Autor Tema: Revenge  (Posjeta: 200713 )

0 članova i 3 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Revenge
« Odgovor #600 : 10.03.2013. 12:38:55 »
https://www.facebook.com/video/embed?video_id=10151291604108204

Deluje interesantno, jedva čekam novu epizodu, nedostajala mi je serija!

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #601 : 10.03.2013. 22:33:43 »
Poster
Spoiler for Hiden:

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Revenge
« Odgovor #602 : 12.03.2013. 01:43:33 »
Nije loša epizoda.  :)

I prevod je tu  drinks

Offline meema1404

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 290
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #603 : 12.03.2013. 02:36:23 »
a taman sam mislila ici spavati :P :P


hvala :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #604 : 12.03.2013. 04:08:02 »
Morao sam i ja pogledat  ;D

Spoiler for Hiden:
Eksplozivan početak. Jack je prešao na tamnu stranu. Al kako je Conrad uletio kao da mu je žao  rofl rofl prejak lik. Baš me zanima kako će Jack reagirati kada sazna da je Emms - Amanda. Već je sad uništen. I Emms je ona s početka. I kraj, boom.

Hvala na prijevodu  smileyNO1

Offline Alicia Florrick

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 148
  • Spol: Ženski
    • my blog
Odg: Revenge
« Odgovor #605 : 14.03.2013. 15:40:57 »
Nije loše, popravlja se dosadna sezona čini mi se, ako se to više popravit može :)

Sve m još bolje izgleda nakon što sam pogledala promo za 2x16, volim nove likove  bleh

Offline athena

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 293
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #606 : 14.03.2013. 20:39:13 »
Solidna epizoda.

Spoiler for Hiden:
Ne mogu reći da mi je 2. sezona dosadna, ali fali mi stara Emily i dobra, stara Osveta. Valjda se sada opet transformiše u slatku djevojku sa plaže sa ubitačnim pogledom. ;D   Ono što me je najviše iznerviralo je Jack koji sad glumi nekog badass tipa i misli kako će da pređe Conrada i Graysonove i osveti se za smrt svoje ženice. On mi je toliki mlakonja, tako nezanimljiv i tupav da to nije normalno. :dash  I ne sviđa mi se što će sad doći usvojeni brat od Emily, ali dobro. Ako ništa, zakuhat će se. ;D  Samo se nadam da će sad malo "žešće" da krenu sa njenom osvetom Graysonovima.

Hvala na prijevodu! smileyNO1

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Revenge
« Odgovor #607 : 15.03.2013. 08:08:15 »
Solidna epizoda.

Spoiler for Hiden:
Ne mogu reći da mi je 2. sezona dosadna, ali fali mi stara Emily i dobra, stara Osveta. Valjda se sada opet transformiše u slatku djevojku sa plaže sa ubitačnim pogledom. ;D   Ono što me je najviše iznerviralo je Jack koji sad glumi nekog badass tipa i misli kako će da pređe Conrada i Graysonove i osveti se za smrt svoje ženice. On mi je toliki mlakonja, tako nezanimljiv i tupav da to nije normalno. :dash  I ne sviđa mi se što će sad doći usvojeni brat od Emily, ali dobro. Ako ništa, zakuhat će se. ;D  Samo se nadam da će sad malo "žešće" da krenu sa njenom osvetom Graysonovima.

Hvala na prijevodu! smileyNO1

Slažem se sa svime,
Spoiler for Hiden:
ali mislim da im nije trebalo ovo s Amandinim burazom. Opet su ubacili neku nebitnu priču umjesto da se orijentiraju  na njenu osvetu Graysonima i inima koju su joj na spisku. Serija mi je s tim nebitnim pričama izgubila onu kvalitetu iz prve sezone.

Offline zvezdasica

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 389
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #608 : 16.03.2013. 16:50:09 »
Rambo Jack.  :facepalm


Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Revenge
« Odgovor #609 : 18.03.2013. 13:07:40 »
Narode, zna li iko zašto danas nema avi fajla od AFG grupe?
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline Tweegy

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1540
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #610 : 18.03.2013. 18:37:57 »
Narode, zna li iko zašto danas nema avi fajla od AFG grupe?

Još uvek nema nigde. Skini MP4 pa konvertuj u AVI i dođe ti na isto. Snimak je isti kao AFG, jedino je zvuk bolji.

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Revenge
« Odgovor #611 : 18.03.2013. 21:34:04 »
Hvala na savjetu tweegy, ali već sam skinuo mkv fajl 720p.HDTV.X264-DIMENSION.
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline Tweegy

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1540
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #612 : 19.03.2013. 03:27:29 »
No prob. Što se tiče AVI formata, umesto AFG pustili su: Revenge.S02E16.HDTV.XviD-YL4

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #613 : 22.03.2013. 01:39:34 »
Jeste pogledali novu?

Upravo pogledao i jedna od boljih ove sezone. Postavili su dosta toga za naredne epizode. I postavili su dosad najveće pitanje u ove dvije sezone.

Prvo, Daniel je sve bolji i bolji. Lagano počinje shvaćati igru i ne da se više tako lako izmanipulirati.

Eli kao
Spoiler for Hiden:
frend od Amande. Dobro ju je zeznuo. Ems mu je dala pare, a ovaj pokloni Graysonima  ti_si_Bog Ems i Nolan dugo nisu bili u ovakvim problemima.

Misterija zvana
Spoiler for Hiden:
Falcon. Najveće pitanje dosada. Imam par svojih teorija ko je on. Mora biti stariji od Nolana. Znači, Aiden možda može biti, ali glupo bi bilo očekivati da je on najveći haker na svijetu. No, nikad se ne zna. Falcon je prodao nadu Davidu Clarku kako su rekli. Dakle, to je neki tip koji ima već godina i godina. Ogroman bi bio twist da je to Takeda. Da, volio bih da je to on. Mora biti netko poznat zbog twista.

Jack  u_jeeeeeeeeee


Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Revenge
« Odgovor #614 : 23.03.2013. 19:23:47 »
Meni se epizoda nije toliko svidela, previše statična. Kraj jeste interesantan, zanima me baš ko je Orao, verovatno će se ispostaviti da je neki lik iz serije koga znamo veoma dobro. :)

Offline aquariusbg011

  • Novi član
  • *
  • Postova: 5
Odg: Revenge
« Odgovor #615 : 24.03.2013. 18:19:11 »
Ima li negde prevoda za 16-tu epizodu ?

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Odg: Revenge
« Odgovor #616 : 24.03.2013. 19:20:48 »
Ima li negde prevoda za 16-tu epizodu ?


Kad se pojavi bit će na sajtu najvjerojatnije.  :)
Nema potrebe ispitivati.


Update: Niti se trebaju prevoditelji i članovi oglašavati. Ako i primjetite prije reakcije moderatora imate opciju prijave posta.
« Zadnja izmjena: 25.03.2013. 22:02:05 nebojsa66 »

Nisam lud, majka me testirala!

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Revenge
« Odgovor #617 : 26.03.2013. 00:30:50 »
Samo da javm da ću prevod za 16. postaviti sutra a kolega Almin će najverovatnije uraditi za 17., jer ja nikako ne mogu da stignem... Sorry  :facepalm

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Odg: Revenge
« Odgovor #618 : 26.03.2013. 00:34:40 »
Nemaš se što ispričavati, nitko te ne tjera, kad stigneš, stigneš.  ;)

Nisam lud, majka me testirala!

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Revenge
« Odgovor #619 : 26.03.2013. 23:37:12 »
17. epizoda je prevedena i titl je uploadan. Uživajte.
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Revenge
« Odgovor #620 : 27.03.2013. 01:00:10 »
A takođe i 16.  drinks

Offline meema1404

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 290
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #621 : 27.03.2013. 01:41:34 »
hvala vam :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #622 : 27.03.2013. 03:59:21 »
Pogledana 17.  :)

Koliko su toga stavili  ;D
Spoiler for Hiden:
Victoria ima sina. Sad je pitanje jel su to stavili da se odgovori na pitanje o Falconu jer su u zadnjih par epizoda dosta toga otkrili. Eli se pokazao kao opak protivnik, a Emms i Nolan su u sve dubljim problemima. Vidjet ćemo kako će se izvući. Ja još uvijek navijam za Takedu da bude Falcon, ali lako moguće da je netko drugi. Samo se nadam da je neki malo važniji lik. I Porter braća  :facepalm

Offline athena

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 293
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #623 : 27.03.2013. 11:45:52 »
Pogledana 17., nisam se baš nešto oduševila.

Spoiler for Hiden:
Nadala sam se da neće uvoditi nove likove, taman Eli ode a oni uvedu Victorijinog tajnog sina?! Sve vrijeme se nadam da će serija krenuti u drugom smjeru, ali mene očito niko ne sluša. ;D  Daniel postaje sve bolji i bolji. smileyNO1 Zanima me šta će sada Inicijativa uraditi sa Padmom. Posjeli su je ispred kamere, tako da će vjerovatno nekoga ucjenjivati. Žao mi je Nolana, ali meni je ta njihova "veza" totalno mlaka i neuvjerljiva. Naravno, najviše me zanima ko je Falcon. Iskreno, nikoga od postojeće ekipe ne mogu zamisliti kao njega, pa mislim da će to biti još jedan novi lik kojeg će uvesti.
Hvala na prijevodu! smileyNO1

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #624 : 27.03.2013. 13:05:16 »
Spoiler for Hiden:
Meni bi bilo jako žao da to bude neki novi lik. Mislim na Falcona. Jer to je zasad najevće pitanje i volio bih da bude neki lik koji je već u seriji. Volim iznenađenja. Držim se Takede;D on ih je još trenirao.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #625 : 27.03.2013. 23:58:26 »
Spoiler for Hiden:
Emilina faca kad sve sredi i onda se opet pojavi neko ko joj sve poremeti je priceless  rofl rofl rofl

I došli smo do pitanja ko je Falcon. Nisam baš siguran da je Takeda :(

Zamislite samo koja bi bila komedija da su iza toga braća Porter  rofl rofl rofl rofl


Hvala na prevodu  smileyNO1

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #626 : 28.03.2013. 00:03:38 »
Ahahahahah
Spoiler for Hiden:
Porterovci  rofl rofl rofl rofl rofl rofl to bi bio kaos.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #627 : 04.04.2013. 02:20:17 »
Pogledana 18.  :)

Imaju stanku od skoro mjesec dana nakon ove epizode i to su znali. I onda naprave tako mlaku epizodu. Jedino mi je kraj odličan.
Spoiler for Hiden:
Solidna zabava, Padma otišla, Jack Porter aka Jack Bauer izigrava nekog macho boya.  rofl rofl

A kraj
Spoiler for Hiden:
Victoria i njezin sin. Uh, da mi je znat ko je on. I na kraju Emms dolazi i glumi da je trudna. To će biti odlično za te zadnje četiri epizode. Znači, postavljene su dvije misterije. Tko je Falcon? Tko je Victorijin sin? Al ono što me veseli je David Clarke i da je možda živ. Zašto ne  ;D volio bih da je i ovo je takva serija gdje je sve moguće. Ima toliko teorija, a neka mora biti točna. Kad sam čuo za sina, odmah sam se sjetio Aidena. Al moraju pripaziti s identiteom sina jer ako se ispostavi da je u srodstvu s Emms i da je bila s njim u vezi. Jaooooo.

Offline athena

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 293
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #628 : 04.04.2013. 12:57:28 »
Meni ova 18. nije bila loša epizoda. :)

Spoiler for Hiden:
Mulder i njegovi sapunički zapleti. ;D 
Prvo nisam vjerovala da je Padma mrtva, ali je valjda Aiden bio dovoljno pametan da to provjeri. Jadnom Nolanu se baš ne da... :nema: Kapetan Jack i njegova vendetta :zzz
I mene sad užasno zanima ko je Falcon, sve mislim da bi on mogao biti Victorijin sin. Ali ako je sina rodila '73., onda zaista ne znam ko bi to mogao da bude, jer su svi muški u seriji u kasnim 20-im ili ranim 30-im. Krivo mi je zbog Ems i Aidena, sve zbog onog tupsona Daniela.
:cupam-kosu
Victoria i Emily na balu su bile prelijepe! Možda mi se samo učinilo ili je do haljine, ali kao da se Ems popunila malo. Ali joj divno stoje obline. ;D 

Napravili su uvod za dosta zanimljivih stvari. Nadam se nečemu uzbudljivom, jer se ovo malčice razvodnilo.
Smoriše sa ovim pauzama! Dok izađe nova, dotad ću da zaboravim šta se desilo u prethodnoj. :dash

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Revenge
« Odgovor #629 : 04.04.2013. 20:30:49 »
Prevod će biti za vikend, nmg nikako stići ranije, sorry ;D