Razno > Sport

Fudbal, nogomet i još ponešto

<< < (1258/1368) > >>

Ammar__:
Moji Bavarci ko da nisu danas jeli  , loše loše loše . ;D
Šta reći , Juve igra kako i trebaju igrat , prvi gol kiks skoro čitave odbrane Bavaraca + Neuera , a drugi gol....My God  :o ti_si_Bog GOLČINA ! Bravo Morata!
A tek da su onaj treci uvalili ... Sah - mat .  I u odbrani jako jako dobro stoje .

Čekamo drugo poluvrijeme , ako se ne trgnu bit će povuci i malo mi ga potekni .

Mulder:
Gotovo poluvrijeme. Arsenal visoko napada, ali fali im zadnji pas. Mi igramo koliko treba. Revijalna utakmica i idemo na 39 utakmica bez poraza. Mislim da će biti 39  :D

U drugoj utakmici vidim Gigi vodi 2:0 aaaaaaaaaaaaaaa. Ako Gigi prođe, nadam se opet finalu Gigi protiv Nas. Najveći golman svih vremena još nema ligu prvaka. Iako ću navijat za Barcu, ne bih imao ništa protiv da Gigi digne kantu. Samo polako, još ima 45 minuta.

Mulder:
Pep!!!  ti_si_Bog

Inače mi dobili 3:1, MSN sva tri gola.

EDIT:

Evo ga, raspad sistema  ;D

Ammar__:
Kingsleeeeeeeeeeeeeey Comaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan  navijacica navijacica navijacica
Igrač utakmice .

Ali , JEDVA ! Jedva jedva jedva . Naša sreća što se Juve raspao nakon primljenog gola , a Coman je do kraja odigrao fenomenalno   .

wwin:
Odlicno je Mudler opisao Atletiko-PSV, kakva skupina, Antoan zamalo tragicar jer je promasio dvije fenomenalne sanse u ovaj dvomec... a opet je jedan od najboljih bio u dvomec... Simeone je KRALJ!!! Kako podize publiku, kakva je ono intuicija ili sto li vec...

U Siti-Kiev, to je vjerovatno bila jedna od najgorih utakmica LS, i prava je steta sto ce Siti, Volfsburg i Benfika u 1/4 prije Juventusa... no otom potom.

Barsa lagano, Arsenal smotan, gleda sam samo prvo, htio sam da se fokusiram samo na Bajerna i Pepa, prvo poluvrijeme sam pratio kombinovano... Kakav gol Suareza, LUDILO! Elneni isto fantastican gol. Uglavnom, ocekivano.

E sad do ovoga ludila...
Juve je odigrao FANTASTICNU utakmicu, da se ne lazemo, najveci hendikep Juvea je bilo neigranje Dibale, Kjelini se moze zamijenit, Alegri svakako zna da nije smio 3-5-2 igrat... Markizio je isto vazan, al Dibala je MAGIJA. Ne mogu vam opisat koliko mi je milo radi Morate, pa znate li kad bi Juventus dao gol da je igrao Mandzukic umjesto njega, aj da ne idem sad u sto bi bilo kad bi bilo scenario, ali Morata je bolji igrac no Mandzukic, nema taj tireless work rate, al u svemu drugom je bolji od Mandzukica. Ja sam se iznenadio koliko je Morata brz, Alaba ja odahnuo kad je Alegri napravio game-changing izmjenu u vidu ubacanja Mandzukice i izbacanje Morate. Bajern los, bilo bi i zasluzeno da je ispa, ali Daglas fakin Kosta, kakva utakmica... na ledjima je nosio ekipu kod 2:0... Riberi previse komplikova, Koman im je tacno falio. Kiks Pepa kod postavke Alonsa i Vidala, citavi mec sam doziva Tiaga i na kraj je odlucio, to mali! Prije trije godine reka je Pep "Thiago or nothing" i potpuno me razocarao da je ceka sto minuta da ga ubaci u ovakvu utakmicu.


Je li ziv forzajuve...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju