Autor Tema: Stargate Universe - SGU  (Posjeta: 162884 )

0 članova i 8 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Nagy

  • Ja
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 395
  • Spol: Muški
Re: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #270 : 06.11.2009. 15:51:34 »
Nikad nisam shvaćao jedno - zašto gledaš i komentiraš nešto što ti se ne sviđa??? Pa je*ote, ok, svi smo shvatili još odavno da ti se serija ne sviđa od samog početka... Pa za koji ku* ju uopće onda gledaš više? Tko je tu glup - scenaristi sa svojim "glupim scenarijima" ili ti koji to i dalje gledaš i pljuješ?? Rješenje - prestani gledati, barem ćeš sačuvati živce (i sebi i ostalima). I tko kaže da su mušice zapravo mušice?? Rekli su da ih je prošlo par, možda od vode dobivaju energiju pa se tako razmnožavaju (repliciraju) pa ih je zato bilo toliko. T. J. je rekla Greeru da otjera roj u onu prostoriju, zato je išao i tjerao ih s bacačem plamena. A izvlačenje saonicama - očito si prespavao dio kada Elie kaže da ne može upravljati saonicama na daljinski, pa ih zato moraju gurati, jer te kugle samo lebde na mjestu. Dakle, da je zavezao uže za saonice - morao bi gurati saonice da izvuče Scotta. Dakle - opet smo na početku. Ne pokušavam opravdati seriju, samo ti ukazujem na to da si ipak očito određene djelove prespavao. Ili si ih namjerno zaboravio u svojoj želji da seriju popljuješ.

P.S. - originalnost - uletanje broda u Sunce.
Citat: bugmenot11 - 14. 10. 2008 u 21:48:55
Mirko_Pevac je u pravu, koji kurac prijevod jos nije gotov ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?



Offline ToNY_VT

  • Never miss......a good chance......to shut up!
  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 353
  • Spol: Muški
  • Svaka smjela ideja u početku izgleda kao ludost.
Re: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #271 : 06.11.2009. 15:52:05 »
sad, ja sam mlađa generacija i ne znam toliko puno starijih SF-ova, ali čitao sam na više mjesta da postoji samo jedna serija, a svi ostali kradu ideje od nje, a ta serija je X-Files.
Sad, ja mislimd a tu ima nešto, ali vi stariji to sigurno bolje znate ;D

Znamo  ;D

Offline ToNY_VT

  • Never miss......a good chance......to shut up!
  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 353
  • Spol: Muški
  • Svaka smjela ideja u početku izgleda kao ludost.
Re: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #272 : 06.11.2009. 15:56:23 »
Nikad nisam shvaćao jedno - zašto gledaš i komentiraš nešto što ti se ne sviđa??? Pa je*ote, ok, svi smo shvatili još odavno da ti se serija ne sviđa od samog početka... Pa za koji ku* ju uopće onda gledaš više? Tko je tu glup - scenaristi sa svojim "glupim scenarijima" ili ti koji to i dalje gledaš i pljuješ?? Rješenje - prestani gledati, barem ćeš sačuvati živce (i sebi i ostalima). I tko kaže da su mušice zapravo mušice?? Rekli su da ih je prošlo par, možda od vode dobivaju energiju pa se tako razmnožavaju (repliciraju) pa ih je zato bilo toliko. T. J. je rekla Greeru da otjera roj u onu prostoriju, zato je išao i tjerao ih s bacačem plamena. A izvlačenje saonicama - očito si prespavao dio kada Elie kaže da ne može upravljati saonicama na daljinski, pa ih zato moraju gurati, jer te kugle samo lebde na mjestu. Dakle, da je zavezao uže za saonice - morao bi gurati saonice da izvuče Scotta. Dakle - opet smo na početku. Ne pokušavam opravdati seriju, samo ti ukazujem na to da si ipak očito određene djelove prespavao. Ili si ih namjerno zaboravio u svojoj želji da seriju popljuješ.

P.S. - originalnost - uletanje broda u Sunce.

Lepo sročeno, mnogo su mi se svidele one zvezdice u drugoj i trećoj rečenici  ;D

Offline Jablan

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 996
  • Spol: Muški
Re: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #273 : 06.11.2009. 16:01:50 »
Nikad nisam shvaćao jedno - zašto gledaš i komentiraš nešto što ti se ne sviđa??? Pa je*ote, ok, svi smo shvatili još odavno da ti se serija ne sviđa od samog početka... Pa za koji ku* ju uopće onda gledaš više? Tko je tu glup - scenaristi sa svojim "glupim scenarijima" ili ti koji to i dalje gledaš i pljuješ?? Rješenje - prestani gledati, barem ćeš sačuvati živce (i sebi i ostalima). I tko kaže da su mušice zapravo mušice?? Rekli su da ih je prošlo par, možda od vode dobivaju energiju pa se tako razmnožavaju (repliciraju) pa ih je zato bilo toliko. T. J. je rekla Greeru da otjera roj u onu prostoriju, zato je išao i tjerao ih s bacačem plamena. A izvlačenje saonicama - očito si prespavao dio kada Elie kaže da ne može upravljati saonicama na daljinski, pa ih zato moraju gurati, jer te kugle samo lebde na mjestu. Dakle, da je zavezao uže za saonice - morao bi gurati saonice da izvuče Scotta. Dakle - opet smo na početku. Ne pokušavam opravdati seriju, samo ti ukazujem na to da si ipak očito određene djelove prespavao. Ili si ih namjerno zaboravio u svojoj želji da seriju popljuješ.

P.S. - originalnost - uletanje broda u Sunce.

 notworthy notworthy notworthy notworthy

Offline Rodney_McKay

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • glupost se ne moze izlijeciti!!
Re: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #274 : 06.11.2009. 17:56:30 »
Nikad nisam shvaćao jedno - zašto gledaš i komentiraš nešto što ti se ne sviđa??? Pa je*ote, ok, svi smo shvatili još odavno da ti se serija ne sviđa od samog početka... Pa za koji ku* ju uopće onda gledaš više? Tko je tu glup - scenaristi sa svojim "glupim scenarijima" ili ti koji to i dalje gledaš i pljuješ?? Rješenje - prestani gledati, barem ćeš sačuvati živce (i sebi i ostalima). I tko kaže da su mušice zapravo mušice?? Rekli su da ih je prošlo par, možda od vode dobivaju energiju pa se tako razmnožavaju (repliciraju) pa ih je zato bilo toliko. T. J. je rekla Greeru da otjera roj u onu prostoriju, zato je išao i tjerao ih s bacačem plamena. A izvlačenje saonicama - očito si prespavao dio kada Elie kaže da ne može upravljati saonicama na daljinski, pa ih zato moraju gurati, jer te kugle samo lebde na mjestu. Dakle, da je zavezao uže za saonice - morao bi gurati saonice da izvuče Scotta. Dakle - opet smo na početku. Ne pokušavam opravdati seriju, samo ti ukazujem na to da si ipak očito određene djelove prespavao. Ili si ih namjerno zaboravio u svojoj želji da seriju popljuješ.

P.S. - originalnost - uletanje broda u Sunce.
rofl
Nikad nisam shvaćao za koji ku***citas i  komentiraš moj tekstove ako ti se ne sviđaju? Pa je*ote, ok , shvatio sam da sa zaluđeni fan…i da ti se ono što pisem ne sviđa, koji ku*ac me onda citas i komentiras?
Tko je  tu onda glup? Ti koji mene citas i  komentiras ili moja pokoja baba?  Riješenje – skini mi se s ku*ca, prestani citati moje postove i komentirati ih  i barem ces sacuvati zivce (i sebi  i ostalima).
;)
Ovako se samo  isproviciras stari moj..lupi ti krv u glavu, iskoce te akne po licu…pa psujes..
Hebat jos bu te i „hercatack“ copiti…
Joj…joj….još cu te  imati na dusi….a tad bi mi nedostajali  tvojih prijevodi….smrc (ovo zadnje  mislim ozbiljno stoga pamet u glavu.)
Mozda ovo a mozda i ono…a mozda ipak nije ovo….hajde ne  se*ruckaj   po dvoristu ocigedno je da od drveta ne vidis  sumu!  No stari moj nije moj problem..to što ti vidis, dapace  ja  i postujem tvoje stajliste…ali imam pravo na svoje misljenje….zar ne?  Vidis kako mozemo  uljudbeno razgovarati…Ne bu nitko nikome prodaval..fore...kaj bu gledao a kaj ne?   No cuj,  ako se  nastavis ponasati kao uvređena frajla  ici ces u kut klecati na kuruzi….tek da znas ;)

btw. mozemo se sad odmah kladiti u 100 Eura da SGU ukoliko ovako nastavi nece docekati  kraj 2 sezone (navodno imaju potpisano za 2 sezone). Eto pa ti sad obrani svoje stajaliste...prihvacanjem klade... ;)
Ukoliko pak zelis argumentirano razgovarati o dramaturgiji i pisanju scenarija,   preporucam se  jer iza sebe ima  15 scenarija koje su prodani na trzistu USA.  Koliko ih ono imas ti? Hm, tako sam i mislio…
No kad smo vec kod tog famoznog uletanja u sunce…..
Neka mi netko objasni ..mozda sam opet u krivu…
Sudbina je starija od Atlanitsa? Hm?
Cime se ono puni Alantis?
Sad sami pronađite „uljeza“….
Btw…dragi moj kritizirati nesto ne znaci da to ne volis….nasuprot….
No ti to ocigledno ne kuzis nee  je*te….neee…*ebat stari moj imas spiku kao da si iz Dubrave….sad jos samo cekam da me zicas za Zuju…je*te….neeee….
 8)
Sorry stari moj,  nis osobno, Ok?
Eto moze i Zuja....samo mi se nemoj nervirat...nee  :\)

« Zadnja izmjena: 06.11.2009. 18:39:05 Rodney_McKay »

Offline MrBlc

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
Re: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #275 : 06.11.2009. 17:58:09 »
Meni se baš čini da su malo smanjili romantiku, na razinu koja je tolerantna za SG. Ovo sa sanjkama je ludnica, jedino što sam očekivao, a nije se dogodilo je referenciranje na ledbeći skate iz Back to the future od strane Elie-a

Edit:
@McKay Kod Atlantisa jednostavno nije bilo potrebe za tim. Zamisli da su samo morali svaki put dizati brod s planete da bi ga napunili. To bi bilo zgodno s ostalim brodovima, ali kako su Drevni poznavali tehnologiju izrade ZPM-a (za tebe ZedPM  :P ) nije bilo potrebe za tim.
« Zadnja izmjena: 06.11.2009. 18:02:26 MrBlc »

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Re: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #276 : 06.11.2009. 19:12:10 »
Nikad nisam shvaćao za koji ku***citas i  komentiraš moj tekstove ako ti se ne sviđaju? Pa je*ote, ok , shvatio sam da sa zaluđeni fan…i da ti se ono što pisem ne sviđa, koji ku*ac me onda citas i komentiras?
Tko je  tu onda glup? Ti koji mene citas i  komentiras ili moja pokoja baba?  Riješenje – skini mi se s ku*ca, prestani citati moje postove i komentirati ih  i barem ces sacuvati zivce (i sebi  i ostalima).
;)

Zahvaljujući g. Rodniju, ovo je jedan od najaktivnijih foruma. Zbog velikog broja g. Rodnijevih strastvenih postova će i sve veći broj ljudi da gleda SGU i u njemu, naravno, uživa!

Hvala g. Rodni, veliki promicatelju SGU! Prijatno ti gledanje SGU. rofl
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline ToNY_VT

  • Never miss......a good chance......to shut up!
  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 353
  • Spol: Muški
  • Svaka smjela ideja u početku izgleda kao ludost.
Re: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #277 : 06.11.2009. 19:20:48 »
@Rodney_McKay

I tvoje zvezdice su lepe... skupljaš, pa deliš?  ;D
Već sam ti jednom napisao - uvek će neko da kritikuje kritičara!

Offline Jablan

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 996
  • Spol: Muški
Re: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #278 : 06.11.2009. 19:45:35 »
gospodin rodney je nikakav kritičar, ne može podnjeti kritiku na njegovu kritiku, a očito mu ništa ne valja što nije iz njegovog pera...
kao što veli, bili živi pa vidjeli tko ima pravo, možda ti sa tvoje dvije sezone, a možda i ne, možda bude i 10 sezona tko zna, ali ako ih bude više od dvije šta će onda gospodin rodney reći?
uglavnom, uzalud vam trud svirači, svatko ima svoje mišljenje, stoga se vratimo realnom, a ne svađati ko kokoši

Offline Rodney_McKay

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • glupost se ne moze izlijeciti!!
Re: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #279 : 06.11.2009. 19:57:26 »
Nikad nisam shvaćao za koji ku***citas i  komentiraš moj tekstove ako ti se ne sviđaju? Pa je*ote, ok , shvatio sam da sa zaluđeni fan…i da ti se ono što pisem ne sviđa, koji ku*ac me onda citas i komentiras?
Tko je  tu onda glup? Ti koji mene citas i  komentiras ili moja pokoja baba?  Riješenje – skini mi se s ku*ca, prestani citati moje postove i komentirati ih  i barem ces sacuvati zivce (i sebi  i ostalima).
;)

Zahvaljujući g. Rodniju, ovo je jedan od najaktivnijih foruma. Zbog velikog broja g. Rodnijevih strastvenih postova će i sve veći broj ljudi da gleda SGU i u njemu, naravno, uživa!

Hvala g. Rodni, veliki promicatelju SGU! Prijatno ti gledanje SGU. rofl
[/quote

Hvala...hvala...
 rofl
samo neke gledaju i nek citaju, nek nesto nauce....nek nauce sto je dobro a sto lose....to je vrlo bitno...zalosno ali  danas to nemaju gdje nauciti...;)

Offline ToNY_VT

  • Never miss......a good chance......to shut up!
  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 353
  • Spol: Muški
  • Svaka smjela ideja u početku izgleda kao ludost.
Re: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #280 : 06.11.2009. 20:05:13 »
Otišla ti poanta u citat, nemoj da citiraš sam sebe ;D

Offline Rodney_McKay

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • glupost se ne moze izlijeciti!!
Re: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #281 : 06.11.2009. 20:08:02 »
gospodin rodney je nikakav kritičar, ne može podnjeti kritiku na njegovu kritiku, a očito mu ništa ne valja što nije iz njegovog pera...
kao što veli, bili živi pa vidjeli tko ima pravo, možda ti sa tvoje dvije sezone, a možda i ne, možda bude i 10 sezona tko zna, ali ako ih bude više od dvije šta će onda gospodin rodney reći?
uglavnom, uzalud vam trud svirači, svatko ima svoje mišljenje, stoga se vratimo realnom, a ne svađati ko kokoši

trala baba lan...joj joj... eto ga glavni sudac....
znaci ti prihvatas okladu? ili....sutis ubuduce? Sutis? OK....
Drugom stranom, Jablane kreni...i ne pisaj uz vjetar....
sorry, nista osobno...ali komentar ti je los....proizirno....jakoo...
tko si ti da sudis? Jadno i pateticno...
onako samo malo navijas za svoje frendove hehehe
kakogod eto bez brige vise necu komentirati....
tako da nemas problema....
;)
eto sad me mozes mira srca maknuti iz clanstava...
dapace eto ja se brisem sam....


« Zadnja izmjena: 06.11.2009. 20:14:37 Rodney_McKay »

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Re: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #282 : 06.11.2009. 20:29:41 »
G. Rodni, možda da sada malo dremnete pošto ćete sutra sabajle da skidate novu epizodu SGU? :)
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline Jablan

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 996
  • Spol: Muški
Re: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #283 : 06.11.2009. 20:46:11 »
gospodin rodney je nikakav kritičar, ne može podnjeti kritiku na njegovu kritiku, a očito mu ništa ne valja što nije iz njegovog pera...
kao što veli, bili živi pa vidjeli tko ima pravo, možda ti sa tvoje dvije sezone, a možda i ne, možda bude i 10 sezona tko zna, ali ako ih bude više od dvije šta će onda gospodin rodney reći?
uglavnom, uzalud vam trud svirači, svatko ima svoje mišljenje, stoga se vratimo realnom, a ne svađati ko kokoši

trala baba lan...joj joj... eto ga glavni sudac....
znaci ti prihvatas okladu? ili....sutis ubuduce? Sutis? OK....
Drugom stranom, Jablane kreni...i ne pisaj uz vjetar....
sorry, nista osobno...ali komentar ti je los....proizirno....jakoo...
tko si ti da sudis? Jadno i pateticno...
onako samo malo navijas za svoje frendove hehehe
kakogod eto bez brige vise necu komentirati....
tako da nemas problema....
;)
eto sad me mozes mira srca maknuti iz clanstava...
dapace eto ja se brisem sam....

zašto bi se brisao iz članstva, bezveze, svatko ima pravo na svoje mišljenje.
i rekao sam već u 3 posta prije ovoga da se u večini stvari slažem s tobom, zar ne?
ali ti baljezgaš gluposti i to je činjenica!
imaš svoja bijedna mišljenja koja nemaju veze sa stvarnošću, dobro si bio krenuo prvim postom, ali na kraju si sve usrao!

nema se tu više šta pričati, jedva čekam tvoj komentar na ovo, jer svaki put me nasmiješ ;)

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Re: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #284 : 06.11.2009. 21:12:18 »
Vrati nam se Rodney_McKay! Bez tebe klub propade.
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Mila

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1114
Re: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #285 : 06.11.2009. 21:13:35 »
Pravo na mišljenje je svima zagarantirano, pa i kritiziranje kritiziranja... Ali nije lijepo spuštanje na osobnu razinu.

Što se tiče originalnosti, u sf-u se sve više-manje ponavljaju iste teme... Kao i u drugim žanrovima, uostalom. Bitan je način na koji se one obrade i poslože  ;)


Uglavnom, jedva čekam sutrašnju epizodu, trailer me jako zaintrigirao :)

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #286 : 06.11.2009. 22:11:08 »
Svaki sledeci post koji prelazi granice normalnog ponasanja se brise i krecu opomene...

Dozvoljeno vam je da pricate o seriji, da kritikujete jedni druge. Ali to sto ne mozete da istrpite kritike na svoj racun ne daje pravo da treba tako napusavati nekoga. Rodney, to se na tebe misli!

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Re: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #287 : 06.11.2009. 22:36:54 »
Da citiramo najmudrijeg od najmudrijih (dakle i od Rodni Mek Keja)...



"Dar govora dodijeljen je svima pa i onima koji ga zloupotrebljavaju!"

Ove reči su inače upućene Bobu Roku, filmskom scenaristi, kolegi našeg g. Rodnija.
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline Nagy

  • Ja
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 395
  • Spol: Muški
Re: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #288 : 06.11.2009. 22:38:00 »
Gazda Z rekao da stanemo na loptu, pa ću stati. Inače bih rekao kritičaru koji izgleda misli da ovdje jedino on može i smije kritizirati, a istodobno ne može podnijeti kritiku, nego popljuje osobu, da mi je uistinu žao njegovih scenarija samo zbog jedinog razloga - na mom avataru je slika osječke konkatedrale, tako da ti je sve ono o Dubravi i "kužiš" spikama - propali pokušaj, dragi moj scenaristo koji se ponaša kao da je popio svu pamet ovog svijeta. Eto, lega, rekoh svoje, dalje se uopće ne mislim zamarati...
I, da, lijepo spavaj sutra dok gledaš seriju, pa se opet javi s pogrešnim tumačenjima, siguran sam da će ti netko (opet) pokazati ono što si propustio, a tako (ne)uspješno pokušao popljuvati.
Citat: bugmenot11 - 14. 10. 2008 u 21:48:55
Mirko_Pevac je u pravu, koji kurac prijevod jos nije gotov ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?



Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Re: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #289 : 06.11.2009. 23:10:50 »
Svaki sledeci post koji prelazi granice normalnog ponasanja se brise i krecu opomene...

Dozvoljeno vam je da pricate o seriji, da kritikujete jedni druge. Ali to sto ne mozete da istrpite kritike na svoj racun ne daje pravo da treba tako napusavati nekoga. Rodney, to se na tebe misli!

Nakon što vas upozori moderator, vi svi ignorirate i nastavljate po svome.
Koji dio nije se razumio???
Prestanite sa prepucavanjem i vrijeđanjem. Neće biti blagih opomena. Garantiram.

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline Rodney_McKay

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • glupost se ne moze izlijeciti!!
Re: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #290 : 06.11.2009. 23:26:07 »
Gazda Z rekao da stanemo na loptu, pa ću stati. Inače bih rekao kritičaru koji izgleda misli da ovdje jedino on može i smije kritizirati, a istodobno ne može podnijeti kritiku, nego popljuje osobu, da mi je uistinu žao njegovih scenarija samo zbog jedinog razloga - na mom avataru je slika osječke konkatedrale, tako da ti je sve ono o Dubravi i "kužiš" spikama - propali pokušaj, dragi moj scenaristo koji se ponaša kao da je popio svu pamet ovog svijeta. Eto, lega, rekoh svoje, dalje se uopće ne mislim zamarati...
I, da, lijepo spavaj sutra dok gledaš seriju, pa se opet javi s pogrešnim tumačenjima, siguran sam da će ti netko (opet) pokazati ono što si propustio, a tako (ne)uspješno pokušao popljuvati.

Los pokusaj upucavanja....stari moj...ja znam da si ti iz Osijeka....naj glumiti hlebnca...ne odnosi se to na tvoj grad vec na tvoju spiku..koja je u prvom bila spika polupijanih BBB iz Dubrave.....ovim pokusajem izvlacenja jos jednom pokazujes na kojem si nivou...no ti ne odustajes...nastavljas dalje....cemu?

drag moj Nagy ne spšustaj se na tako nisku razinu...za razliku od tebe ja se ne ulizujem.... ti si poceo sa prozivanjem, "*ebanjem" i vređanjem...tko je tebe  gdje i uopce spomenuo? Koliko vidim ti i dalje nastavljas obracun....S druge strane ja te poznajem....i stvarno nemam namjeru ratovati sa tobom....nisi dorastao protivnik..

Nisam popio svu pamet svijeta..no znam sto znaci razviti radnju.... za razliku od tebe..koji ne kuzis da sam od tvog napada na mene napravi sprdnju od tebe i to po p.s-u..
tko koga proziva i na koji nacin to se vidi iz onog sto pises i nastupa..sto se sad upce opravdavas ukoliko se ne osjecas kriv?

Dakle lega eto i ja rekoh svoje...niti sam koga prozivao, niti napadao..samo sam iznio ono sto sam mislio....to sto se nekima to nije dopalo, nije moj problem ...jedno ako takvo sto nije zabranjeno? Mislim iznjeti svoje misli? ..Nisam nikoga prozivao i vređao, no kad netko postane iskljuciv te pocne posovati, vređati i prozivati......necu mu ostati duzan....naravno necu ulaziti u daljnje psovanje..no spustit cu mu na njegov nacin..e pa sad...to spustanje....moze opako prizemljiti....*ebiga....jezik ili pisana rijec znaju biti opasnije od maca....

a sad lega  brisi acc, radi ....sto god zelis...
odustajem od daljnjeg razgovora.....sa likovima bez kicme....
dragi Nagy kad iduci put dođem u Osijek..vodim te na tamno Osijecko....pa da u miru razrijesimo sve probleme
Mir i Dobro...
;)
 


 Nepotrebno za objašnjavati, obriše mu se post sličnog sadržaja da bi opet nastavio kad su svi prekinuli i ne obazire se na opomenu ni moderatora ni admina.
Ne dozvoljavam vrijeđanje ovakvih razmjera, svi možete komentiriati kao ljudi i reći svoje mišljenje, ovo to nije.
« Zadnja izmjena: 06.11.2009. 23:27:46 Rodney_McKay »

Offline jakaka

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1535
  • Spol: Ženski
  • Lost in time and space
Re: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #291 : 06.11.2009. 23:30:48 »
Ajmo malo smiriti ovu temu može i vratimo se na nju,
pogledala ovu zadnju epizodu, bile su mi zanimljive one bubice
ili što već je...mala izvanzemaljska bića  :D

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #292 : 07.11.2009. 02:13:35 »
Posle svega napisanog svečamo izjavljujem da sam zainteresovan za seriju  ;D , kad završi sezona skidam komplet... jer SF je SF  ;)

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #293 : 07.11.2009. 02:37:07 »
:)

Offline Parazit

  • MasterBlaster
  • Član
  • ***
  • Postova: 709
  • Spol: Muški
  • Živio!
Re: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #294 : 07.11.2009. 04:06:07 »
Da citiramo najmudrijeg od najmudrijih (dakle i od Rodni Mek Keja)...



"Dar govora dodijeljen je svima pa i onima koji ga zloupotrebljavaju!"

Ove reči su inače upućene Bobu Roku, filmskom scenaristi, kolegi našeg g. Rodnija.
10. post, a tako kvalitetan
mene si kupija sa slikom.
sretno, vidimo se u drugim raspravama

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Re: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #295 : 07.11.2009. 09:34:32 »
Svaki parazit - društveni, emocionalni ili prevodilački, moj je dobar drug i sasvim ga razumem!

Živeo, brate! :)
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Re: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #296 : 07.11.2009. 10:39:20 »
Posle svega napisanog svečamo izjavljujem da sam zainteresovan za seriju  ;D , kad završi sezona skidam komplet... jer SF je SF  ;)
+1
sad sam se bas navuko na BSG

Offline Grunfo

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 54
  • Spol: Muški
Re: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #297 : 07.11.2009. 15:22:32 »
Zaplet priče baziran je na ideji da roj izvanzemaljskih bubica koji teži nešto manje od kilaže dr. Rusha, a koji stane
u jednu bačvu zapremine 50 litara preko noći popije 40 000 litara vode.Halo plavuse?.....................

Da ne citiram cijeli tvoj "poduži" post.  clapp clapp

Offline Jablan

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 996
  • Spol: Muški
Re: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #298 : 07.11.2009. 22:44:59 »
evo titla za 1x07 na uploadu.

Hvala Mili i Kiti Carson na odličnoj pomoći clapp

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21952
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Re: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #299 : 07.11.2009. 22:47:21 »
 talasi Bravo ekipa.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim