Autor Tema: The X-Files  (Posjeta: 319219 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Ciceron

  • Novi član
  • *
  • Postova: 10
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #1380 : 22.04.2017. 23:45:54 »
Da, samo što kvalitet svakako nije bio isti svih dvadeset i kusur godina.
Ja baš volim ovu seriju, ali Karter je pretvara u sprdnju.
Napominjem, daleko je bolji pisac bio pre dvadesetak godina. Izgleda da je izašao iz forme, šta ćeš.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #1381 : 23.04.2017. 05:18:31 »
Ima li službenog odgovora hoće li nam ovih 10 epizoda pružiti kraj kraj ili ćemo nakon 10. epizode moliti FOX da nam da još jednu sezonu?


Nema službenog odgovora da će 11. sezona biti finalna. Kao i prethodnu, i ovu su nazvali "event", jer u slučaju da ne uspe, mogu da kažu da je to bio one-off. FOX se mora moliti za sve, osim za The X-Files.  ;D Oni su uvek za još  ;D ali od ostalih zavisi.
Zašto bi itko napravio one-off koji završi onako kako je 6. epizoda završila?

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #1382 : 23.04.2017. 19:26:34 »
James, što očekuješ od nove sezone?

Mene sad samo zanima trenutno najbitnija vijest, a to je koliko ćemo dobiti mitoloških, a koliko motw epizoda.

Offline james

  • Ex prevoditelj
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 383
  • Spol: Muški
  • Nekad sam bio neodlučan…. A možda i nisam?
Odg: The X-Files
« Odgovor #1383 : 23.04.2017. 22:08:00 »
Moram priznati da mi fali malo ona "mracna" atmosfera onih prvih sezona,ali jasno je da to ne ide.I mene zanima to,ali bih prvenstveno volio da vrate malo te atmosfere,dah starih filesa 😊

Sent from my SM-G920I using Tapatalk

Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka.....

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21945
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: The X-Files
« Odgovor #1384 : 23.04.2017. 23:00:44 »
Sljedeći pomen nacista će aktivirati pravilnik ovog foruma.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #1385 : 23.04.2017. 23:16:55 »
Ima li službenog odgovora hoće li nam ovih 10 epizoda pružiti kraj kraj ili ćemo nakon 10. epizode moliti FOX da nam da još jednu sezonu?


Nema službenog odgovora da će 11. sezona biti finalna. Kao i prethodnu, i ovu su nazvali "event", jer u slučaju da ne uspe, mogu da kažu da je to bio one-off. FOX se mora moliti za sve, osim za The X-Files.  ;D Oni su uvek za još  ;D ali od ostalih zavisi.
Zašto bi itko napravio one-off koji završi onako kako je 6. epizoda završila?


Nema potrebe za povećanim fontom niti podvlačenjem. Nisam tu od juče iako očito to misliš.

Ako si poznavalac, onda znaš da se televizije i produkcijske kuće ne vode "clifhangerima" kad treba da obnove ili otkažu seriju.

Offline Ciceron

  • Novi član
  • *
  • Postova: 10
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #1386 : 23.04.2017. 23:31:57 »
Nadam se da će Darin Morgan napistati bar još jednu epizodu. Jedna je od najvećih tragedija televizije što taj čovek gotovo dvadeset godina ništa nije napisao (ne računajući prošlogodišnju epizodu). Čovek je "televizijski ekvivalent Čarlija Kaufmana", što reče Tod VanDerVerf (ili kako li se već piše).

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #1387 : 23.04.2017. 23:51:05 »
Ima li službenog odgovora hoće li nam ovih 10 epizoda pružiti kraj kraj ili ćemo nakon 10. epizode moliti FOX da nam da još jednu sezonu?


Nema službenog odgovora da će 11. sezona biti finalna. Kao i prethodnu, i ovu su nazvali "event", jer u slučaju da ne uspe, mogu da kažu da je to bio one-off. FOX se mora moliti za sve, osim za The X-Files.  ;D Oni su uvek za još  ;D ali od ostalih zavisi.
Zašto bi itko napravio one-off koji završi onako kako je 6. epizoda završila?


Nema potrebe za povećanim fontom niti podvlačenjem. Nisam tu od juče iako očito to misliš.

Ako si poznavalac, onda znaš da se televizije i produkcijske kuće ne vode "clifhangerima" kad treba da obnove ili otkažu seriju.
Isprike ako se tako činilo, nisam ni u najmanju ruku pokušavao kritizirati tebe, nego FOX i ekipu iza Filesa. Malo je i smiješno i zločesto ne biti sto posto siguran hoće li serija dobiti novu sezonu i onda završiti tako. Na to sam mislio.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #1388 : 23.04.2017. 23:58:13 »
Ima li službenog odgovora hoće li nam ovih 10 epizoda pružiti kraj kraj ili ćemo nakon 10. epizode moliti FOX da nam da još jednu sezonu?


Nema službenog odgovora da će 11. sezona biti finalna. Kao i prethodnu, i ovu su nazvali "event", jer u slučaju da ne uspe, mogu da kažu da je to bio one-off. FOX se mora moliti za sve, osim za The X-Files.  ;D Oni su uvek za još  ;D ali od ostalih zavisi.
Zašto bi itko napravio one-off koji završi onako kako je 6. epizoda završila?


Nema potrebe za povećanim fontom niti podvlačenjem. Nisam tu od juče iako očito to misliš.

Ako si poznavalac, onda znaš da se televizije i produkcijske kuće ne vode "clifhangerima" kad treba da obnove ili otkažu seriju.
Isprike ako se tako činilo, nisam ni u najmanju ruku pokušavao kritizirati tebe, nego FOX i ekipu iza Filesa. Malo je i smiješno i zločesto ne biti sto posto siguran hoće li serija dobiti novu sezonu i onda završiti tako. Na to sam mislio.

Na internetu podvlačenje i uvećanje slova obično znači to  :) ali dobro, sad smo se razumeli.  smileyNO1

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #1389 : 24.04.2017. 00:21:01 »
Moram priznati da mi fali malo ona "mracna" atmosfera onih prvih sezona,ali jasno je da to ne ide.I mene zanima to,ali bih prvenstveno volio da vrate malo te atmosfere,dah starih filesa 😊

Sent from my SM-G920I using Tapatalk
Je, to i meni fali. To mi je ustvari najveća kritika 10. sezone iako su snimali u Vancouveru gdje su uvijek imali atmosferu zbog tog grada (šume, magla) no u to doba kad su snimali 10. sezonu u Vancouveru je bilo najtoplije razdoblje u povijesti. Šteta, ali recimo Home Again četvrta epizoda 10. sezone ima odličnu atmosferu u onim hodnicima. Vidjet ćemo sad za nove epizode. Vjerojatno opet Vancouver.

Nadam se da će Darin Morgan napistati bar još jednu epizodu. Jedna je od najvećih tragedija televizije što taj čovek gotovo dvadeset godina ništa nije napisao (ne računajući prošlogodišnju epizodu). Čovek je "televizijski ekvivalent Čarlija Kaufmana", što reče Tod VanDerVerf (ili kako li se već piše).

Darin Morgan je vrlo antisocijalan i govorio je o tim problemima. Izgleda da svi genijalci imaju nešto zbog čega su u ovom društvu otpadnici. I ne zaboravi njegove epizode pogotovo u seriji Milllenium (još jedno Carterovo remek djelo) gdje je kritizirao scijentologiju i to u 90-ima kad nisi smio reći ni A protiv tako nečega. Zbog toga mu nisu dali vlastitu seriju. Ja se nadam da će on biti i na novoj sezoni jer kad gledaš napisao je samo 5 epizoda za Filese, glumio Flukemana i Van Blundhta i ostavio jedan od najvećih tragova u Filesima. Zasigurno najtalentiraniji scenarist kojemu sam ikad svjedočio. Njegov burazer Glen Morgan je pak majstor za najbolje Files horor epizode. Mislim da će on gotovo sigurno ostati.

Uglavnom. Filesi imaju najbolji writer room na televiziji gdje je većina njih stvorila u zadnjih 15 godina pisala ili stvorila najuspješnije serije kao što su 24, Homeland, Breaking Bad i ostale. Nova sezona mora sadržavati Cartera, braću Morgan, Wong uz dodatak Vincea Gilligana i Franka Spotnitza. Možda bi i natrag pozvao Alexa Gansu. Ono što bih volio je da pozovu neke poznate genijalce jer za originalnu seriju su pisali i Stephen King, William Gibson i bilo bi dobro da pozovu ne znam... Franka Darabonta ili Williama Friedkina koji su veliki fanovi serije.

I radujem se novim teorijama koje ustvati to nisu od Cartera jer kao što sam pisao ima najveća muda u biznisu i treba nam jedna takva istina koju on priča.

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #1390 : 24.04.2017. 01:21:22 »
Šta bi dao da Toomsa ubace u jednu motw epizodu  :D
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 342
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #1391 : 25.04.2017. 07:18:07 »
sad točno znam kako se mulder fox osjeća u FBI-u!!!!
"The Truth Is Out There"

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21945
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: The X-Files
« Odgovor #1392 : 25.04.2017. 09:03:50 »
sad točno znam kako se mulder fox osjeća u FBI-u!!!!
"The Truth Is Out There"

Ako ćeš sudjelovati u raspravi o temi, slobodno. Ako ćeš i dalje istjerivati neku svoju pravdu i trolati onda ću morati uraditi ono što ne volim.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #1393 : 03.05.2017. 01:55:53 »
Evo malo o Filesima i piratstvu 90-ih za one koji to nisu prošli https://www.cnet.com/news/x-files-and-videotape-internet-piracy-usenet-1990s/

Legendarni alt.tv.x-files  :(

Citat:
I joined alt.tv.x-files as soon as I spotted it. It was the right show at the right time for online communities, and alt.tv.x-files became one of the busiest places on the internet. No, not just Usenet. The entire internet.


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #1394 : 13.08.2017. 17:02:27 »
Opa http://www.syfy.com/syfywire/the-x-files-will-limit-mythology-episodes-in-season-11

Ovo je pozitivno iznenađenje. Od 10 novih epizoda, samo će dvije biti mitološke i to prva i zadnja dok će ostalih osam biti monster of the week. No, vjerujem da će i neke od motw biti spojene sa mitološkim. Snimanje je počelo i ludnica može krenuti  ;D clapp

Nove vijesti su da će uz Cartera, Wonga i braću morgan se pridružiti dvije ženske scenaristice po želi Gillian Anderson.

Dakle, 10 epizoda, 6 pisaca. Znam da će Glen Morgan dvije (motw), Darin Morgan jednu (motw), James Wong jednu (motw, ove dvije ženske svaka po jednu (motw), Carter dvije (mitološke). Dakle, još ostaju dvije epizode. Vjerojatno će Carter još jednu (motw) i vrlo vjerojatno Wong još jednu (motw) iako se nadam da će Darin još jednu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: The X-Files
« Odgovor #1395 : 14.08.2017. 10:05:04 »
Toooooooo   navijacica navijacica navijacica

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #1396 : 16.08.2017. 18:59:36 »
Lijepe vijesti clapp
I want to belive

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #1397 : 20.08.2017. 22:21:37 »
Malo slika iz 11. sezone http://imgur.com/gallery/009Oa

Scully ozlijeđena  :(

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 342
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #1399 : 21.08.2017. 13:01:19 »
ergo..."breaking bad" se nastavlja!!!!


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #1401 : 23.08.2017. 17:55:36 »
Citat:
   It’s going to be fantastic. I think everybody is going to love it. They definitely listened to the fan feedback from last year. It feels creatively reinvigorated, like the third season when everyone was firing on all cylinders in all departments. It feels like that again…Langly is in the new series for sure. That’s all I can say—I can’t tell you how. But it’s going to be more than a peyote trip for one second. I have many more lines than I did in season 10.

Dean Haglund (Langly iz The Lone Gunman) on The X-Files season 11, Hellblazerbiz podcast, Aug. 22, 2017

The Lone Gunmani se vraćaju i imat će veću ulogu ove sezone. Ne znam kako će ih ovaj put vratiti.

Inače, kako je snimanje počelo fandom je poslao par Philesa da stalkaju set i vide što se događa. To radimo oduvijek, jedino prve sezone nismo jer se fandom još nije dovoljno razvio. Naravno, glumcima i piscima to ne smeta, nekad nas puste na set pa izađu zanimljivi videi kao ovaj tu. Snimljen Mulderov ured https://www.tumblr.com/video/perplexistan/164517595911/500/

Glen Morgan uočen.

Offline devendra66

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
  • CUSHTY!
Odg: The X-Files
« Odgovor #1402 : 25.08.2017. 22:52:22 »
Počeo sam ovo čudo danas ispočetka. Pogledao pilot i ev planiram sve  ;D Znači još se sjećam filinga koji pilot izazvao kad na hrt 2 išao nedjeljom popodne, repriza od četvrtka a ja klinac uhvatio, plus dodatnu atmosferu stvorio osjećaj nedjelje, popodne, pred ponedjeljak i školu, devedesete  srcesmajli. Branili mi da gledam ovu seriju. Bila je sve na svijetu. I gledao sam više puta, al na tv-u, nikad ovako, ispočetka. Vrijeme je. Taman stignem sve pogledat do nove sezone  ;D
"It's not just about living forever, Jackie. The trick is living with yourself forever."

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #1403 : 29.08.2017. 16:03:49 »
Javljaj kako napreduješ  smileyNO1

Evo stižem opet sa nekim novostima. Sad se zna da su TLG opet nazad, ali ono što je zanimljivo je da će se samo u jednoj epizodi pojaviti Langley od njih i saznalo se da će to biti epizoda od Glena Morgana. Evo cijeli intervju.

Citat:
Dean Haglund offered a few more details about his appearance on season 11 on the new episode of his podcast (from Aug. 28). To summarize: Only Langly, not Frohike or Byers, will appear in the episode. Also, Dean says the powers that be are “more relaxed” about social media this time around. [NB: I’m really starting to believe A.S. was the only person told she couldn’t tweet.] Relevant portion of the podcast transcribed below, with the most interesting news in italics:

    Phil: Sure enough, you were in Vancouver this week, shooting an episode of season 11 of The X-Files.

    Dean: I was, absolutely, as I put up on my Instagram. I showed the lovely cover page from my welcoming binder that you get in your hotel room, that has all the information about what to do in Vancouver, which was hilarious.

    Phil: Now, you were so guarded that we didn’t even let slip who wrote and directed the episode, although apparently you didn’t need to be secretive, since Gillian Anderson’s Instagram immediately revealed that.

    Dean: Well, yes.

    Phil: Yeah. So Glen Morgan.

    Dean: Glen Morgan said—yes, he wrote and directed this one. And, uh, Glen Morgan, for those who don’t know, originated and created the Lone Gunmen. After seeing three guys at a table at a convention, like a conspiracy/UFO convention, and, uh, seeing three different—a guy in a suit, a guy in a leather jacket and a guy in long hair, and going, what are these guys selling? And, um, put that into a show. So Glen Morgan, James Wong, the original creators. Now Glen back on the show, writing and directing the second of—this will be second up I guess?

    Phil: Of 10.

    Dean: Though sometimes they put them out of order.

    Phil: Yeah, that’s true, they can put them out of order. They ended up releasing them out of order last time, so we gotta be careful. But it’s one of the first up, at least as planned for season 11 of the 10 episodes.

    Dean: Yeah.

    Phil: I’m gonna hit you with some questions. We did not prep this beforehand, we just launched right into this. So I’m going to try to be spoiler free, if my questions are—if the answers to the questions are going to be spoilers, then feel free to punt or whatever. But i’m trying to be spoiler free about this, especially because you’ve given me enough so that I know where some of the spoilers lie.

    Dean: OK.

    Phil: Was there any discussion of you coming back to Vancouver before they wrap shooting on season 11?

    Dean: Umm, any discussion…?

    Phil: And I don’t mean with me. This doesn’t count. I mean with people associated with the show.

    Dean: Oh, I see. Yeah. Uh, no—there wasn’t, cuz I think all of those are already created. So the, uh, train is on the rails sort of thing, and I don’t think there will be much room for any sort of changes in cast or planning or swapping out scripts or anything like that. So, there was no talk of that.

    Phil: Uh, but this is a very mysterious episode, you’re involved in a very mysterious, uh, thing with real potential to be explored later on down the road.

    Dean: Absolutely. As Glen Morgan said to me, the TV execs, when they read the script, are going, ‘I’m so glad you found a way to bring the Gunmen back.’

    Phil: To do this.

    Dean: Yes, to do this. So, uh—

    Phil: Even though it was an idea that, pretty much, that Dean Haglund had come up with long ago.

    Dean: Long ago. But this only bodes well now to put the fire under my ass to finish that graphic novel.

    Phil: Well, that would be good, that would be a question that would not involve a spoiler but yes, excellent, that would be excellent. Because I think, where we ended our screenplay, when we were going to do a little movie called “Back from the Dead,” where we ended that, uh, is kind of where this seems to pick up.

    Dean: Absolutely. So it would be kind of a handy, uh, bridge—maybe a tangent?

    Phil: Do I hear us infuriating people who are listening because we are speaking so mysteriously? Alright. Let me get to more direct questions. Because I don’t want to spoil anything for anybody but I know we want do things. So let’s settle this. Cuz I don’t think this is a spoiler. Nobody is gonna be mad on the basis of this being a flashback or a dream sequence or a peyote vision trip. There’s not going to be grounds for being upset about this.

    Dean: No, no no no.

    Phil: You already said that the executives are glad that they’ve figured out a way to bring you back.

    Dean: Right. So there’s no mushroom, yeah, there’s no peyote, nobody’s on drugs.

    Phil: So when people say to Dean Haglund, you better not be blank blank blank. Like Dean had any control over it anyway, people. You’re certainly complaining to the wrong—his only control in it was being born. Anyway, but I’m going to ask you this, Dean. Did you pass along my regards to Tom and Bruce?

    Dean: I, uh, no…

    Phil: No, you didn’t, no you didn’t, and I figured you didn’t, and why didn’t you?

    Dean: Well cuz I didn’t see them on set. They weren’t there. So there’s that.

    Phil: Yeah. So the follow-up question is: why weren’t they there?

    Dean: Well, uh, cuz Glen didn’t write them in. Uh…

    Phil: OK, alright. So you revealed that. Because that’s the big thing that might potentially, yeah—

    Dean: Uh, is that a spoiler?

    Phil: So the Gunmen, they figured out a way to bring the Gunmen back, but in this episode, it’s Langly who’s back.

    Dean: Right. Yes. So—

    Phil: There we go! I think we’ve done our part.

    Dean: Have we?

    Phil: Yeah.

    Dean: Well what’s interesting, because you see Gillian’s Instagram and stuff like that, they’re a little more relaxed this time around regarding, uh, everybody’s participation in the social media platforms. Believe it or not. So there is a little more wiggle room [hard to make out but it sounds like he said “wiggle room”].

    Phil: Yeah! As they should be! You either have to pull a full-on David Lynch and control everything, and that’s fine, because he’s created something that is so unlike any other work of art, um, be it on television or anywhere else, so he wants people to have a really pristine experience of coming to it fresh, so good for him.

    Dean: Right. Yeah

    Phil: But you need to either do that in this day and age, or just be relaxed about the whole thing. Because it comes right down to it, it’s all sleight of hand, isn’t it? It’s all magic. And magic does not operate on the idea of limiting access to information, it’s more about directing away from sources of information, right?

    Dean: Uh, yeah, absolutely. Well, yeah. And you can see that they know it’s impossible to control it to any degree. So they’ve just sort of said, well instead of wasting all that manpower to squash this stuff, just let it naturally evolve. And perhaps it will be just like sleight of hand, directing the attention away from, as you said, let the magic be magic at that point.

Trenutno su prve dvije epizode završene. Kreću na treću  :)

Što se tiče teasere, mislim da bi ih mogli dobiti uskoro. Ili neke slike.

Želite znai tko se još vraća? Cassandra Spender  ;D i Chris Owens (sin od Smoking Mana te mladi Smoking Man u onoj njegovoj epizodi) se vrlo vjerojatno vraća jer je viđen na setu.

Citat:
The show is apparently filming at Riverview Hospital, a popular site for many shows and movies, including XF itself. It’s been the backdrop for a number of creepy eps. I’m not sure how this source knows this, but they added that “a creepy playground and cemetary” was spotted on site.

Evo, to je to u zadnjih par dana. Javljam kad se bude nešto novo saznalo.

Offline devendra66

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
  • CUSHTY!
Odg: The X-Files
« Odgovor #1404 : 01.09.2017. 22:58:00 »
Javljaj kako napreduješ  smileyNO1


Zeznulo me ponovno gledanje Dead like me.  ;D Ja to tako počnem nešto pa me prenese na nešto drugo. Pogledane prve tri od Fajlsa. Polako al sigurno koračam dalje. Ne znam kako ti kombiniraš sve te serije  ;D
« Zadnja izmjena: 01.09.2017. 23:22:50 Goran88 »
"It's not just about living forever, Jackie. The trick is living with yourself forever."

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #1405 : 05.09.2017. 20:10:01 »
Kombiniram ti na način tjednog rasporeda. Recimo, ako trenutno pratim 43 serije. Od toga su 9 starijih (završene) i 34 koje traju. To je 43 epizode tjedno ako se držiš pravila epizoda tjedno, ali to vrijedi samo za ove serije koje traju pa od njih dobijem 34 epizoda tjedno. Ovih 9 starijih gledam više epizoda tjedno. Samo što sam u zaostatku ove godine  ;D od bates motela do grimma pa sve do agenta shielda pa do vikinga. Te serije su mi ostale kao i još neke, a da ih nisam pratio jednom tjedno. Sve će se to riješit i stabilizirat do 10. mjeseca kad počinje prava ludnica. Nema ništa boljeg od jesenske sezone kad ove 43 serije porastu i preko 60 serija koje pratim. Sve je u organizaciji jer realno ako pratiš 43 serije i da gledaš od svake jednu epizodu tjedno to ti je po danu oko 6 epizoda što i nije puno za nas serijofile. Ovako to na papiru izgleda zastrašujuće, ali kažem, organizacija je sve.  smileyNO1

http://tvline.com/2017/09/05/the-x-files-season-11-trailer-video-new-york-comic-con/


Znači, idući mjesec ćemo po prvi puta vidjeti nešto iz 11. sezone.


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #1406 : 10.09.2017. 01:02:33 »
Prije 24 godine bila premijera pilot epizode. Ostalo je povijest. Sretan rođendan najboljoj seriji.  misc-birthday HappyBirthday_Grin




Meni jedan od njihovih najdražih filozofskih razgovora iz odlične epizode o jezerskom čudovištu.


I evo nešto zanimljivo koga zanima.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #1407 : 18.09.2017. 23:23:11 »
Evo me sa tjednim novostima za novu sezonu.

Upravo se snima četvrta epizoda.

Citat:
   
Episode 1: My Struggle III, scenarij i režiser Carter (ovo je sigurno)
Episode 2: Nepoznat naziv epizode, scenarij i režiser Glen Morgan (potvrđeno od Deana Haglunda i Gilly)
Episode 3: Plus One, scenarij Carter i redatelj Kevin Hooks (potvrđeno od Hooksa na twiteru)
Episode 4: Prema Creative British Columbia, idući scenarist je Darin Morgan

Evo slika sa seta četvrt epizode. Darin Morgan radi tako da nas očekuje gotovo sigurno još jedno njegovo remek djelo jer u 23 godine još nije razočarao niti isporučio lošu epizodi u Filesima i Millenniumu.

Duchovny izgleda kao da mu je 47, a ne 57 godina.
Spoiler for Hiden:





Hahaha, koji kipovi. Totalno Darin Morganovski.



Gilly je jučer posjetila Emmy. Izgleda sve bolje kako godine idu.





Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #1408 : 19.09.2017. 05:15:23 »
Opa, ovo je zanimljiva slika  :)

Ovaj tip mi liči na onog psihijatra koji je bio u Darinovoj epizodi Were Monster u 10. sezoni. Ali što mu je to oko očiju. Kladim se da nije čovjek već neki tip sa moćima koje upotrebljava na humorističan način.



Offline Wrda

  • Član
  • ***
  • Postova: 599
Odg: The X-Files
« Odgovor #1409 : 19.09.2017. 09:40:48 »
Kakve su ovo skulpture?