Autor Tema: koji satelitski reciver kupiti??  (Posjeta: 3556 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline milijura

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 238
  • Spol: Muški
koji satelitski reciver kupiti??
« : 02.01.2012. 18:31:12 »
do sad sam imao protek 9600 ip i zbilja cudo od stroja za ne bas puno novaca, dosta toga je otvarao, al su sad poceli nesto kemijat, ni sam ne kuzim sta, al se vise ne vide kodirani kanali koji su se do nedavno vidjeli...

tako da sad mislim kupiti nesto drugo, nesto s mogucnoscu CS-a

eto, pa ako netko ima kakav savjet, ako se netko kuzi u novitete na trzistu, bas bi bilo lijepo da napise ;)

tnx

Offline deejaysale

  • Novi član
  • *
  • Postova: 44
  • Spol: Muški
Odg: koji satelitski reciver kupiti??
« Odgovor #1 : 02.01.2012. 18:50:08 »
Ako te zanima CS onda u svakom slučaju ti prva opcija mora biti Dreambox ili eventualno njegovi clonovi jer imaju najbolju softwersku podršku,a sad koji Dream ovisi o tebi šta misliš gledat i koliko misliš uložit u receiver.
Imaš HD Dreambox čini mi se već od 250 E na gore,a ostalo ti je sve jeftinije.
www.facebook.com/deejaysale4love
www.deejaysale4love.com
Besplatno downloadanje mojih promo mixeva

Offline Zeusplus

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 129
  • Spol: Muški
Odg: koji satelitski reciver kupiti??
« Odgovor #2 : 02.01.2012. 21:00:28 »
Dreambox, e sad u zavisnosti od mogućnosti, HD ili SD, onda kinez ili ne, a podjednako može u Vu+.

Offline milijura

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 238
  • Spol: Muški
Odg: koji satelitski reciver kupiti??
« Odgovor #3 : 03.01.2012. 08:58:51 »
Ako te zanima CS onda u svakom slučaju ti prva opcija mora biti Dreambox ili eventualno njegovi clonovi jer imaju najbolju softwersku podršku,a sad koji Dream ovisi o tebi šta misliš gledat i koliko misliš uložit u receiver.
Imaš HD Dreambox čini mi se već od 250 E na gore,a ostalo ti je sve jeftinije.

e da je to barem tako jednostavno...

malo sam sad u tome i vidim da su sad sve popularniji AZ boxovi, AB, pa i novi hd protek, te jos neki - navodno mogu sve sto i dreambox, al jos imaju i mogucnost surfanja, ugradnje HDD i jos neki stvari koje Dreamovi nemaju, ustvari neke i imaju al se moraju instalirati nekakvi pluginovi ili vec nesto, nesto sto komplicira, a ja bi htio stvari sto vise pojednostavniti... tako da cu ipak jos malo pronjuskati, mada, naravno, dream nikako nije iskljucen, dapace...

Offline deejaysale

  • Novi član
  • *
  • Postova: 44
  • Spol: Muški
Odg: koji satelitski reciver kupiti??
« Odgovor #4 : 03.01.2012. 11:13:22 »
Ja sam ti lijepo naveo glavni razlog zašto dream ili njegov klon,zbog softwerske podrške koja je tu već 10-tak godina,sad je tu az box i vu+,prije su bili neki drugi i svi izgube podršku nakon nekog vremena,a za dream se non-stop obnavlja tako da dobro razmisli.Što se tiče harda neznam o kakvim pluginovima pričaš,ali ovisno o modelu u nekima hard možeš stavit unutar kućišta,a u neke ga spajaš preko usb-a.Ja imam klona DM 800 i platio sam ga 200 E prije godinu i pol,a u međuvremenu se pojavio i 500 HD koji je original i košta oko 250 E ako se ne varam. Dreambox je možda malo kompliciraniji i zahtjevniji od ostalih receivera,ali isplati se svaka kuna ;-)
www.facebook.com/deejaysale4love
www.deejaysale4love.com
Besplatno downloadanje mojih promo mixeva

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: koji satelitski reciver kupiti??
« Odgovor #5 : 03.01.2012. 16:36:03 »
Dreambox je Mercedes satelitskog prijema.

dugo, dugo poslije njega nema ništa

Problem je što, kao i sve prave stvari, košta. Često i zaboli koliko.

Na HD sat nisam prešao, sumnjam da i hoću dok god internet TV radi super no moj SD Dream 7000 mi je donio toliko veselja u gledanju filmova i serija da nisam nikada požalio prilično veliku cijenu (tada)

Da se odlučim za sat HD - samo Dream, nikakvi "tu sam 3 mjeseca" proizvodi


May the Plasma be with you!

Offline milijura

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 238
  • Spol: Muški
Odg: koji satelitski reciver kupiti??
« Odgovor #6 : 03.01.2012. 17:30:25 »
Dreambox je Mercedes satelitskog prijema.

e vidis - jos jedan problem - nekako nisam ni ljubitelj mercedesa :)

no dobro, salu na stranu... hvala svima na odgovorima i vjerojatno cu ipak uzeti dream... tj. ferrari 800 hd se clone, dobio sam danas ponudu bas za taj - 2200 kuna sa 6 mjeseci CS-a... obidjem sutra jos par ducana i ako me ne ubjede u nista drugo, piknut cu taj...

hvala jos jednom

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: koji satelitski reciver kupiti??
« Odgovor #7 : 03.01.2012. 20:49:04 »

to je samo jedna stara izreka, toliko stara da je tada Mercedes još bio pojam, kao i Grundi(n)g  ;D

May the Plasma be with you!

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: koji satelitski reciver kupiti??
« Odgovor #8 : 04.01.2012. 17:29:34 »
Dal se isplati davati toliko novaca za to i onda još moraš juriti po satelitima, šta je FTA, dal je nešto otključano, ako jeste, koliko će radit.. ja za evo nekih 14 Eura mesečno imam sasvim pristojnu ponudu programa na Polarisu. Sad ima ljudi kojima je, kažu to malo, pa ja nekad ne stignem ni da prelistam sve programe, a nekima je malo. Volim sport, imam paket Arene, volimo film, i uvek si nađemo nešto na paketu HBO-a da pogledamo.
iShare, noProfit


Offline milijura

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 238
  • Spol: Muški
Odg: koji satelitski reciver kupiti??
« Odgovor #9 : 04.01.2012. 18:35:57 »
ma nemas sta jurit, sve je otkljucano, sve se vidi (naravno uz dobar i pouzdan CS, a to imam) - slozis si dobre liste i samo sibas...

a sad dal se isplati dati toliko novaca... a vjerojatno se ne isplati, kao i za masu drugih stvari... al nekako sam u toj satelitskoj jakooo dugo vremena i to mi je vise kao neki hobi i dosta me veseli, pa cisto zato... a i nekih stvari zbilja nigdje ne mogu naci osim na satelitu - recimo formula u HDu, razne tekme i slicne gluposti, pa eto... neko da tolike pare za cigarete ili cugu, kladionicu, a neko za ovo...

znas onu, svaka budala ima svoje veselje :)

Tags: