Autor Tema: Stargate Universe - SGU  (Posjeta: 162825 )

0 članova i 9 gostiju pregledava ovu temu.

Offline bnzz

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 205
  • од рођења мог.....
    • www.padalica.rs
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #150 : 10.10.2009. 15:11:49 »
Evo ja sam totalni laik po pitnjau Star gate serijala. Od svega sto ima primesu gledao sam jedino film iz 94.sa Kurt Raselom. E sada ako bi neko mogao da mi pojasni kako redosledom idu serije i da li ostali filmovi    
(Stargate: Continuum...) mogu da se gledaju samostalno bez predhodnog pracenja serije..
www.padalica.rs 
zamisli zelju  i stižu neverovatni popusti!!

Offline Grunfo

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 54
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #151 : 10.10.2009. 15:47:43 »
Ide ti ovako:

Gledaš Stargate SG-1 (od 1 - 7 sezone), onda gledaš uporedo Stargate SG-1 (od 8 - 10 sezone) i Stargate Atlantis (od 1 - 3 sezone), iako jedna radnja s drugom nemaju neke veze, samo povremeno, redoslijed bi otprilike bio takav. Nakon toga ti ostaje još na kraju Stargate Atlantis (4 i 5 sezona). Filmove gledaš nakon odgledane 10. sezone Stargate SG-1 i da, imaju veze sa serijom i teško da bi što skužio bez prethodno odgledanog Stargate SG-1.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21952
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #152 : 10.10.2009. 20:16:21 »
Čekao SGTT i nisam dočekao, morao sam pogledati. Usput, dobar prijevod. Meni je pilot skroz OK.
Treba se naviknuti na nove likove i vidjet ćete da će biti dobra serija.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #153 : 11.10.2009. 05:24:29 »
Evo, odgledah i treći deo pilota. Meni je dobar.
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Jablan

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 996
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #154 : 11.10.2009. 14:26:09 »
Evo prijevod za 1x03 na uploadu



Čekao SGTT i nisam dočekao, morao sam pogledati. Usput, dobar prijevod. Meni je pilot skroz OK.
Treba se naviknuti na nove likove i vidjet ćete da će biti dobra serija.

SGTT još nije ufuran, bit će ;D

Offline jakaka

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1535
  • Spol: Ženski
  • Lost in time and space
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #155 : 11.10.2009. 14:28:18 »
Evo prijevod za 1x03 na uploadu



Čekao SGTT i nisam dočekao, morao sam pogledati. Usput, dobar prijevod. Meni je pilot skroz OK.
Treba se naviknuti na nove likove i vidjet ćete da će biti dobra serija.

SGTT još nije ufuran, bit će ;D

Hvala na prijevodu  Smajlicvece

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #156 : 11.10.2009. 14:33:42 »
Ljudi, Tražeći šta vam je to SGTT, naišao sam na Stargate: Horizon
Zna li neko šta je u pitanju?? Video sam da imaju 4 sezone do sada a nikad nisam čuo za to.
Any Clues?
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Jablan

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 996
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #157 : 11.10.2009. 14:34:41 »
Ljudi, Tražeći šta vam je to SGTT, naišao sam na Stargate: Horizon
Zna li neko šta je u pitanju?? Video sam da imaju 4 sezone do sada a nikad nisam čuo za to.
Any Clues?

SGTT = Stargate translation team  ;D

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21952
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #158 : 11.10.2009. 15:06:57 »
Yes, živi su. clapp clapp clapp

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #159 : 11.10.2009. 15:23:31 »
Da, do toga sam i ja došao... Pitanje se odnosilo na SGH
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Jablan

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 996
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #160 : 11.10.2009. 15:27:33 »
to su ti priče koje ti izmišljaju najveći fanovi stargate

Offline Rodney_McKay

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • glupost se ne moze izlijeciti!!
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #161 : 11.10.2009. 20:57:49 »
Svaka cast Jablane super prijevod  clapp

No i dalje sam skeptik sto se tice SGU(uaaaaa!!)

opet jako puno prazog prostora i jako puno nelogicnosti u scenariju...
 8)

btw...
da li itko ima iskustva u pisanju scenarija?

Offline Rodney_McKay

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • glupost se ne moze izlijeciti!!
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #162 : 11.10.2009. 20:59:52 »
Ljudi, Tražeći šta vam je to SGTT, naišao sam na Stargate: Horizon
Zna li neko šta je u pitanju?? Video sam da imaju 4 sezone do sada a nikad nisam čuo za to.
Any Clues?

SGTT = Stargate translation team  ;D

Mislim da sam se i ja prijavio u ekipu...

???



Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21952
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #163 : 11.10.2009. 21:56:31 »
Zašto se ne dogovorite, kad netko ne može, uleti onaj drugi i tako nešto, tu sam i ja ako zapne, jakaka također. Samo zovite. ;)

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Jablan

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 996
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #164 : 11.10.2009. 22:48:06 »
Mislim da sam se i ja prijavio u ekipu...

kad sam pitao prije jedno mjesec dana, nisi se javio, ali ako si zainteresiran više si nego dobrodošao

Zašto se ne dogovorite, kad netko ne može, uleti onaj drugi i tako nešto, tu sam i ja ako zapne, jakaka također. Samo zovite. ;)

vratit ću se na to ako bude potrebno ;)

Offline Pogrebnik

  • Novi član
  • *
  • Postova: 31
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #165 : 11.10.2009. 23:02:14 »
rijetko nesto pisem na ovom forumu, ali sam veliki ljubitelj sg-a pa sam samo htio dati svoje misljenje o trenutno vidjenom u sgu.
za sada mi se nesvidja nista osim toga sto je novi sg serijal. dobro i prvih jedno 15 min kad napadaju guauldi.
nije ni prica tako losa, ali bojim se da previse vuce na battlestar galacitcu (nisam ljubitelj pogledao sam sve, ali nije mi se nikako svidjela), non stop se vracaju unazad, pa an brodu koji se raspada hm. no dobro.
sto se tice ekipe netko je vec napisao da je dosta teen, pa i meni se cini tako. jedino mi se cini ok doctor rush.
e sad nije mi bas ni ekipa u atlantisu bila dobra osim mccaya, a serije su bile ipak meni se bar cini odlicne. ne ko sg-1, ali svejedno super.
jedino sto mi daje nadu u to da ce biti bolje je to sto ni sg-1 mozda nije od prvog trenutka pogotovo psolje filma bio impresivan, a pretvorio mi se u jednu od najboljih serija.
tako da nadam se da ce se drzati svojih nekih stvari, a ne lutati od starterka do battlestara. nisam bas ni ljubitelj tog vracanja u proslost.
i sad uz ovo gledam ponovno sg-1 ima brdo stvari koje su samo zapoceli, a nista otkrili o njima nemogu docekati vidjeti sta ce se iduce dogoditi.

naravno sve ovo je bilo samo moje misljenje. sigurno ce biti puno onih koji se nece svidjeti samnom pogotovo sto znam da puno ljudi voli BG.

i da p.s. u sto se o'neill udebljao i dosta nazalost ostario, a ko da mu se i glas promjenio. ili su sada zvucni efekti bolji nego na sg-1 pa ga bolje cujem. :)

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #166 : 12.10.2009. 08:16:40 »
...naravno sve ovo je bilo samo moje misljenje. sigurno ce biti puno onih koji se nece svidjeti samnom pogotovo sto znam da puno ljudi voli BG...
Tvoje mišljenje mi se sviđa kao i svako mišljenje koje je "svoje" ali sam osetio potrebu da ti na neke stvari odgovorim.
Nisam hteo da citiram ceo tvoj tekst ali u glavnom si sublimirao ono što smo McKay i ja izneli u našim oprečnim stavovima. Dakle Teen Serija, loša ekipa, ali ni SG1 ni SGA nisu bile impresivne kad su krenule, a Rodney je bio jedini extra lik u SGA kad je krenula pa se nadaš da će sve biti dobro. Zaboravio si da pomeneš (možda nisi gledao) Lost. Serija koja je izgrađena na Flešbekovima i stekla veću popularnost od BSG (koja je isto vrlo popularna).
 Svideo ti se napad Goauld brodova... meni je to bio najneveštije odrađen deo. Ko su, zašto itd. Ali od nečega je serija trebala poći pa se nisam po tom pitanju bunio previše (Goauldi i ostali koji su koristili njihovu tehnologiju nisu baš uništavali cele planete ako me sećanje ne vara)

...sto se o'neill udebljao i dosta nazalost ostario, a ko da mu se i glas promjenio. ili su sada zvucni efekti bolji nego na sg-1 pa ga bolje cujem...
Ostario, udebljao se, dobio muževniji glas... Reči su koje su nekad opisivale bivšeg 007 Šona Konerija. Na žalost, osim u romanima i stripovima Likovi su uvek podložni starenju, mada to ne mora uvek biti loše.

da li itko ima iskustva u pisanju scenarija?
Ma Rodni. Ne mora biti iskustva. Otvori temu, daj nam uputstva pa da probamo. Iskustvo je dobra stvar ali se na žalost stiče. Hajde, kad si već sam rekao da ga ti imaš, podeli sa nama, pa da pišemo.
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Pogrebnik

  • Novi član
  • *
  • Postova: 31
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #167 : 12.10.2009. 10:58:05 »
da vidim da se u vecini slazemo.
ma svidilo mi se to sa guauldia iz razloga sto se nadam da ce taj dio biti objasnjen. opet ostalo brdo prostora tome pa se tome i nadam.

nesvidja mi se sto umjesto da rade zajendo i pokusavaju jedni drugima pomoci stalno neke svadje i trzavice izmedju njih i vec su mi poceli ljubovati (jako iritantno) no dobro kao sto sam rekao to je SG pa onda svakako cu popratit i nadat se boljem.

Offline jakaka

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1535
  • Spol: Ženski
  • Lost in time and space
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #168 : 12.10.2009. 12:12:16 »
Zašto se ne dogovorite, kad netko ne može, uleti onaj drugi i tako nešto, tu sam i ja ako zapne, jakaka također. Samo zovite. ;)
Potpisujem  smileyNO1

E da
Spoiler for Hiden:
Drago mi je što je Jack bio i u ovoj epizodi. U pilotu sam mislila da je Rush lagao da je kontaktirao Zemlju sa kamenjem sada znam da nije. Ful me zanima na kraju što se ono otkačilo sa broda, meni je izgledalo kao neka sonda.

Offline ToNY_VT

  • Never miss......a good chance......to shut up!
  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 353
  • Spol: Muški
  • Svaka smjela ideja u početku izgleda kao ludost.
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #169 : 12.10.2009. 12:35:38 »
Zašto se ne dogovorite, kad netko ne može, uleti onaj drugi i tako nešto, tu sam i ja ako zapne, jakaka također. Samo zovite. ;)
Potpisujem  smileyNO1
clapp clapp clapp
« Zadnja izmjena: 12.10.2009. 13:03:04 ToNY_VT »

Offline Rodney_McKay

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • glupost se ne moze izlijeciti!!
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #170 : 12.10.2009. 14:53:43 »

vladimirmarkoviccovenant
Ma Rodni. Ne mora biti iskustva. Otvori temu, daj nam uputstva pa da probamo. Iskustvo je dobra stvar ali se na žalost stiče. Hajde, kad si već sam rekao da ga ti imaš, podeli sa nama, pa da pišemo.

------------

Hm, hm...nisam bas siguran Vladimire...da ovdje možemo otvarati temu vezano uz kreiranje prica i pisanja scenarija, no ako nam odobre...mozemo organizirati...jedan mini tecaj...pa vidjeti... 8)
Koga mogu pitati vezano uz tu temu? ili da ju jednostavno otvorimo u "pod razno"?

Kako god, word predlozak za pisanje scenarija ti mogu pošaljem na e-mail....
to bi bio korak prvi....a potom ti mogu objasniti zanat (barem ono sto su mene ucili)....i dati poneki "recept" (koliko soli, a koliko papra stavljati u juhicu a da svima bude i slano i ljuto ;)  )...sve ostalo ovisi o tvojoj masti....

btw. meni je ovo bila biblija  - "Scenarij 434" Lewisa Huntera, ukoliko ovu knjigu možeš nabavit bilo bi jako dobro...

Jablane sto se tice prevođenja...kako sam opet "student" upisah i drugi faks, nakon 20 god pauze ;) (studiram za košarkaškog trenera) jedno vrijeme me nije bilo.....ispiti...ispiti...tko bi rekao...da i sa preko 40 mozes toliko uciti ;)...12 ispita u 5 mjeseci....no za 1/4 ili 1/5 epke cu pronaci vremena....
« Zadnja izmjena: 12.10.2009. 15:16:57 Rodney_McKay »

Offline Nagy

  • Ja
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 395
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #171 : 12.10.2009. 17:16:05 »
Svideo ti se napad Goauld brodova... meni je to bio najneveštije odrađen deo. Ko su, zašto itd. Ali od nečega je serija trebala poći pa se nisam po tom pitanju bunio previše (Goauldi i ostali koji su koristili njihovu tehnologiju nisu baš uništavali cele planete ako me sećanje ne vara)

Planetu nisu uništili Goauldi, tj tko god je to napadao Ikarus bazu s njihovim brodovima, nego je planeta uništena jer je Ikarus baza mogla biti napravljena samo na tom mjestu, a koliko sam shvatio ima veze s jezgrom planete i energijom koju su oni nekako uspjeli iskoristiti za napajanje Vrata da bi mogli pozivati 9 planet. Bombardiranje je uzrokovalo fluktuacije u radioaktivnoj jezgri i planet je eksplodirao. Ono što sam htio reći - nisu ju htjeli uništiti, niti imaju tehnologiju za to. Ne bi slali transporter u napad na bazu da su htjeli uništiti planet.

Imam pitanje za admine i moderatore, da ne idem sad u drugu temu, zašto su prijevodi postavljeni pod Stargate Universe, a preostale dvije serije su bile pod nazivom Star Gate?
« Zadnja izmjena: 12.10.2009. 17:18:58 Nagy »
Citat: bugmenot11 - 14. 10. 2008 u 21:48:55
Mirko_Pevac je u pravu, koji kurac prijevod jos nije gotov ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?



Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21952
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #172 : 12.10.2009. 23:57:13 »
Ispravljeno lega, mada je pravi naziv Stargate. smileyNO1

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #173 : 13.10.2009. 01:18:25 »
Ispravljeno lega, mada je pravi naziv Stargate. smileyNO1

ja bih radije ispravio neispravno nazivlje nego mijenjao ispravno...
May the Plasma be with you!

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #174 : 13.10.2009. 07:47:27 »
Planetu nisu uništili Goauldi, tj tko god je to napadao Ikarus bazu s njihovim brodovima, nego je planeta uništena jer je Ikarus baza mogla biti napravljena samo na tom mjestu, a koliko sam shvatio ima veze s jezgrom planete i energijom koju su oni nekako uspjeli iskoristiti za napajanje Vrata da bi mogli pozivati 9 planet. Bombardiranje je uzrokovalo fluktuacije u radioaktivnoj jezgri i planet je eksplodirao. Ono što sam htio reći - nisu ju htjeli uništiti, niti imaju tehnologiju za to. Ne bi slali transporter u napad na bazu da su htjeli uništiti planet.

Eto, naterao si me da opet pogledam Epizodu :) U pravu si za planetu, ali mi se i dalje ne sviđa taj ničim izazvan napad, od nepoznatog, a ipak nebitnog neprijatelja. Jer iako su SG timovi do tada slali timove u kojima je ginulo više ljudi nego što ih je trebalo spasiti, sad im nije bitno što su izgubili bazu tešku više miliona dolara i gomile nebitnih ljudi.

***
ispravio manju slovnu grešku
« Zadnja izmjena: 13.10.2009. 14:10:06 vladimirmarkoviccovenant »
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21952
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #175 : 13.10.2009. 09:53:59 »
Ispravljeno lega, mada je pravi naziv Stargate. smileyNO1

ja bih radije ispravio neispravno nazivlje nego mijenjao ispravno...

A to zahtjeva ogroman posao i ponovni upload svih 10 sezona SG-1 i 5 sezona SGA.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #176 : 13.10.2009. 17:10:10 »
Ispravljeno lega, mada je pravi naziv Stargate. smileyNO1

ja bih radije ispravio neispravno nazivlje nego mijenjao ispravno...

A to zahtjeva ogroman posao i ponovni upload svih 10 sezona SG-1 i 5 sezona SGA.

moguće, ne znam što sve hoster dopusti (ftp command prompt, ftp rename i slično...)

ponovni upload je isključen
May the Plasma be with you!

Offline Jablan

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 996
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #177 : 13.10.2009. 17:14:25 »
da se mi vratimo malo on topic ;D

trailer za novu epizodu, ništa posebno, ali...


Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21952
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #178 : 13.10.2009. 18:53:01 »
Ispravljeno lega, mada je pravi naziv Stargate. smileyNO1

ja bih radije ispravio neispravno nazivlje nego mijenjao ispravno...

A to zahtjeva ogroman posao i ponovni upload svih 10 sezona SG-1 i 5 sezona SGA.

moguće, ne znam što sve hoster dopusti (ftp command prompt, ftp rename i slično...)

ponovni upload je isključen

Malo smo se Quad i ja zabavili i promijenili u pravilan naziv. Sad je ljepše za vidjeti. smileyNO1

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Rodney_McKay

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • glupost se ne moze izlijeciti!!
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #179 : 13.10.2009. 19:14:56 »
Uf....uf.....tko zna gledajuci najavu nove epke...ufffff....

evo bacam kladu....

2 sezone max...ako nastave ovim tempom....

price u SG-1 i SGa uglavnom su bile ispricane u 1 epki.....kraj prvog dijela sezone, kraj ukupne sezone znao je biti u  2 epke...

ali ovo sad je prestrasno...tko, koga, zasto....

zasto je doktor dobio nogom, zasto je vojnik koj ne slusa doktorove zapovjedi pucao na drugog clana po doktorovoj zapovjedi,  glavni mladi vojnik sevi jednu, a za 5 min ljubuje sa drugom..to much sapunicavo....nema napetosti, drame, krvi, znoja...scena sa muckanjem pijeska..bila je toliko dosadna....i toliko se puta ponovila...da sam se i ja htio vratiti do vrata (i to bez vode) i dovrsiti epizodu... 

drugacija su vremena bila kad je pokrenut SG-1 (odmah su imali ugovor na 6 sezona, ispravite me ako grijesim) mali su vremena uhodati se, kroz dvije pocetne sezone...

danas se serije otkazuju cim netko ustane na lijevu nogu....

kao strastvenog SF fana....tesko bi me pogodilo da ostanemo bez ijedne prave SF serije  (STE je ukinut, SG-1 prekinut, SGA - kako to uopce nazvati? ugasen, BSG zavrsio.....)

to bi bilo prestrasno.....

smrc