Autor Tema: Justified  (Posjeta: 79265 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Justified
« Odgovor #270 : 23.08.2014. 14:56:32 »
Citat:
Eh, kad bi se neko usudio da snimi neku vestern dramu pa da vidimo Seta/Rejlena u ulozi nekog badass šerifa.
Set Bulok - Deadwood
Rejeln Givens - Justified

;)

Offline .Bole

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 257
Odg: Justified
« Odgovor #271 : 23.08.2014. 15:57:43 »
Citat:
Eh, kad bi se neko usudio da snimi neku vestern dramu pa da vidimo Seta/Rejlena u ulozi nekog badass šerifa.
Set Bulok - Deadwood
Rejeln Givens - Justified

;)
Moram citati pazljivije -.-


Sent from my iPad using Tapatalk HD

Offline vukmar

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #272 : 24.08.2014. 19:50:31 »
Odgledah i ja petu sezonu.. meni je odlicna.. koliko super scena..
najvise sam se smejao sceni kad bojd ulazi u stanicu i kaze Your saviour has arrived.
i
Spoiler for Hiden:
kada A. J. Buckley (Danny Crowe) umire.. legendarno :)
Dewey je isto odlican ove sezone ;D..
jedva cekam poslednju sezonu kad je
Spoiler for Hiden:
Raylan vs Boyd
i sta ce biti mr. Duffy-jem.. i super sto su vratili Jeremy Davies-a, bar na kratko..

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #273 : 25.08.2014. 12:08:43 »
najvise sam se smejao sceni kad bojd ulazi u stanicu i kaze Your saviour has arrived.
ahahahahahahahahahahahahahaha,  rofl fantasticno! kako sam pukao kad je to rekao! hahahahaahhahaha! lord!
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Amon Lee

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 90
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #274 : 06.10.2014. 02:03:13 »
 :lubenica:,kad će više,kad će više.Ovo se čeka.Googins jedan jedini,imao je jedno od svojih epskih pojavljivanja u SOA.Kapa dolje za čovjeka bez kompleksa.
« Zadnja izmjena: 06.10.2014. 02:10:46 Amon Lee »

Offline Dr.Cal

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 301
Odg: Justified
« Odgovor #275 : 06.10.2014. 10:50:24 »
Odgledao prvu sezonu, pa onako manje-vise osrednje.  :-\

I ako sam procitao da kasnije krece uzlazno, dao bih joj sansu.  :)

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #276 : 06.10.2014. 11:32:57 »
obavezno nastavi. masu ljudi je imalo slican utisak, ja takodje. poslije 7-8 ep. sam zamalo batalio. tek od druge sezone krece ludnica. rijetka je serija sa tako duhovitim dijalozima i bez slabog lika. vazda im se presmijem iako je serija prije svega drama ( valjda ) .
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Dr.Cal

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 301
Odg: Justified
« Odgovor #277 : 06.10.2014. 15:21:23 »
Finale je bilo dosta dobro, pa mi je i to dalo tracak nade.  ;D

Skida se druga sezona..  ;)

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Justified
« Odgovor #278 : 06.10.2014. 18:35:38 »
druga i treca najbolje po meni  smileyNO1
Cycling 4 life

Offline Dr.Cal

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 301
Odg: Justified
« Odgovor #279 : 23.10.2014. 12:44:21 »
Slazem se da su druga i treca sezona znatno popravile moj utisak o seriji, i odgledanoj prvoj.

Nastavljam dalje, naravno, i moram priznati da sam dve sezone pogledao brze nego celu prvu.

Zahvaljujem na prevodima.  clapp

Offline Dr.Cal

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 301
Odg: Justified
« Odgovor #280 : 13.11.2014. 19:20:08 »
Posle malo pauze, krenuo sa 4.sezonom.

Moram priznati da nisam nesto odusevljen na startu, da li je kvalitet poljiljan ili sam jos pod utiskom odlicne trece, ostaje da se vidi.  :andjelak

Offline Dersu

  • Član
  • ***
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #281 : 13.11.2014. 19:37:15 »
Ja pogledao 2 sezone i sada pauziram, nije mi leglo. Znam da vlada opšte mišljenje da je kreće bolje od druge sezone, jeste tako ali mi i dalje nije ništa posebno. Dobro i zanimljivo mi jeste, za sada samo toliko.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #282 : 21.11.2014. 18:55:29 »
Šesta finalna sezona počinje 20. 1. 2015.

Offline Dersu

  • Član
  • ***
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #283 : 26.11.2014. 14:35:29 »
Treća sezona mi se više svidela od druge, sada već mogu da kažem da mi se sviđa serija. Nema toliko razlike u odnosu na ranije, kauboj Givens uz duhovite opaske sređuje negativce. Iz nekog razloga mi je tek sada leglo kako treba.
Art je potcenjen lik, nije teatralan kao Bojd niti nametljiv, a sjajan je i sa pojavljivanjem od 2-3 minuta po epizodi. Djui Krou pobeđuje u jakoj konkurenciji južnjačkih glupandera, ona sa bubrezima je odlična  rofl

Dobar ovaj zloća, imam još 3 epizode da vidim kako će da završi. Inače serija ima dosta dobrih negativaca, pametnih i komičnih, sve ih je zabavno gledati.


Offline Dersu

  • Član
  • ***
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #284 : 20.12.2014. 01:33:27 »
Očigledno me Justified "radi" sa zakašnjenjem, dok sam uživao u 3. i 4. sezoni sve mi je došlo na svoje mesto, skroz mi se promenio utisak, čak i o prve dve kojima nisam bio oduševljen za vreme gledanja. Serija rastura i šerif Givens je najkuliji lik ikad.

Offline Dr.Cal

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 301
Odg: Justified
« Odgovor #285 : 21.12.2014. 16:06:03 »
Ja sam sa veeeeeelikim zakasnjenjem priveo sve kraju.

Ah, sta reci.. Sveukupan utisak je da je serija odlicna, sa malo padova i losijom prvom, ja jedva cekam finalnu sezonu.  ;D

Hvala ljudima zaduzenim za prevode.  clapp

Offline pparadiso

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
  • ..:: drummer ::..
Odg: Justified
« Odgovor #286 : 20.01.2015. 22:45:22 »
Nikad ne raspravljaj sa budalom. Prvo ce te spustiti na svoj nivo, a onda dobiti na iskustvo!

Offline Znidy

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 108
Odg: Justified
« Odgovor #287 : 21.01.2015. 17:22:24 »
Moram priznat da je početak sezone zaista krvav  :o

No spoilers, watch it for yourselves, folks!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Justified
« Odgovor #288 : 23.01.2015. 00:25:38 »
Dobar povratak  :)

I nije baš tako krvav za razliku od početaka prošlih sezona
Spoiler for Hiden:
kad ubiju dosta likova i drago mi je da to sad nisu napravili jer ne volim kad serija ide na što veći šok. Može, ali osjetim kad je to namjerno izvedeno. Dewey je ubijen, i točno sam znao da će biti čim je počeo gledati sliku. Vidio sam takve scene milijun puta.

U ovoj sezoni me najviše raduje odnos između Ave i Boyda te hoće li se Raylan izvući jer onaj razgovor između njega i Arta kad mu je Art rekao ono. To su te sitne stvari koje se prikazuju na početku da nas scenaristi upozore što bi se moglo dogoditi. To je zapisano pa ćemo vidjeti hoće li se tako odigrati.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Justified
« Odgovor #289 : 05.02.2015. 01:58:01 »
Pogledana druga  :)

Samo Justifiedu mogu ovako napraviti likove  rofl rofl

Dobra humoristična epizoda. Nadam se da će Ava na kraju otići sa Boydom i da ga neće izdati.

Offline Znidy

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 108
Odg: Justified
« Odgovor #290 : 05.02.2015. 20:31:20 »
Što se ovaj Justified sve više bliži svom kraju, sve mi više biva žao što ga više neće bit  cry1 Serija ima samo takav potencijal, i to da bi Boyd moga dobit vlastiti spin-off!

Spoiler for Hiden:
A što se tiče treće epizode, ovaj Avery Markham je neka opasna ličinka :D Ali Boyd je kralj ka i uvik, ne da se zaplašit tako lako  rofl A Raylan je isto jak, svaka scena u kojoj napravi nešto komično ili izrekne nešto samo njemu nalik je prejebeno komično  rofl rofl

Ja bi ipak volia da se i Raylan i Boyd izvuku iz cile gabule i da sjebu Markhama zajedno :D To bi bia najbolji završetak za mene  smileyNO1

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Justified
« Odgovor #291 : 08.02.2015. 01:05:11 »
Oh, I ain't backing down. I'm gonna rob him. And then I'm gonna stick a bullet in your boyfriend's head. - Boyd

Opet onaj star. Sjedi je vrlo moćan, ali mu je ostala reputacija i zbog te reputacije nitko ga ne želi napasti. Ko zna kad je on zadnji put bio u nekom ratu između dva klana. Sad će imat Boyda s druge strane koji neće odustat.

Za Avu mi se sve više čini kako je ona stara iako će morati nešto dati Raylanu. Samo se nadam kako će uspjeti pobjeći na kraju. Ne žekim završetak za Boyda onakav kakav je dobio u The Shieldu kad je bio Shane  ;D


Offline Znidy

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 108
Odg: Justified
« Odgovor #292 : 08.02.2015. 19:25:27 »
Oh, I ain't backing down. I'm gonna rob him. And then I'm gonna stick a bullet in your boyfriend's head. - Boyd

Opet onaj star. Sjedi je vrlo moćan, ali mu je ostala reputacija i zbog te reputacije nitko ga ne želi napasti. Ko zna kad je on zadnji put bio u nekom ratu između dva klana. Sad će imat Boyda s druge strane koji neće odustat.

Za Avu mi se sve više čini kako je ona stara iako će morati nešto dati Raylanu. Samo se nadam kako će uspjeti pobjeći na kraju. Ne žekim završetak za Boyda onakav kakav je dobio u The Shieldu kad je bio Shane  ;D

Zato ti i kažem, ja bi volia da se i Raylan i Boyd izvuku umisto da jedan od njih najebe na kraju :D

Offline Znidy

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 108
Odg: Justified
« Odgovor #293 : 12.02.2015. 21:55:35 »
HAhahahahahahahaha, koja opaljena epizoda je bila jučer  rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl

Spoiler for Hiden:
Samo me Justified može ovako nasmijat  rofl I ludi Jake Busey kao Wiz: "I thought I told you to leave your cellphones in the car!" KA-BOOM!  rofl rofl rofl

Btw, ima li tko u planu uskoro započeti prijevode za četvrtu sezonu? Imam dvojicu suukućana koji nestrpljivo očekuju titlove? :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Justified
« Odgovor #294 : 17.02.2015. 01:01:57 »
Pogledana četvrta  :)

 rofl rofl opet Duffy blizu eksplozije. Sad ne može Boyda okriviti. Dickie

Sam Elliot kao Avery je pun pogodak ove sezone. Mislim da takvog dobrog negativca nismo imali još od druge sezone. Uvijek mi je bio pojava, a sad ovdje opet pokazuje koliko je karizmatičan. Ima specifičan glas, hod i pogled.


Offline Znidy

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 108
Odg: Justified
« Odgovor #295 : 17.02.2015. 21:16:19 »
Pogledana četvrta  :)

 rofl rofl opet Duffy blizu eksplozije. Sad ne može Boyda okriviti. Dickie

Sam Elliot kao Avery je pun pogodak ove sezone. Mislim da takvog dobrog negativca nismo imali još od druge sezone. Uvijek mi je bio pojava, a sad ovdje opet pokazuje koliko je karizmatičan. Ima specifičan glas, hod i pogled.

Što je serija bliže završetku, to postaje sve boljom i sve luđom! Jedva čekam ovu večerašnju, jer se vraća Patton Oswalt ka Constable Bob, plus još jedna poznata faca će gostovat u seriji. A Sam Elliott je stvarno opaljen, baš mu uloga leži ka salivena :D

Offline Znidy

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 108
Odg: Justified
« Odgovor #296 : 18.02.2015. 22:04:25 »
Hahahahahahahahaha, meni se čini da su najbolje ostavili za kraj serije! Ne znam di su ovog Choo-Chooa skrivali dosad, ali umirem na svaku scenu s njime  rofl rofl rofl

Intense spoiler, do not read if you didn't watch the episode! :D

Spoiler for Hiden:
Seabass: I said a starter tap.

748
00:42:49,951 --> 00:42:53,452
Mundo: You want him slapped
like a little girl, you do it.

749
00:42:53,504 --> 00:42:56,005
All right?
You ask me, he gets Amtrak-ed.

Offline belushi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 142
  • Spol: Muški
  • Ja još uvek nisam glasao!!!
Odg: Justified
« Odgovor #297 : 18.02.2015. 22:50:46 »
Pratim ovu stereo prepisku pa im zavidim jer neznam o cemu pricaju.
Lepo je kad znas engleski pa ti ne trebaju prevodi.
 :naklon:

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Justified
« Odgovor #298 : 21.02.2015. 22:57:20 »
Pogledana peta  :)

Choo-Choo luduje  rofl rofl

Bila je dobra epizoda. Podsjetila me na neke ranije epizode kad su Boyd i njegova ekipa radili sve onakve stvari. Ava puca svaku epizodu pa me ne bi čudilo da naprave nešto s njezinim likom što će promijeniti ostatak radnje.

Offline velja

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 286
Odg: Justified
« Odgovor #299 : 22.02.2015. 17:31:14 »
Ja se suzdrzavam hteo bih da odgledam sezonu u cugu...
Vredi li cekanja?U odnosu na prosle sezone?

Tags: