Autor Tema: Scepo News Flash  (Posjeta: 76993 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Odg: Scepo News Flash
« Odgovor #60 : 21.06.2009. 21:09:27 »
Pa kad neće da se makne nego joj otima dnevnik,
i neće da ode na svoje mjesto.
Učenici si daju previše prava u današnje vrijeme.

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Scepo News Flash
« Odgovor #61 : 21.06.2009. 21:16:44 »
Jeste Cato. Danas svi klinci znaju samo koja su im prava. Obaveze im nisu zanimljive. Tako je to kad je nasilje postalo društveno prihvatljivo i obrazac kako treba rešavati probleme.
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Scepo News Flash
« Odgovor #62 : 22.06.2009. 01:45:06 »
pa najbolje da ce da ga trpi pored sebe pijanog .. mamlaza od 100 kila koji glumi ludilo .. naravno da ga je zabola u glavu, kad je pokusao da joj otme dnevnik ... sta je trebalo da uradi? da ga pomiluje po glavici pametnoj .. raspravlja se sa njim 10 minuta u pocetku snimka i NIKOME ne pada na pamet da izvuce idiota napolje .. kao da su se svi tog momenta upoznali i nasli na istom mestu i u zoni sumraka..

nema on nikakva prava, krivicna prijava i zastrasivanje i fizicko obracunavanje sa nastavnim kadrom... on je njoj prvi pokusao da otme dnevnik iz ruku i to ni malo nezno .. taj spor dobija u najavi, a ovog enormnog imbecila treba lepo sacekati negde i izlomiti mu oba kolena, pa posle rehabilitacije koja se broji u godinama ne verujem da bi mu ista slicno vise palo na pamet.
I citavom razredu ukor nastavnickog veca (1 iz vladanja) zato sto su gledali (i snimali) celu stvar i nisu odvukli govno napolje .. njih deset okolo izigrava publiku, dok govance bije zenu .. ijao pa tukla bi ga bodljikavom zicom i posipala bi ga solju ..
i najtuznije - posle meni dodje tako po koji pametnjakovic i drzi mi slovo o tome kako profesori PRETERUJU u svojim zahtevima i kako dobijaju previse visoke dnevnice kad vode retardirane, neotesane, nevaspitane ovakve i slicne idiote na razne ekskurzije ... pa ja bih tim ljudima dala da im se radni staz obracunava KAO U RATU - puta 2 ..
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Scepo News Flash
« Odgovor #63 : 22.06.2009. 13:59:55 »
Beograd, Sremska Mitrovica -- Učenik srednje škole iz Sremske Mitrovice koji je na času fizički napao profesorku biće isključen iz škole, kaže pomoćnik ministra prosvete.

Pomoćnik ministra prosvete Bogoljub Lazarević objasnio je da postoje i druge predviđene mere za nasilje u učionici. Državni tužilac Slobodan Radovanović zahteva hitnu reakciju tužilaštva u Sremskoj Mitrovici i pokretanje sudskog postupka protiv učenika.

Ajde da vidimo da li će biti nešto od toga...

Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline hmmmmm

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
Odg: Scepo News Flash
« Odgovor #64 : 22.06.2009. 14:14:30 »
a sta ce biti s profesoricom, valjda ce dobiti otkaz?

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Odg: Scepo News Flash
« Odgovor #65 : 22.06.2009. 14:16:06 »
a sta ce biti s profesoricom, valjda ce dobiti otkaz?

Samo još da znam razlog zašto?  ???

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline hmmmmm

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
Odg: Scepo News Flash
« Odgovor #66 : 22.06.2009. 14:20:51 »
a sta ce biti s profesoricom, valjda ce dobiti otkaz?

Samo još da znam razlog zašto?  ???


hej, odma da kazem da je ne branim tog malog, ocito je neki idiot. ali ipak je ona njega prva udarila. ja sam 99% uvjeren da on nju sigurno ne bi udario da ona nije njega. opet, da me ne bi sad neki napali,ne branim ja njega i on svakako treba dobiti kaznu, ali po meni to nije sve njegova krivnja i ona treba dobiti kaznu.

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Scepo News Flash
« Odgovor #67 : 22.06.2009. 14:23:04 »
NO COMMENT
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Scepo News Flash
« Odgovor #68 : 22.06.2009. 14:26:22 »
Nju bi trebali da suspenduju ili otpuste, a njega u Gvantanamo zaliv dok se ne zatvori.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Scepo News Flash
« Odgovor #69 : 22.06.2009. 14:28:15 »
NO COMMENT

Upravo to.

Mislim...

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Odg: Scepo News Flash
« Odgovor #70 : 22.06.2009. 14:34:08 »

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Scepo News Flash
« Odgovor #71 : 22.06.2009. 15:02:46 »
A zasto tako? Zasto mu nije dala dnevnik i otisla kod direktora ili koga vec i zavrsila stvar? Ko je bre ona da njega udari? Proslo je vreme kada je ucitelj, nastavnik, mogao da udari dete... On treba da odlezi za ovo. U popravni dom i to je to. Ali i nju suspendovati zbog napada...

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Scepo News Flash
« Odgovor #72 : 22.06.2009. 15:12:49 »
Zato što je u školama ustanovljeno pravilo da je učenik UVEK u pravu, ma kakav idiot bio i štagod radio. To su uradili ljudi koji nikada nisu imali posla sa 30 učenika (čitaj: ruljom). Moja žena je bila prisiljena da podnese ostavku jer je, usled afekta zbog nemoći da obuzda odeljenje, rekla da se ponašaju "kao divljaci". Kada je direktorka to sutradan saznala, došla je i pred celim odeljenjem tražila od nje da se izvini. Možeš li da zamisliš tog poniženja? Nije joj ništa drugo preostalo, osim da to odbije i podnese ostavku zbog narušenog autoriteta. Uskoro će raznorazni ovakvi idioti da nam zavrću uši i da nas šutiraju u dupe ako dobiju zasluženu ocenu. U stvari, očigledno je da je to vreme već došlo...
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Scepo News Flash
« Odgovor #73 : 22.06.2009. 15:16:07 »
Sve to stoji, ali to nije samo skola. To je stanje nacije i nije samo u skolama tako. Ali i dalje tvrdim da ona treba da bude kaznjena zbog napada na ucenika.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Scepo News Flash
« Odgovor #74 : 22.06.2009. 15:17:33 »
Ja se ponekad divim vama profesorima.
Da sam ja profesor, u zatvoru bi završio. ;D

Offline slowrun

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 323
  • Spol: Muški
Odg: Scepo News Flash
« Odgovor #75 : 22.06.2009. 17:47:00 »
Citao sam danas u novinama da joj je to bila poslednja radna nedelja pred penziju, i da je bila poznata po strogom ali fer kriterijumu.
Kako neko rece, nije lep nacin da se ode u penziju.

A inace ucenici NE SMEJU da diraju dnevnik.
Nije bas za poredjenje, ali nesto slicno kao kad bi ti recimo prisao panduru i poceo da mu cackas pistolj. Ej, samo da ti ispraznim sarzer.
Pandur bi ti malo pucao u glavu, ona je pokusala da odbrani dnevnik.
Da je otisla iz ucionice bez dnevnika, tek tada bi na**bala.

Ako nisam u pravu za ovo za dnevnik ispravite me.

In my body, where the shame gland SHOULD be, there's a second AWESOME gland.
True story

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Scepo News Flash
« Odgovor #76 : 22.06.2009. 17:49:33 »
Ma naravno da si u pravu. Đak ne sme da pipne dnevnik.
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline hmmmmm

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
Odg: Scepo News Flash
« Odgovor #77 : 22.06.2009. 18:35:45 »
ma da, naravno, njen postupak je potpuno opravdan.

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Scepo News Flash
« Odgovor #78 : 22.06.2009. 18:47:58 »
Ne znam šta bi ti uradio da dobro podgojeni moron pokušava di ti istrgne nešto iz ruke? A znaš da ćeš disciplinski odgovarati ako mu to dozvoliš... Uostalom, možda si i ti deo neke takve rulje koja bi da linčuje profesore?
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Odg: Scepo News Flash
« Odgovor #79 : 22.06.2009. 18:56:02 »
Ma da je meni to napravio ja ga ne bih samo "potapšala",
dobio bi po jednom određenom mjestu i to na takav način da
nikada ne bi mogao svoju imbecilnost nastaviti dalje u vidu svojih potomaka.  >:dj

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Scepo News Flash
« Odgovor #80 : 22.06.2009. 18:57:19 »
A kakve li bi samo bile reakcije da je on nije isaketo posle udaraca? Aj sad da se pravimo da je debil nije iznabadao vec da ga je ona samo udarala i da se on sklonio. Kakva bi bila reakcija "sveta"?

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Scepo News Flash
« Odgovor #81 : 22.06.2009. 19:03:28 »
Ma da je meni to napravio ja ga ne bih samo "potapšala",
dobio bi po jednom određenom mjestu i to na takav način da
nikada ne bi mogao svoju imbecilnost nastaviti dalje u vidu svojih potomaka.  >:dj

 clapp clapp rofl

A kakve li bi samo bile reakcije da je on nije isaketo posle udaraca? Aj sad da se pravimo da je debil nije iznabadao vec da ga je ona samo udarala i da se on sklonio. Kakva bi bila reakcija "sveta"?

Nije ona prišla i zveknula ga u glavu dok je sedeo na mestu i čitao sveto pismo... To je bila samoodbrana.
« Zadnja izmjena: 22.06.2009. 19:06:45 igniss »
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Scepo News Flash
« Odgovor #82 : 22.06.2009. 19:08:17 »
struja cuda pravi ..
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline hmmmmm

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
Odg: Scepo News Flash
« Odgovor #83 : 22.06.2009. 19:12:44 »
Ne znam šta bi ti uradio da dobro podgojeni moron pokušava di ti istrgne nešto iz ruke? A znaš da ćeš disciplinski odgovarati ako mu to dozvoliš... Uostalom, možda si i ti deo neke takve rulje koja bi da linčuje profesore?

pa neznam, meni je najcesce prva reakcija da ga pocnem udarat po glavi.lik je ocito glup, ali svi koji kazu da ona ne snosi ni malo krivice su u krivu

Offline slowrun

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 323
  • Spol: Muški
Odg: Scepo News Flash
« Odgovor #84 : 22.06.2009. 19:22:50 »
Single mother loses against RIAA, has to pay $2.4m

A US jury has ordered a 32-year-old woman to pay $US1.92 million ($A2.4 million) in damages for illegally downloading 24 songs in a high-profile digital piracy case.Jammie Thomas-Rasset, a single mother of four from the US state of Minnesota, was found liable for using the Kazaa peer-to-peer file-sharing network to download the songs over the internet.

The jury took just under five hours to reach its verdict.

It ordered Thomas-Rasset to pay $US1.92 million dollars - or $US80,000 ($A100,000) per song - to six record companies: Capitol Records, Sony BMG Music, Arista Records, Interscope Records, Warner Bros. Records and UMG Recordings.

Thomas-Rasset had been convicted previously, in October 2007, and ordered to pay $US220,000 ($A275,000) in damages but the judge who presided over that trial threw out the verdict calling it “wholly disproportionate” and “oppressive”.

The Recording Industry Association of America and major music labels have brought suit against thousands of people for illegally downloading and sharing music, with most agreeing to settlements of between $3000 and $5000.

Thomas-Rasset was the first among those being sued to refuse a settlement and instead took the case to court.

In December, the RIAA said it would stop suing people who download music illegally and focus instead on getting Internet Service Providers to take action.

The move away from litigation represented a major shift in strategy for the music industry group, which had filed lawsuits against some 35,000 people for online music piracy since 2003.

In my body, where the shame gland SHOULD be, there's a second AWESOME gland.
True story

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Scepo News Flash
« Odgovor #85 : 22.06.2009. 19:27:31 »
Kad tamo bude došla na vlast piratska partija, ovoga više neće biti... ;D
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Scepo News Flash
« Odgovor #86 : 22.06.2009. 20:04:02 »
Da nas sve zajedno osude trebali bi da platimo preko MILIJARDU eura! :D
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Scepo News Flash
« Odgovor #87 : 22.06.2009. 20:05:59 »
Šta sam ja sve skinuo... Samo ja bi trebalo toliko da platim...
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Odg: Scepo News Flash
« Odgovor #88 : 22.06.2009. 21:33:27 »
Ma da je meni to napravio ja ga ne bih samo "potapšala",
dobio bi po jednom određenom mjestu i to na takav način da
nikada ne bi mogao svoju imbecilnost nastaviti dalje u vidu svojih potomaka.  >:dj
clapp clapp clapp najjača si!!!
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Scepo News Flash
« Odgovor #89 : 22.06.2009. 21:36:54 »
Šćepo, oprosti što ti pišem u temi, ali moram zarad opšteg dobra da objavim ovu vest...  :\)

Citat:
Novi grip u Crnoj Gori

Podgorica -- U Crnoj Gori je potvrđen slučaj gripa A (H1N1), kod crnogorskog studenta koji je iz SAD doputovao u Crnu Goru, potvrdilo je crnogorsko Ministarstvo zdravlja.

Ministar zdravlja Miodrag Radunović rekao je na konferenciji za novinare da je oboleli student izolovan u Infektivnoj klinici u Podogrici, da je njegovo stanje stabilno i da se očekuje izlečenje. On je od juče na Infektivnoj klinici, a potvrda da je reč o virusu H1N1 dobijena je iz beogradskog Instituta Torlak, gde su obavljene analize.

Crnogorski student studira u američkoj državi Njujork, doputovao je u Podgoricu preko Minhena a po dolasku u Crnu Goru kod njega su se javili prvi simptomi novog gripa.

Saopšteno je da su svi koji su bili u kontaktu s njim "pod kontrolom".

Sanitarna inspekcija i Ministarstvo zdravlja Crne Gore su od 11. juna, kada je proglašena pandemija novog gripa u svetu, pojačali nadzor na graničnim prelazima zbog opasnosti od pojave virusa


Al' nekako mi i dalje tu nešto ne štima! 19-godišnji crnogorski student koji studira u Njujorku... Da su rekli 35-godišnji crnogorski student koji studira u Beogradu, mnogo bi realističnije zvučalo!  ;)

Tags: