda ova Brodijeva kcerka u seriji  uopste ne lici na njega.Nema logike,idemo ukinut seriju!I onda se prebacit na General Hospital.

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Homeland
« Odgovor #755 : 27.11.2012. 11:14:11 »
Hvala Bajone  Smajlicvece
A o epizodi
Spoiler for Hiden:
wtf ???

Offline brko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 161
Odg: Homeland
« Odgovor #756 : 27.11.2012. 15:57:33 »
cuj logicno pa serija je sta si ocekivao...nema ni jedne serije koja je logicna.Ako cemo tako pricati o logici onda ova Brodijeva kcerka u seriji  uopste ne lici na njega.Nema logike,idemo ukinut seriju!I onda se prebacit na General Hospital.

O Boze... ok u pravu si, moja greska


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Homeland
« Odgovor #757 : 27.11.2012. 16:09:24 »


Eto vidis da nisi shvatio sta sam htio reci.
Ne moze ti biti nesto logicno sto objektivno nije, osim ako ne zelis namjerno da ides ljudima u kontru, sto na kraju ne ispada tvoje subjektivno misljenje, nego bezvezni kontra stav.

the end od mene sto se toga tice. :-X

cuj logicno pa serija je sta si ocekivao...nema ni jedne serije koja je logicna.Ako cemo tako pricati o logici onda ova Brodijeva kcerka u seriji  uopste ne lici na njega.Nema logike,idemo ukinut seriju!I onda se prebacit na General Hospital.
Ahahahaha, care!!!  rofl rofl  smileyNO1

bajodero, hvala na prijevodu, gleda se večeras  smileyNO1

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Homeland
« Odgovor #758 : 27.11.2012. 17:30:05 »
Khmm...  8) Ovde sam jedini a mozda skoro i na celom netu nisam iznenadjen raspletom dogadjaja. Ko je citao moje postove jos mnogo pre ove epizode zna o cemu pricam.  Samo mogu reci da je Rupert Friend odlican glumac cim sam mogao intuicijom ili sestim culom kako god :D da predvidim mnogo u napred.  Za sada toliko od mene.
Al se kurcim  dobar-poso :)

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Homeland
« Odgovor #759 : 27.11.2012. 18:29:09 »
Očekivao sam više od ove epizode, mada mislim da najbolje tek dolazi u završnim epizodama.

I da, onu Brodijevu malu treba neko dobro da...  ;D

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Homeland
« Odgovor #760 : 27.11.2012. 19:00:32 »
Spoiler for Hiden:
Ovo mi je ostalo sumljivo pa sam bas vratio da pogledam. Ne znam zasto su preskocili ovu torbicu iz kupatila da prekontrolisu kada su bili u stanu kod Kvina. Moze biti da je nebitno. Jel neko primecivao do sada ovu torbu? Sumljam da ovde ima neki Monk ali da pitam mozda neko zapaze bas detalje.

http://s6.postimage.org/6ug8dz5xt/Homeland_S02_E09_720p_HDTV_x264_IMMERSE_mkv_snaps.jpg
Ili nesto drugo ukazuju...

Meni je epizoda odlicna. Ne znam sta si vise hteo da ocekujes. Ako ces da gledas 3,4 epizode da bi sacekao jednu gde ce biti akcije ili sta vec ocekujes onda nisi fan serije nego je gledas onako usput. Cesto epizoda iz jedne u drugo mora da se slije i utopi da bi bile povezane kao dobra celina. Kao sto iz ove ocekujem da ce naredna biti jos bolja a i zavrsnica je pa se to i ocekuje.

Offline y999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 443
Odg: Homeland
« Odgovor #761 : 27.11.2012. 19:24:49 »
Brodi yebem ti zenu   :pametnjakovic
Vodite ljubav, a ne rat ...

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Homeland
« Odgovor #762 : 27.11.2012. 19:37:54 »
Ovo je bio relativno miran topic prosle sezone  :pevusi:
Salu na stranu, za mene je ovo i dalje jedna od boljih  ako ne i najbolja serija bez obzira sto je ova druga sezona za nijansu, ali za nijansu slabija od prve. Ali to je bar za mene razumljivo. Ipak prva sezona je fakticki bila obrada neke druge serije a ovo sada rade sami.  Gresaka ima (ili bar mi mislimo da su to greske, posto verujem da je celokupno nase znanje koje posedujemo vezano za obavestajene sluzbe i specijalne jedinice mahom ono koje smo stekli gledajuci neke druge serije i filmove kokicekola). Npr.
Spoiler for Hiden:
ja  da sam na mestu one male, tesko da bih prespavala celu noc. Em se mama svrcka po sred noci, em novi krevet em sve te okolnosti.
Ali to je samo serija. I uzivacu u njoj dok traje.
O ovoj epizodi
Spoiler for Hiden:
Bila mi je svakako zanimljiva i brzo mi je prosla. Za Sola sam prvo pomislila da se malo smotao kad je pokusao da izvuce informacije od policajke. Nekom logikom on nije dvostruki igrac, ali logikom serije na kraju bi mogao to biti bas on. 

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Homeland
« Odgovor #763 : 27.11.2012. 20:06:20 »
Spoiler for Hiden:
Ovo mi je ostalo sumljivo pa sam bas vratio da pogledam. Ne znam zasto su preskocili ovu torbicu iz kupatila da prekontrolisu kada su bili u stanu kod Kvina. Moze biti da je nebitno. Jel neko primecivao do sada ovu torbu? Sumljam da ovde ima neki Monk ali da pitam mozda neko zapaze bas detalje.

http://s6.postimage.org/6ug8dz5xt/Homeland_S02_E09_720p_HDTV_x264_IMMERSE_mkv_snaps.jpg
Ili nesto drugo ukazuju...

Meni je epizoda odlicna. Ne znam sta si vise hteo da ocekujes. Ako ces da gledas 3,4 epizode da bi sacekao jednu gde ce biti akcije ili sta vec ocekujes onda nisi fan serije nego je gledas onako usput. Cesto epizoda iz jedne u drugo mora da se slije i utopi da bi bile povezane kao dobra celina. Kao sto iz ove ocekujem da ce naredna biti jos bolja a i zavrsnica je pa se to i ocekuje.

Nisam fan serije već je pratim i uživam.
Spoiler for Hiden:
Očekivao sam više od ove epizode jer posle onakvog završetka prethodne epizode oni samo prekoče celu noć, puste Brodija i kroz njegova sećanja je prikažu. Očekivalo se da prikažu kako će se Brodi snaći pred Nazirom. Pa onda kad ga ostave u onom gradu on jednostavno odšeta a jasno je da ga je Nazir provalio. I ako je ono bila akcija koju su teroristi planirali, mnogo je to slabo, ja sam očekivao neko atomsko/biološko oružje  ;D
Dalko od toga da je serija loša, za nijansu slabija od prve sezone ali i dalje zanimljiva i kvalitetna  smileyNO1

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Homeland
« Odgovor #764 : 27.11.2012. 21:40:46 »
Onda ja drugacije definisem fana necega a to je bas tim recima kako si napisao.
Puno bi da se uglavi u 40min epizode. Ovo je sasvim odlicno i dosta stvari se odigralo.
Spoiler for Hiden:
Mozda je Nazir pustio da padnu svi ovi ljudi a drugom kraju se sprema pravi BOOM! Sto kazem puno toga se sada odigralo, tako da se svasta se moze ocekivati u zavrsnici pocevsi vec od naredne epizode. A u ovoj epizodi oktrila su se i nova lica koja menjaju tok price, iznandjenja i napetosti.

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Homeland
« Odgovor #765 : 27.11.2012. 21:50:25 »
Slažem se, i jedva čekam sledeću epizodu. Hvala na prevodu, B.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Homeland
« Odgovor #766 : 28.11.2012. 01:28:31 »
Još jedna vrhunska epizoda Homića  clapp

Spoiler for Hiden:
Quinn i Estes  ti_si_Bog odlično su nam servirali. Sol ima nešto u planu, vidjet ćemo što je. Epzioda bila zanimljiva sa par sjajnih napetih scena.

Hvala na prijevodu  smileyNO1

Offline brko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 161
Odg: Homeland
« Odgovor #767 : 28.11.2012. 04:07:22 »
Da, moram i ja reci da ne vjerujem
Spoiler for Hiden:
da je ono glavni napad ili bi me bas iznenadilo da jeste s obzirom na toliku muku guranja Brodija u politiku ;D Pa puno jaci napad bi bio onda onaj prvi sa kraja prve sezone

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: Homeland
« Odgovor #768 : 28.11.2012. 07:57:31 »
Brodi yebem ti zenu   :pametnjakovic

Potpis: Mike    ;D

Offline velja

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 286
Odg: Homeland
« Odgovor #769 : 28.11.2012. 11:51:30 »
Fala bogu malo dinamike...Klinka me i dalje nervira.....
Hvala na prevodu  smileyNO1

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Homeland
« Odgovor #770 : 28.11.2012. 12:04:05 »
Odlična epizoda, najbolja mi u ovoj sezoni...
Spoiler for Hiden:
Mulja Brody na veliko, sve je iscenirano u detalje od strane Nazira, kako se samo Brody trznuo kad mu je Quinn rekao da su ih sve pohvatali...

Hvala za prijevod!

Offline y999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 443
Odg: Homeland
« Odgovor #771 : 28.11.2012. 13:57:19 »
Zaboravih da prokomentarisem
Spoiler for Hiden:
da su uhvatili Nazira ubili bi Brodija? To Keri vjerovatno ne zna, a da li Sol zna pitanje je, ja mislim da zna, moze i tu biti komplikacija ako Keri za to sazna ... ne znam hoce li biti trece sezone ali eto radnja bi mogla dobra da bude, da se Keri "odmetne" i da nastane nova frka  :bokser
Vodite ljubav, a ne rat ...

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Homeland
« Odgovor #772 : 28.11.2012. 16:10:27 »




All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline aleksa71

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
Odg: Homeland
« Odgovor #773 : 28.11.2012. 17:18:53 »
Klinka me i dalje nervira.....

+1
If you want to fuck the sky, learn your dick to fly!

Offline *

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 179
Odg: Homeland
« Odgovor #774 : 28.11.2012. 17:44:19 »
Volio bih vidjeti Annu Hathaway kao Claire sa Brodyem u sobi  ili u onoj vikendici iz prosle sezone...

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Homeland
« Odgovor #775 : 28.11.2012. 17:57:41 »
Kako genijalne imitacije! rofl Pogotovo ova prenaglašena gluma. clapp ;D

Za prevod pionir.
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Odg: Homeland
« Odgovor #776 : 28.11.2012. 18:09:45 »
Odlična deveta epizoda. Kako se bliži kraj sve je napetije.

Spoiler for Hiden:
Brodi izvlači glavu do kraja sezone, sigurno.

Prevod, takođe odličan, bajone. drinks

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Homeland
« Odgovor #777 : 28.11.2012. 18:16:05 »
Spoiler for Hiden:
Brodi izvlači glavu do kraja sezone, sigurno.

Spoiler for Hiden:
Ma kakvi, ja mislim da se tek sad sve zakomplikovalo: Nazir će ganjati njega i porodicu da ih ubije, ovi iz CIA takođe žele da ga smaknu, Džesika će popizditi što je lagao za Kari… Još ako potpredsenik sazna nešto — ne znam hoće li preostati neko ko neće želeti da ga smlavi.
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline zvezdasica

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 389
  • Spol: Ženski
Odg: Homeland
« Odgovor #778 : 28.11.2012. 19:04:29 »
Spoiler for Hiden:
Kako vas može toliko nervirati klinka pored onog njenog brata.  :facepalm I mene je iznerviralo kada je Mike došao po njih da ih vodi u skrovište i ona, dete, protestuje, kao ona neće da ide, moš misliti, ali zato klinac ide kao pasić. I kad su došli tamo on se oduševljava smeštajem, a to gde je tata i što moraju da se kriju, to nikom ništa.


Offline brko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 161
Odg: Homeland
« Odgovor #779 : 28.11.2012. 23:57:46 »
I dalje ne vjerujem da ce
Spoiler for Hiden:
Brodi na kraju ispasti neka dobrica, to bi za mene bilo propast serije. Ne zaboravimo da je ucestvovao u mnogim ubistvima i bilo bi prejadno da na kraju ispadne neki heroj koji ce spasiti us od napada

Tags: