Autor Tema: The District  (Posjeta: 3122 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
The District
« : 15.03.2010. 16:52:55 »

Opis:
U Vašingtonu, oblast Kolumbija, ima preko 30 različiti organa izvršne vlasti i uprkos tome američki glavni grad nastavlja da ima jednu od najviših stopa kriminala. Uzrok toga delom je loša politika, ali i nedostatak pristojnosti u društvu. Gradske vlasti prinuđene su da pozovu u pomoć šefa policijske uprave u gradiću Njuark - Džeka Meniona, oficira sa dosadnom navikom da citira filmove, da posećuje piano barove u kojim vežba svoj muzički talenat, i najvažnije - bivši policajac iz Njujorka, koji tvrdi da može da smanji nivo kriminala u tom gradu na pola, ukoliko bude postavljen za rukovodioca uprave.
Serija se osniva na stvarnim doživljajima bivšeg zamenika šefa policijske uprave u Njujorku komesara Džeka Mejpla, koji je i autor scenarija, zajedno sa Terijem Džordžom.

Žanr: drama

IMDb
TVDb
Wikipedia
TV.com
« Zadnja izmjena: 21.08.2014. 13:53:31 maksi »

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Re: The District
« Odgovor #1 : 15.03.2010. 19:22:23 »
Ovu sam seriju nekad davno gledao. Strašno mi se sviđa, čak mislim da je ovo prva serija koju sam gledao.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline Parazit

  • MasterBlaster
  • Član
  • ***
  • Postova: 709
  • Spol: Muški
  • Živio!
Re: The District
« Odgovor #2 : 15.03.2010. 19:37:01 »
čak mislim da je ovo prva serija koju sam gledao.
;D
Šćepo living legend

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The District
« Odgovor #3 : 20.04.2016. 17:42:35 »
Ovo je bilo solidno. Okupili su dobru glumačku ekipu, tražili vijesti po stvarnim statističkim podacima. Nekad su znali pretjerati, ali sve u svemu solidna serija.

Tags: