Autor Tema: Revenge  (Posjeta: 200704 )

0 članova i 5 gostiju pregledava ovu temu.

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Revenge
« Odgovor #750 : 19.11.2013. 22:48:01 »
Spoiler for Hiden:
hahahahaah a ja mislila misliš na Saru, na ovu nebitnu likušu sam skroz zaboravila, da preživela je ona tada, kao što reče Mulder  ;)

Offline Andrijana_N

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 88
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #751 : 19.11.2013. 23:57:52 »
Serija je zanimljiva i sve to je super, ima li sanse da je ovo zadnja sezona, tako mislim...

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #752 : 20.11.2013. 00:03:05 »
Serija je zanimljiva i sve to je super, ima li sanse da je ovo zadnja sezona, tako mislim...

Bit će vjerojatno i četvrta, treba im minimalno 88 epizoda za syndication (prodaja prava na emitiranje serije po prvi put van matične mreže).

Offline galaktiko

  • Novi član
  • *
  • Postova: 7
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #753 : 20.11.2013. 08:13:50 »
Spoiler for Hiden:
Istina da su je bacili kroz prozor što je preživjela, ali onaj pad aviona baš i nije mogla tako jednostavno...na kraju će ispasti da nitko nije pogunuo u tom avionu...

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Revenge
« Odgovor #754 : 20.11.2013. 08:33:55 »
Spoiler for Hiden:
Pa nije ni ona mutava, Viki ju je toliko puta zeznula da je i lud morao da posumnja da će joj neku zvečku napraviti u avionu pa se verovatno na vreme osigurala, sigurno će ispričati Margo šta se tu desilo, ne verujem da će nas ostaviti u neznanju  ;)

Offline zvezdasica

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 389
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #755 : 20.11.2013. 10:27:00 »
Spoiler for Hiden:
Spoiler for Hiden:
Ne. Mislim da si se malo zabunila. Vjerojatno zato što ju je onaj profi ubojica iz prve sezone bacio kroz prozor i imala je teže ozljede, ali je preživjela  :)

Sećam se da je tad preživela jer su je ovi ludaci "negovali" u kući. Ali me malo zbunilo ono što je Conrad rekao za nju u toku poslednje epizode kada je pričao o ljubavnicama. Rekao je da Lidija počiva u miru...


Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Revenge
« Odgovor #756 : 20.11.2013. 13:46:57 »
Spoiler for Hiden:
Pa zato što svi misle da je odapela u avionu ali očigledno se spasila na vreme ;)

Offline zvezdasica

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 389
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #757 : 20.11.2013. 13:55:18 »
Paaa daaa. :) I ja sam jedna od onih koje je trebalo prevariti. :D Sreća pa je to lako.  :)


Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Revenge
« Odgovor #758 : 21.11.2013. 09:25:14 »
Promo im svaki put rastura  ;D

Spoiler for Hiden:

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Revenge
« Odgovor #759 : 02.12.2013. 11:49:14 »
Nakon prošle epizode smo žena i ja diskutovali i oboje smo mišljenja da se serija trebala završiti ove sezone. Doduše nisam tražio po internetu koliko još ima epizoda i sezona do kraja serije, ali koliko god da ima ovu sezonu ćemo gledati epizodu po epizodu, a sve ostale sezone ćemo gledati kada završe, u komadu.
Spoiler for Hiden:
Opet su počeli po staroj praksi, u početku naprave bum od serije i učine je zanimljivom, a onda zbog gledanosti i zarade su je razvodnili i to prelazi u dosadu. Sve je prešlo u opštu prcažu ko koga stigne, a naročito nas je razočaralo što je i Emily, odnosno Amanda, prikazana takvom. U zadnje vrijeme ne zna ni ona sama s kim se prca. Nemam ništa protiv pedera, ali mogli su izbjeći scene ljubljenja Nolana i Patricka. Meni i ženi je to odvratno i nikako se ne slaže s našim vjerskim stavovima. Da, znamo da je Nolan biseksualac i baš se oboje pitamo kada će pokušati povaliti Emily, jer je iz aviona vidljivo da se zaljubio u nju do ušiju. Na osnovu toga je razumljivo i ovo da traži utjehu u vezama i sa muškarcima i sa ženama.
Da remiziram, po našem mišljenju se serija trebala završiti ove sezone.
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Revenge
« Odgovor #760 : 09.12.2013. 21:55:45 »
Ljudi, moram vam se izviniti, ali prevod će kasniti koji dan. Malopre sam ušla u kuću i tek stavila da mi se skida epka, radim po ceo dan i nema šanse da mogu brže da ga završim. Sorry još jednom. Ko može da se strpi super, ko ne, slobodno neka prevede, ja ću svakako svoj prevod postaviti ovih dana.  drinks

Offline vladatanja

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #761 : 17.12.2013. 10:23:33 »
Da li su svi odustali od ove serije? Meni je bas super  :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #762 : 17.12.2013. 17:09:21 »
Tu smo. Baš sam ujutro pogledao devetu i desetu epizodu. Najbolje epizode ove sezone.

Evo jedan  ti_si_Bog Conradu. Kako je to ljigav lik, ali sjajno napravljen. Ma kakva Viktorija, on je glavni archenemy svima njima.
Spoiler for Hiden:
A tek kad se Lidija pojavila. Jako je puno oga napravila s onom važnom slikom.

Nolan/Aiden/Emms - kakav preokret u 10. epizodi
Spoiler for Hiden:
Daniel ju je upucao i plan im je propao. Toliko blizu, a tako daleko. Naravno, očekujem nekako da Viktorija bude uhćena, ali to ništa ne znači kad je Emms upucana i baš me zanima kako će se izvući. Aiden dolazi na plažu, vidi dosadnog Jacka i nema Emms. Znači, ne samo da je Emms upucana već Daniel i Viktorija znaju kakav je plan imala. Još ne znaju ko je ona, ali znaju da je lažna. Ovo su sad veliki udarci za Emms i Nolana/Aidena.

I pogledajte promo za 11. epizodu
Spoiler for Hiden:
Emms ima amneziju i ne sjeća se ničega.

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Revenge
« Odgovor #763 : 17.12.2013. 20:38:20 »
I ja se konačno vratih, i evo tek sad gledam 9. epku, ali morala sam pogledati taj promo

Spoiler for Hiden:
Kontam da se garant pretvara

Offline zvezdasica

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 389
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #764 : 18.12.2013. 08:38:15 »
MIslim da ne. Ne može ona uvek da izađe kao pobednik, a i treba im materijala za dalje.


Offline maroni

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 85
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #765 : 18.12.2013. 21:54:52 »
Spoiler for Hiden:
Ja mislim isto da folira.

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Revenge
« Odgovor #766 : 30.12.2013. 10:38:11 »
Evo i ja konačno pogledah poslednje dve i prevedoh  :facepalm

Spoiler for Hiden:
Elem, što se tiče promoa za 11. epku i dalje imam isto mišljenje da folira, jer nekako mi je osnovno da ako se ne sećaš ničega, a vidiš osobu neku pored sebe, da pitaš ''Ko si ti?'' pa tek onda gde sam, šta sam, ko sam..  bla bla
A ne ona sve kao priča sa njim kao da se znaju 100 godina, odmah ga hvata za ruku čim se probudila, pa tek onda na kraju ''Ko sam ja''... sumnjivo mi je to sve hihihihihihihi volela bih da folira ;D

« Zadnja izmjena: 30.12.2013. 10:40:26 ScreamMJ »

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Revenge
« Odgovor #767 : 06.01.2014. 10:48:33 »
Evo samo da javim da ako danas ne završim prevod, biće ga sutra 100%, ipak su praznici  :)

Sigurno neće biti kao sa prošlim epizodama  :P  drinks

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #768 : 07.01.2014. 02:54:23 »
Pogledana 11.  :)

Opa, twist na twistu
Spoiler for Hiden:
prvo su nam servirali kako su se dogovorili da ima amneziju da bi na kraju stvarno imala amneziju. Naravno, na kraju su taj twist pokvarili tako što se sjetila. Nije predzadnja epizoda već sredina sezone pa su slobodno mogli ostaviti takvu Emms. No, nema veze. Valjda će sada napokon glumiti  ;D

Conrad, Daniel, Victoria  ti_si_Bog kako pucaju po šavovima. Svo troje su bili ludi u ovoj epizodi.

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Revenge
« Odgovor #769 : 07.01.2014. 17:24:43 »
Postavljen prevod, iako je već neko okačio sinoć, ali nema veze.

Spoiler for Hiden:
Super mi je epizoda bila, stvarno sam mislila da folira, ali hvala Bogu, tu je Džek da izvadi situaciju  :P

Zanima me samo šta ta Niko muti sa Ejdenom, nadam se da ćemo ubrzo saznati. Patrik mi je i dalje ljigav ali i dalje sumnjam u tu njegovu ''ljubav'' prema Viki  :facepalm

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #770 : 07.01.2014. 21:22:35 »
Hvala ti Scream, gledat ću s tvojim prijevodom :)

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Revenge
« Odgovor #771 : 08.01.2014. 13:15:19 »
Nema na čemu i drugi put ;)

Što se tiče sledeće epizode, ja sam bez teksta  :o :o

Spoiler for Hiden:

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #772 : 08.01.2014. 13:48:01 »
Pogledao sam sinoć i zaista je bila vrlo dobra epizoda, kao i ona prije pauze. Nadam se da to znači da su se vratili na pravi put. Još dvije epizode pa onda pauza do ožujka, baš me zanima kakav cliffhanger spremaju ;D
A promo im je uvijek dobar, ABC je maher u tom području ;D

Offline loodilo

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 150
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #773 : 11.01.2014. 22:52:02 »
trenutno sam na 6-oj epizodi druge sezone!serija je zaraza....odgledao sam za 3 dana 28 epizoda!? :majstore

Offline levian

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 242
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #774 : 12.01.2014. 12:04:46 »
Ova sezona je vise nego odlicna! :D
Volio bih da ovako nastave sa pricom, ni jedne sekunde nije dosadna.

ScreamMJ  :naklon:

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Revenge
« Odgovor #775 : 13.01.2014. 20:33:53 »
Postaviću prevod večeras ali ne znam u koje doba, ionako nemam šta pametnije da radim  rofl

Inače, odlična epizoda  smileyNO1 smileyNO1

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Revenge
« Odgovor #776 : 14.01.2014. 01:08:01 »
Evo ga i prevod, uživajte!  drinks

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Revenge
« Odgovor #777 : 15.01.2014. 02:07:45 »
Ovonedeljna epizoda još gora od prethodne.  :facepalm Uopšte mi se ne sviđa u kakvom pravcu ide ova serija. Jedva sam čekao da se završi ova epizoda koliko mi je bila dosadna.

Spoiler for Hiden:
Emili se odjednom svega seća. U jednom trenutku odustaje od osvete, a već u drugom hoće da se osveti. Mislim da je ona stvar da ne može da zatrudni glupost, na kraju će se ispostaviti da ipak može.

Ne razumem poentu ove Niko koja se pojavila. roll Ide mi na živce i ne vidim njenu poentu. Sada će da se zakomplikuje radnja oko Ejdena i nje jer je Ejden ubio Takedu koji je zapravo njen otac, a ona hoće da ga osveti.   :facepalm Glupo.

Taman sam mislio da će Viktorija saznati ko je ustvari Emili, kad ono preokret - glup (opet).  :\) Nije mi jasno kako Viktorija ne može da provali da je Emili Amanda, pogotovo zbog tog znaka duple beskonačnosti. Ako je bila u vezi sa Dejvidom i toliko puta dolazila u tu kuću, sigurno je taj znak videla + Emili ima tetovažu sa tim znakom.  :facepalm No comment.

Kraj katastrofa. Emilin plan je očigledno da se infiltrira među Grejsonove i da se sveti iznutra, na šta će to ličiti videćemo
.

Iskreno se meni ovo ne sviđa.

Spoiler for Hiden:

Cirkus se nastavlja.

BTW, hvala za prevode. :naklon:

Offline zvezdasica

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 389
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #778 : 15.01.2014. 08:16:14 »
Spoiler for Hiden:
Meni je bilo baš dobro i zanimljivo.
Sviđa mi se kako svi odreda muštaraju onog nesrećnog Daniela. :D
Volela bih da se nekako jasno videlo kako se ona to predomislila da ipak hoće osvetu.
Džek je uspeo da ubaci toki-voki bez prevelike drame. Bravo za Džeka!

Tetovaža je čista glupost od samog početka.

Hvala na prevodu. :)


Offline ib94

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #779 : 18.01.2014. 02:57:58 »
http://www.youtube.com/watch?v=qz9cafAfBOU Evo i moj prevedeni trejler 13. epizode. :)