Autor Tema: Soy Nero (2016)  (Posjeta: 984 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Soy Nero (2016)
« : 18.02.2016. 14:31:49 »

Opis:
U uvodnim kadrovima filma Rafi Pittsa, “Ja sam Nero”, njegov junak priča basnu o slonu i mravu. Nakon što je mrav proveo ludu noć u seksu sa slonom, potonjem je tijekom snošaja zakazalo srce, pa mrav kaže – “Zbog jednog ludog seksa, sad ću čitav život morati kopati jamu za slona”. Dok on to priča, granicu nadlijeću americki helikopteri. Tko je u toj priči slon, a tko mrav, nije teško pogoditi. A zid na pješčanoj plaži koji razdvaja tu granicu, postaje zamjena za mrežu u odbojkaškoj utakmici. Meksikanci protiv Amera s druge strane zida. Taj isti zid preskočit će jedan od članova meksičkog tima, Nero iz naslova filma, u potrazi za bratom. On živi sa ženom u luksuznoj vili na Beverly Hillsu, objasnivši Neru da je zaradio veliku lovu u narco corrido glazbenom biznisu. Maske ubrzo padaju kad se pojave pravi vlasnici vile kod kojih brat radi kao šofer i čuvar, dok je njegova partnerica njihova sluškinja koja je u gazdaričinoj odsutnosti posudila njene krpice. Ali naš junak ne odustaje od sna da postane američki državljanin, što mu se može ostvariti samo ako se kao dragovoljac prijavi u američku vojsku. Tamo je on tretiran tek kao “vojnik sa zelenom kartom” (green card soldier). Druga inferiornija polovica filma prati njegovu afganistansku misiju...

Izvor: topcinemamovie

Međunarodni naziv: I Am Nero
Žanr: drama
Žanr: drama
Zemlja: Njemačka, Francuska, Meksiko, SAD
Jezik: engleski, španjolski
Trajanje: 120 min
Režija: Rafi Pitts
Scenarij: Rafi Pitts, Razvan Radulescu
Glumci: Khleo Thomas, Rory Cochrane, Michael Harney, Aml Ameen, Joel McKinnon Miller, Alex Frost, Johnny Ortiz, Richard Portnow, Kyle Davis, Dennis Cockrum...

IMDb


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Soy Nero (2016)
« Odgovor #1 : 18.02.2016. 17:37:37 »
Soy Cuba  ;D

Ovo mi se čini ok. Mislim da ću ga uhvatit ne nekom od festivala.