Autor Tema: Poklanjam titl  (Posjeta: 1888 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zverkan

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 141
Poklanjam titl
« : 18.07.2012. 22:32:14 »
Preveo sam ovaj divni desetominutni govor, ali mi nikako ne ide timekodovanje. Verujem da bi neko iskusniji brzo zavrsio posao oko vremena, a ukoliko ga zavrsi slobodno neka ceo posao prepise sebi. :)



Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Poklanjam titl
« Odgovor #1 : 18.07.2012. 22:35:26 »
Izrada tajminga je lakši dio posla, pogotovo ako znaš za pravi alat.
http://www.prijevodi-online.org/smf/index.php/topic,12023.0.html

Offline zverkan

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 141
Odg: Poklanjam titl
« Odgovor #2 : 18.07.2012. 22:45:18 »
Dakle, dobio sam savet od vlasnika klipa da timekodovanje izvrsim preko

http://accessify.com/tools-and-wizards/accessibility-tools/easy-youtube-caption-creator/ ,

navodno su drugi tako uradili i islo im je maksimalno jednostavno. Ja sam uradio na taj jednostavan nacin, ali krajnji rezultat je bio katastrofalan.

Ako kodovanje odradim u ovim programima, pretpostavljam da ce utisnuto vreme biti isto kao da sam ga radio preko sajta, tj nece biti problema nakon sto im ga posaljem a oni ga zalepe na svoj nacin?

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Poklanjam titl
« Odgovor #3 : 18.07.2012. 22:48:56 »
Poklapat će se savršeno. Skini klip s YT-a, napravi tajminge i bit će u redu. Naravno, ne krati video i nemoj mu u eventualnom novom kodiranju mijenjati FPS. Ja sam skinuo jednom klip s YouTubea, preveo ga, izradio tajminge i poklapao se.

Offline Macondo

  • Najteže u životu je ubediti sirovinu da je sekundarna!
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1640
  • Spol: Muški
Odg: Poklanjam titl
« Odgovor #4 : 18.07.2012. 23:21:38 »
Poklapat će se savršeno. Skini klip s YT-a, napravi tajminge i bit će u redu. Naravno, ne krati video i nemoj mu u eventualnom novom kodiranju mijenjati FPS. Ja sam skinuo jednom klip s YouTubea, preveo ga, izradio tajminge i poklapao se.
Ja sam to uradio dvaput i još dobio pare za obavljeni posao, ali jebi ga sirotinja, kraljevi imaju dovoljno love  :o

Tags: