Autor Tema: Predlozite mi knjigu  (Posjeta: 2462 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Predlozite mi knjigu
« : 11.11.2010. 18:50:48 »
Posto vec postoje slicne teme za film i za seriju, nadam se ni da ova tema nece smetati.

Dakle, ja cu prvi poceti.

Molio bih lepsi deo foruma da mi preporuci neku lepu, ljubavnu knjigu posto zelim da kupim devojci a u tu oblast zaista ne zalazim

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: Predlozite mi knjigu
« Odgovor #1 : 11.11.2010. 23:27:03 »
 


 >:dj  ;D  Eto preporuke

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: Predlozite mi knjigu
« Odgovor #2 : 11.11.2010. 23:48:00 »
 ;D Zasto li sam imao predosecaj da ce ovo na zajebanciju izaci?  ;D

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: Predlozite mi knjigu
« Odgovor #3 : 11.11.2010. 23:54:00 »
Ozbiljan sam  :D

Mefisto i Zlatokosa od Srđana Krstića je odlična  >:dj
« Zadnja izmjena: 11.11.2010. 23:56:23 heller »

Offline RedHead

  • Član plus
  • Novi član
  • ***
  • Postova: 25
  • Spol: Ženski
  • gđa. Heller
Re: Predlozite mi knjigu
« Odgovor #4 : 12.11.2010. 00:01:41 »
Možda bi se iznenadio sa Markiz De Sad-om  ;D
Znam više devojaka koje su pročitale sve , jedna je bila toliko opčinjena knjigom da nam je svima čitala naglas nasred plaže!  ;D

Inače Mefisto i Zlatokosa za svaku preporuku - odlična knjiga!

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: Predlozite mi knjigu
« Odgovor #5 : 12.11.2010. 00:30:17 »
Moram videti o cemu se radi.

A inace, da li je neko slucajno citao P.S. Volim te ili Dragi Dzone? Nesto sam razmisljao i o Ringispilu, ali cini mi se da je BlackMaja rekla da nije nista posebno

Offline Helena

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 181
Re: Predlozite mi knjigu
« Odgovor #6 : 12.11.2010. 20:46:50 »
Moram videti o cemu se radi.

A inace, da li je neko slucajno citao P.S. Volim te ili Dragi Dzone? Nesto sam razmisljao i o Ringispilu, ali cini mi se da je BlackMaja rekla da nije nista posebno

Čitala sam od Cecelie Ahern "P.S. Volim te" i meni je knjiga odlična, a ni film nije loš. Imaš od Cecelie Ahern "Na kraju duge", ta mi je još bolja, malo je neobično pisana, u obliku pisama, poruka. Meni su dobre i od Nicholasa Sparksa: "Zima za dvoje", "Vjenčanje" (nastavak "Zime za dvoje"), "Kobni zavoj". Melissa Hill: "Oprosti mi, molim te". Od Danielle Steel su mi sve koje sam pročitala dobre, pogotovo "Palomino", "Tatica", "Sigurna luka", "Tajnovita neznanka", "Kraj ljeta", ...

Samo ljubavne ili može i chick-lit? E tu ih imam dosta koje su mi odlične  :).

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: Predlozite mi knjigu
« Odgovor #7 : 12.11.2010. 21:02:53 »
Wow  clapp Pa trebale su mi samo ljubavne, ali danas sam kupio P.S. Volim te, jer sam procitao dosta pozitivnih kritika o njoj, pa se nadam da nisam pogresio. U svakom slucaju hvala na preporuci, jer kad zatreba ubuduce, imacu na sta da obratim paznju. Inace danas mi je prodavacica preporucila i knjige Julija kao i Poruka u boci za koje kaze da su prelepe knjige...

Offline Helena

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 181
Re: Predlozite mi knjigu
« Odgovor #8 : 12.11.2010. 21:18:16 »
Gledala sam film "Poruka u boci" (Message in a Bottle) sa Kevinom Costnerom i Robin Wright, prekrasan film!!!! Knjigu nisam čitala jer kod nas još nije prevedena, nažalost. Inače, knjiga je od Nicholasa Sparksa. Ako je zanima chick-lit, naj knjiga mi je od Karen McCullah Lutz: "Djevojačka večer".

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: Predlozite mi knjigu
« Odgovor #9 : 12.11.2010. 21:29:15 »
Wow  clapp Pa trebale su mi samo ljubavne, ali danas sam kupio P.S. Volim te, jer sam procitao dosta pozitivnih kritika o njoj, pa se nadam da nisam pogresio. U svakom slucaju hvala na preporuci, jer kad zatreba ubuduce, imacu na sta da obratim paznju. Inace danas mi je prodavacica preporucila i knjige Julija kao i Poruka u boci za koje kaze da su prelepe knjige...

To sve neke limunade, mogao si da joj pustiš Šeherazadu, da ne trošiš pare za dž  >:dj

Tags: