Autor Tema: Satisfaction  (Posjeta: 4309 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Satisfaction
« : 28.04.2009. 08:33:33 »

Opis:
Satisfaction je australska erotska serija koja se bavi životima pet elitnih prostitutki i njihovim svakodnevnim problemima.

Žanr: drama

IMDb
TVDb
Wikipedia
« Zadnja izmjena: 20.08.2014. 13:59:43 maksi »
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Satisfaction
« Odgovor #1 : 12.05.2009. 17:33:10 »
I meni je neko preporucio ovu seriju, pa kad skinem i pogledam javljam utiske ;)
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Satisfaction
« Odgovor #2 : 02.06.2009. 11:45:52 »
Eto, odgledao sam prvu sezonu, iskreno, meni se serija mnogo dopala... jeste da nisam mogao da je gledam kad mi je sin budan, ali ni Rim nisam mogao da gledam isto tako, a bio je super.
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Satisfaction
« Odgovor #3 : 25.08.2009. 10:48:26 »
Na žalost, nije bilo reakcije na moje poruke od pre par meseci. Krenula je i druga sezona ove odlične serije (sa elementima erotike). Ja sam sve odgledao sa eng. titlovima i opet preporučujem za gledanje. (ako nekom trebaju eng. može na PM)
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Satisfaction
« Odgovor #4 : 28.08.2009. 22:00:49 »
Molim sve koji su me kontaktirali na PM da napišu svoje mišljenje o seriji. Da li će neko prevoditi ili ne i nije toliko bitno, ali bi voleo da seriju ljudi pogledaju jer je dobra, a obyirom da nije bila emitovana ni na jednoj "domaćoj" televiziji, nema popularnost kod naše publike. Ovo je serija za odrasle, ali nije plitka zbog toga. Soft erotski sadržaji je samo začinjavaju. Dakle. Obzirom da ja sam držim ovaj thread, više neću pisati (nakon sebe), pa izvolite. Ili komentarrišite ili nek ide u zaborav (dok ne počne neka "domaća" TV stanica da je emituje, a kad počne i ljudi nađu ovaj thread, možda se neko i zamisli... da li mi gledamo samo ono što nam neko servira ili ovi predlozi imaju neki smisao)
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline mijau

  • I ain't what I call bovvered.
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 6682
  • Spol: Muški
  • I dislike so many things... and people.
Odg: Satisfaction
« Odgovor #5 : 28.08.2009. 22:47:22 »
Zasad sam odgledao samo pilot i nije me oduševio, no mene rijetko koji pilot oduševi. Suzdržao bih se od daljnjeg komentiranja dok ne pogledam još nekoliko epizoda, no zbog spremanja ispita serija trenutno čeka u redu za gledanje.

Jedino moram reći da me onaj australski naglasak živcira do bola.
Laugh loudly, laugh often, and most important, laugh at yourself.
                  
La gente giudica e non sa neanche lei perché

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Odg: Satisfaction
« Odgovor #6 : 28.08.2009. 22:56:01 »
Jedino moram reći da me onaj australski naglasak živcira do bola.

hahaha, razumem te potpuno ;D
I mene!

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Satisfaction
« Odgovor #7 : 28.08.2009. 23:32:39 »
Jedino moram reći da me onaj australski naglasak živcira do bola.

Ovo ti je već drugi put da jadikuješ zbog australijskog naglaska. Jesi li čuo engleski koji se govori u Južnoafričkoj Republici? ;D
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline Spartacus

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 210
  • Spol: Muški
Odg: Satisfaction
« Odgovor #8 : 03.11.2012. 16:35:05 »
Serija sa zanimljivom radnjom prilicno neobicna

Tags: