Autor Tema: Revenge  (Posjeta: 200739 )

0 članova i 5 gostiju pregledava ovu temu.

Offline maximus

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 224
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #870 : 05.05.2014. 20:41:48 »
Pogledana 21.

Najbolja epizoda u serijalu... Bez konkurencije

Spoiler for Hiden:
Kako su srušili kralja  :naklon:

Napokon se dogodilo ono što smo čekali, bar djelomično... Dok na kraju Conrad nije rekao godspeed, nisam vjerovao da je gotov, ali očito se i on pomirio sa svojom sudbinom.

Victoria zna tko je Emily, vrlo je lukavo sve smislila i otkrila.

Nakon ovoga MORAJU završiti seriju u idućoj epizodi, jer
Spoiler for Hiden:
gledati navlačenje Emily i Victorie kroz cijelu sezonu bi bilo previše
. Ipak, bojim se da se to neće dogoditi...

Spoiler for Hiden:
Očito su se više bazirali na rivalitetu Emily vs Victoria i zbog toga je Conrad prvi srušen, da tome nije tako i da nema nerazumne antipatije (tijekom većeg dijela serije) Victorie prema Emily, logično je bilo ostaviti glavnog negativcca za kraj... To je samo još jedan od zajeba direktora... ALI, ja još uvijek nisam siguran da je Conrad gotov, iskusan je on lisac, vidjet ćemo što može iskombinirati...
Doći će i taj dan, odjebat će narkoman, bit će to novi rođendan tvoj, bit ćeš opet Dinamo!
BVB09- Echte Liebe

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Revenge
« Odgovor #871 : 05.05.2014. 21:28:29 »
Spoiler for Hiden:
Po mom mišljenju, Viktorija i jeste glavni krivac, jer je ona ta koja se klela da ga voli (Dejvida), a ćutala je i nije sprečila njegovo osuđivanje, i to Emili dobro pamti.

Offline maximus

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 224
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #872 : 05.05.2014. 21:51:34 »
Spoiler for Hiden:
Po mom mišljenju, Viktorija i jeste glavni krivac, jer je ona ta koja se klela da ga voli (Dejvida), a ćutala je i nije sprečila njegovo osuđivanje, i to Emili dobro pamti.
Spoiler for Hiden:
Ne slažem se. Victoria je na neki način prisiljena da učini to što je učinila, kako bi zaštitila svoju djecu i ona se kaje zbog toga. U jednom trenutku sam pred 3-4 epizode pomislio da bi bilo odlično kad bi se ona i Emily ujedinile u rušenju Conrada, ali kažem, prenaglašena bezrazložna antipatija prema Emily je nešto na čemu su gradili seriju i zbog toga je takav scenario bio nemoguć. Iako, dakako, i Victoria mora patiti zbog učinjenog.
Ipak, Conrad je glavni negativac i on je trebao ostati za kraj...

Ako ne završe seriju sada, onda je greška prerano uništavanje Conrada, vidjet ćemo što će dalje učiniti...
Doći će i taj dan, odjebat će narkoman, bit će to novi rođendan tvoj, bit ćeš opet Dinamo!
BVB09- Echte Liebe

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Revenge
« Odgovor #873 : 06.05.2014. 20:59:20 »
Postavljen prevod za 3x21  drinks

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #874 : 06.05.2014. 21:39:41 »
Hvala na brzom prijevodu, gleda se još večeras da vidimo što će biti smileyNO1

Offline ib94

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #875 : 06.05.2014. 22:37:03 »
3x21: nenormalno dobra!!  ;D sta uradise pred kraje sezone, svaka im cast!  drinks

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #876 : 06.05.2014. 23:00:06 »
Upravo pogledao, koja ludnica od epizode!  :o Mislim da je 3x21 najkonkretnija ove sezone. Premda i dalje mislim da su cijelu seriju mogli zgurati u dvije sezone, tada bi bila vrlo dobra. Prva sezona je bila super i da su od ostatka napravili još jednu luđačku, ne bi ni morala ispasti sapunica.

Offline ib94

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #877 : 07.05.2014. 07:55:46 »
Prevedeni promo za 3x22 "Execution" (finale 3. sezone) je postavljen: http://www.youtube.com/watch?v=hQIIDsPXGnI  drinks

Offline Levine

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 124
Odg: Revenge
« Odgovor #878 : 07.05.2014. 19:54:46 »
Kakva epizoda, bas je bilo napeto, a mnogo mi je bilo smesno kad su priveli Emily na ispitivanje, njeni izrazi lica hahaha

i onda kako je ucinjeno pa onda sam kraj. wow

ja zelim jos jednu sezonu, da vidimo zivot i nakon toga i nakon sto svi saznaju ko je ona

Offline ana87rnb

  • Novi član
  • *
  • Postova: 23
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #879 : 07.05.2014. 20:48:10 »
Takodje :) ja kada volim neku seriju,nemam zelju da joj brzo dodje kraj,tako je i sa ovom :)

Offline Andrijana_N

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 88
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #880 : 07.05.2014. 23:59:54 »
cini mi se da nece biti 4 sezona.

Offline loodilo

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 150
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #881 : 08.05.2014. 00:39:40 »
mozda i bolje....da ne razvodnjavaju vise pricu!taman da prodje i ova 22 epizoda pa da na miru odgledam od 13-22 ep.! kokicekola

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #882 : 08.05.2014. 00:53:53 »
Pogledana 21.  :)

"Želim ti uspjeh" kaže najjači lik u seriji  ti_si_Bog
Spoiler for Hiden:
i samim time on neće biti ubijen. Sad sam sretan. Jer, glupo bi bilo da ga sad ubiju kad ga je strpala u zatvor. Na tome čestitam Emms, a i Nolanu te na kraju dosadnom Aidenu. Conrad je od samog početka glavni negativac. On je uvijek vukao konce. Viktorija koliko je god pokušavala biti hladnokrvna, imala je više emocija od Conrada. Conrad je tipičan biznismen koji će sve napraviti da sebe spasi. I ne brinite se, nije se on pomirio sa zatvorom. Da, predao se sasvim normalno, ali cijeli njegov bizni i ljude koje poznaje su previše umreženi da bi on samo tako otišao. Ako će ovo biti zadnja sezona, onda ok, ali ako neće, evo njega natrag.

Danči/Viktorija
Spoiler for Hiden:
Viktorija s druge strane će napraviti nekakav potez, ali evo gledam u ove tri sezone što je žena napravila i bilo je tu svačega, ali nikad da me ostavi bez teksta. Sad će Emms i nju srušiti osim ako sada nešto veliko ne napravi. Daniel iako je iritantan, sve više shvaća igru zato ne vjerujem kako će ga ubiti. Sjetite se Daniela iz prve sezone. Budala, vrtili ga oko malog prsta, a u ovoj sezoni je povezao skoro pa sve konce. Prije nego Viktorija ili Conrad. Odmah je skužio da Emms iza toga stoji. Ok, da mu nije bila žena, ne bi ni išao na nju, ali ovako i Emms jednim dijelom snosi krivicu jer nije računala da se Daniel ovako dignuti. Emms je na početku o Danielu znala ono što i mi, a to da nije previše bistar u glavi i takav je bio prikazan. Očito su scenaristi od samog početka imali veliku ulogu za njega jer se vidi kako je to lik koji se dosad najviše razvio. Daniel nema sreće, a Emms ima sreće da kraj sebe ima Nolana koji je riješio probleme u polcijskoj postaji tako da ne bude optužena. Uglavnom, treba malo dati kredita i Danielu iako je među najantipatičnijim likovima.

Emms/Nolan/Jack/Aiden
Spoiler for Hiden:
Aiden umire!!!  rofl rofl al ozbiljno, mislim da da. Gledam malo sve likove i nekako bi mi sad logično bilo da on umire. Ako misle nastaviti, moraju ubiti Aidena da bi Emms mogla nastaviti svoju osvetu u duhu serije. S tim da će se to dogoditi ako će Viktorija na kraju pasti. Bolje da ona sad padne jer stvarno će biti glupo gledati toliko odugovlačenja između nje i Emms. Bolje da ovako padne, ubiju Aidena i evo im scenarija za iduću sezonu.

Hvala na prijevodu  smileyNO1

Nek samo ima 10 sezona. To se traži od sapunjare jer je ovo ipak na kraju guilty pleasure. Kao i Dallas.

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #883 : 08.05.2014. 10:55:21 »
Ma dajte, bit će 4. sezona 99 posto. Ne pamtim kad je zadnji put serija otkazana poslije 3. sezone.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk


Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Revenge
« Odgovor #884 : 09.05.2014. 00:07:20 »
21. epizoda mi je bila odlična u odnosu na prethodne. Sviđa mi se što je
Spoiler for Hiden:
Konrad konačno pao. Oduševila me je scena kada je Šarlot rekao da je moćan i da će je uništiti i, naravno, kada je na kraju poželeo uspeh Emili. :D

Ja mislim da će biti 4. sezone, a ako je otkažu, biće cliffhanger-a sigurno (bar mislim prema najavi).

Spoiler for Hiden:

Offline goran83

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1517
Odg: Revenge
« Odgovor #885 : 09.05.2014. 00:56:54 »
Na prste jedne ruke možeš nabrojati serije koje su otkazane u 3. sezoni. Tako da će ovo sigurno obnoviti. Al zato se nadam da će četvrta sezona biti zadnja.

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #886 : 09.05.2014. 09:51:41 »
Serija je službeno obnovljena za 4. sezonu!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk


Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Revenge
« Odgovor #887 : 09.05.2014. 10:01:52 »
Pa of course  smileyNO1

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #888 : 09.05.2014. 16:16:15 »
Serija je službeno obnovljena za još 6 sezona!

Odlična vijest  ti_si_Bog

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Revenge
« Odgovor #889 : 09.05.2014. 16:28:50 »
 rofl rofl rofl rofl

Oleeeee  navijacica navijacica

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #890 : 09.05.2014. 16:45:44 »
 rofl rofl
Mislim da će četvrta biti zadnja, ali sve ovisi o gledanosti iste. Prva i druga su bile vrlo dobro gledane, pa je bilo jasno da neće otkazati seriju zbog lošije gledane treće sezone (u TV sezoni kad je gotovo sve redom ostvarivalo lošu gledanost) bez ostvarenog dovoljnog broja epizoda za syndication (što više to bolje, ali je idealno bar 88 da im se isplati).
Nadajmo se da će četvrta sezona biti u stilu prve, da ih s guštom ispratimo do kraja.

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Revenge
« Odgovor #891 : 09.05.2014. 17:16:33 »
Valjda će biti dobra ta 4. sezona. Nadam se da će biti zadnja jer razvući ovu njenu osvetu stvarno više nema smisla, pogotovo jer je Konrada sad sredila, a i većinu ostalih iz "Grejson globala". Ostala je samo Viktorija. S jedne strane mi je drago, sa druge ne jer je obnovljena, sve zavisi od toga hoće li dobro iskoristiti 4. sezonu. Kako god, ja je od septembra neću gledati sigurno, pa ću 4. sezonu odgledati tek kad se sve završi jer nemam više živaca za ovu seriju. Preko leta ću svakako gledati neke nove kojima će u septembru početi nove sezone.

Offline maximus

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 224
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #892 : 10.05.2014. 14:10:00 »
Ni ja neću gledati 4. sezonu epizodu po epizodu, nakon ovog finala ide pauza od godine dana i onda nastavak...

Spoiler for Hiden:
Vrlo je glupo uništavanje Conrada  u predzadnjoj epizodi sezone, ono je trebalo biti finale, ovako će biti cliffhanger na kraju ove... Šteta...
Doći će i taj dan, odjebat će narkoman, bit će to novi rođendan tvoj, bit ćeš opet Dinamo!
BVB09- Echte Liebe

Offline ib94

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
Emily Thorne
« Odgovor #893 : 12.05.2014. 13:15:26 »
<3
« Zadnja izmjena: 12.05.2014. 14:19:45 ib94 »

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Revenge
« Odgovor #894 : 12.05.2014. 13:21:53 »
Samo čekaj....

Kakvo finale!!!  clapp

Samo ću reći  :umro:

Prevod će biti sutra, sad pogledah epizodu, ali tek večeras mogu početi sa prevodom, tako da, ako možete strpite se ako ne, slobodno navalite  ;D
« Zadnja izmjena: 12.05.2014. 14:15:52 ScreamMJ »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #895 : 12.05.2014. 14:28:17 »
Gleda se kasnije  ;D

Finale Once Upon a Time i Revengea. Gleda se zajedno  navijacica

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Revenge
« Odgovor #896 : 12.05.2014. 14:59:22 »
Ovo je najbolje finale do sada  clapp clapp clapp

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Revenge
« Odgovor #897 : 12.05.2014. 15:02:30 »
Ah, finale mi se i svidelo, ali i ne. Preterali su ga sad.

Spoiler for Hiden:
Čitao sam vaše komentare da će Ejden umreti i isto sam mislio da će tako biti i tako je i bilo. Ne sviđa mi se to jer sad znamo da će Ems na kraju sigurno završiti sa Džekom, a oni su nikakav par.

Baš mi je bila epic scena na groblju kada su se Viktorija i Ems svađale. Sviđa mi se saradnja Nolana i Gideona, konačno će glupog Danijela da unište.



Onda, povratak Dejvida Klarka mi je taaaaaaaako kliše i uopšte mi se ne sviđa. Iskreno, nisam očekivao da će ispasti živ, ali izgleda da je i ova serija čist kliše. Sad imam utisak da cela serija nema smisla jer se Emili bezveze svetila svima njima i podnela tolike žrtve da bi se na kraju ispostavilo da je on živ. :facepalm Glupost, ako mene pitate.



Ode nam Konrad, ni manje ni više nego od ruke Dejvida. Baš me zanima kako će ga uklopiti u celu priču i kakva će biti reakcija Emilinog tima kada saznaju da je on živ.



Viktorija u ludari mi je fenomenalna, a kada sam video onu doktorku, još sam se više oduševio. Emili ju je srozala. I na kraju, Ems odlazi u velikom stilu.



Mislim da su Dejvida ubacili jer ne bi imali šta da izmisle u četvrtoj sezoni ako se ne bi ispostavilo da je on živ.

Uglavnom, pozdravljam se sa ovim do daljnjeg.

Offline loodilo

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 150
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #898 : 12.05.2014. 15:10:57 »
znaci neki su bili ovde u pravu...

Spoiler for Hiden:
znaci Dejvid je ziv i Ejden ubijen ali i Konrad!  :mafija

Offline ana87rnb

  • Novi član
  • *
  • Postova: 23
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #899 : 12.05.2014. 16:03:14 »
kakvo finale...uf,svaka cast !  clapp