Autor Tema: Prijevodi-Online u Glasu Titlova  (Posjeta: 5026 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Re: Prijevodi-Online u Glasu Titlova
« Odgovor #30 : 25.11.2010. 12:51:42 »
Nebojša, evo ja se prijavljujem da doprinesem novinama. Ali de mi konkretno odredi šta želiš da napišem. Nešto ozbiljno ili neku zajebanciju? Koliko sam ja uopšte kompetentan da pišem članak o ukupnom stanju na PO? Imaju li admini išta protiv da se takvo nešto piše i trebaš li prvo od njih tražiti dozvolu? Ipak su oni gazde ovog foruma.

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline Bruno

  • Administrator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1930
  • Spol: Muški
    • Prijevodi Online
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Re: Prijevodi-Online u Glasu Titlova
« Odgovor #31 : 25.11.2010. 13:00:51 »
<<<<<<<<<<<<<<<----- gazda :P

pisi sto god hoces sto se mene tice, samo nemoj dexterove gluposti koje pise u forum staff, nitko ne bi htio to znati :P

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Re: Prijevodi-Online u Glasu Titlova
« Odgovor #32 : 25.11.2010. 13:19:31 »
Ok, ovako:

Prvo, jesi vidio kako izgledaju novine?
Ako jesi onda znaš koncept članaka, tj. stranica. Sad, ja bih mogao, ovisno o materijalu, dodati još stranicu, dvije koliko je potrebno za PO članak/članke.
Ne mora to biti na jednu temu. Možeš sakupiti neke novosti o sajtu, kao što je sad ovo s reklamama i dolazak novog izgleda o kojem Bruno priča. Sastaviš kratku pričicu.
Zatim možeš ubaciti članak Dexterovi biseri... To isto može. Sve što misliš da je zanimljivo, korisno, obaviještajno, dogovori se s ostalima da npr. statistiku neku sajta dodaš ili nešto.
Dakle, od volje ti je. Možeš to prikupiti, malo razdijeliti na članke, priče i ako imaš vremena srediti i samo mi predati, ili ću ja još doraditi ako šta bude potrebno pa ubaciti u novine.
Naravno, poželjno je uz svaki članak neku sliku dodati, ali nije obvezatno pogotovo ako je tematika neka uz koju ne ide slike...

Dakle, što te volja.
To sve možeš pisati u notepadu, wordu, gdje želiš, sve članke možeš u jednom, odvojiti ih malo, ili svaki članak zasebno.

Sad sam se sjetio možeš napraviti i rubriku PO predstavlja serije, npr. bubam, pa kratke opise serija za svaki broj, ili više njih možemo staviti u jedan broj... Kužiš. Pusti mašti na volju.
Kad sastaviš pošalješ mi, možeš preko sendspacea uploadat ili već ćemo se dogovoriti i ja ubacim.
Tada ću i na titlove i ovdje stavljati novine pa će i oni koji ne idu na titlove moći čitati...  :)

Nisam lud, majka me testirala!

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Re: Prijevodi-Online u Glasu Titlova
« Odgovor #33 : 26.11.2010. 16:45:38 »
Almin mi je upravo javio da nije u mogućnosti se obvezati na ovo, tako da je ponuda još uvijek otvorena. Sve sam napisao u prijašnjem postu.
Trebalo bi mi do nedjelje poslati to što biste htjeli staviti u novine pa da mogu ubaciti.
Ako ništa ovaj broj onda bi za slijedeći bilo i vremena i siguran sam zainteresiranih da se to obavi...  :)

Nisam lud, majka me testirala!

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Re: Prijevodi-Online u Glasu Titlova
« Odgovor #34 : 28.11.2010. 16:18:37 »

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Re: Prijevodi-Online u Glasu Titlova
« Odgovor #35 : 28.11.2010. 18:56:58 »
The URI you submitted has disallowed characters.

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Re: Prijevodi-Online u Glasu Titlova
« Odgovor #36 : 28.11.2010. 19:10:53 »
Au... Ajd spakovat ću ja to sad i postavit na sendspace...  ;)

Nisam lud, majka me testirala!

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Re: Prijevodi-Online u Glasu Titlova
« Odgovor #37 : 28.11.2010. 19:23:50 »
Ajd probaj sad opet. Na titlovima link radi...  ???

http://pdfcast.org/pdf/glastitlova5

Evo i cijelo pakovanje od svih pet brojeva:

http://www.sendspace.com/file/l5d7q2
« Zadnja izmjena: 28.11.2010. 19:35:57 nebojsa66 »

Nisam lud, majka me testirala!

Offline novy78

  • Prevoditelj
  • Novi član
  • ****
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
Re: Prijevodi-Online u Glasu Titlova
« Odgovor #38 : 29.11.2010. 01:33:29 »
Ja vec napravio distributersku mrezu i delim prijateljima.Izvorna cena casopisa plus malo ugradnje.Mnogi su zainteresovani za pretplatu pa su poceli da skupljaju pare.Ne brini Nesice......dobices i ti tvoj deo kolaca  ;D
« Zadnja izmjena: 29.11.2010. 01:38:17 novy78 »

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Re: Prijevodi-Online u Glasu Titlova
« Odgovor #39 : 29.11.2010. 10:11:20 »
Hahahaha, odlično, odlično!

Samo znaj da j moj veći dio kolača!  ;D

Nisam lud, majka me testirala!

Tags: