Autor Tema: Justified  (Posjeta: 79257 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #150 : 10.12.2012. 00:14:11 »
Meni je prva odlična, kakve će mi tek biti druga i treća...  ;D
Nisam još uspio nastaviti, imam dosta toga na redu, ali nestrpljiv sam da gledam dalje.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Justified
« Odgovor #151 : 10.12.2012. 00:19:45 »
Evo, ja ću ti napraviti plan.

trenutno: The Wire s4 -> slijedi: Justified s2 -> The Wire s5 -> ...

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #152 : 10.12.2012. 00:25:37 »
Ne može tako, jedva čekam da vidim šta će biti dalje u Ubistvu.
A i Žicu ove sedmice nisam uspio pogledati svaki dan po jednu, ispriječila se kulturno-umjetnička dešavanja: pub, bioskop, pozorište (uto-čet, respektivno). Pa će i tako 2. sezona još kasnije doći na red. :/
 ;D


Da, Olyphant odlično glumi, a sviđa mi se i onaj njihov način govora.

Offline Bad Boy

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 369
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #153 : 11.12.2012. 11:57:41 »
Hillbilly akcenat je horor, na momente mi je kul, na momente odvratan. I ne mogu da ga skinem nikako. Prevod u nekim trenucima je dosta nerazuman za one koji ne znaju engleski, jer se prevodilo bukvalno, a dosta je idioma u upotrebi ovde.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Justified
« Odgovor #154 : 11.12.2012. 12:14:46 »
Ja obožavam sav taj južnjački dio amerike. I njihov govor, tradiciju, muziku  :majstore

Offline Parazit

  • MasterBlaster
  • Član
  • ***
  • Postova: 709
  • Spol: Muški
  • Živio!
Odg: Justified
« Odgovor #155 : 11.12.2012. 20:55:34 »
Ja obožavam sav taj južnjački dio amerike. I njihov govor, tradiciju, muziku  :majstore

 smileyNO1 smileyNO1 smileyNO1

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #156 : 12.12.2012. 04:26:28 »


 :mjuza

Offline velja

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 286
Odg: Justified
« Odgovor #157 : 08.01.2013. 23:53:47 »
A što nema zapakovanih sezona za ovu seriju?

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Justified
« Odgovor #158 : 10.01.2013. 04:05:37 »
Počelo je

Vrlo dobro otvaranje nove sezone. Još nema nikakve naznake u kojem će smjeru ova sezona ići, ali mi se sviđaju neki novi likovi.

Boyd nastavlja biti car
Spoiler for Hiden:
sviđa mi se ovaj novi lik, ovaj od njega frend. Boyd ga je odmah testirao da vidi koliko će daleko ići. Kako je rekao da ga sredi i onda kao ostao iznenađen  rofl

Čitao sam kako će ove sezone jako veliku ulogu imati Arlo i Duffy. Vidjet ćemo kako će to ispasti.

Offline ek

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 460
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #159 : 10.01.2013. 21:02:52 »
Nisam ni vidio da je nova sezona počela.
Dobro je, ponovo su krenule dobre serije.

A, evo i prijevoda. Hvala combustio.
« Zadnja izmjena: 10.01.2013. 22:51:57 ek »

Offline neo

  • Član
  • ***
  • Postova: 891
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #160 : 10.01.2013. 23:25:19 »
hvala na prevodu  Smajlicvece

Offline aton

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 50
Re: Justified
« Odgovor #161 : 11.01.2013. 10:08:11 »
Hvala na prijevodu

Offline Powerslave

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 367
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #162 : 17.01.2013. 23:52:43 »
Veceras krecem sa novom sezonom   navijacica Kako se radujem povratku :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Justified
« Odgovor #163 : 18.01.2013. 00:44:18 »
Ja baš sad idem pogledati drugi nastavak nove sezone  :)

Offline Powerslave

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 367
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #164 : 18.01.2013. 01:29:11 »
Skoro 7 mjeseci nisam citao nista vezano za seriju niti sam gledao neke isjecke i slicno,pa mozes zamisliti moj kez tokom cijele epizode :D Lijepog li osjecaja kad ponovo gledas likove koje nisi gledao "100 godina" :D

Odlicna prva epizoda  clapp Raylan premocan kao i uvijek  :naklon:

Spoiler for Hiden:
bice svega izmedju Boyda i onog svestenika..jedva cekam!I onaj Colton je vec napravio sranje :) Sta li ce tek da radi kad se malo uigra :D I onaj nadzornik Bob je zanimljiv lik  smileyNO1 Bice nesto i od njega sigurno.Jos kad(ako)se tu vrate neki stari likovi :D

Treba mi mali podsjetnik posto sam pozaboravljao neke detalje :)

Spoiler for Hiden:
Jel ono bjese Winona napustila Raylana?Zasto? Kako se Johnny izvukao?(mislim na izdaju...mislim logicno je da  Bojd nije provalio ali ako je bilo nekog razgovora medju njima o tome molim da me neko podsjeti :) Zaboravih i sta je bilo sa Dickiem na kraju trece..Sve sam pozaboravljao  :facepalm Otisao mi taj HDD na kojem je bilo Justified pa ne mogu da prelistam gradivo :(

 drinks


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Justified
« Odgovor #165 : 18.01.2013. 03:27:13 »
Pogledana druga  :)

Hm
Spoiler for Hiden:
još nije bilo scene između Boyda i Raylana. Šteta, nadam se da će biti u idućoj. Boyd se zakačio sa onim fanatičnim vjernikom. I Duffy nam se vratio  ;D

I naziv epizode je genijalan. Odlična referenca na crtani.

Offline Mister No

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 232
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #166 : 19.01.2013. 06:43:55 »
Hvala na prevodu Laudanum. clapp

Offline Powerslave

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 367
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #167 : 19.01.2013. 13:42:19 »
Jos jedna odlicna epizoda  clapp

Spoiler for Hiden:
Kao sto rece Mulder,jos ne vidjesmo Boyda i Raylana zajedno,ali bice i toga :D I da,vratio se Duffy  clapp Sad je ponovo faca a punio je gace kad ga je Raylan tjerao da igra suki rulet :D Vratio se u serif Shelby :D Svidja mi se kako dobro uporedo prikazuju dvije radnje.Goggins i dalje dominira :) Scena Boyd i svestenik  8) Koliko ce prostora dobiti onaj fighter,moze i on biti zanimljiv.Art i Tim se "vratili".Volio bi da dobiju vise prostora samo ne znam koliko je to moguce posto ima gomila likova koje treba strpati u 45 min :D Svidja mi se ova "misterija" koju su ubacili.Bice tu svega.

Jedva cekam sledecu epizodu  talasi

Offline Bad Boy

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 369
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #168 : 23.01.2013. 00:32:28 »
Prevod prvih dveju epizoda postavljenih na sajt se uklapa sa web-dl verzijom (uz vrlo mala, neprimetna odstupanja), pa ako ste skinuli takvu, prevod funkcioniše.  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Justified
« Odgovor #169 : 23.01.2013. 05:04:47 »
Izašla treća  drinks

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Justified
« Odgovor #170 : 27.01.2013. 05:51:57 »
Pogledana treća  :)

Opa, Boyd će imati problema
Spoiler for Hiden:
sa svećeniko i njegovom sestrom. Pretpostavljam da nije umro. Kak su mu smjestili zmiju.

Novi lik mi je zanimljiv
Spoiler for Hiden:
taj boksač. Znao sam da je nešto sumnjivo i da nije samo tak otišao kad ono, vjerojatno/sigurno oteo svoju bivšu. I još nije bilo scene između Boyda i Raylana, a tri epizode prošlo. Stvarno zanimljivo.

Offline Bad Boy

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 369
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #171 : 27.01.2013. 12:01:29 »
Super su mi one zmije.  ;D

Spoiler for Hiden:
A gde je taj Arlo sada? Zar nije bila priča da će se fokusirati na njegov lik? A imao je tri scene za dve epizode.  :\)

Offline Powerslave

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 367
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #172 : 27.01.2013. 15:41:56 »
Justified nastavlja sa dobrim epizodama  clapp

Spoiler for Hiden:
Arlo je vec uradio dovoljno :D Bice njega jos kako se ova misterija bude razvijala.Ono dvoje su izigrali Raylana da bi mu ukrali one pare sto cuva za dijete.Svidja mi se taj zaokret nakon njenog priznanja Raylanu. Boyd i njegov nastup kad nudi pare svestenikovoj sestri.  ti_si_Bog The carrot didn't work...it's time for the stick! Dobra scena sa zmijama kad nagrde Jimmy-a  clapp 
"I think a snake bit him." - Colton  rofl Boyd ponovo objasnio  clapp Billy je stvarno lud tj. ubijedjen u svoj odnos sa bogom tako da imamo jos jednog zanimljivog lika(vjerovatno ce ostati ziv pa ce biti jos natezanja sa Boydom..onamo se vidjelo da Boyd nije zelio da ga zmija ubije..imao je nekog saosjecanja sa svestenikom) Johnny ce da na*ebe,a Duffy je ponovo u badass modu :D

Obozavam scene gdje su Raylan,Tim,Art i Rachel koja bi mogla dobiti malo vise prostora.S tim sto mi je Tim najveca faca :)

Hvala na prevodu  drinks
 

Offline Amon Lee

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 90
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #173 : 29.01.2013. 23:53:42 »
Ovo sam najviše čekao cijele godine.Smrvio sam do sada emitovane epizode,mislim da će ovo biti najbolja sezona do sada.Kakva ekipa glumaca,vrh.Ggogins je sjajan(i ja takodje čekam njegov susret sa Olyphantom),mislim da će ovaj put biti epski.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Justified
« Odgovor #174 : 31.01.2013. 10:44:25 »
Pogledana četvrta  :)

Hm
Spoiler for Hiden:
još ne znam na čemu smo. Tu su negdje, ali one čiste centralne priče nema. Naravno, dobro je sve to, ali nadam se da će se rasplamsat radnja u naredne dvije epizode. A i sad kad se sjetim, tako je bilo sa svim sezonama. Spori početak i onda do kraja ludnica. Najjače na kraju kad ga je upucao zato što je spomenuo kokoši  rofl

Offline Powerslave

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 367
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #175 : 01.02.2013. 17:41:10 »
Dobra i cetvrta :D

Spoiler for Hiden:
Znaci Billy je ipak zakovrnuo od onog ujeda..steta jer je lik bio interesantan.Kako god,Justified je odlican u "sporednim pricama".Ipak su Billy i njegova crkva odradili dosta jer je sad ona Ellen May opasnost po Boyda.Vidjeli smo da Colton nije bezosjecajan :) Posto je Johnny krtica,moze li biti da je on tj. Duffy ili neko drugi oteo Ellen May(...ona Cassie mozda)?Procitah ovo negdje na netu i svidja mi se ideja ali mislim da nece otici u tom pravcu.Mada bi bilo dobro,jer je to dosta bolje nego da se ona sama dosjetila da ce je oduvati i ako mi je i bilo realno da se ona sama dozove pameti.Odlicna mi je bila scena sa Raylanom i ono dvoje :D i tuca Raylana i Randalla  clapp "koliko puta me je upucala?vise puta nego mene" rofl Htio je Raylan sebi da dokaze da joj je bitan   ;D Mora malo i patetike :D Ipak je Raylanu zivot katastrofa  ;D Odlicne su mi ove "sporedne price",daju dusu likovima :) Milo mi je sto je Rachel imala prostora u ovoj epizodi  smileyNO1

Sto se tice glavne price

Spoiler for Hiden:
Shelby je citao izvjestaj o smrti ili autopsiji Drew Thompsona.Sta se tu krije? :)
Dobar komentar sam nasao na netu :D "Shelby is Drew Thompson!"  :nindza

Svidja mi se ovo sto smo gledali do sad.Mozda u ovoj sezoni i ne bude nekog "glavnog negativca" jer imamo ovu misteriju :)

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #176 : 02.02.2013. 02:07:14 »
Spoiler for Hiden:
Ovo oko Elen Mej tako smara, strašno.  :facepalm

Offline Bad Boy

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 369
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #177 : 02.02.2013. 10:15:55 »
Pretpostavljam da je okosnica četvrte sezone onaj prolog look-alike: Waldo.  :pevusi:
Koliko god imalo ili nemalo logike do sad.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Justified
« Odgovor #178 : 07.02.2013. 00:21:30 »
Pogledana 5.  :)

Najbolja epizoda ove sezone, a najbolja je zbog toga što su napokon odlučili proširiti centralnu radnju.

Najbolja scena je bila
Spoiler for Hiden:
u kamp kućici kad onih dvoje razgovaraju, a Duffy miruje  rofl rofl i onda ga ovaj upuca, a Duffy i dalje miran  rofl rofl

No, najbitnije je
Spoiler for Hiden:
da su se napokon sreli Boyd i Raylan. Cijela ta priča s redneckima je bila odlična. I onda Arlo  ti_si_Bog kakav kraj.

Vežite pojase, sad tek kreće ludnica.

Offline Powerslave

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 367
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #179 : 09.02.2013. 15:37:22 »
 clapp

Ova sezona je na putu da postane najbolja do sad.Peta epizoda razbila.Toliko likova i toliko dobrih scena.  clapp Sad krece ono pravo  8)

Spoiler for Hiden:
Raylan i Josiah=Bullock i Hearst reunion  ti_si_Bog

Hvala na prevodu!  drinks

Tags: