Autor Tema: Justified  (Posjeta: 79275 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Amon Lee

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 90
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #240 : 03.02.2014. 01:12:16 »
Brilijantna 4. epizoda.Bukvalno od samoga početka do kraja je bilo perfektno,pogotovo ta scena što je Mulder spomenuo u kafiću između Rejlana i Krouovih.Jedino
Spoiler for Hiden:
ne znamo još za sigurno ko štiti Evu u zatvoru.Epski je bila situacija kada padnurka odvali kepeca od batina  ;D

Offline pele

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 295
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #241 : 03.02.2014. 06:32:40 »
Uglavnom se slazem,ali desava im se,po meni,da imaju,pokadkad,koju recenicu duze u tom nadjebavanju.Dok npr Vin ulazi u Bojdov kafic,zatice isprebijanog,svog coveka,vezanog za stolicu i kaze - Zatvoreno?Bojd-Renoviramo.Vin,pokazuje na isprebijanog coveka i kaze - Dekorater? Eto volim-sah mat u par poteza.Naravno da ne mislim da nije humor i ono izmedju Bojda i Rejlena-jeste,ali po meni se nekada zanesu i traje vise no sto treba za datu situaciju.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Justified
« Odgovor #242 : 10.02.2014. 23:38:06 »
Pogledana peta  :)

A dobro sad. Oni zbilja pripremaju i pripremaju i onda šok za šokom
Spoiler for Hiden:
i tako u svakoj sezoni, pogotovo kod likova. Jeste skužili koliko nam oni predstave jakih i karizmatičnih likova i onda budu ubijeni. Tako ovaj profi ubojica koji je došao za Artom u restoran. Predstavljen je baš kao neka faca i odmah bude ubijen. Tako i onaj crnac koji je desna ruka Daryla i bude ubijen sa šačmaricom  ;D neočekivano, a opet po uvijek istoj špagi rade takve scene što mi je odlično. Dakle, nije ovo kritika, samo što primjećujem.

Uh, Ava  :( to mi je sad najzanimljivije oko nje i Boyda + imat će problema sa Johnnyem.

Offline Amon Lee

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 90
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #243 : 12.02.2014. 01:13:28 »
Znao sam da će onaj kepec od pandura nešto da sj..e,ali platit će skupo.Mislio sam da će hitmen trajati makar još koju epizodu,odličan je bio.Kapa dolje za Googinsa.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Justified
« Odgovor #244 : 18.02.2014. 00:04:12 »
Odlična šesta epizoda  :)

Iako mi nije drago, ali je nekako logično bilo
Spoiler for Hiden:
kako će se Boyd udružiti s njim da nabije on skinse + sad u idućim epizodama napad na svog rođaka koji kako sam vidio iz promoa drži Boyda u šaci. Žao mi je Ave što sve proživljava, ali bit će sad bolje. Bš me zanima kako će ju Boyd spasiti. Joj, i kako me živcirao onaj glupson, brat od Daryla. I vrijeme je malo za Raylana i njegove poznate akcije. Izgleda da to čuvaju za kraj. Samo je pitanje kako će to riješiti pošto su sad praktički svi uključeni od Dewiea rođaci, od Boyda rođak sa svojom novom bandom. Duffy naravno i oni azijci. Ima ih  ;D

Offline velja

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 286
Odg: Justified
« Odgovor #245 : 12.03.2014. 11:16:36 »
Ako je van teme, brisite ovo:
Dakle skinuo sam komplet prevoda za 4. sezonu i ziv se namucih sa sinhronitetom...
Sezona 4 video koju sam skinuo je DVDRip.x264 REWARD.mkv
Da skidam druge video fajlove ili ?

Offline stipest

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 790
Odg: Justified
« Odgovor #246 : 12.03.2014. 17:20:05 »
Ako je van teme, brisite ovo:
Dakle skinuo sam komplet prevoda za 4. sezonu i ziv se namucih sa sinhronitetom...
Sezona 4 video koju sam skinuo je DVDRip.x264 REWARD.mkv
Da skidam druge video fajlove ili ?

Ja sam to odgledao bez problema sa verzijom x264.mp4.Mislim da ti je problem u tome šta je to DVDRip.Te verzije uvijek imaju problem sa sinhronizacijom u odnosu na one verzije dirktno sa TV-a.

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Odg: Justified
« Odgovor #247 : 12.03.2014. 21:20:10 »
mnogo hvalite ovu seriju, ja odgledao 5 epizoda prve sezone jos pre 2,3 godine, i sta znam, nije mi bilo nista posebno :-\

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #248 : 12.03.2014. 22:24:56 »
I ja sam mislio nešto slično, ali pri kraju prve sezone kreće ludnica, već od druge sezone odlični.

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Odg: Justified
« Odgovor #249 : 12.03.2014. 22:32:28 »
I ja sam mislio nešto slično, ali pri kraju prve sezone kreće ludnica, već od druge sezone odlični.
videcemo drugare, videcemo  ;D :P

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Justified
« Odgovor #250 : 13.03.2014. 00:25:23 »
Pogledana sedma i osma  :)

Još mi je uvijek žao
Spoiler for Hiden:
što su upropastili Daryla, a i bome ih je čudno gledati izvan Harlana. Sad Boyd zna kako će ga ubiti, vidjet ćemo što mu se sprema. Ubio je rođaka, riskantno. Ava s druge strane se isto muči u zatvoru. Očekujem njezin izlazak do kraja sezone kad Boyd sve sredi vani. I Duffy jako fali.

Raylan s druge strane po običaju male slučajeve dok ne dođe do zadnjeg velikog obračuna  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Justified
« Odgovor #251 : 20.03.2014. 01:45:50 »
Pogledana deveta  :)

Eric Roberts kako mi ga je drago bilo vidjeti.

Odlična epizoda i možda najbolja ove sezone. Najviše me zanima Boyd i Ava
Spoiler for Hiden:
sad su fakat u ogromnim problemima. Jebote, Ava ovako na prvi pogled nema izlaza. Jedino ako ju ubije i baš me zanim što će Boyd smisliti.

Ali Raylan i Roberts u tandemu pa kad im ulete na party  rofl rofl

A tek zadnja scena sa glupastim Deweyom.

Offline combustio

  • Prevoditelj
  • Novi član
  • ****
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Sljedeći koji bude dolazio, doći će mnogo brže..
Odg: Justified
« Odgovor #252 : 20.03.2014. 20:49:11 »
Pogledaj i desetu, Dickie je kralj   ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Justified
« Odgovor #253 : 25.03.2014. 23:20:10 »
Pogledao desetu  ;D

Hahhahaha, umro sam kad sam ga vidio. Prvi put i njegovo razgovor sa blesavim Deweyem pa ono smijanje između njih pa kad je Dickey rekao kako se Dewey na ulazu predstavio kao neki gospodin  rofl rofl a prije svega toga Dewey i njegova vožnja u autu sa heroinom, razgovor preko telefona. Kakva to budaletina  ;D

I onda druga scena sa Dickeyom između njega i Raylana i sav taj briljantni razgovor  ti_si_Bog

Drago mi je da su se riješili
Spoiler for Hiden:
jednog od braće Crowe. Sad samo ostao Darly i pitanje je što će napraviti. Odvest sam sebe u propast, a mali bi se trebao spasiti.

Al uvijek je tako. Prvih 5, 6 epizoda zagrijavanje, predstave nam jako puno priča i onda druga polovica sezona totalna ludnica, ali funkcionira.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Justified
« Odgovor #254 : 31.03.2014. 00:50:22 »
Pogledana 11.  :)

Uh, kakvo je đubre Daryl
Spoiler for Hiden:
nagovorio malog da kaže kako je on pucao samo da sebe spasi. Naravno, jedini ko je to skužio je Raylan što mi je malo blesavo jer je bilo preočito, ali ajde, idu na taj završi okršaj između Raylana i njega.

A Boyd, zablistao u ovoj epizodi s onim trikom oko kutije cigareta  ti_si_Bog Duffy  rofl rofl

Offline combustio

  • Prevoditelj
  • Novi član
  • ****
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Sljedeći koji bude dolazio, doći će mnogo brže..
Odg: Justified
« Odgovor #255 : 01.04.2014. 10:14:51 »
   Boyd je stari rudar, a Duffy   :neverovatno: , koji pokreti    ;D

   Mislim da će Raylan riješiti Daryla u velikom stilu, barem bi bio red. Nije već dugo nikoga...

Offline Amon Lee

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 90
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #256 : 05.04.2014. 23:28:22 »
12ta epizoda spektakularna.Boyd i    Raylan zajedno napokon cjelu epizodu da nose.Eva je u problemu,i tu me zanima najviše kako će stvari da se odvijaju.Mislim da je Boyd nije zaboravio.Krajnje surov i jedini način Raylana da isprovocira Daryla je upravo ovaj na kraju epizode.Dewey C. jedan jedini,neponovljivi  ;D.Hvala za prevod.smileyNO1

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Justified
« Odgovor #257 : 06.04.2014. 23:32:03 »
Pogledana 12.  :)

Luda epizoda. Pogotovo dio sa Raylanaom i Boydom, a i Raylan me iznenadio na kraju
Spoiler for Hiden:
to što je učinio. Čak mislim i da ne bi da mu Boyd nije rekao kako zna da je on sudjelovao u onom ubojstvu. Indirektno dakako.

Dewey, opet scene s njim. Za Avu sad znamo što će biti. Glupo bi bilo da to idu mijenjati.

Offline cocrcici

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 153
  • Summer Is Coming...
Odg: Justified
« Odgovor #258 : 07.04.2014. 08:18:11 »
Nisam odgledao ni jednu epizodu ove sezone,može savet:da čekam kraj sezone ili ne?
Summer Is Coming...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Justified
« Odgovor #259 : 07.04.2014. 10:23:10 »
Ma počni već sad jer za par dana izlazi finale sezone  :)

Offline cocrcici

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 153
  • Summer Is Coming...
Odg: Justified
« Odgovor #260 : 07.04.2014. 16:00:24 »
Ok  :)
Summer Is Coming...

Offline combustio

  • Prevoditelj
  • Novi član
  • ****
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Sljedeći koji bude dolazio, doći će mnogo brže..
Odg: Justified
« Odgovor #261 : 08.04.2014. 11:56:42 »
  "Ja, Dewey Crowe!"    rofl


  Daryl, kardinalna greška,
Spoiler for Hiden:
nije trebao pitati Raylana da li zna koliko je njemu vremena ostalo   :)

Offline Amon Lee

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 90
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #262 : 11.04.2014. 02:41:16 »
Šta reći o sceni u prikolici sa Duffijem,Gospođom i Bojdom?Vrh vrhovova.Raylan bio najbolji u ovoj finalnoj epizodi sa prikazanim,dok Eva :o,mislim da Mulder nije ovo očekivao.?Sjajna sezona,serija koja drži uvjek visok nivo kvaliteta kod mene.Combustio,car si,hvala na trudu smiley NO1.

Offline combustio

  • Prevoditelj
  • Novi član
  • ****
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Sljedeći koji bude dolazio, doći će mnogo brže..
Odg: Justified
« Odgovor #263 : 11.04.2014. 11:41:20 »
 
  Ava je mene prevarila,
Spoiler for Hiden:
mislio sam da će prigrliti "tamnu stranu"  >:dj

  Kako se samo Boyd slatko nasmijao kada mu je ma`am Hale kazala šta su joj rekli u čemu je on najbolji   ;D

  Priželjkivao sam da će
Spoiler for Hiden:
Raylan "riješiti" Darryla, ali eto...  :-\

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Justified
« Odgovor #264 : 13.04.2014. 00:22:45 »
Pogledano finale  :)

Zadovoljavajuće. Nikad prije nisu ostavili toliko otvorenih pitanja što je i logički kad je iduća sezona zadnja.

Ovo za Avu nisam očekivao
Spoiler for Hiden:
ne bi me čudilo da i ona i Boyd na kraju zajedno umru. Kao nekakva grčka tragedija. Raylan će se očito odseliti na Floridu u zadnjoj epizodi serije što su nam i nagovjestili kad je razgovarao sa svojom "ženom". Samo će prvo riješiti Boyda i stvarno se nadam da će onda to biti njihov završni dvoboj.


Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Justified
« Odgovor #265 : 05.08.2014. 01:35:04 »
Odgledao prvu sezonu i zadovoljan , finale sezone ujedno i najbolja epizoda , vidim po komentarima da tek sledi bolje i bolje , tako da  kokicekola
Cycling 4 life

Offline maximus

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 224
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #266 : 05.08.2014. 09:11:15 »
Ja odustao od gledanja nakon prve sezone, pa sam razmišljao o nastavku. Ako postaje bolje, onda ću se natjerati pogledati tu drugu sezonu s vremenom.
Doći će i taj dan, odjebat će narkoman, bit će to novi rođendan tvoj, bit ćeš opet Dinamo!
BVB09- Echte Liebe

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Justified
« Odgovor #267 : 05.08.2014. 22:49:17 »
Prva sezona je najslabija, ali od druge tek počinje prava priča oko dvije južnjačke obitelji i njihovoj povijesti. To je odlično napravljeno.

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Justified
« Odgovor #268 : 22.08.2014. 14:59:18 »
Nadoknadih sve sezone, tačnije sad sam na 5x09. Sviđa mi se kod ovih serija koje te vuku da gledaš epizodu za epizodom. I onda je možda bolje sačekati cijela sezona da se prikaže. Što se tiče kvaliteta serije ima ga itekako. Dobro razrađeni likovi, Kentaki, naglasak, sve je to veliki plus. Sezone nisu odskakale jedna od druge. Možda je ta prva i najlošija, dok se nije radnja malo zakuvala. Ni humor im nije loš. Ali i ova odluka da šesta sezona bude poslednja je po meni pravi pogodak. Eh, kad bi se neko usudio da snimi neku vestern dramu pa da vidimo Seta/Rejlena u ulozi nekog badass šerifa.

Offline .Bole

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 257
Odg: Justified
« Odgovor #269 : 23.08.2014. 14:35:14 »
Nadoknadih sve sezone, tačnije sad sam na 5x09. Sviđa mi se kod ovih serija koje te vuku da gledaš epizodu za epizodom. I onda je možda bolje sačekati cijela sezona da se prikaže. Što se tiče kvaliteta serije ima ga itekako. Dobro razrađeni likovi, Kentaki, naglasak, sve je to veliki plus. Sezone nisu odskakale jedna od druge. Možda je ta prva i najlošija, dok se nije radnja malo zakuvala. Ni humor im nije loš. Ali i ova odluka da šesta sezona bude poslednja je po meni pravi pogodak. Eh, kad bi se neko usudio da snimi neku vestern dramu pa da vidimo Seta/Rejlena u ulozi nekog badass šerifa.
Pa imas bas to,serija se zove Deadwood obavezno pogledati


Sent from my iPad using Tapatalk HD

Tags: