Autor Tema: Johnny Test  (Posjeta: 5935 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Johnny Test
« : 25.12.2011. 01:31:33 »

Opis:
Džoni je dečak koji živi sa dve starije sestre, bliznakinje Susan i Mary (kod nas Suzana i Mara) koje su genijalke i koje često koriste brata kao zamorče za svoje eksperimente, kao i sa roditeljima čije su uloge zamenjene: mama radi a tata ima ulogu domaćice. Džoni ima i ljubimca, psa po imenu Dukey kome su Džonijeve sestre usadile ljudsku inteligenciju te zato ume da govori.
Džoni i njegov pas često upadaju u probleme koje posle moraju da rešavaju koristeći izume bliznakinja, koje obično nerado pristaju na saradnju, ali Džoni je sklon da ih ucenjuje ili manipuliše njima na druge načine kako bi ih ubedio da mu pomognu. Od ostalih likova tu su tajni agenti gospodin Crni i gospodin Beli (gde je Crni belac a Beli crnac), Džonijev arhineprijatelj Bling-Bling, momak iz susedstva Gil(e) u koga su bliznakinje zaljubljene, Sissy Blakely (Ceca) sa kojom se Džoni često nadmeće u nečemu...

Žanr: animacija, komedija

IMDb
TVDb
Wikipedia
« Zadnja izmjena: 16.08.2014. 19:16:53 maksi »

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Johnny Test (2005- )
« Odgovor #1 : 25.12.2011. 20:32:51 »
Izgleda da meni definitivno leže kanadske serije. Već posle nekoliko epizoda serija me je... pa dobro, ne mogu baš da kažem "oduševila", ali mi se prilično svidela. Ima nekih motiva i fora koji su već viđeni, ali generalno su mi se veoma svideli serija i humor u njoj. Vredi pogledati. smileyNO1 A kako je sinhronizovana na naš jezik, nema potrebe ni za pravljenjem titlova. 8)

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Tags: