Autor Tema: Lost  (Posjeta: 748541 )

0 članova i 7 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Одг: Lost
« Odgovor #4110 : 23.09.2012. 13:44:40 »
Trenutno se premisljam da li bi od druga uzeo bluray complete i pogledao to sve opet ispocetka. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline lydiasr

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 737
  • Spol: Ženski
Odg: Lost
« Odgovor #4111 : 23.09.2012. 13:54:18 »
@Milane, do kraja 4. sezone?
Miss you Dexter!

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4112 : 23.09.2012. 14:39:22 »
Da, u posljednjoj epizodi 4. sezone ćeš saznati zašto će tako reći.

Offline lydiasr

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 737
  • Spol: Ženski
Odg: Lost
« Odgovor #4113 : 23.09.2012. 14:57:26 »
Tnx :) Smajlicvece


Pretpostavljam da cu tu saznati i
Spoiler for Hiden:
zasto je Aaron kod Kate i zasto nju naziva mamom


Sve u svemu, tek me je sada zaista zainteresovala serija :)
Miss you Dexter!

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Lost
« Odgovor #4114 : 23.09.2012. 15:04:46 »
Ne čitaj ako ne želiš saznati odgovor:

Spoiler for Hiden:
Njegova majka (ne sjećam joj se imena) je ostala na otoku, a Kate je povela Aarona u Ameriku i tamo ga odgojila kao svoga sina.
Spoiler for Hiden:


Tu ti je objašnjneje za tvoj spoiler.
Mrzim lopatare i limune

Offline lydiasr

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 737
  • Spol: Ženski
Odg: Lost
« Odgovor #4115 : 23.09.2012. 15:16:31 »
Tnx, srce si  :rose:


Ja sam od onih koji ne vole bas mnogo neizvesnost  ;D . I knjige citam prvo pocetak, pa kraj, pa onda uzivam u sredini  :aha:
Miss you Dexter!

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Одг: Lost
« Odgovor #4116 : 23.09.2012. 17:59:57 »
Trenutno se premisljam da li bi od druga uzeo bluray complete i pogledao to sve opet ispocetka. :)
nemoj, ja sam vec probao jednom ali nije to to, znam sve sta ce biti,
mozda za nekih 5 godina  ;)

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4117 : 23.09.2012. 20:27:29 »
A kakvo je objasnjenje bilo za kip? To sam skroz zaboravio.

Offline lydiasr

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 737
  • Spol: Ženski
Odg: Lost
« Odgovor #4118 : 23.09.2012. 20:55:35 »
E sad su me potpuno sludeli, 4. sezona je defiitivno najbolja  :)
Miss you Dexter!

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Lost
« Odgovor #4119 : 23.09.2012. 21:18:57 »
Inače, šesta sezona je bila proglašena za najbolju seriju u 2010. godini. I ovdje na forumu i u Americi.
Mrzim lopatare i limune

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Lost
« Odgovor #4120 : 23.09.2012. 21:27:52 »
E sad su me potpuno sludeli, 4. sezona je defiitivno najbolja  :)
A meni se od 4. sezone baš pogoršala  ;D prve tri su mi najbolje, četvrta je dobra, a zadnje dvije preloše.

LemonzOO, serija nikad nije osvojila zlatni globus ni emmy za 6. sezonu. Osvojili su GG za drugu sezonu, mislim da je druga. I emmya za isto drugu sezonu.

2010. godine je bila zadnja sezona, a tada je Boardwalk Empire osvojio GG za najbolju dramsku seriju (najbolja serija godine).

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Lost
« Odgovor #4121 : 23.09.2012. 21:30:58 »
Sjećam se da je negdje proglašena kao najbolja, ali ne na tim službenim ceremonijama (moguće da je bila najgledanija, nisam siguran).  A ovdje je bila u anketi, isto kao ove godine Breaking Bad.
Mrzim lopatare i limune

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Lost
« Odgovor #4122 : 23.09.2012. 21:34:40 »
Da, moguće da je tako. Ma ima mali milijun različitih stranica od magazina do blogova koji daju svake godine svoje mišljenje za najbolje sezone.  :)

Offline lydiasr

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 737
  • Spol: Ženski
Odg: Lost
« Odgovor #4123 : 23.09.2012. 21:39:27 »
Pa dobro, koja god da je sezona, nijedna mi nije bolja od najlosije sezone Dextera, zbog toga mi nije jasna sva ta halabuka oko ove serije.


Nisam pristrasna, pocela sam da je gledam sa najboljim namerama  :naklon:
Miss you Dexter!

Offline brko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 161
Odg: Lost
« Odgovor #4124 : 26.09.2012. 03:49:29 »
Odgledah lost jednom davno, i planiram opet, ima jedan dio koji mi je nejasan, odnosno jasan, ali glupo objasnjenje.
Sto se tice gledanosti odnosno popularnosti smatram da velikog utjecaja ima i lokacija, odnosno taj avanturisticki pristup na pocetku, dakle pusto ostrvo, prezivljavanje, robinzon kruso prica i slicno, ljudi su tkvi vole taj avanturisticki duh. Da je ista prica bila negdje u gradu, smatram da ne bi imala toliku gledanost, to je moje misljenje.

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4125 : 26.09.2012. 04:27:04 »
Objasnjenje ti uopste nije glupo. Ovakva serija se ne bi ni mogla snimiti negdje na naseljenom mjestu. Meni su ionako malo cudne i glupe scene sa onom stanicom u NY ili LA-u. Ni ne sjecam se vise.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Lost
« Odgovor #4126 : 26.09.2012. 19:57:47 »
SNimane su na LAX aerodromu, tako se i zove ta dupla epizoda.
Mrzim lopatare i limune

Offline Adriano

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 117
Odg: Lost
« Odgovor #4127 : 28.09.2012. 01:19:02 »
Pa ne bih rekla, posebno sto je do sada nisam gledala i ne bih ni pocinjala da mi je onako bas nije preporucio neko koga zaista mnogo cenim. Tako da sam sa gledanjem zapocela sa predubedjenjem da sam mnogo propustila sto je dosad nisam gledala, upravo obrnuto od onoga sto si napisao :)


Mozda samo nije tip serija koje se meni svidjaju.


Carli je dobar lik i tako i gine :( Bas mi je zao

Imas isti problem sa gledanjem Lost-a kao ja sa BrBa.. Saznala si podosta informacija o samoj seriji, naslusala se hvalospjeva o istoj, neke bitne spoilere i propustila spicu prikazivanja serije kad su svi ustajali u 4 ujutro da bi kliknuli download.

Ja sam se opirao Lostu citave 3 godine, jer mi je bilo glupo da gledam tamo neke amere kako su se srusili avionom pa sad kao prezivljavaju - dosadno. kako sam se samo prevario.. volim SF, volim misterije, volim gledati dobre komade u kupacim gacicama, i najbitnije imala je najmanje iritantnih likova.. (osim naravno famoznog: WAAAAAAAAAALTT) :D :D

ja npr. nisam volio charlija, ali me nije nervirao. ana lucia je to cinila ali srecom bila je kratko, kao michael i njegov debilni sin walt.

Meni su 2. i 5. sezona najbolje, a i 1,3 i 4. su isto beton.. 6. je vec prica za sebe.. ja nisam od onih koji su razocarani finalom serije, cak mi je kraj odlican, ali za sve je kriva debilna 6. sezona.. za mene je kraj 5. sezone kraj serije i onako kako se trebalo zavrsiti!

uglavnom, mogao bih pricati o lostu danima i ne bi mi bilo dosadno. pogledao sam je 4 puta a mogao bih opet samo kad bih se dokopao blue-raya, a skidati mi se ne isplati.


Offline lydiasr

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 737
  • Spol: Ženski
Odg: Lost
« Odgovor #4128 : 28.09.2012. 14:32:16 »
A vidis, meni je posle 4. sezone sve potpuno bez veze. Kao da scenaristi bas nisu znali sta vise da izmisljaju  :\)


Da rezimiram, serija nije negledljiva, ima i zanimljivih detalja, ali prelasku u neke vise sfere svesti, natprirodnog i misterioznog, prosto tu nije mesto.
Definitivno nije ono sto ja volim da gledam  :(
Miss you Dexter!

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4129 : 28.09.2012. 16:26:12 »
A vidis, meni je posle 4. sezone sve potpuno bez veze. Kao da scenaristi bas nisu znali sta vise da izmisljaju  :\)


Da rezimiram, serija nije negledljiva, ima i zanimljivih detalja, ali prelasku u neke vise sfere svesti, natprirodnog i misterioznog, prosto tu nije mesto.
Definitivno nije ono sto ja volim da gledam  :(

You should stick to the blood guy, than.  :) U pravu si onda, nije ono što voliš da gledaš. I ovaj post što je Adriano napisao iznad ima dosta smisla.

Offline Johny

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 259
Odg: Lost
« Odgovor #4130 : 28.09.2012. 21:47:09 »
Stvarno, šta beše sa celom onom pričom oko statue? Zaboravio sam ;D

Offline lydiasr

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 737
  • Spol: Ženski
Odg: Lost
« Odgovor #4131 : 28.09.2012. 21:57:37 »
@HeadBurn3r. potpuno si u pravu  ;D


Blood Guy Rules  smileyNO1
« Zadnja izmjena: 28.09.2012. 22:02:11 lydiasr »
Miss you Dexter!

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Lost
« Odgovor #4132 : 28.09.2012. 22:46:50 »
Lidija, sve je to stvar ukusa. Ja Dextera pogledao prvu sezonu, počeo drugu i ništa. Ni da me pecne, za dalje. Skroz mi plitka priča u njemu, on radi u policiji, od 9 do 5, posle toga je masovni ubica. Koji ne može da "padne", jer radi u policiji, jer na sve pazi, jer je savršen, jer je ne znam šta.. A ubijo je više ljudi nego Dač Šulc, u svoje vreme.
Dok ovaj serijal ide svojim tokom, vozi te lagano, i nikad ne ne znaš gde te može odvesti, dok ga gledaš.. Neko to ne može, neko to ne voli.. stvar ukusa..
Glas za Lost uvek.
iShare, noProfit


Offline Hopey

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
  • Spol: Ženski
Odg: Lost
« Odgovor #4133 : 10.10.2012. 20:14:26 »
Ima neko preporuku za dobre torente za skidanje od 1 do 5 sezone? Moze i svaka sezona posebno... Treba mi hd kvalitet, dakle, valjda je to ono 720p. Moze poruka u inbox.

Offline mmmnnn

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 731
  • Spol: Muški
  • Playlife
Odg: Lost
« Odgovor #4134 : 10.10.2012. 20:51:45 »
hd rezolucija je: 1920×1080

Offline Hopey

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
  • Spol: Ženski
Odg: Lost
« Odgovor #4135 : 10.10.2012. 21:45:19 »
hd rezolucija je: 1920×1080

Dobro, onda ovo sa oznakom 720p.

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Lost
« Odgovor #4136 : 10.10.2012. 22:57:24 »
Ima neko preporuku za dobre torente za skidanje od 1 do 5 sezone? Moze i svaka sezona posebno... Treba mi hd kvalitet, dakle, valjda je to ono 720p. Moze poruka u inbox.
Poslao sam ti torrent privatnom porukom.

Meni je ovo bila prva američka serija koju sam gledao i koja me je zaintrigirala i navukla na ostale američke. Počeo sam da je gledam na FOX-u, negde od sredine druge sezone i svidela mi se do samog kraja 4. sezone. Taj kraj se poklopio sa premijerom 5. u Americi i nastavio sam. Kasnije sam odgledao prvu sezonu koja mi se nije svidela, bila mi je mnogo dosadna, možda je i zbog toga jer sam počeo od 2, pa sam imao predstavu šta će da se desi. Kako god, nakon četvrte sezone mi se serija nije svidela jer su dodali mnogo naučne fantastike, a očekivao sam da će sva misterija ostrva biti objašnjena na donekle realan način uz malo fantastike, a ono su stvarno preterali u šestoj sezoni. Kratko mi je bila omiljena serija jer sam gledao "Beksto iz zatvora" i ona mi je i dalje prva naj serija. Kako god, vredi je pogledati jer je interesantna i drži pažnju, ali čitao sam da je većina fanova bila razočarana krajem, i uopšte poslednjom sezonom.

Omiljeni lik mi je od početka bila Kejt, baš sam je voleo. srcesmajli

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4137 : 25.01.2013. 13:11:34 »
Možete me ismijavati, ali ja sam tek ovih dana NAPOKON počeo pratiti Lost  srcesmajli



Midseason finale S01   :o
Ispada da je onaj vidovnjak predvidio avionsku nesreću, kupio je trudnici Claire kartu baš za taj let. Zanima me zašto je onaj Ethan baš nju oteo i tko je on tj. od kada je na otoku ako nije jedan od naših preživjelih.
Charlie je skoro umro, taman da ću pustit suzu kad ga u zadnji tren Jack spasi :(
Na samom kraju 1x11 Boone i Locke su nešto otkrili u zemlji, zanima me što, čini se važno  :o


Što se tiče prethodnih epki:
Mira Furlan kao luda Francuskinja  rofl
Žao mi je Sun, i doslovno sam ovako izgledao kad sam vidio da je propričala engleski   :o I žao mi je Shannon, iako je razmažena ali zato što ima astmu, drago mi je da su pronašli prirodan lijek.


Sviđa mi se ovo što u svakoj epizodi u flashbackovima otkriju detalje o prošlosti pojedinih likova. Jedva čekam pogledati "što skrivaju" Shannon i Boone te Michael i Walt.


P.S. JEDVA se odupirem spojlerima... Ali ne smijem, hell no!

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Lost
« Odgovor #4138 : 25.01.2013. 13:14:38 »
nemam te sta ismijavati, zapravo ti zavidim

uzivaj u ostatku serije!  smileyNO1
i nemoj pokleknut spojlerima

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4139 : 25.01.2013. 13:29:01 »
Kao što lijeni kaže, nema šta da te ismijavamo; nikada nije kasno za Lost. Samo gledaj i uživaj.  smileyNO1

Lost je.. Lost. Originalan i poseban. Meni najbolja serija.  srcesmajli

Tags: