Autor Tema: Double Take (2001)  (Posjeta: 869 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Double Take (2001)
« : 23.08.2015. 03:50:45 »

Opis:
Daryl Chase (O. Jones) je mlad i uspješan wallstreetski financijski stručnjak. Čini se da ga u usponu na sam vrh financijske industrije ne može više ništa zaustaviti, a posebice nakon uspješne transakcije teške stotinjak milijuna dolara. No, burzovni mešetar ne zna da je meksička kompanija, jedan od njegovih najboljih klijenata, samo paravan moćnoga narkokartela i da je upravo obavio jedno od većih "pranja" novca zarađenoga na nezakonit način. Shvativši da mu o koncu ne visi samo sloboda, nego i sam život, upušta se u bezglavi bijeg preko cijelih Sjedinjenih Američkih Država
Za petama su mu pravi i lažni agenti svih mogućih saveznih agencija, ali i mafijaši. Prave nevolje ga čekaju tek u Meksiku gdje se potjeri pridružuje korumpirana policija i povezuje ga s ubojstvom lokalnoga guvernera. Bjegunac ipak uspijeva iz svega izaći neokrznut i to najviše zahvaljujući pomoći nametljivoga, ali nadasve djelotvornoga Freddyja Tiffanyja (E. Griffin), čovjeka s tisuću lica i identiteta...

Izvor: MojTV

Žanr: akcija, komedija, kriminalistički, triler
Zemlja: SAD
Jezik: engleski, španjolski
Trajanje: 88 min
Režija: George Gallo
Scenarij: Graham Greene, Guy Elmes, Denis Freeman, George Gallo
Glumci: Orlando Jones, Eddie Griffin, Gary Grubbs, Daniel Roebuck, Sterling Macer Jr., Benny Nieves, Garcelle Beauvais, Andrea Navedo, Edward Herrmann, Shawn Elliott...

IMDb