Autor Tema: Pitao bih nesto...  (Posjeta: 527216 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline lemonzoo

• Glavni lopatar
  • Novi član
  • *
  • Spol: Ženski
  • Debeo sam i volim lopatu
    • let's chat
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #5940 : 11.02.2020. 15:25:48 »
Kod mene je neki sličnog cjenovnog ranga i nije loš, ali ne razumijem se u hardverske karakteristike. Kad pokušam pokrenuti neki film od 1080p, 5-6 giga, zna slika malo trokirati, tako da nije dobar za visoke bitrateove.
Možeš na njega instalirati KODI pa gledaj sve TV-kanale. A pazi se kod ovih addonova za gledanje filmova online jer ih ima koji povlače s torrenta, a to se ne smije u njemačkoj.
Želim ostati upamćen kao najveći lopatar

"Ne pitajte što lopata može učiniti za vas, već što vi možete učiniti s lopatom." - Bucko Lopatar

Neznalica jednom, neznalica uvijek... ljemonzo

Offline Red Dragon

• Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
« Odgovor #5941 : 04.05.2020. 01:23:38 »
Imam jedan problem sa racunarom. Izbacuje mi neki error 99 (u donjem desnom uglu) pri paljenju racunara. Tastatura i mis ne daju znake da su uapljeni. Vjerujem da je nesto do maticne. Neki predlog?

Offline zkarlov

• We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • Spol: Muški
  • Going to Camp Blood, ain’t ya?
« Odgovor #5942 : 04.05.2020. 09:12:31 »
The 99 error may be caused by windows system files damage. The corrupted windows system files entries can be a real threat to the well being of your computer.

There can be many events which may have resulted in the system files errors. An incomplete installation, an incomplete uninstall, improper deletion of applications or hardware. It can also be caused if your computer is recovered from a virus or adware/spyware attack or by an improper shutdown of the computer. All the above actives may result in the deletion or corruption of the entries in the windows registry. This corrupted registry will lead to the missing and wrongly linked information and files needed for the proper working of the application.

Pokušaj ući u Safe Mode i probaj u System Restoreu vratiti na neku raniju vremensku točku. Ako ne, čini mi se ponovna instalacija Windowsa.

You see, Jason was my son, and today is his birthday.

:volim

Tags: