Autor Tema: Revenge  (Posjeta: 200726 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #900 : 12.05.2014. 18:16:49 »
A što sam vam ja rekao  ;D

@Stefy,

Ovo je sapunjara i ne treba te čuditi to za klišeje. Upravo tako nešto treba pozdraviti i jedva čekati da se desi što više spletki. Uzeli su trademark klišeje od svih starih sapunica i to su napravili na dobar način.

Meni je sve bilo predvidljivo upravo radi toga što imam povijest gledanja sapunica i zato sam pogodio što će se desiti u finalu
Spoiler for Hiden:
David Clarke je živ. Ovo najviše pozdravljam. Jedan od glavnih trademarkova sapunica je da ožive lika za kojeg se cijelo vrijeme priča da je mrtav. Klišej, predvidljivo, ali to je čar sapunica. Samo da ubde što više twistova, spletki/intriga.

Pogodio sam i da Aiden umire. Opet predvidljivo jer Ems nije smjela proči neokrznuta. Vagao sam između Jacka i Aidena i na kraju napisao da će Aiden umrijeti. Jebiga, Jack je njezina prva ljubav, bla bla...

Conrad   ti_si_Bog
Spoiler for Hiden:
ipak je umro. Jedino njega nisam pogodio zbog toga što su ga strpali u zatvor pa sam mislio kako će preživjeti i vladati iz zatvora. Al mi je drago zbog te jako važne osvete. Conrad je bio odličan lik, meni osobno najbolji. Predstavnik alfa mužjaka iz starih sapunica kao što su bili J.R. iz Dallasa ili Luke Spencer iz General Hospital.

Daniel
Spoiler for Hiden:
lijepo je to sve sredio Gideon. Čak je i Nolana iznenadio. Baš sam milsio kako će Daniel ostati da zapapri Ems, ali sad imaju veliki dokaz protiv njega.

Jack
Spoiler for Hiden:
i ovo ne čudi da je najdobričina prošao ovako. Zanima me kako će Nolan i Ems to srediti jer Charlote ima dokaze. Još kad mu pretraže auto, uh.

Za iduću sezonu
Spoiler for Hiden:
očekujem da se Viktorija vrati ali ne odmah. Malo će prikazat u prvih 5, 6 nastavaka kako se bori s njima u bolnici i onda će se nekako vratiti. Još kad se David pokaže Ems, bit će ludnice. Vidjet ćemo i što će biti između Davida i Viktorije i definitivno moraju nekog novog lika uvesti. Od klišeja me ne bi čudilo da se ispostavi kako je Ems kćer od Viktorije pa tako na kraju nije polusestra već sestra od Charlote.

Offline Levine

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 124
Odg: Revenge
« Odgovor #901 : 12.05.2014. 21:50:33 »
Spoiler for Hiden:
pa ja ne verujem. pretpostavio sam da ce vratiti davida nekako tokom ove sezone jer ne mogu da razvlace ovu pricu jos sezona, bilo bi cheap da su to uradili onako kako smo i ocekivali ali on je zao? ubio ga je tako hladnokrvno, a victoria je pre toga rekla amandi da on nije covek kako ga ona pamti. mozda victorija zna nesto, mozda mu je ona pomogla tada da pobegne. zao mi je kako je nolan zavrsio, on se nikad nije bavio prljavim poslovima, i danijel je gotov, i dzek, i conrad i viktorija. kako li ce poceti nova sezona...

Offline Levine

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 124
Odg: Revenge
« Odgovor #902 : 12.05.2014. 22:14:24 »
Spojler za 4. sezonu  :o :o :o

Spoiler for Hiden:
That #Revenge finale was INSANITY! Is the show really going to be Victoria as the revenge-seeker now?
From what we know, yes. Emily will be living in Grayson Manor and Victoria will be the one narrating the show and out for revenge, wanting to take down Emily/Amanda and make her pay for everything she lost. Pretty big game-changer! And by the way, we hear another main character will be written out next season. Perhaps the biggest cast departure yet.

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Revenge
« Odgovor #903 : 12.05.2014. 23:33:38 »
Spoiler for Hiden:
ubio ga je tako hladnokrvno, a victoria je pre toga rekla amandi da on nije covek kako ga ona pamti. mozda victorija zna nesto, mozda mu je ona pomogla tada da pobegne.
Spoiler for Hiden:
Ja mislim da će se na kraju ispostaviti da je Dejvid u stvari bio zao i da je možda čak bio i saučesnik u terorističkom napadu, pa su nekako njega okrivili ili je isplanirao celu tu zaveru sa Viktorijom. Sigurno se krije nešto iza njega i dosad nam je bio predstavljen onakav kakav zapravo nije.

Mislim da bi bilo previše da se ispostavi da je Emili Viktorijina ćerka, mada kako je ovo krenulo, ne bi me čudilo i da se to desi.

Ja razumem da su klišeji potrebni, ali isto tako smatram da je ova serija imala drugačiju tematiku jer je glavni lik bila polu villain, pa je možda trebalo ostaviti duh sapunice, ali ne preterano, i više se posvetiti misteriji u seriiji. Ipak, stojim iza toga da mi se ovaj preokret ne sviđa jer je jednostavno too much i čini seriju besmislenom.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #904 : 12.05.2014. 23:43:37 »
Da budem iskren, serija je od samog početka besmislena. Da počnem pričat što stvarno mislim o seriji i o sličnim sranjima, ne bih mogao stat  ;D

Ovakve serije su mi oduvijek bile guilty pleasure i toga treba biti svjestan. Zato i uživam u svim tim spletkama i besmislenim preokretima i tu se slažem s tobom da su to besmisleni preokreti, ali ja to i očekujem. Zato želim što više osvete, spletki i preokreta. Što više šokova za naše likove. To je glavna čar onih pravih sapunica.

Što se tiče
Spoiler for Hiden:
Davida. Lako moguće da je on na kraju stvarno bio povezan sa teroristima jer nas povijest uči da je bilo dosta terorista koji su živjeli normalno, bili dobri susjedi i slične stvari. No, opet ne treba čudit da ga je ubio tako hladnokrvno. Imao je i previše razloga. Mislim, naravno da ne podržavam ubojstvo, ali iz njegove perspektive ako zbilja nije kriv. Znači da je lažno optužen, morao se cijelo vrijeme sakrivati i biti odvojen od kćeri. Uzeli su mu ono što najviše voli. Nije mogao odgajati svoju kćer. Svakako tu imaju dosta prostora za napredak i s njim će biti tek pravi show.

A spoiler za četvrtu sezonu
Spoiler for Hiden:
ako je zbilja tako, onda super. Viktorija u glavnom fokusu i sad gledamo njezinu osvetu + ono što sam priželjkivao. Novi lik.

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Revenge
« Odgovor #905 : 13.05.2014. 21:41:35 »
Evo i prevoda. Malo kasnim, ali šta da se radi. Takva tura  ;D

Offline ana87rnb

  • Novi član
  • *
  • Postova: 23
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #906 : 13.05.2014. 22:33:06 »
Ja se idalje nadam da nekim cudom ovo nije ON vec neki njegov blizanac jer ako jeste onda je Emily pola stvari radila bezveze   :\) u svakom slucaju jako volim ovu seriju i finale mi je odlicno,osim njegovog povratka

Offline maximus

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 224
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #907 : 13.05.2014. 22:58:39 »
Dobar kraj sezone...

Spoiler for Hiden:
Ipak je ono govno Daniel ostalo živo, ali sviđa mi se što imaju nešto protiv njega da ga ucjenjuju i što će mu nadam se uskoro skinuti onaj smiješak sa lica...

Aiden očekivano, jer je doista izgubio svrhu, a on i Emily sa malo smo zajedno, malo nismo je dosadilo više...

Victoria... Zanimljivo, ali ne vidim da to drži vodu na duge staze, a i Emily to zna, možda ima nešto spremno za nju još

Povratak Davida... Da, upitno je koliko je on good guy, jer svakako ima argumenata za ubit Conrada, ali onako hladnokrvno... Ne čini mi se da je tu sve čisto, kao što ste već i napisali...

Jack... nema Charlotte ništa o njemu i neće dugo ostati u zatvoru. Naravno da će naći njezin DNK u njegovu autu, pa valjda se i prije vozila njime...
Sad ova serija ide na led minimum do kraja 4. sezone, a možda i do kraja emitiranja, pa da se sve odjednom pogleda... Vi koji ćete pratiti epizodu po epizodu, nadam se da ćete uživati...
Doći će i taj dan, odjebat će narkoman, bit će to novi rođendan tvoj, bit ćeš opet Dinamo!
BVB09- Echte Liebe

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #908 : 13.05.2014. 23:34:19 »
Spoiler for Hiden:
Da je ovo realna serija, Jack bi ostao u zatvoru i ne bi se izvukao. Jack auto uopće nije očistio niti su to prikazali i samo po tome oni mogu naći dosta toga. A da ne pričam kako Charlote ima riječ protiv njega. Jack nije bio pažljiv i uz današnju tehnologiju oni mogu naći puno toga što bi ga strpalo u zatvor. Ali ovo nije realna serija jer će super haker Nolan nešto iskemijati i izvući Jacka ili Ems. Tako da će Jack nakon par epizoda izaći i nastavit se upucavat Ems.

Offline Znidy

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 108
Odg: Revenge
« Odgovor #909 : 14.05.2014. 22:10:22 »
A ja zato svima preporučujem da pogledaju tursku verziju koja je briljantno izvedena :D

I definitivno kvalitetnije završi  :P

Offline Yoda73

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
Odg: Revenge
« Odgovor #910 : 14.05.2014. 22:33:13 »
A ja zato svima preporučujem da pogledaju tursku verziju koja je briljantno izvedena :D

I definitivno kvalitetnije završi  :P
Kako se zove turska serija?

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #911 : 14.05.2014. 22:35:37 »
A ja zato svima preporučujem da pogledaju tursku verziju koja je briljantno izvedena :D

I definitivno kvalitetnije završi  :P
Kako se zove turska serija?

Intikam

Offline maximus

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 224
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #912 : 15.05.2014. 16:06:40 »
Spoiler for Hiden:
Da je ovo realna serija, Jack bi ostao u zatvoru i ne bi se izvukao. Jack auto uopće nije očistio niti su to prikazali i samo po tome oni mogu naći dosta toga. A da ne pričam kako Charlote ima riječ protiv njega. Jack nije bio pažljiv i uz današnju tehnologiju oni mogu naći puno toga što bi ga strpalo u zatvor. Ali ovo nije realna serija jer će super haker Nolan nešto iskemijati i izvući Jacka ili Ems. Tako da će Jack nakon par epizoda izaći i nastavit se upucavat Ems.
Spoiler for Hiden:
Charlotte je sjedila u njegovu autu, ako se nikada nije vozila u njegovu autu, onda imaju nešto protiv njega, u suprotnome što imaju? Ne mogu ništa forenzikom izvući, jer nije krvarila, ostalo je od prije u autu ako se njime vozila. Ono poderano također ništa ne dokazuje, a Jack će imati alibi, odnosno dati će mu ga Ems ili Nolan

Je li ga vidjela? Ne. Je li mu mogla prepoznati glas? Ne. Zna li gdje su je držali? Ne.
Koji dokaz ima da je on? Način na koji ju je dodirnuo... To baš i nije neki dokaz na sudu...

Da je ova serija nerealna, što svakako jest, najjasnije bi se pokazalo da ostane u zatvoru...
Doći će i taj dan, odjebat će narkoman, bit će to novi rođendan tvoj, bit ćeš opet Dinamo!
BVB09- Echte Liebe

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #913 : 15.05.2014. 16:29:09 »
Spoiler for Hiden:
Upravo ih auto može odvesti do tog mjesta. Uz današnju tehnologiju bi tamo došli isti čas. Pogotovo što na autu je toliko toga ostalo i zato da je serija realna, on bi ostao u zatvoru. Ovako će nažalost izaći čim svemoćni haker i svemoćna Ems nešto naprave. Isto kao i Viktorija. Par epizoda u bolnici i onda će se nekim čudom spasiti. Ali to i očekujem od od njih. Alibi danas jako malo znači, pogotovo ako je samo na riječ. I još dvije osobe. Ako će mu Nolan i Ems dati alibi, ne vidim kako je to veći dokaz na sudu od toga da Charlote kaže kako zna da ju je oteo onaj koji je vozio taj auto zbog onog iza na sjedištu. Dakle, riječ djevojke koje je oteta protiv riječi Nolana i Ems. Tu očito Charlote pobjeđuje. Lako ga se strpa u zatvor, ali to je Jack, zato neće ni ići u zatvor.

Offline piter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 340
  • dipl.mag.inz.dr.nauka
Odg: Revenge
« Odgovor #914 : 15.05.2014. 21:54:33 »
zavrsih i drugu sezonu...jebote ali jebote sta je ono... :o :o :o :o :o :o
...so say we all...

Offline loodilo

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 150
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #915 : 16.05.2014. 00:06:32 »
sinoc sam odgledao u jednom cugu od 13-22 epizode!sta li ce tek biti u 4 sezoni? :neverovatno:

Offline damon93

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #916 : 20.05.2014. 17:42:24 »
Hvala na prijevodima koleginici ScreamMJ. Ja sam da pitam da li ce mozda biti i prijevod za epizodu 3x18?  :)

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Odg: Revenge
« Odgovor #917 : 20.05.2014. 17:58:41 »
Hvala na prijevodima koleginici ScreamMJ. Ja sam da pitam da li ce mozda biti i prijevod za epizodu 3x18?  :)

Postoje prijevodi za cijelu sezonu.

Nisam lud, majka me testirala!

Offline damon93

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #918 : 20.05.2014. 18:17:56 »
A daaa...sad videh. moja greska  :)

Offline ib94

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #919 : 31.08.2014. 08:37:49 »

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Revenge
« Odgovor #920 : 17.09.2014. 15:41:48 »
Spoiler for Hiden:
Džek Porter policajac?  ???

Spoiler for Hiden:


Offline ib94

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #921 : 26.09.2014. 11:49:16 »
Novi prevedeni promo 4. sezone: http://www.youtube.com/watch?v=sxfclepGiAI

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Revenge
« Odgovor #922 : 29.09.2014. 21:31:09 »
Ljudi, biće prevod sutra popodne, nema šanse da mogu da stignem večeras, ceo dan imam obaveza, a više nmg da gledam. Sutra 100% kačim ;)
Mnogo mi je žao, jer sam stvarno htela da vam danas okačim, ali jbg, viša sila  :facepalm

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Revenge
« Odgovor #923 : 29.09.2014. 23:52:40 »
Odgledah ovu prvu epizodu. Nemam pojma.

Spoiler for Hiden:
Emili poludjela.. Cini mi se da ponekad gledam ovo samo radi glumice.. Sad da Viktorija rece tu istinu..
Sto ce Dejvid da mi je znat..

Sarlot, prava mala psihopata.
Margo, kakva karikatura majko mila..
Dzek pravi striper, taman.

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Revenge
« Odgovor #924 : 29.09.2014. 23:58:11 »
Odgledao prvu epizodu.  :zzz Ništa posebno se nije desilo, očekivao sam da će više toga zgurati u ovu prvu epizodu.

Spoiler for Hiden:
Uopšte mi se ne sviđa kakvo je sad stanje svakog lika, cela serija mi nekako deluje u haosu. Danijel, Šarlot, Margo, Džek, svi su nekako dezorijentisani i uopšte mi ne liče na likove sa početka i to mi se ne sviđa. Svidelo mi se što je Viktorija započela epizodu svojom naracijom, očigledno će sad ova četvrta sezona biti posvećena njenoj osveti. To je pokazala i posetom Emili na kraju epizode. Dejvid mi je i dalje tu nejasan i ne znam šta traži tu, ali videćemo dalje. Zasad mi je skroz bezveze sve ovo.

Viktorijino bekstvo je stvarno rofl , ne znam odakle takva ideja.  rofl Još ona kao izlazi glamurozno sa onim kišobranom.  rofl Ja ću gledati još malo dalje jer me zanima šta će sve ovde smisliti, ali mi serija uopšte više nije dobra kao na početku, ovo je stvarno sranje postalo. Džek kao policajac je katastrofa i totalno mi je bezveze da odjednom postane policajac iz vedra neba.  :ceska:

A Emili je, koliko sam skontao, zavisnica od osvete.  rofl Ne može da bude mirna i srećna jer je Emili Torn, a to navodno podrazumeva konstantno kažnjavanje nekoga.  rofl Cela ona zamisao sa onom Nensi i njenom zabavom na kojoj je razotkrila onog lika je PREGLUPA.  thumb-down

Pravi cirkus, katastrofa.

Spoiler for Hiden:

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #925 : 30.09.2014. 02:58:40 »
Stvarno slab početak.

Ovo sa Viktorijom stvarno apsurdno  rofl rofl čisti comic relief. Takve stvari se uglavnom i viđaju u stripovima kad negativci izlaze na jednostavan i cool način, ali tamo je to super, ovdje nije mjesto tome.

Mene samo zanima
Spoiler for Hiden:
kad će se David pojaviti našoj dragoj Emms i onda njezina reakcija. Jack drotčina  :facepalm
« Zadnja izmjena: 30.09.2014. 20:19:04 Mulder »

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Revenge
« Odgovor #926 : 30.09.2014. 19:47:05 »
Spoiler for Hiden:
Hahaha, zaboravih za ono bjesktvo, kuku kakva komedija..
A mozda nisam upoznat, al valjda kad neko pobjegne iz mentalne institucije, valjda ga traze da ga vrate?  ???

Offline ib94

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #927 : 05.10.2014. 19:18:43 »
Prevedeni promo za vecerasnju epizodu (4x02) : http://www.youtube.com/watch?v=jBUj21R22Dk&list=UUiOGRUtAG1lEy_51G0dh82g   drinks

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Revenge
« Odgovor #928 : 06.10.2014. 19:16:26 »
postavljen prevod za 4x02

Epizoda je  :neverovatno:

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Revenge
« Odgovor #929 : 06.10.2014. 20:00:48 »
Nova epizoda je zanimljivija od prve svakako, ali ova serija definitivno gubi kompas. :facepalm
Spoiler for Hiden:
Kakve su, bre, ovo gluposti? Okej, bilo je dosta nelogičnosti ranije, ali meni je ova trenutna radnja sad preterano. Viktorija sad kreće da se sveti Emili, a u tome joj pomaže Dejvid koji joj slepo veruje bez toga da uopšte proveri informacije. :facepalm Onda, šta je ovo sa Šarlot? I u prethodnim sezonama je bila idiot, ali ovo sad je totalno kontradiktorno. Uopšte ne razumem kraj epizode, ona je skroz pukla. Nadam se da će da je eliminišu uskoro jer je užasno počela da me nervira. Danijel i dalje totalno nebitan kao od samog početka serije. Margo mi je u ovoj seriji bila dominantna, mada se i oko nje stalno vrte neki glupi zapleti.

Sve me više razočarava ova serija, preteruju više. Ovoliki cirkus nisam očekivao, mada otkako su vratili Dejvida, svašta je za očekivati. Valjda se ne ispostavi na kraju da to nije Dejvid nego njegov brat blizanac koji je glumio njega. rofl