Autor Tema: Scepo News Flash  (Posjeta: 77594 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Re: Scepo News Flash
« Odgovor #390 : 16.05.2010. 15:48:51 »
Bankar u čudu:
'Kad god dođem u Hrvatsku, pitam se od čega živite'

   Herbert Stepic, direktor Raiffeisen Internationala, kaže kako se začudi svaki put kad dođe u Hrvatsku, jer ne shvaća od čega ovdje živimo. 'Imate najveće plaće u regiji iza Slovenije, a nepostojeću industriju', čudi se čovjek.

  "U Hrvatskoj posuđujemo najviše građanima jer nemamo kome drugome. Svaki put kad dođem u Hrvatsku začudim se od čega vi živite. Imate najveće plaće u regiji iza Slovenije, a nepostojeću industriju. Kad bi u Hrvatskoj postojala poduzeća kojima bismo mogli posuđivati, posuđivali bismo njima", odgovorio je Stepic novinaru Business.hr-a, govoreći o kreditnim plasmanima u Hrvatskoj.


Izvor: net.hr

...i ja se pitam
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Re: Scepo News Flash
« Odgovor #391 : 16.05.2010. 21:48:34 »
bzvz... pa logično je... od novaca :)
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Re: Scepo News Flash
« Odgovor #392 : 16.05.2010. 22:01:55 »
Šta bi reko da dođe u Crnu Goru ;D
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Re: Scepo News Flash
« Odgovor #393 : 16.05.2010. 22:20:06 »
Šta bi reko da dođe u Crnu Goru ;D
Nemoj mi dirat moju državu!

Mi sve imamo i odlično nam je! Pogotovo meni! ;D
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Re: Scepo News Flash
« Odgovor #394 : 16.05.2010. 22:52:57 »
Samo nek se radi...
 8)
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: Scepo News Flash
« Odgovor #395 : 17.05.2010. 20:23:05 »
Šta bi reko da dođe u Crnu Goru ;D
Nemoj mi dirat moju državu!

Mi sve imamo i odlično nam je! Pogotovo meni! ;D

Da, dok imate šta da prodate Rujama i ostalima. A posle toga...

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Re: Scepo News Flash
« Odgovor #396 : 22.05.2010. 02:38:05 »
Američki naučnik stvorio vještački život


Američki naučnik dr Džon Kreg Venter stvorio je život u laboratoriji po prvi put, podstičući debate o "igranju Boga", prenose svjetski mediji.

Pionir genetike, multimilioner Venter i njegov tim uspjeli su da naprave potpuno novi "sintetički" životni oblik od mješavine hemikalija.

Oni su proizveli novi hromozom od vještačke DNK u epruveti, a onda su ga pretvorili u praznu ćeliju i gledali kako se umnožava, što je suština života.

Ljudskom rukom stvorena ćelija, koja je modifikovana verzija jedne od najjednostavnijih bakterija na Zemlji, dokaz je da tehnologija funkcioniše.

Venter vjeruje da će organizmi, nazvani Sintija, otvoriti put mnogo kompleksnijim stvorenjima koja mogu da pretvore otpad iz okoline u čisto gorivo, vakcinisati protiv bolesti i apsorbirati zagađenje.

Njegov podvig je takođe doveo do brojnih debata oko "igranja Boga" i opasnosti koje bi nova tehnologija mogla donijeti u smislu bioloških opasnosti i ratova.

"Ulazimo u eru ograničenu samo našom maštom", rekao je Venter, objavljujući istraživanje objavljeno u stručnom časopisu "Science".

Tim naučnika je u institutu "Dž. Kreg Venter" u Rokvilu, u saveznoj američkoj državi Merilend, 15 godina radio na cilju stvaranja vještačkog života, a troškovi su dostigli oko 30 miliona funti.


Fino, fino.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Re: Scepo News Flash
« Odgovor #397 : 22.05.2010. 02:55:30 »
Indijac koji 70 godina ne jede ostaje misterija za nauku

Indijski naučnici izrazili su čuđenje nakon obavljenih praktičnih testova kojima je bio podvrgnut 83-godišnji Prahlad Džani koji tvrdi da je proveo više od 70 godina bez vode i hrane.

U bolnici u Ahmedabadu Džani podvrgnut dvonedeljnim testovima pod celodnevnim nadzorom, a u bolnici je sve vreme bio bez vode i hrane, ali i bez fiziološkog pražnjenja. „Još ne možemo da shvatimo kako preživljava. Taj fenomen ostaje misterija“, izjavio je Sudhir Šah, neurolog u timu od oko 30 lekara. „Ako Džani ne izvlači energiju od namirnica i vode mora da postoje drugi izvori koji ga okružuju, a jedno od njih je sunce“, izjavio je doktor. Pradi je nakon eksperimenta vraćen u rodno selo.

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Re: Scepo News Flash
« Odgovor #398 : 22.05.2010. 07:30:05 »
Da čitao sam za tog indijca zanimljivo :o
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline petko

  • Shpadoinkle!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5320
  • Spol: Muški
  • Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.
Re: Scepo News Flash
« Odgovor #399 : 22.05.2010. 08:16:52 »
Indijac koji 70 godina ne jede ostaje misterija za nauku

Za taj slučaj imamo par mogućih objašnjenja, npr:
  • polovina njegove dnk sačinjena je od koktela dnk mahovine i lišajeva,
  • u nezgodi prilikom otvaranja digitrona, čovek se ogrebao na solarnu ćeliju što je mutacijom od njega stvorilo super-Solarmana,
  • radi se o prevari.

Sada još samo primenimo princip okamove oštrice.

:)




I refuse to prove that I exist, says God…
…for proof denies faith, and without faith I am nothing.
Douglas Adams
       

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Re: Scepo News Flash
« Odgovor #400 : 22.05.2010. 09:13:19 »
...
  • polovina njegove dnk sačinjena je od koktela dnk mahovine i lišajeva,
...

Sviđa mi se tvoj način razmišljanja, ali bi zamolio da elaboriraš navedenu tezu
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Re: Scepo News Flash
« Odgovor #401 : 23.05.2010. 00:27:07 »
Najgori otac na svijetu?

Amerikanac pokušao da kupi piće i drogu, a umjesto novca ponudio svoju tromjesečnu kćerku, prenosi Mondo.

Metju Brejs (24) iz Northemptona u Masačusetsu ponudio je neidentifikovanom muškarcu ispred jedne benzinske pumpe svoje dijete u zamjenu za pivo i kokain, piše lokalna štampa.


Njegova supruga, majka bebe koju je zamalo dao potpunom strancu, bila je u prodavnici na pumpi gdje je kupovala cigarete.

Zapanjeni "prodavac" pozvao je policiju, a otac je uhapšen.



E kakvih sve ljudi ima na svijetu.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Scepo News Flash
« Odgovor #402 : 23.05.2010. 05:35:50 »
Kakav as.

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Re: Scepo News Flash
« Odgovor #403 : 25.05.2010. 23:24:30 »
Odbačena optužnica protiv Ripa Torna


Američki sud odbacio je optužbu za vožnju pod uticajem alkohola protiv Ripa Torna, pošto je glumac završio pohađanje kursa o alkoholu.

Torn je uhapšen u decembru 2008. nedaleko od svog doma u Salisberiju u Konektikatu. Policija ga je zaustavila dok je vozio zaustavnom trakom sa božićnom jelkom prikačenom za krov automobila. Sudija Višeg suda u Bantamu Kara Ešuk odbacila je optužnicu pošto je Torn prošao kroz program koji optuženima za vožnju pod uticajem alkohola daje priliku da ostanu bez sudskog dosijea.


Ipak, protiv 79-godišnjeg Torna je još na snazi optužnica za provalu u banku sa oružjem u alkoholisanom stanju. Rip Torn poznat je iz filmova "Čovjek koji je pao na zemlju" i "Fredi je kriv za sve", kao i filmskog serijala "Ljudi u crnom".
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Scepo News Flash
« Odgovor #405 : 28.05.2010. 00:18:18 »
Dvogodišnji dečak puši 40 cigareta dnevno

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/191215/Dvogodisnji-decak-pusi-40-cigareta-dnevno

Strašno.

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Re: Scepo News Flash
« Odgovor #406 : 28.05.2010. 08:10:58 »
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Re: Scepo News Flash
« Odgovor #407 : 29.05.2010. 15:18:48 »
Tragedija na Limskoj regati

Goran Jovanović (49) iz Ćuprije utopio se juče u Limu, i to 20 minuta nakon starta Limske regate iz Plava, prenose elektronski mediji.

Nesreća se desila u mjestu Novšići, kada se, nakon udara u stijenu, prevrnuo čamac u kome se nalazila petočlana posada iz Jagodine.

Prema nezvanični saznanjima njih je riječna matica nosila oko pola kilometra.

Za sada još uvijek nije poznato da li će Limska regata biti nastavljena.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Re: Scepo News Flash
« Odgovor #408 : 30.05.2010. 00:34:50 »
Umro Dennis Hopper


Holivudski glumac Dennis Hopper, najpoznatiji kao redatelj i glumac u kultnom filmu ‘Goli u sedlu’ umro je u subotu u svom domu u Veniceu u Kaliforniji u 74 godini života.




Zdravstveno stanje Dennisa Hoppera koji je bolovao od raka prostate se dodatno zakompliciralo, te mu više nije mogla biti pružena liječnička pomoć. Ikona svijeta filma umrla je u 8:15 ujutro po lokalno m vremenu, okružen obitelji i prijateljima, izjavio je za Reuters njegov dobar prijatelj Alex Hitz.

Dva puta za Oscara nominirani glumac igrao je u više od stotinu filmova. Prošlog ožujka dobio je svoju zvijezdu na holivudskom Šetalištu slavnih.

Tom prilikom je izjavio: ‘Došao sam s 18 godina iz svog rodnog Kanzasa u Hollywood. To je bio moj koledž. Sve što sam u životu naučio, naučio sam od Hollywooda. Tu je bio moj dom i moja škola.'

Dennis Hopper bio je glumac koji se nije držao konvencija. Glumio je supkulturne heroje, kriminalce i nasilnike
Počeo je kao televizijski glumac 1950. godine, a 1955. se pojavljuje u filmu ‘Buntovnik bez razloga’ s Jamesom Deanom u glavnoj ulozi.

U kasnim 60-ima režirao je i glumio u klasiku ‘Goli u sedlu' (‘Easy Rider’) zajedno s Peterom Fondom i Jackom Nicholsonom, čime je pokrenut val filmova koji su se kritički okomoli na tadašnji društveno-politički sistem u SAD-u.

Slijedeći tu nit 1979. glumi u još jednom kultom ostvarenju – epskoj sagi ‘Apokaliopsa sada’ prvom filmu koji doslovce okomio na Vijetnamski rat.

Također su nezaboravne njegove uloge u filmovima ‘Plavi baršun’ i ‘Brzina’ Od 2008 do 1009 pojavio se u 26 epizoda televizijske serije ‘Crash’.

Pred sam kraj njegov život je obilježio razvod od supruge Victorie s kojom je bio u braku 14 godina.


R.I.P. cry1  :(
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Re: Scepo News Flash
« Odgovor #409 : 30.05.2010. 09:31:35 »
Pred sam kraj njegov život je obilježio razvod od supruge Victorie s kojom je bio u braku 14 godina.

umro od slomljenog srca
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Re: Scepo News Flash
« Odgovor #410 : 30.05.2010. 10:38:36 »
Tužba protiv Bijonse

Jedan stanovnik Los Anđelesa podneo je tužbu protiv Bijonse Nouls, u kojoj navodi da mu je pevačica ugrozila privatnost kada je snimala spot preko puta njegove kuće.

Filip Marković traži 25.000 dolara zbog ometanja poseda i privatnosti tokom snimanja spota za pesmu "Why Don't You Love Me" u losanđeleskoj četvrti Holivud Hils.

Marković tvrdi da mu je privatnost ugrožena 26. marta, kada je Bijonse sa svojom ekipom snimala spot od jutra do 11 sati uveče, i dodaje da, pred ostalog, tokom celog dana nije mogao da izveze automobil iz garaže.

Izvor: Blic
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Re: Scepo News Flash
« Odgovor #411 : 30.05.2010. 20:50:50 »
Rođa hoće da joj uzme kintu ;)
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Re: Scepo News Flash
« Odgovor #412 : 31.05.2010. 19:29:58 »
Zaljubili se, dobili sina pa saznali da su polubrat i polusestra


Mladi par se zaljubio poslije upoznavanja u noćnom klubu, počeli su da žive zajedno, dobili su dijete, a potom su saznali da su polubrat i polusestra. Ovo nevjerovatno saznanje potvrđeno je DNK testiranjem.

Oboje su bili zaprepašćeni i šokirani, ali su se zavjetovali da će ostati zajedno i imati još djece. Njih dvoje krive pravni sistem koji je mladića spriječio da otkrije svoj pravi identitet. On je otkrio svoje porijeklo tek nakon što je sa polusestrom dobio dijete.


"Par je o svom slučaju odlučio da progovori kako drugi ne bi došli u sličnu situaciju. Odlučili su da ostanu anonimni zbog straha od uticaja na sina i život kojim žive", piše Daily Mail.

Neobični mladi par razmišlja o podizanju privatne parnice protiv sudije i dječjeg psihologa koji su bili uključeni u slučaj mladića kojem niko nije rekao istinu o njegovom porijeklu.

 :)
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Re: Scepo News Flash
« Odgovor #413 : 04.06.2010. 17:47:45 »
Originalni SOS

Jedan Kanađanin, koji se izgubio u šumi, srušio je sjekirom četiri stuba za prenos elektricne energije kako bi ga neko primijetio i došao mu u pomoć.

On je isjekao struju za snabdijevanje 1.200 stanovnika kod jezera Volaston, na sjeveru Saskačevana, u Kanadi. Njegova strategija je uspjela, pošto je u roku od 24 sata kompanija za proizvodnju električne energije Saskpauer poslala helikoptere radi provjere mreže.


Tehničari su "pronašli četiri srušena stuba i muškarca koji je bio veoma srećan što ih vidi", kazao je predstavnik za štampu Saskpauera Džejms Parker. "Ne ohrabrujemo takvo ponašanje, pošto je riječ o kablovima pod naponom i riziku od strujnog udara. Ali, razumijemo da je bio očajan i da je smatrao da to mora da uradi kako bi preživio", rekao je Parker. Električna mreža je popravljena i stanovnici Volastona ponovo imaju struju.


Pametan čovjek.  :)
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Re: Scepo News Flash
« Odgovor #414 : 07.06.2010. 20:30:13 »
Tvrdi da ima 157 godina


Prilikom popisa koji se posljednjih nekoliko nedjelja obavlja u Indoneziji, otkrivena je žena koja tvrdi da ima 157 godina, saopštio je tamošnji biro za statistiku.

Državni agenti koji su sprovodili popis istražuju da li je moguće da je žena, imenovana samo kao Turina, rođena 1853, kako im je rekla u maju. Jedina osoba koja je, koliko se zna, živjela više od 120 godina je Francuskinja Žana Kalman, koja je umrla 1997. u 123. godini.


"Ne postoje autentični dokumenti koji bi dokazali njenu starosnu dob, ali na osnovu njenih izjava i imajući u vidu godine njene usvojene kćerke, koja ima 108 godina, teško je u to sumnjati", kazao je Džoni Sarđono iz službe za popis.

Turina se bez problema kreće po svojoj kući u seocetu na Sumatri i puši skoro cijelog života. "Uprkos godinama ima odlično pamćenje, dobro vidi i nema problema sa sluhom. Skoro tečno govori holandski jezik", kazao je Sarđono. Indonezija je bila holandska kolonija više vjekova, do rata od 1939. do 1945. nakon kojeg je stekla nezavisnost. Sarđono je kazao da je Turina spalila sve svoje identifikacione papire 1965, kako je ne bi povezivali sa komunistima.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Re: Scepo News Flash
« Odgovor #415 : 10.06.2010. 17:05:06 »
Maloljetnik nožem ubio vršnjaka jer ga je vrijeđao preko Facebooka

Policija Srbije je uhapsila B. J. (17) iz Jabuke kod Pančeva zbog osnovane sumnje da je ubio Dejana S. (17) iz istog sela.

"Prošle noći deset minuta poslije ponoći na ulici u Jabuci došlo je do svađe a potom i fizičkog obračuna između dvojice maljoletnika. Nakon svađe i rvanja, B. J. je zadao više uboda nožem u predjelu glave i tijela Dejanu S. od kojih je preminuo", navedeno je u saopštenju policije.

Osumnjičeni B. J. će, uz krivičnu prijavu, biti priveden istražnom sudiji Višeg suda u Pančevu.
 
Prema nezvaničnim izvorima agencije Beta, svađa je izbila zato što je preminuli Dejan S. preko mreže Facebook vrijeđao osumnjičenog B. J.

“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Re: Scepo News Flash
« Odgovor #416 : 10.06.2010. 18:51:30 »
taj glupi facebook treba ukinit  ShotGun5

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Re: Scepo News Flash
« Odgovor #417 : 10.06.2010. 20:00:41 »
taj glupi facebook treba ukinit  ShotGun5

+1 smileyNO1

jer ovo nije usamljen slučaj

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Scepo News Flash
« Odgovor #418 : 10.06.2010. 20:04:56 »
Fejsbuk je odlična stvar. :)

Offline petko

  • Shpadoinkle!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5320
  • Spol: Muški
  • Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.
Re: Scepo News Flash
« Odgovor #419 : 10.06.2010. 20:08:22 »
Zar ne bi bolje bilo ukloniti glupake?



;D
« Zadnja izmjena: 16.08.2019. 09:34:13 petko »




I refuse to prove that I exist, says God…
…for proof denies faith, and without faith I am nothing.
Douglas Adams
       

Tags: