Autor Tema: LCD ne podržava titlove  (Posjeta: 8091 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mateo.split

  • Novi član
  • *
  • Postova: 14
LCD ne podržava titlove
« : 10.03.2011. 13:34:21 »
bok pozdrav, trazio sam ali nisam uspio naci rjesenje svoga problema

zelim gledati serije, filmove na lcd-u, imam port za usb i radi se o tome da lcd nepodrzava titlove - srt, sub ni ttx. ideja je takva da bi ja htio zalijepiti titlove na samu seriju, film i samim time zavarao lcd i gledao besprjekorno ali neznam postoji li kakvi program, kakva caka da zalijepim titlove za video, ako kogod znade bio bih zahvalan! ;)
« Zadnja izmjena: 10.03.2011. 15:31:16 mijau »

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: lcd nepodrzava titlove
« Odgovor #1 : 10.03.2011. 13:42:00 »

Offline ek

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 460
  • Spol: Muški
Odg: lcd nepodrzava titlove
« Odgovor #2 : 10.03.2011. 13:46:20 »
Koji ti je tv?
Ja imam LG plazmu i u mene ne može čitati titlove ako je encoding namješten na UTF-8 samo ponovo snimim fajl preko SW i sve štima.

Offline mateo.split

  • Novi član
  • *
  • Postova: 14
Odg: lcd nepodrzava titlove
« Odgovor #3 : 10.03.2011. 15:23:56 »
Philips LCD TV 32PFL5624H 32" Full HD 1080p digital TV with Pixel Plus HD ali ja ti nemam pojma kako snimiti preko toga sta si napisa i sta je to uopce.

instalirao gore onaj program ali program nesluzi za zaljepljivanje titlova pa mi nije ni pomogao jer jednostavno necita nikakve titlove iako sami daljinski upravljac ima tipku subtitle koju predpostavljam ima u slucaju player-a ali i sami player ima zasebnu takvu opciju pa sam zbunjen, mora biti neki jednostavan nacin da preko ovoga lcd-a i usb-a utakanoga u njega gledam seriju s titlovima!
« Zadnja izmjena: 10.03.2011. 15:33:22 mateo.split »

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: LCD ne podržava titlove
« Odgovor #4 : 10.03.2011. 15:32:49 »
Ajde daj puni naziv svog lcd-a....

Offline james

  • Ex prevoditelj
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 383
  • Spol: Muški
  • Nekad sam bio neodlučan…. A možda i nisam?
Odg: LCD ne podržava titlove
« Odgovor #5 : 10.03.2011. 16:34:59 »
U većini slučajeva se zna dogoditi da ti i video i subtitle datoteka moraju imati isto ime i biti u istom folderu pa profunkcionira.Ili lagano "Convertx to dvd" program,običan ili rewritable DVD i to je to  ;).
Inače imam LG LED i gledam sa USB sticka na način da su mi u folderu i video i subtitle datoteka potpuno istog imena.Drugačije nije htjelo....
Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka.....

Offline mateo.split

  • Novi član
  • *
  • Postova: 14
Odg: LCD ne podržava titlove
« Odgovor #6 : 10.03.2011. 17:07:31 »
ma naravno, uvik idem na tu semu istoga imena izuzev iza tocke, avi srt sub itd.

i film i titl zasebno u folderu, bas sam nasao na philipsovom forumu di covik zaduzen za takva pitanja je dao odgovor da lcd to jednostavno nepodrzava bas zbog piratstva nego samo dvd di je titl zalijepljen tako da nema drugoga nacina nego s convertoXtoDVD convertirati u dvd s zalijepljenim titlovima sprziti na cd pa prebaciti na usb i tek onda utakati u lcd a to cu uciniti ako stvarno stvarno pozelim gledati neki film na lcd-u

ubrzo se zenim pa cu pripaziti koji lcd uzeti
« Zadnja izmjena: 10.03.2011. 17:09:16 mateo.split »

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: LCD ne podržava titlove
« Odgovor #7 : 10.03.2011. 20:55:49 »
ne očekuj od TV uređaja da ti glumi pouzdani media player, TV proizvođači gotovo nikada ne rade update firmwarea
(a ovi kretenluci o "piratstvu" dovoljno govore. Znači ako nema titla, onda je original, jel'te)

Zato, kad se već ženiš, odvoji komadićak skupljene love za pravi media player - WD TV Live, Meder... , a TV kupi
bez tih gluposti za manje novaca, a što veći
May the Plasma be with you!

Offline rodjocousin

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 502
  • Spol: Muški
Odg: LCD ne podržava titlove
« Odgovor #8 : 27.03.2011. 01:42:39 »
Imaš na internetu naći besplatan Any Video Converter. U Edit, Opcije imaš opciju za subtitlove koje moraš namjestiti na slavic/central european (da čita č, ć...). U glavnom izborniku kad dodaš film, ako titl ima potpuno isto ime, u opcijama s desne strane će se pojaviti ubacivanje titla. Izabereš titl, staviš convert u istu verziju (xvid), program titl hardcodira na film. Novi file na usb i pali. Samo pazi u opcijama da ne primijeni veličinu slike ili rezoluciju jer to može pokvariti sliku. Druga napomena, više taj titl ne možeš skinuti s filma!

Tags: