Autor Tema: Serije koje vam se ne sviđaju...  (Posjeta: 15573 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Koja vam je najgora serija?
« Odgovor #60 : 30.06.2011. 08:53:12 »
Sumnjam da su sve serije koje su nabrojane na ovoj stranici najgore. Pogledao samo ovu stranicu i vidio toliko serija koje ne sazlužuju epitet najgorih pa makar se i meni ne sviđale. 24 ne volmi, TBBT također ne volim, ali sam svjestan da to nisu najgore serije, nemoguće jer opet neku kvalitetu posjeduju makar se meni ne sviđaju. S toga, najgore serije su one tipa Flash Gordan sa očajnom glumom, radnjom ili efektima itd.

Offline kornjaca

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 160
Odg: Koja vam je najgora serija?
« Odgovor #61 : 30.06.2011. 11:59:19 »
Meni osobno je najgora serija, i to bez konkurencije - Lost.

Cak je nisam ni gledao, ali smatram da mogu to reci pri punoj svijesti i bez prisile  :P

Ali, da malo detaljnije objasnim, pa ako nekog zanima...
Tada jos nisam skidao serije s neta (samo filmove i igre), cak nisam previse koristio ni ovu stranicu (znam, kriv sam...)
Ovu seriju sam vidio na novoj - i poceo sam je snimati. Nisam pogledao prve epizode odmah, nakon 4 - 5 epizoda sam htio poceti gledati. Prije pocetka gledanja sam isao izrezati reklame, i priliko  rezanja reklama i ubrzanog premotavanja ostatka epizoda sam vidio dovoljno nebuloza da odustanem od pokusaja gledanja.
Pad aviona sa nekoliko stotina metara visine moze zavrsiti samo najedan nacin - RIP. Pogotovo jer se avion jos raspao u zraku na dva dijela, i onda je, jelte, prednji dio aviona pao na jednu lokaciju, a rep na drugu lokaciju.
I od nekih 200 putnika iz aviona ih je prezivjelo 300 (to me podsjeca na izborne liste kod nas u Hrvatskoj - u 8 zupanija postoji vise glasaca na izborima nego sto u tim zupanijama ima stanovnika).
Ako je iko gledao koju epizodu "Air Crash investigations" ili "Seconds from disaster", vidio je dovoljno avionskih nesreca da mu bude jasno da je NEMOGUĆE da toliko ljudi prezivi takvu nesrecu - u stvarnosti bi MOZDA bilo par prezivjelih.
Takav pocetak mi je vec objasnio jednu bitnu stvar - to je serija koja nema veze s razumom. Znam da ce se sad javiti par dusebriznika koji ce mi pokusati objasniti da je to duboka, ozbiljna serija, da nisam nista shvatio, da su oni svi poginuli i sve se odvija u cistilistu, paralelnoj dimenziji, ili sta sve ne...
Menije svejedno, da ponovim glasanje - najgora serija ikad je LOST.

Offline SreckoS

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 379
Odg: Koja vam je najgora serija?
« Odgovor #62 : 30.06.2011. 13:15:55 »
Nemoj te se naljutit. Dvije najdosadnije serije koje sam pokusao gledati:

-Breaking Bad
-Game Of Thrones

Breaking Bad, radnja prespora.
Game Of Thrones, ne znam sta je svima dobra ova serija. Pregledao sam 5 epizoda, i nista pametno se ne desava. Jedini zanimljiv lik, u ovih 5 pregledanih epizoda, je ona mala djevojcica sto uci kako se macevat.

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Koja vam je najgora serija?
« Odgovor #63 : 30.06.2011. 13:58:32 »

Game Of Thrones, ne znam sta je svima dobra ova serija. Pregledao sam 5 epizoda, i nista pametno se ne desava. Jedini zanimljiv lik, u ovih 5 pregledanih epizoda, je ona mala djevojcica sto uci kako se macevat.

+1

Slažem se, jedina je ta mala bila zanimljiv lik...Rijetko kad odustanem od neke serije..ali tu sam pogledao 4. nastavka i odustao...Točno to što si rekao, apsolutno se ništa nije pametno događalo....Meni je loša serija...

Offline clearcut

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 336
Odg: Koja vam je najgora serija?
« Odgovor #64 : 30.06.2011. 14:10:40 »
redom odvjetničke i bolničke serije

Offline pre@eki

  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
Odg: Koja vam je najgora serija?
« Odgovor #65 : 30.06.2011. 14:15:02 »
redom odvjetničke i bolničke serije

+1

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Koja vam je najgora serija?
« Odgovor #66 : 30.06.2011. 14:15:30 »

Game Of Thrones, ne znam sta je svima dobra ova serija. Pregledao sam 5 epizoda, i nista pametno se ne desava. Jedini zanimljiv lik, u ovih 5 pregledanih epizoda, je ona mala djevojcica sto uci kako se macevat.

+1

Slažem se, jedina je ta mala bila zanimljiv lik...Rijetko kad odustanem od neke serije..ali tu sam pogledao 4. nastavka i odustao...Točno to što si rekao, apsolutno se ništa nije pametno događalo....Meni je loša serija...
Stvarno mi nije jasno kako netko može tvrditi da je to loše, što je loše? Ja te shvaćam, shvaćam da ti je dosadno, nezanimljivo, ali po meni ne možeš tvrditi da je loše. A to možemo objektivcno zaključiti jer gluma je bome više nego dobra, vizualno sve izgleda odlično, karakterizacija likova je na razini i stvarno ne shvaćam ljude koji govore za takve kvalitetne serije da su loše jer to nisu serije koje će se naći na nekakvoj cijenjenoj listi najgorih serija, za takve liste su druge serije sa katastrofalnom glumom, radnjom ili nečime drugim.

Isto tako, ja stvarno ne volim 24, ali stvarno mi ne paše ta serija. Jedva sam pogledao do kraja prvu sezonu, ali ne pada mi napamet ju nazvat lošom serijom jer sam svjestan da su akcijske scene kvalitetno odrađene, gluma nije loša, radnja je i dobra, ali meni serija kao serija jednostavno ne paše.

Gore sam spoemnuo seriju Flash Gordon, eto, to mi je serija kao serija draža nego 24, ali znam da je po kvaliteti 10 puta niža razina od 24 i Gordona bi nazvao stvarno lošom serijom. Mislim da je ovaj topic skroz krivo protumačen...

Uglavnom, samo moje mišljenje  ;)

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Koja vam je najgora serija?
« Odgovor #67 : 30.06.2011. 14:18:10 »

Game Of Thrones, ne znam sta je svima dobra ova serija. Pregledao sam 5 epizoda, i nista pametno se ne desava. Jedini zanimljiv lik, u ovih 5 pregledanih epizoda, je ona mala djevojcica sto uci kako se macevat.

+1

Slažem se, jedina je ta mala bila zanimljiv lik...Rijetko kad odustanem od neke serije..ali tu sam pogledao 4. nastavka i odustao...Točno to što si rekao, apsolutno se ništa nije pametno događalo....Meni je loša serija...

Ja sam pogledala samo prvu epizodu, i nisam dobila nikavu želju da nastavim da je gledam. Teško je proceniti kakva je serija na osnovu samo jedne epizode, ali jednostavno me nije zainteresovala.
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Koja vam je najgora serija?
« Odgovor #68 : 30.06.2011. 14:18:21 »
Mislim da je najbolje da se zaključa ova tema. Samo će izazvati prepiranja i ništa više.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Koja vam je najgora serija?
« Odgovor #69 : 30.06.2011. 14:18:28 »
Anniani, kad sam gledao tvoj spisak i naišao na Scrubs, morao sam ponovo pogledati naziv teme.
Scrubs, ako ne računaš onaj nastavak i dvije sezone prije toga, ono ostalo je prava uživancija.
Prve sezone su meni bile predobre.
Ali dobro, nismo svi isti. :)

Evo šta kažu posjetioci IMDB-a za Scrubs i Extras.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Koja vam je najgora serija?
« Odgovor #70 : 30.06.2011. 14:20:26 »
Mislim da je najbolje da se zaključa ova tema. Samo će izazvati prepiranja i ništa više.
Ma ne treba  :)

Ovo je samo kako ja gledam na najgore serije jer imaš one serije koje ti ne leže (u mojem slučaju 24, TBBT), ali znaš da su kvalitetne i imaš one koje u ovaj topic spadaju, one stvarno loše serije

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Koja vam je najgora serija?
« Odgovor #71 : 30.06.2011. 14:31:03 »
Mulderu serija mi se jednostavno nije svidjela, likovi su mi nezanimljivi, i nije me serija uspjela pridobiti da bi ju nastavio gledati...Kažem, rijetko kad odustanem od serije, ali ovu nisam imao volju dalje nastaviti gledati....Općenito taj žanr ne volim i po meni je serija loša...Ako serija nije dobra, onda je loša, logički.. ;D .. Ali nema ljutnje, nitko s ovoga foruma nije redatelj te serije pa da bi se naljutio ili uvrijedio...Mi smo samo gledatelji s različitim mišljenjima :)

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Odg: Koja vam je najgora serija?
« Odgovor #72 : 30.06.2011. 14:31:35 »
po mom mišljenju (a kako i drugo?) su najgori serijali (ne obavezno ovim redoslijedom, no sam ih se tako sjetio):
Melrose Place
90210
Breaking Bad
Gilmore Girls
One Tree Hill
Angel
Glee
Buffy
Gossip Girl

naravno, to je samo moje mišljenje

Offline DzonGoti

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
Odg: Koja vam je najgora serija?
« Odgovor #73 : 30.06.2011. 14:38:11 »
Isto i meni je Breaking Bad prespora, ne kazem da je losa serija, jos nisam gledao losu ali ubija me u pojam koliko se sve sporo odvija, nije za moj ukus.

Offline bossanova

  • Član
  • ***
  • Postova: 790
  • Spol: Ženski
Odg: Koja vam je najgora serija?
« Odgovor #74 : 30.06.2011. 14:45:22 »
Ja sam se zezala sinoc. I da, tema je bezveze. De gustibus... Btw, devedesetih sam bas gustala u 90210. ;D

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: Koja vam je najgora serija?
« Odgovor #75 : 30.06.2011. 15:21:55 »
Preglupa tema. Kakva "najgora" serija? Ono šta mi se sviđa gledam, šta ne - neću gledati i tačka.

Ne vidim smisao ovoga.. jel' kada pogledam pilot neke serije i ne svidi mi se, tj. ne zainteresuje me da gledam dalje, doću ovdje i pisati da je to najgora serija  ???

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Koja vam je najgora serija?
« Odgovor #76 : 30.06.2011. 15:28:23 »
Mislim da je najbolje da se zaključa ova tema. Samo će izazvati prepiranja i ništa više.

Slažem se. Tema je sasvim izlišna, jer je uvek nekom neka serija odlična, nekom drugom je ta ista nesnošljiva. Da ova tema ima pedesetak strana, jamčim da bi sve serije bile pomenute makar jednom.

P. S. I djdusko nešto slično napisa pre mene.
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Koja vam je najgora serija?
« Odgovor #77 : 30.06.2011. 15:43:03 »
Da bi neka serija bila najgora prvo se mora cijela odgledati...A ne vjerujem da će itko ići gledati seriju koja mu je loša i koja mu se ne sviđa.... :)

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: Koja vam je najgora serija?
« Odgovor #78 : 30.06.2011. 15:52:25 »
Ne treba se zaključavati, samo pravac pdf Offtopic.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Koja vam je najgora serija?
« Odgovor #79 : 30.06.2011. 16:11:56 »
Mulderu serija mi se jednostavno nije svidjela, likovi su mi nezanimljivi, i nije me serija uspjela pridobiti da bi ju nastavio gledati...Kažem, rijetko kad odustanem od serije, ali ovu nisam imao volju dalje nastaviti gledati....Općenito taj žanr ne volim i po meni je serija loša...Ako serija nije dobra, onda je loša, logički.. ;D .. Ali nema ljutnje, nitko s ovoga foruma nije redatelj te serije pa da bi se naljutio ili uvrijedio...Mi smo samo gledatelji s različitim mišljenjima :)
Ma naravno  :) očitp imamo drugačije stavovoe za loše serije samo opet ne shvaćam kako se može GoT svsrtat u najgore serije jer se zna što bi trebalo spadati u najgore serije, objasnio sam bez obzira na tvoj komentar na koji imaš apsolutno prvao, govorim sad općenito jer da bi GoT spadala u najgoru seriju, trebala bi imati katastrofalne glumce, radnju, efekte itd., a to sigurno nema gledajući objktivno no bilo kako bilo uvijek je dobro malo raspravljat o tome ;)

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Koja vam je najgora serija?
« Odgovor #80 : 30.06.2011. 16:21:07 »
Nema potrebe da se tema zakljuca, lepo pise koja vam je najgora serija, znaci da je individualno, i jednostavno treba izneti koja serija nije legla i koja nam se najmanja dopala, a ne nekog drugog ubedjivati da li je dobra ili ne... Svako ima svoje misljenje i ne veidim razloga za prepiranjem, kao ni za zakljucavanjem teme...

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Koja vam je najgora serija?
« Odgovor #81 : 30.06.2011. 16:27:53 »
Mulderu serija mi se jednostavno nije svidjela, likovi su mi nezanimljivi, i nije me serija uspjela pridobiti da bi ju nastavio gledati...Kažem, rijetko kad odustanem od serije, ali ovu nisam imao volju dalje nastaviti gledati....Općenito taj žanr ne volim i po meni je serija loša...Ako serija nije dobra, onda je loša, logički.. ;D .. Ali nema ljutnje, nitko s ovoga foruma nije redatelj te serije pa da bi se naljutio ili uvrijedio...Mi smo samo gledatelji s različitim mišljenjima :)
Ma naravno  :) očitp imamo drugačije stavovoe za loše serije samo opet ne shvaćam kako se može GoT svsrtat u najgore serije jer se zna što bi trebalo spadati u najgore serije, objasnio sam bez obzira na tvoj komentar na koji imaš apsolutno prvao, govorim sad općenito jer da bi GoT spadala u najgoru seriju, trebala bi imati katastrofalne glumce, radnju, efekte itd., a to sigurno nema gledajući objktivno no bilo kako bilo uvijek je dobro malo raspravljat o tome ;)

Ja sam u krivoj temi pisao...Nisam rekao da je GoT najgora serija, jer ne mogu to reći na temelju odgledana 4 nastavka...Kao što sam rekao, da bi mi serija bila najgora morao bi pogledati cijelu seriju...Samo samo rekao da mi se serija nije svidjela i nije me privukla da ju nastavim gledati....Pisao sam ovdje sasvim slučajno jer sam vidio da srećko spominje dotičnu seriju, pa sam htio napisati da se slažem s njim.... :)

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Koja vam je najgora serija?
« Odgovor #82 : 30.06.2011. 16:29:09 »
Pa postoji već tema Serije od kojih ste odustali, i razlog.. tako da mislim da je ova suvišna.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Serije koje vam se ne sviđaju...
« Odgovor #83 : 30.06.2011. 19:05:02 »
Pa neka se spoje ove dve teme i mirna Bosna ... Nisam se setio da i ta tema postoji, mada mislim da sam i tamo rekao isto o 24 :D

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Serije koje vam se ne sviđaju...
« Odgovor #84 : 01.07.2011. 02:49:23 »
Koja si ti fejkerica? Jos mi je jasno da ti se ne svidjaju serije koje nisi pogedalaa, ali moju divnu Party down ubaciti u kalup s Extras i Warhouse... i sve ih popljuvati. Dapace, usporediti s Blue Bloods i No Ordinry... Bezveze.

Kako mogu da ocenjujem serije koje nisam pogledala  :\)

Sve nabrojane serije su mi uzasne ... prednjace Smallville i Warehouse 13

Mnoge nisam odgledala do kraja... a i zasto bih  ???   

Da odgovorim za Scrubs - ta serija je silovanje humora do kraja, znaci nema dalje. Naprave dobru foru i onda moraju da naprave foru na foru. Ja to ne podnosim.

Da dodam na listu najgorih Endgame ... nemojte ni da se trudite  rofl   izdrzala sam tri epizode ... majko sveta...
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Tags: