Autor Tema: Proslava 5 godina postojanja sajta dnbcentrala  (Posjeta: 2156 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline brankone

  • Prevoditelj
  • Novi član
  • ****
  • Postova: 48
  • Spol: Muški
Proslava 5 godina postojanja sajta dnbcentrala
« : 11.03.2011. 13:09:45 »

Sajt slavi 5-tu godisnjicu postojanja,i tim povodom se organizuju razne zurke sirom zemlje (Srbije). Radi se o drum & bass muzici (za one koji ne znaju sta je to,postojao je ranije plakat koji je bio nesto u fazonu:"Gledao si film Munje,a ne znas sta je drum & bass?"),dakle,u pitanju je relativno mlad muzicki pravac.

Citat:
Portal DNB Centrala je nastao početkom marta 2006. godine, u želji da se svi ljubitelji drum and bass muzike iz Srbije i regiona okupe na jednom mestu i razmenjuju informacije.

Na samom početku, funkcioniše kao forum koji posećuju obožavaoci ovog zvuka, da bi dve godine kasnije prerastao u portal za promociju drum and bass kulture.

Postavljen je cilj da se okupe i predstave svi domaći dnb producenti, DJ-evi, MC-jevi, promovisanjem žurki i dogadjaja , kao i informisanjem o aktuelnim vestima iz sveta drum and bassa.

Uz podršku “Urban Bug” magazina, DNB Centrala dobija priliku da se predstavi na Exit festivalu 2009. godine , kada su nastupile vodeće zvezde srpske drum and bass scene.

Velikim entuzijazmom članova foruma , svake godine se obeležava rođendan Centrale.

Prvi rođendan je proslavljen u Nišu, drugi se širi na Beograd i pored domaćih snaga predstavlja veliku zvezdu Danny Byrda, dok poslednje dve godine se organizuju “Back2Back” žurke u Novom Sadu, Nišu i Beogradu.

Ove godine portal slavi svoj jubilarni peti rođendan nizom žurki u gradovima Srbije od 26.februara do 26.marta. Drum and bass karavan kreće iz Novog Sada preko Kragujevca, Niša, Leskovca, Pirota, Kraljeva Pančeva do Beograda, pod sloganom “Pet godina DNB Centrale”.

Tim povodom, redizajniran je sajt i obogaćen informacijama o svim akcijama koje se organizuju za ovaj značajan jubilej članova Centrale.

Posetite internet adresu www.dnbcentrala.com i osetite energiju drum and bassa!

Karavan žurki kreće iz Novog Sada!

http://www.dnbcentrala.com/

http://www.facebook.com/dnbcentrala

Svi zainteresovani su dobrodosli da se pridruze na forumu,kako iz zemlje tako i iz celog regiona,kao i da dodju i uvelicaju proslavu svojim prisustvom na zurkama.Ako ne slusate nista odredjeno,ili vam se smucio trenutni svetski muzicki trend,mozda je drum and bass bas ono sto vam treba.


Offline Bruno

  • Administrator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1930
  • Spol: Muški
    • Prijevodi Online
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Proslava 5 godina postojanja sajta dnbcentrala
« Odgovor #1 : 11.03.2011. 13:11:41 »
e da sad mogu u NS, stvarno dugo nisam bio... :)

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Proslava 5 godina postojanja sajta dnbcentrala
« Odgovor #2 : 11.03.2011. 14:27:54 »
Hajde i mi da pravimo party kad Prijevodi Online budu slavili neku godišnjicu... pijano kokice beer pizzapizza drinkdrink

e da sad mogu u NS, stvarno dugo nisam bio... :)

Hehe, spominjao sam ja pre neki dan da mi se, kad sam u "Politici" video naziv članka "Burno u Kragujevcu", učinilo da piše "Bruno u Kragujevcu". I ne bi bilo mnogo daleko od istine, a? ;D

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline brankone

  • Prevoditelj
  • Novi član
  • ****
  • Postova: 48
  • Spol: Muški
Odg: Proslava 5 godina postojanja sajta dnbcentrala
« Odgovor #3 : 22.03.2011. 23:06:15 »
Karavan se nastavlja,i blizi kraju.Na red je dosao i glavni grad.Dobrodosli  :mjuza


Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Proslava 5 godina postojanja sajta dnbcentrala
« Odgovor #4 : 25.03.2011. 09:17:13 »
Joj koliko mi je Sobarica odvratno mesto... Poslednji put sam bio pre 2 godine, ali nesto bih sve da odem da vidim na sta to sad lici posle renoviranja...

Offline brankone

  • Prevoditelj
  • Novi član
  • ****
  • Postova: 48
  • Spol: Muški
Odg: Proslava 5 godina postojanja sajta dnbcentrala
« Odgovor #5 : 09.02.2012. 15:00:06 »
Prosle godine 5-ti,ove godine 6-ti rodjendan

http://www.dnbcentrala.com/vesti/dnb-centrala-slavi-ro%C4%91endan-u-22-grada-srbije

http://www.facebook.com/dnbcentrala

Karavan DNB Centrale kreće 10.februara a svoju rođendansku misiju završava 31.marta 2012.godine.
22 stanice su na rasporedu i dva meseca sjajnih drum and bass zabava širom Srbije:

10-11.02. Novi Sad, Compressor
10.02. Požarevac, MM
11.02. Bački Petrovac, Underground
17.02. Zaječar, Plan B
18.02. Kraljevo, Pozorište
18.02. Stara Pazova, Pevac
24.02. Beograd, Underworld
24.02. Čačak, Acrobat
25.02. Sombor, Studio 5
25.02. Selenča, Maxim
25.02. Užice, Revolt
02.03. Pančevo, Dom Omladine
02.03. Pirot, Tvrđava
03.03. Kruševac, Grizzly
03.03. Leskovac, Gruv
10.03. Niš, Feedback
16.03. Lazarevac, Pojilo
17.03. Kula, Kod Leke
24.03. Kragujevac, Soda
30.03. Subotica, Madlen
31.03. Valjevo, Saloon
31.03. Bačka Topola, Panta Rhei

Sačekajte karavan DNB Centrale u Vašem gradu i osetite energiju drum and bassa!


Dobrodosle su naravno i sve komsije iz regiona drinks

Tags: