Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 227949 )

0 članova i 4 gostiju pregledava ovu temu.

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #330 : 30.08.2012. 10:59:00 »
Dobri su ovi povratnici, mene onaj Jonathan izuzetno nervira, ali uvek zakuva i napravi nešto nepredviđeno... Ovo bi mogla biti dobra sezona, pretpostavljam da će krenuti sa 3 plemena pa će ih posle mešati u dva kada vreme bude došlo...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #331 : 01.09.2012. 03:48:26 »
Odu osma, deveta i deseta  :)

Kako
Spoiler for Hiden:
je Lill ljigava osoba. Mrzim taj Outcast twist. Andrew je nezasluženo otišao.

Znao sam da me u 10. čeka
Spoiler for Hiden:
Rupertov odlazak i sad kad opet vidim. Žalosno. Al dobro, u all starsima se vratio jači nego ikada.

I sad u 11. je Fairplay trenutak i njegova laž  rofl rofl jedva čekam to opet vidjeti. A Sandra
Spoiler for Hiden:
je loše odigrala u 10. epizodi na glasovanju. Ne voli Johna pa je stavila njegovo ime umjesto Darrah. Svejedno bi Rupert ispao.

Sandra će od 11. epke početi igrati onako kako najbolje zna.

Offline brko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 161
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #332 : 05.09.2012. 01:21:58 »
Kako vi ovo gledate, jel ima prevod ili ne, mislim da mi prevod i ne treba i ako moze na pp zna se vec sta  ;D
Zanima me u odnosu ma 'domaci' proizvod koliko se razlikuje, bolje-gore, i slicno...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #333 : 05.09.2012. 01:35:58 »
Nema prijevoda  :)

Što se tiče razlike, pročitaj zadnjih 6, 7 stranica, tamo smo negdje pričali o tome. Uglavnom, nebo i zemlja.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #334 : 07.09.2012. 04:13:17 »
ma i nebo i zemlja je malo za rec , razlika se ne moze porediti , 2 razlicita showa totalno ;D Ovo nase nije Survivor , nego nesto sasvim drugo

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #335 : 07.09.2012. 04:29:54 »
Ovo naše je tračanje i ko je s kim spavao. To je najbliži opis  ;D

Baš jučer završio sa PI  clapp

Ostajem pri ocjeni koju sam dao prvi put kad sam gledao, 8/10  :)

Spoiler for Hiden:
Sandra je na kraju zaslužila. Nekako mi je prvi put izmakla njezina kvaliteta, ali sad se vidi kakva je igračica
a da ne pričam što je sve radila u HvV  clapp

A ništa, do nove sezone ima još samo 12 dana pa možda sad i All Stars opet pogledam. Tu sezonu sam gledao 3 puta već i među top 3 mi je  ;D  treba svako malo uživati u genijalnosti Bostona Roba. Tamo je bio baš čisti villain.





Miko, hoćeš biti za Skupina u novoj sezoni ili neko novi?


Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #336 : 07.09.2012. 13:11:06 »
Kako mislis hocu li biti za Skupina , vec sam ti rekao , navijam za Swana  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #337 : 10.09.2012. 03:24:13 »
Krenem gledati Survivor: All Stars i rekoh sebi "pogledati ću samo dvije epizode i pokušati dozirati pošto sam tu sezonu pogledao više puta", ali ne, vrag mi ne da mira pa odmah pogledao 6 epizoda.

I što reći, savršena sezona puna odličnih igrača. I u tih 6 epizoda toliko legendarnih scena. Jeste primijetili prije kada je Jenna rekla
Spoiler for Hiden:
kako odlazi pa ona muzika  ;D mislim, ok, stara joj je umrla. Tužno, ali su od te scene napravili stvarno  rofl rofl muzika probija uši.

Pa Sue i Richard Hatch  ruskirulet Sue po običaju fantazira, a Hatch uživa  ;D i prije sam razmišljao zašto su
Spoiler for Hiden:
ga toliko dugo zadržali. Kathy kaže zbog hrane, malo sutra. Tip je genijalac, toliko je siguran u sebe i opet je igrao igru. I u tih 5 epizoda je pokazao zašto je jedan od najboljih. Baš su ga se bojali.

Colby je napravio dobar potez iako je Kathy ta koja je odlučivala. I da, onaj fizički izazov sa zastavicama, hahahaha. Boston Rob je doslovno sam osvojio imunitet za svoje pleme. Prvo jadni Ethan pao na trbuh. Ok, Rob je prvi pao u vodu pa je onda Colbya hrvački primio i bacio i na kraju Kathy, a da ne spominjem zadnje dvije zastavice kako je osvojio. Valjda najdominatnija igra u izazovima od nekog igrača koja je uključivala ravnotežu, fizičku pripemljenost, brzinu. Ozzy isto ima dosta takvih izazova kao i Colby, Tom Westman ili Rupert u svojim prijašnjim sezonama.

I kad sam već spomenuo Ethana, hahaha. Čovjeka su psihički uništili. Prvo Ruper pa Hatch i onda se Lex pojavi sa svojom strategijom  ti_si_Bog

Rupert ulovi brdo riba, Ethan ništa. Dođe kod Richarda koji je najbolji ribolovac u Survivor povijesti i onda Ethan ulovi samo jednu ribu  rofl rofl i onda dođe Lex govoreći kako nije htio loviti radi strategije i da ne bude preočita prijetnja da bi na kraju ulovio isto puno riba dok Ethan sve to gleda. Koliko tu ima umnih igri, strašno  clapp

Kaj sam još htio reći. E da, Chapera - je među top 5 plemena u Survivoru, barem meni. Boston Rob, Big Tom, Amber, Sue, Alicia, Cesternino kao originali te kasnije Rupert i Jenna.

Baš sam ih sad pratio u detalje.

- odlični u izazovima

- imali su najbolje izgrađeno skrovište u Survivor povijesti bez premca i to najviše zahvaljujući Bostonu Robu koji je preko 90% toga sam sagradio.

- pazite samo kakva ekipa. Ekipa puna umišljenika, svađalica, a na kraju ispali prepozitivno pleme. Imali su međusobnih sukoba i uvijek su na kraju plesali, pjevali, mislili pozitivno.

- nisu ni trebali puno strateški razmišljati prije mergea, ali kada su se spojili i počeli strategiju (opet Boston Rob) čista dominacija.

- i na kraju ne najmanje važno, bili su uvijek zabavni, svaki član plemena je bio drugačiji, uvijek puno alkohola  ;D Big Tom većinu toga popio  rofl rofl

Naravno, ima još odličnih plemena: Drake, Nakum, Yaxha, Mogo Mogo, Aitutaki, Zhan Hu, Puka Puka, Casaya

Dao sam joj prvi, drugi i treći put 10/10, a izgleda da sada dati 100/100 koliko je ovo savršena sezona. I sad jedva ćekam kada počne magija Bostona Roba. On vs. Lex, Kathy, Alicia i Big Tom.

Jedino mi je uvijek bilo žao Cesternina. Najbolji u Amazonu, a ovdje mu igra totalno zakazala  :(


« Zadnja izmjena: 10.09.2012. 03:27:30 Mulder »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #338 : 14.09.2012. 03:27:12 »
Pogledan All Stars.

Lex
Spoiler for Hiden:
je najveća pičkica  rofl rofl žali se na Robfathera da mu je zabio nož u leđa i kao prijatelji su. A Lex je to isto napravio Colbyu, Ethanu i Jerry  rofl rofl

Robfather, riječi su opet suvišne. Najbolji ikad. I opet ga sad gledam. Kakav je to mastermind. Najjače su mi njegove izjave tijekom igre kada se nasmije jer mu je Lex povjerovao ili kada posvađa Toma i Ruperta. Zabavlja se i igra. I Rob i Amber su vjerojatno najbolji par u Survivor povijesti. Tu mislim na njihov pakt. A mislim, nema se tu što puno reći. Big Tom je isto lažov. Dobro je rekla Shi ann na reunionu da su oni dvoje imali pakt da izbace Robfathera, a Tom negirao. Al ta moć od Robfathera  ti_si_Bog ti_si_Bog Lexu kaže samo jednu rečenicu što da napravi i ovaj to učini i on još bio iz drugog plemena, hahahaha. Čisti respekt. Vukao ih je kroz izazove, koliko je samo osvojio imunitet za njih, i koliko za sebe. Amber je tu došla kao dobra desna ruka, ali svi planovi su bili od njega i kako je sam rekao, primao je metke za Amber i bio cijelo vrijeme meta.

"It's gonna be so cutthroat, it's not even gonna be fun. Nobody trusts anybody. Nobody. Nobody trusts anybody, you understand?"



Reunion i Rupert  ;D a tek Fairplay kad se pojavio  rofl rofl i Jerry kad je otišla  ;D

I lijepo je rekao Richard Hatch Lexu da je to igra.



All Stars 100/100  ;D

Dosta sad repriza, barem zasad. Još par dana i počinje nova sezona


Offline y999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 443
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #339 : 16.09.2012. 12:47:35 »
Ja bas i nevolim sto imaju ove povratnike ... u all stars sezonama normalno i ok ... ali u ovim obicnim NE! Svako ima sansu i ako je ne iskoristi njegova stvar. Rasel je bio dobar u svom prvom nastupu, pa i u drugom u trecem je vec smorilo to sa njim ... procitan je bio skroz ...

Dajte nove ljude da ne znamo sta ocekivati  :mafija
Vodite ljubav, a ne rat ...

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #340 : 16.09.2012. 15:18:59 »
Pogledao i ja All Stars. Dosta dobra sezona, ali ima puno boljih sezona od ove... U početku mi je bila dosadna, sve nekako predvidljivo, uvijek ista ekipa pobjeđuje itd... Ali kad su se spojili počelo je biti zanimljivije. Igrači su bili dosta glupasti... Izuzev Richarda Hatcha(odličan igrač clapp). I naravno Roba koji je genijalan igrač. Nevjerojatno, ali čovjek u svemu rastura... U svakom je izazovu briljirao, i stvarno je odlično odigrao... Odlično je odigrao i u 22. sezoni, ali onda je imao dosta lak put do pobijede... Mislim, pleme je bilo presretno što nisu dobili Russella... ;D Ali kad ovako sad sve gledam, još me više oduševi igra Russella u Heroes vs. Villains, onako izbacivati igrače poput Roba i ostalih, fenomenalno... Naravno, Russellova velika mana što teško može pobijediti, jer se ljudi osjećaju uvrijeđenim, ali da su birali pobjednika po tome kako je igrao, Russell bi sigurno imao dvije pobjede u Survivoru... clapp
« Zadnja izmjena: 16.09.2012. 15:20:33 outside »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #341 : 16.09.2012. 20:38:17 »
Vidiš, meni je All Stars među najboljim sezonama  smileyNO1 tamo su baš vrhunski igrači. I tamo je Rob odigrao jednu od najboljih igara u Survivor povijesti, a u 22. sezoni je bio toliko dominantan da uopće nema dvojbe kako je to najbolja sezona nekog igrača. I mislim da tu ne treba biti previše dvojbe. I sam Probst je rekao "There is no question in my mind that Rob is the single best contestant that has ever played Survivor. Nobody close. He is a triple threat. He can kick your ass physically, he's a great strategist, and as you're seeing this season, he is very good at the social game."

Da se bira po tome kako ko igra, Russell ne bi ni prismrdio dobitku. Njemu su jednostavno dvije od tri stvari koje se gledaju u izboru najboljih slabe. Socijalna igra mu je jako slaba. U izazovima slab. Strategija mu je jaka, i shvaćam zašto ga ljudi vole i mrze. Meni je on dosta drag, baš zato što je prgav i smiješan je kao pojava, ali ako ću gledati igru, jednostavno mi ne ulazi među top 10.  :)

Al dobro, svatko gleda na svoj način. Ja ti uvijek uzimam te tri stvari koje se gledaju. Strategija, izazovi i socijalna igra. A sve tri stvari su povezane. O tome bih mogao neki drugi put govoriti.

I nemoj zaboraviti da su se skriveni idoli tek uveli u 11. sezoni. Rob je igrao bez njih u prve dvije sezone i pogledaj što je napravio u All Starsima. Russell je igrao s njima i znamo koliko su mu pomogli. Valjdanajviše od svih igrača. Da, Rob je igrao i kasnije gdje su bili skrievni idoli, ali je li ih iskoristio u 22. sezoni? Ne, nije ih iskoristio i odigrao najsavršeniju igru u Survivoru. I što se tiče te sezone, jednostavno je Rob odličan igrač pa su se ostali činili kao obični amateri, ali nije tako. To ti je isto kao u nogometu. Recimo kada je Messi prešao 4, 5 igrača Reala u polufinalu, tako ih je prešao da su izgledali ako amaterčine  ;D ali naravno da to nisu. To su odlični braniči  :)

Prvih 10 sezona su mi mnogo jače ne samo zato što nije bilo skrivenih idola već i zbog uvjeta. Igračima je bilo znatno teže.

Što se tiče Richarda, meni ti je on poslije Roba najbolji Survivor igrač. Jesi vidio koliko je toga zakuhao u All Starsima  ;D ali to je ništa naspram prvoj sezoni, Borneu. Tamo je postavo temelje za cijelu igru, tamo je pokazao kako će se igrati idućih 11 godina  clapp

Ključni trenutak. Ostalo je povijest  :)


Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #342 : 16.09.2012. 21:27:20 »
Ma Rob je prejak igrač, to stoji... clapp Moguće da ostale igrače napravi da izgledaju poput amatera...  smileyNO1  Ali bez ulaženja sad u dublju analizu Russella, meni je on zakon zato jer je sve sezone u kojima je bio napravio jako, jako zanimljivim... Volim takve likove, koji se pamte... Ne zanima me hoće li pobijediti ili ne... Nego koliko učine igru zanimljivim.. Npr. Troyzan nije pobijedio, ali mi je bio genijalan. Russell je bio krajnost negativca, dok je npr. Matt bio krajnost dobričine... Takvi se igrači pamte... clapp

Moram pogledati prvu sezonu, Richard mi je u All Stars bio fenomenalan... Koja flegma ;D Kako je naživicirao Sue... rofl rofl
I lijepo je ostalima objasnio da je to samo igra... Oni glume kao neko poštenje, ovo, ono... Napadaju Roba, a svi su taktizirali... Samo ne tako dobro ko' Rob... clapp

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #343 : 16.09.2012. 22:33:58 »
Da, Matt je prava dobričina. Zato mi je Redemption Island bio odličan twist. Bilo mi je zabavno gledati kako će njegova vjera, nada utjecati na sve to. Kasnije je sam kriv što je vjerovao Robu. A Philip  rofl rofl najveći luđak u Survivoru. Ima ih dosta, ali on mi je broj 1. Coach je isto blizu.

Troyzan mi je bio odličan. Sam protiv svih. Ništa mu ne mogu zamjeriti.

Da, sve je to igra. A Lex je licmjeran. Shvaćam da je ljut, ali on je to isto napravio Colbyu, Ethanu i Jerri. A sa Ethanom je bio frend još tamo iz 3. sezone, Afrika. A sa Jerri je imao pakt čim je došla i zabio joj nož u leđa zato što je vjerovao Robu.

Prva sezona mi je isto među najboljim. Ima ono nešto što samo imaju prve sezone.

Ne znam jesi gledao Reunion kad je Rupert
Spoiler for Hiden:
osvojio milijun  :) za njega sam navijao u 7. sezoni.

Još tri dana pa nova sezona. Mike  clapp






Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #344 : 20.09.2012. 12:01:25 »
Stigla nova sezona. smileyNO1

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #345 : 20.09.2012. 12:06:28 »
Da, već sam skinuo  ;D

Gleda se kasnije. Ju-hu.

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #346 : 20.09.2012. 12:10:35 »
Ovu ću sezonu gledati tjedno kako epizode izlazile... Tako da se veselim komentiranju.. ;D drinks

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #347 : 20.09.2012. 12:11:14 »
Odlično  drinks

Samo ne znam gdje nam je Tami  :( ništa se ne javlja.

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #348 : 20.09.2012. 12:14:18 »
Sad će ona stići, sad kad je krenuo Survivor.. A i za par dana kreće njena serija HIMYM... :)

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #349 : 20.09.2012. 12:25:13 »
Iiii kada krece ovo? Sledeci cetvrtak? Ima li nekih traceva. Jedva cekam  :vezba

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #350 : 20.09.2012. 13:04:11 »
Pocelo je , pogledana 1. epizoda
Meni se svidela

Spoiler for Hiden:
Dosta je zanimljivo , svako ima pojedinih problema od vodja sem Skupina , njemu ide sve kao po loju kako stvari stoje. Zane izbaci sam sebe , da nije govorio o HII-u tj da ga Russell verovatno ima sigurno bi Russell ispao ovako je sam sebe dotukao. Russell ce sad verovatno naci HII i ucvrstiti svoj polozaj a onda ce vec doci ili mesanje ili ujedinjenje. Iako je u dosta teskoj poziciji. Mislim da bi Plavi napravili veliku gresku da su izbacili Russella , i ovako su ocajni bili u borbi , sta bi tek bez najboljeg.
Sto se zutih tice svidja mi se Skupinova ideja i podrzacu to ako bude isao sa Lisom , bilo bi interesantno videti sta mogu zajedno , mirise mi na to da ce ici sa crncem kao trecim i da ce Petea okrenuti i poslati neku od cura kuci , nadam se Abi.
Kod crvenih je isto zanimljivo s obzirom da su se svi skoro slozili da Pener ide prvi ali pomrsice im planove sa HII-em kad ga nadje  :drugari Iako mislim da Crveni nece skoro na plemenac , najjaci su po meni trenutno , verovatno jaci i od Zutih. Videcemo sta nose iduce epizode, meni je prva sasvim solidna

Offline panc

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 345
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #351 : 20.09.2012. 13:20:31 »
Spoiler for Hiden:
od povratnika jedino mi je Skupin dobar jer je ludak, a kako je krenuo ponovo ce pre vremena da izadje, sa svojim nezgodama  rofl
Russel mi je previse naporan,spasao se ovog puta jer je Zane sam sebe izbacio

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #352 : 20.09.2012. 13:49:15 »
Auuu, ala sa se ja pogubila. Stavila da se skida. Doduse ovom brzinom imacu ja premijeru sledece nedelje.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #353 : 20.09.2012. 15:09:12 »
Pogledan novi nastavak  :)

Crveno pleme:
Spoiler for Hiden:
baš i ne vole Jonathana  ;D da bar nađe skriveni idol. Ona cura već zna za onog bejzbol igrača. Rekla je da će to čuvati sve dok ona ne bude u opasnosti. Jako dobar potez. Bili su odlični u izazvou, pgotovo zbog tog bejzbol igrača i onog blesavog metroseksualca. A i Jonathan je odlično složio završni dio.

Plavo pleme: Russ  rofl rofl najjače su mi njegove sarkastične rečenice i onda nakon toga njegov smijeh.
Spoiler for Hiden:
Zane budala  u_jeeeeeeeeee nadam se da će Russ što dalje.

Žuto pleme: jeste skužili komentar Petea, kakav crni humor  rofl rofl kaže za Skupina "svako malo se ozlijedi, vidjet ćemo kada ćemo imati vatru", hahaha. Skupin car
Spoiler for Hiden:
smotanko. Dobri su bili u izazovu.
i sviđa mi se ona cura, RC. Bit će dobar villain. Odmah krenula igrati igru.

Dobar početak, igra se odmah počela igrati. Svako ima svojih problema. Jedva čekam dalje.

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #354 : 20.09.2012. 18:56:57 »
Jako dobar početak.. Baš mi je bila zanimljiva epizoda.. smileyNO1

Spoiler for Hiden:
Russ je užasno odigrao.. Prvo kaže da ne želi biti vođa, da su vođe budale i da uvijek brzo ispadnu.. I onda on to napravi... :facepalm Isto kod onog izazova, katastrofa je izabrao tko će što obavljati... Da Zane nije rekao za HII, izbacili bi Russa..

Pete rofl rofl rofl
Spoiler for Hiden:
Kako je smotan... Najjače mi je: to je mala posjekotina! rofl rofl


Offline y999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 443
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #355 : 22.09.2012. 19:12:49 »
Ja bio ubjedjen da ce ispasti
Spoiler for Hiden:
Rasel
onaj lik Pit sav se
Spoiler for Hiden:
isjece  rofl
steta sto je
Spoiler for Hiden:
onaj lik
ispao moglo je od njega ispast nesto dobro  :mafija
Vodite ljubav, a ne rat ...

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #356 : 22.09.2012. 20:28:30 »
Pogledala sam i svidja mi se. Cudno mi je samo sto su plemena mala. 
Spoiler for Hiden:
Verujem da su lekari zaradili posteno svaki dolar. Verujem da je bilo posla

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #357 : 22.09.2012. 20:58:19 »
Cook Islands, kakva sezona. Jedna od najboljih. Ponovno ću je početi gledati, uskoro  ;D kakvi su se samo igrači tamo po prvi puta pojavili. Yul, Ozzy, Parvati i Jonathan  ti_si_Bog
Što bi tek rekla na 13. sezonu i ta plemena  ;D

outside, iduća sezona neka ti bude ova tu. Ja sam danas počeo reprizirati. Jednostavno ne mogu bez Survivora iako traje nova sezona.

Čovječe, 4 i pol sati bez prestanka i 6 nastavka Cook Islandsa. Aaaaaa, koja uživancija. Taman je šesta epizoda bio poznati plan voodoo  :najbolja:

Cao Boi, kakav je to lik. Njegovi snovi, šamanizam, hahahahaha. Smiješan je bio. No, Yul, Ozzy, Parvati, Jonathan. Rijetke su sezone koje daju toliko izvrsnih igrača. ovdje su to dva heroja i dva villaina. Jedva čekam sad kad dođe merge i onda tenzije između Yula i Jonathana pa njihovi razgovori o strategiji. To su po meni glavni highlightsi u ovoj sezoni. Slušaš kako razgovaraju, koji im je idući potez, kome vjerovati. Naravno, tu je i Ozzy koji ima slabu strategiju, ali zato u izazovima rastura. I onda dođe najbolja ženska igračica Survivor, po prvi put se pojavljuje u ovoj sezoni, Parvati pa onda njezini komentari na sve to.

Cook Islands je definitivno jedna od najboljih sezona. I sad će biti super kad
Spoiler for Hiden:
Jonathan i Candice odstupe iz svog plemena i vrate se u originalno
to je u idućim epizodama. A poslije toga imamo jedan od najvećih comebackova u Survivor povijesti.

Uvijek mi je bilo žao što je Yul igrao samo jednu sezonu. Meni jedan od najboljih igrača. Izvrstan u socijalnoj igri, izazovima i jedan od najboljih u strategiji. Veliki igrač. S druge strane drago mi je zbog Parvati, Ozzya i Jonathana što se vraćaju u pojedinim sezonama.

Jedva čekam sad novu epku iz nove sezone. Nadam se da će Jonathan uspjeti naći skriveni idol.
« Zadnja izmjena: 26.09.2012. 02:42:52 Mulder »

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #358 : 22.09.2012. 22:17:19 »
Ja sam tad plakao od smeha kad je Jonathan isao traziti HII  :vid-ga:

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #359 : 26.09.2012. 02:43:27 »
Uskoro nova epka  :)

Tags: