Autor Tema: NCIS  (Posjeta: 264712 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline matjaz1

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 307
Odg: NCIS
« Odgovor #1080 : 24.07.2013. 21:21:28 »
Menjaju samo žene thumb-down, prvo kate, pa jenny a sada ziva

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: NCIS
« Odgovor #1081 : 01.11.2013. 21:48:47 »
Zvijezda serije "Navy CIS" spasio tinejdžera iz gorućeg auta

Glumac Mark Harmon koji glumi Gibbsa u seriji 'Navy CIS' spasio je tinejdžera iz gorućeg automobila te tako dobio titulu heroja i u stvarnom životu.

´Sve što imam u životu dugujem njemu, bez njegove pomoći danas ne bih bio živ, bez sumnje´, iskreno je rekao Colin Specht, mladić koji je zbog prebrze vožnje zamalo izgubio život. Sreća u nesreći bila je da se sve dogodilo ispred kuće popularnog glumca Marka Harmona, koji je svjetsku popularnost stekao ulogom Leroya Jethra Gibbsa u seriji Navy CIS.

U januaru 1996. godine tada šesnaestogodišnji Specht vozio se prebrzo u automobilu sa svojim prijateljem u Brentwoodu. Opasna vožnja dovela ih je do nesreće u kojoj je Specht ostao zarobljen u gorućem automobilu.

Novinarima je kasnije ispričao kako je neko razbio prozor automobila i izvukao ga iz plamena. I ostali prolaznici su se uključili u spašavanje njegovog života, te su ga zajedno kotrljali po ulici kako bi ugasili plamen koji je zahvatio njegovu odjeću. Mjesece je proveo u bolnici oporavljajući se od opeklina trećeg stepena. Tek mjesecima kasnije roditelji su mu otkrili ko je prvi pritekao u pomoć, piše dnevnik.hr.

Kao pravi junak, Harmon nije želio otkriti da je upravo on zaslužan za spašavanje Spechtovog života. Ni tada nije komentirao nesreću, a i danas odbija zasluge. S druge strane, Specht koji ima tetovaže na dijelovima tijela kako bi prikrio strašne ožiljke, kaže kako je Markov vječni dužnik. ´Mogao je puno toga izgubiti u slučaju eksplozije, uostalom njegova se karijera temelji na njegovom izgledu, no on uprkos tome niti jednog trenutka nije oklijevao´, dodao je Specht. 
 
Sedamnaest godina poslije Specht radi kao osobni trener, a dok na televiziji gleda neustrašivog i briljantnog agenta Gibbsa za kojeg najbolje zna da je pravi heroj i u stvarnom životu.

 

http://www.vijesti.ba/show/174816-Zvijezda-serije-Navy-CIS-spasio-tinejdzera-goruceg-auta.html
Mrzim lopatare i limune

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: NCIS
« Odgovor #1082 : 31.03.2014. 15:30:41 »
Ima li ko da mi posalje link za torent 6. sezonu HDTV? Ne mogu nidje da nadjem.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline slobami

  • Novi član
  • *
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
Odg: NCIS
« Odgovor #1083 : 02.04.2014. 20:35:33 »

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Odg: NCIS
« Odgovor #1084 : 02.04.2014. 21:16:40 »
Ima. To ti je NCIS sezona 11, epizode 18 i 19. Novi spin-off NCIS-a.

Offline slobami

  • Novi član
  • *
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
Odg: NCIS
« Odgovor #1085 : 02.04.2014. 21:48:37 »
:( a ja se ponadao da je posebna prica.
Inace sam odgledao epizode crescent city.

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: NCIS
« Odgovor #1086 : 17.04.2014. 11:21:14 »
Zavrsih i 6. sezonu. Bila je malo slabija nego prethodne, ali su sa zadnjih 4-5 epizoda popravili stvar. Ona dupla epizoda za spin-off mi se svidjela bas, pa cu vjerovatno od ljeta pocet i LA da gledam. Volio bih da ima vise epizoda u kojima bi radnja bila centrirana oko McGeeia ili Dakija, vise su dosadili sa Tonijem, non-stop o njemu..
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline matjaz1

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 307
Odg: NCIS
« Odgovor #1087 : 13.07.2014. 12:22:46 »
Šta se desilo sa njihovom stranicom

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: NCIS
« Odgovor #1088 : 13.07.2014. 15:32:10 »
Poceh 7. sezonu juce, pogledah prve 3 epizode. Za sada odlicna, pocetak mi se bas svidio.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: NCIS
« Odgovor #1089 : 13.09.2014. 17:23:42 »
Zavrsih i 7. sezonu. Bas fina sezona ali se npr dosta razlikovala od proslih. Npr Toni sada ima mnogo laganiji i prakticno drugarski odnos sa Gibsom, pocevsi od onih fora o Gibsovim bivsim zenama do toga da dolazi kod njega na pivo. Onda pri kraju Gibsova transformacija kad pocne da ludi, to do sada nismo gledali.

Bilo je finih gostujucih likova, i svidja mi se sto ubace da neko novi bude tu po par epizoda ili da se provlaci kroz radnju. A ono sto  bih jos vise volio je da opet ubace nekog glavnog negativca da ga jure tokom sezone, kao npr Ari, ili ono kratko Žabu.

Sve u svemu dobra sezona, bolja od 6. dosta. Hvala za prevode.  smileyNO1
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline jovanmilic97

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 55
Odg: NCIS
« Odgovor #1090 : 10.04.2015. 13:02:30 »
Gleda li neko ovu seriju? Ako neko moze da mi kaze je li dobra,vidim da niko ne komentarise ovde iako serija vec uveliko traje.

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: NCIS
« Odgovor #1091 : 10.04.2015. 13:43:09 »
Dobra je. Ali, samo prvih 10 sezona.
Posle će doći neka "sitting on the floor" agentica i sve kreće nizbrdo. Mada, do tada ćeš već biti fan i nastavićeš s gledanjem.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: NCIS
« Odgovor #1092 : 11.05.2015. 20:41:58 »
Obnovljeno za 13. sezonu...

Offline Anyta Ko

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 54
  • Spol: Ženski
Odg: NCIS
« Odgovor #1093 : 19.05.2015. 13:26:20 »
bzvz zavrsetak ove sezone......

em su kraj rastegnuli na zadnje 3 epizode, em je zavrsila sa "be continued....", što to mrzim  :cupam-kosu ShotGun5
I may disagree with what you have to say, but I shall defend, to the death, your  right to say it. - Voltaire

Offline joka0807

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 89
  • Spol: Muški
  • I love it when a plan comes together
Odg: NCIS
« Odgovor #1094 : 19.05.2015. 15:10:06 »
Pa sezone ugl uvijek završavaju sa "be continued...." hehehe...

Offline y999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 443
Odg: NCIS
« Odgovor #1095 : 21.05.2015. 20:35:04 »
Bar da ce se desiti nesto sto ne znamo ... nego svi znamo da ono sto je bilo na kraju - od toga biti nista nece  ;D Onda opet Jovo na novo  drinks
Vodite ljubav, a ne rat ...

Offline ameo

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 95
  • Spol: Muški
  • I can't count the reasons I should stay.
Odg: NCIS
« Odgovor #1096 : 21.07.2015. 12:49:33 »
ponekad [rijeko] pogledam ovo kad ide na TV-u.


može li mi itko reći kud je nestao onaj mlađi agent koji je bio s njima?
i Ziva. jesu li ih premjestili ili...
⋆"Preklinjem te pet kuna, bako!
- Ma tko te rodi pohlepnog tako?"⋆



:volim
Titlovi se nisu postavili

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: NCIS
« Odgovor #1097 : 21.07.2015. 13:32:03 »
Ziva je napustila seriju, ne znam koji je to mlađi.
Mrzim lopatare i limune

Offline ameo

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 95
  • Spol: Muški
  • I can't count the reasons I should stay.
Odg: NCIS
« Odgovor #1098 : 22.07.2015. 11:17:19 »
Ziva je napustila seriju, ne znam koji je to mlađi.

Timothy McGee
⋆"Preklinjem te pet kuna, bako!
- Ma tko te rodi pohlepnog tako?"⋆



:volim
Titlovi se nisu postavili

Offline Natty

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 64
  • Spol: Ženski
Odg: NCIS
« Odgovor #1099 : 22.07.2015. 16:14:48 »
ponekad [rijeko] pogledam ovo kad ide na TV-u.


može li mi itko reći kud je nestao onaj mlađi agent koji je bio s njima?
i Ziva. jesu li ih premjestili ili...
Ove trenutne epizode na doma tv su 1.sezona, Mc gee se tek priključuje seriji. A ziva dolazi misli u 3.sezoni kao zamjena za kate

Offline ameo

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 95
  • Spol: Muški
  • I can't count the reasons I should stay.
Odg: NCIS
« Odgovor #1100 : 22.07.2015. 16:24:43 »
Hvala. Ja ko iz neba pa u rebra.  ;D
Već sam pomislio da su pri kraju il tako nešto.
Bojao sam se da su ih ubili ili premjestili, a oni još ni došli nisu. Ehhhh, Doma tv....
⋆"Preklinjem te pet kuna, bako!
- Ma tko te rodi pohlepnog tako?"⋆



:volim
Titlovi se nisu postavili

Offline JethroTHR

  • Magnum
  • Ex prevoditelj
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 456
  • Spol: Muški
  • Ignorantia iuris nocet
Odg: NCIS
« Odgovor #1101 : 23.07.2015. 00:27:07 »
A joj... Idemo redom..
Kao prvo, pročedural ovog tipa se ne može pratiti kampanjski i donijeti sud (odluku) o samoj seriji.
Onaj tko je prati od početka se izgubi u ovakvim pitanjima jer ni sam nije siguran tko je gdje i kakav je jer mu je ta serija dio života.

Kao drugo, čudaci koji ne gledaju seriju u realnom vremenu su jako čudni jer sumnjam da će se sjetiti što je bilo tog datuma...
Jer skupiti sezonu pogledati maraton zna biti opako zbunjujuće. (vremana se mijenjaju)

Kao treće, NCIS sam zavolio odmah čim je izašao. I odonda ga pratim i bilo je opako sa scene skidati xx rar datoteka na ISDN-u da vidim što se zbiva..

Kao četvrto, Cote Di Pablo je podigla cijenu i zato je Ziva David otišla... Serija time nije izgubila na vrijednosti.

Kao peto, ispravite me ako griješim.


Thick As A Brick

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: NCIS
« Odgovor #1102 : 23.07.2015. 01:05:02 »
Ne nasedam na taj hype oko Zive, ali njeno odsustvo je itekako primetno. Plavuša se jednostavno ne uklapa u tim i to svaki pravi fan može da primeti. Između nje i originalnih likova se ne oseća nikakva hemija, tako da, što se toga tiče, serija je izgubila na vrednosti, ali, petorka mi je već toliko draga da to nekako i uspevam da ignorišem.

Offline joka0807

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 89
  • Spol: Muški
  • I love it when a plan comes together
Odg: NCIS
« Odgovor #1103 : 23.07.2015. 10:46:00 »
Citat:
Kao peto, ispravite me ako griješim.
Ne griješiš prijatelju...ne griješiš  clapp
Samo slažem se sa den78, Bishopica mi je ok ali se nekako ne uklapa u ekipu, slažem se da ne treba dizat frku oko Zivinog odlaska ali je definitivno da je serija izgubila odličan lik...

Offline velja

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 286
Odg: NCIS
« Odgovor #1104 : 20.08.2015. 22:31:51 »
Odgledao 8. sezonu na AXN i sad cu da svucem celu 9...

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Odg: NCIS
« Odgovor #1105 : 14.09.2015. 19:56:04 »
Informacija koju sam primio od Znidya, koji prevodi seriju: Dok kraja štrajka, nema objavljivanja prijevoda.
Naravno da će uredno prevoditi, ali nema postavljanja. Čak ni na ncis-fans.com.

Offline y999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 443
Odg: NCIS
« Odgovor #1106 : 28.09.2015. 17:11:27 »
Odgledao prvu epiozdu ove nove sezone i prvi utisak kao i mnogo puta do sada je "zbrzili su opet sve:)
Vodite ljubav, a ne rat ...

Offline sabko

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
Odg: NCIS
« Odgovor #1107 : 29.09.2015. 14:29:59 »
Slažem se, previše su zakoplicirali kraj prethodne sezone, a onda zbrzali sve u prvoj...
Nekako im je to već postao običaj da robuju programskoj shemi i to je jednostavno nus proizvod takvog načina rada.
Gledah s engleskim titlovima u nedostatku Znidyjevog prijevoda. Ali ću kad okači ponoviti... kad god...

Btw odgledao i obje LA (sinoć bila 2) i prvu NO (pričamo li ovdje i o spin offovima?)...
Kod LA slična situacija sa završetkom prethodne i početkom nove sezone, mada mislim da je malo bolje odrađeno...
Što se NO tiče nekako me na prvu osvojio... Serija definitivno ima taj šmek New Orleansa... i što se muzike i atmosfere uopšte tiče... Generalno, svaki od serijala ima neke svoje posebnosti. Bakula (valjda sam dobro napisao) je bio pravi izbor za glavni lik.
Svidjelo mi se što su i oni prešli na četveročlani (terenski) tim i uključili Sonju kao novog člana. Vjerovatno im je eksperimentiranje s raznim sporednim likovima služilo upravo da nađu tog 4. člana. Btw. ovo je prvi put u čitavoj NCIS franšizi tim ima jednak broj muških i ženskih članova.
Možda je malo nerviralo previše gostovanja likova iz NCIS u prvom dijelu sezone, ali to je očito imalo svrhu da podigne popularnost serije, a s druge strane ne sjećam se da se neko iz LA pojavljivao, niti oni u LA...
Kako god, serija je izašla iz neke eksperimentalne faze i valjda zadovoljila glavešine u CBS (samim time i što je nastavljena, iako je 1. sezona bila kraća - 22 epizode) i mislim da smo dobili solidan spin off...
Ponavljam, vjerovatno radi atmosfere, muzike... tj. NO i svega onog što ga čini, a što je odlično preneseno na ekran, mi je nekako posebno legla...

Offline BobO_hr

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 169
  • Spol: Muški
  • root
    • Satelitski forum
Odg: NCIS
« Odgovor #1108 : 29.09.2015. 21:45:19 »
Evo da se i ja nadovežem.Ta fora sa nekim opakim cliffhangerima na kraju sezone mi već idu na živce (pogotovo kad je rasplet totalno banalan). Ali to nije samo kod NCIS-a nego u 95% serija.  Tipičan američki način da scenaristi navuku produkciju da im obnovi sezonu. Po meni totalno 'lame'. Ista stvar i kod LA. Kod NOLA mi je ipak za sada situacija ok(možda baš zbog 'normalnog' završetka sezone), ali mislim da je to zbog toga što mi se Bakula dopada još od doba Enterprisea i Quantuum leapa
The three basic principles of Windows system administration:
1) For minor problems, reboot,
2) For major problems, reinstall,
3) For no problems, replace with Linux

Offline sabko

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
Odg: NCIS
« Odgovor #1109 : 22.10.2015. 18:31:11 »
Vidim da je Znidy postavio titlove za prve 4 epizode (nisam još gledao LA i NO), a zaboravih reći, nekad davno skinuh onu BS verziju što je neko postavio... mislim da je prenio sa t.com...
Na stranu porijeklo, ali s tim titlom se ne može gledati, jer mislim da ne zadovoljava minimalne uvjete... pa bih molio da se provjeri i ako sam u pravu pobriše.
Kako god, tu su sad mnogo kvalitetniji titlovi...

Edit: Ili sam gledao titl za 1. ep. 7. sezone LA... Kako god, treba provjeriti sve te titlove...
« Zadnja izmjena: 22.10.2015. 18:33:32 sabko »