Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 227296 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline spouk11

  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #780 : 08.01.2014. 09:09:44 »
bem ti survivor,ove je Russell izbacivao odmah i bez po muke na pocetku

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #781 : 24.01.2014. 16:44:38 »
Dobili smo još dvoje u Survivor Hall of Fame. Znali smo za Kim, a drugih dvoje su John Cochran i Johnny Fairplay. Kako mi je drago zbog Fairplaya  clapp

Cochran je dobar, ali nema tu kaj raditi. No, opet mi je nevjerojatno kako još nisu upali Colby, Yul, Jerri, Stephanie i Brian. Tako da se nadam kako će netko od njih pet upasti za 2014. godinu. Neko od njih bi sigurno trebao. Jer tu nije samo do toga kakvi su igrači već i do samih karaktera kakve su oni stvorili. Ikone, prepoznavanje u Survivor svijetu.



http://survivor.wikia.com/wiki/Survivor_Hall_of_Fame

2010
Parvati Shallow (Cook Islands, Micronesia, Heroes vs. Villains)

Rob Mariano (Marquesas, All-Stars, Heroes vs. Villains, Redemption Island)

Russell Hantz (Samoa, Heroes vs. Villains, Redemption Island)

Richard Hatch (Borneo, All-Stars)

Sandra Diaz-Twine (Pearl Islands, Heroes vs. Villains)


2011
Cirie Fields (Exile Island, Micronesia, Heroes vs. Villains)

Tom Westman (Palau, Heroes vs. Villains)

Ozzy Lusth (Cook Islands, Micronesia, South Pacific)


2012
Amanda Kimmel (China, Micronesia, Heroes vs. Villains)

Ethan Zohn (Africa, All-Stars)

Rob Cesternino (Amazon, All-Stars)


Should Hall of Famers have to be winners?

"There are certainly a lot of winners in the Hall of Fame; six to be precise. We have the iconic first winner, Richard Hatch, who has become infamous not just in the Survivor world, but also in American culture for spending numerous years in jail for allegedly not paying his taxes. We have the only two-time winner, Sandra Diaz-Twine, who proved that lightning can indeed strike the same place twice and repeated a feat deemed impossible by many Survivor experts. We have two very popular winners in Ethan Zohn and Tom Westman, who both played strong games that are deemed to be fairly ‘ethical’ in Survivor terms. Plus, we have Parvati Shallow and Boston Rob Mariano, whose Survivor reputations warrant no introduction.

Although the presence of six winners in the Hall of Fame suggest that winning is a sure fire way to cement a legacy in Survivor, I personally believe that limiting the Hall of Fame to just winners would have been the wrong decision. It would be almost insulting possibly inductees to suggest that the only reason they’ve got membership to the Hall of Fame is simply because they won the game; they’re big Survivor characters without their wins. Plus, if we were going to limit it to just winners then we might as well chuck in membership alongside the million-dollar check. "


Should it be the Survivor Record Holders?

"Seems like a pretty simple argument in theory, if you hold a record in Survivor you should be in the Hall of Fame. We’ve got a few record holders in the Hall of Fame already. We’ve got the most days played, joint most seasons played and accumulatively most Individual Immunity wins record holder in Rob Mariano. We’ve got most wins record holder in Sandra Diaz-Twine. As mentioned previously, we have most Individual Immunity wins in a single season, joint record holders in Ozzy Lusth and Tom Westman. We also have the only four people to reach the Final Tribal Council more than once, in Parvati Shallow, Amanda Kimmel, Russell Hantz and Rob Mariano. Then we have the first person to reach one hundred days played on Survivor in Amanda Kimmel. Clearly, holding a record doesn’t hurt."

I najbolji Survivor tribute na koji možete naići. 18 minuta sjećanja i nostalgije. Fantastično! Preporuka svima i onima koji još nikada nisu gledali.

« Zadnja izmjena: 24.01.2014. 16:50:04 Mulder »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #782 : 10.02.2014. 18:19:25 »
Još samo 16 dana  srcesmajli



Da se malo prisjetimo jedne od najvećih iz njezine prve sezone. Po meni najdirektnija igračica. Jako britka i prezabavna.


Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #783 : 10.02.2014. 19:27:22 »
Cliff Robinson,aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #784 : 10.02.2014. 23:45:44 »
U posljednjih 10-ak sezona uvijek mora biti neko poznati.

Part two iz njezine druge sezone. Ubija  rofl srcesmajli rofl


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #785 : 25.02.2014. 02:01:23 »
Još samo par dana i počinje 28. sezona najveće zaraze. Evo što Probst kaže o natjecateljima.


Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #786 : 26.02.2014. 13:33:38 »
Još samo par dana i počinje 28. sezona najveće zaraze. [/youtube]
Veceras? U koliko sati? Gledas li live?

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #787 : 26.02.2014. 16:15:19 »
U 2 ujutro  :)

Vjerojatno ću gledat live. Imaš link?

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #788 : 26.02.2014. 16:53:14 »
Imam. Dala mi je Tamara pre par seozna. Lepo rade. Prvu i finalnu volim da gledam live. A ostale naknadno. Lepse je bez reklama. Hvala :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #789 : 26.02.2014. 16:54:40 »
Tako i ja. Početak i kraj  ;D

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #790 : 27.02.2014. 02:49:47 »
I sta kazes za ove
Spoiler for Hiden:
"pametnjakovice"?

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #791 : 27.02.2014. 16:38:37 »
Evo me. Sat i pol premijera. To nisam očekivao. Jako sam zadovoljan sa epizodama i imam već neke svoje favorite pa da krenem po plemenima.

Stvarno je bila zabavna premijera, pogotovo s jednim igračem.

Brains pleme - ovo je neka šala, jel tako?  rofl rofl pa ovi mogu otići kao jedno od najgorih plemena u Survivor povijesti. Zbilja su pametni  ti_si_Bog J'Tia katastrofa pa ona njezina Latasha koja kmčei jer kao želi igrati. Jebote, koja derišta. Ova im upropastila dva izazova, pogotovo drugi. Spencer me iznenadio, a kad sam gledao prilog o njemu i kako je bio bahat, najmlađi iz tog plemena, radovao se blindsideovima, mislio sam da brzo leti. Ovako je dobro odigrao under the radar i dopustio Garethu da se sramoti. Za Davida se vidjelo da je iznimno pametan, ali sve u svemu ovo je jebena katastrofa od plemena, a trebali su strateško najjači biti. Što tek reći za Kass?
Spoiler for Hiden:
kakva odluka, hahaha. Glasa za Garetha, a da je glasala za J'Tiu, opet bi bila treća u plemenu iza Garetha i Spencera, ali tu bi imala neku šansu da nekoga od njih dvoje preobrati i stavi sebe ispred. Ovako je ostala sa Latashom i J'Tiom koje su očito nerazdvojne, a i znamo zbog čega je to pa da ne glumim previše. Zbog boje kože.
Drugi blinside je bio stvarno dobar. Zasad, ovo je pleme daleko od pametnih ljudi. Odmah sam rekao da će oni biti u najvećim problemima upravo zbog te etikete koju su dobili. Zamislite da saznate da ćete biti u Survivoru u plemenu koje se zove Brains i to je ta etiketa koja jako utječe podsvjesno i ego je svima narastao. Automatski problemi. Uglavbom, pleme suđeno na propast. Merge će ih spasiti i sad bih volio da Spencer nekako stigne do tamo, ali jako teško. Tu nemam nekog favorita.


Beauty pleme - oh, kako su lijepi. Pleme koje je dobilo etiketu ljepote i samim time od preostala dva plemena smatraju se budala, ali vidjeli smo da ima tu igrača koji imaju nešto pameti. Ovdje imam favorita, a to je L.J. koji je u ove dvije epizode po meni pokazao da je najbolji. Izazov, razgovor sa ljudima, ima odlike vođe i odmah su se na njega ugledali iako onaj pederko nešto planira s onom sisatom ljepoticom koju je L.J. odmah izbacio zato što je HOT dok su ove dvije CUTE  ;D al dobar razlog, simpatično. Uglavnom, L.J. se u drugom izazovu odlično vratio i napravio preokret. Jeremiah me podsjetio na J.T-a. Znači, ovdje je moj prvi favorit L.J. ali sve se može promijeniti. Zanima me kako će Alexis odigrati. Vjerojatno na flirt kartu, a čitam kako je studirala psihologiju i zna kako se ponašati među ljudima tako da vjerujem kako bi mogla daleko.

Brawn pleme - ovo pleme mi se isto svidjelo i osim snage, pokazali su i dobru pamet. Gore sam napisao kako je bila zabavna premijera, pogotovo s jednim igračem, a taj igrač je Tony  ti_si_Bog pa tip je car! I to je još drot pa sam sav u čudu kako je drot meni najbolji. Zabavan je, igra sa srcem, pun entuzijazma, našao idol  clapp i spy shack  rofl rofl za jebeno špijuniranje, hahahha, al to nije sve. Porezao si prst na nozi i odmah me podsjetio na Skupina koji se svaku epizodu ozljeđivao. E sad, Tony nije baš u sjajnoj poziciji. Zasad prva će otići Trish koja je uz Tonija dok su ostalih četiri zajedno, a to su košarkaš Cliff i drkači na njega, Yung, Sarah i Lindsey, ali daleko od toga da su antipatični, dapače, dosta su simpa. Samo bih volio da Tony pomoću idola nekako uspije doći do Mergea, a izazovi uz tu snagu, a i pamet koliko smo vidjeli im ne bi trebali predstavljati problem.

Favoriti: Tony i L.J.

Ima tu još simpatičnih igraač po običaju kao i dosta njih za koje želim da ispadnu. Zabavna prve dvije epizode, dobre, ali strateški slabe. Izazovi dobri.

L.J. je dao dobar odgovor na Survivor pitanjima. Why You Think You’ll “Survive” SURVIVOR: My puzzle skills, athletic ability, my wittiness and logical thinking.

I to je to. To je sve potrebno da doguraš daleko. Lik ima svo troje u ovoj sezoni. U puzlama se pokazao kao odličan u odva prva dva izazova. Snagu ima i ljepotu isto.

I vidim da će tu biti dosta vodenih izazova. E da je tu Ozzy  ;D

Evo Cesternina i njegovog recapa i naravno, Stephen je isto tu. Cesternino je rekao kako će dosta bivših igrača gostovati u novoj sezoni.


After showa od Parvati još nema. Valjda bu kasnije.

 rofl rofl
Spoiler for Hiden:

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #792 : 27.02.2014. 18:17:06 »
I meni se svidela premijera. Mada mi nije bas LS lepo isao pa sam propustila neke detalje, ali ne previse. A sto se tice imena, zapamticu ih do finala, za sada je od mene dovoljno da sam povezala ko je u kom plemenu. Ludilo. I nam da je to uobicajan broj ucesnika ali mi plemena deluju nekako prazno za pocetak.
Spoiler for Hiden:
"Pametnjakovici" mozda imaju kojekakve diplome ali kao sto je to uvek sa streberima problem, imaju nedostatak socijalnih vestina. I prosto ne mogu da verujem da je ispustila onoliku prednost kod druge igre, ali zaista ne mogu... prosto neverovatno  O bacanju pirinca  bolje i da ne govorim, a pogotovo sto na glupaca to nije kaznila. Ali dobro, ima za kaznu da leti koliko vec sledece epizode, posto mi nesto ne ulivaju povrenje da bi mogli da izbegnu tragediju ispadanja jos jednog clana.
. Svijda mi se sto su izazovi zaista to i bili. Teski i visedimenzionalni.  A i to sto ce biti izgleda dosta kise.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #793 : 27.02.2014. 21:05:30 »
Korektna sezona, nisam znao da David Samson ucestvuje, ustvari nisam ga ni primetio u traileru jedinom koji sam gledao, on je teska budala, stvarno steta sto je ispao, navija se za Cliffa Robinsona :D

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #794 : 06.03.2014. 16:05:55 »
Bice ovo zanimljiva sezona iz vise razloga...

Spoiler for Hiden:
Prvi je jer su vec 2 HII-a unutra(policajac i LJ), Garrett je uspio ispasti sa trecim mada ne sumnjam da ce biti jos tajnih imuniteta u igri. Drugi razlog je sto ima dosta "glupih igraca" koji uvek mogu iznenaditi nekom svojom gluposcu i promeniti tok sezone, jedini ozbiljni igraci su po meni LJ,Jeremiah,policajac pokusava biti ozbiljan ali me nije toliko dojmio i Spencer iako i on deluje dosta nezrelo. Ako se poklope kockice vrv. ce neko iz plemena lepih doci do kraja...

Sto se tice igre, bila je jako zanimljiva i bravo za
Spoiler for Hiden:
pametne, konatno su pokazali neku vrstu pameti u vertical mazeu i uspeli izbeci plemenac iako su bili u zaostatku

Plemenski

Spoiler for Hiden:
Pametan potez Jeremiah, bolja je odluka po meni u ovom momentu ostati sa ovo troje s obzirom da ce kroz 2-3 epizode mesanje plemena i sigurno ti je veca sanse da u mesanju upadnes sa 2 od 3 clana iz alijanse u pleme nego sa 2 od 2... Takodje mnogo je ozbiljnija ova alijansa sa LJ-om + ima HII mada niko ne zna. Dugorocno gledano napravio je dobar potez a i drago mi je sto je pesko ispao, nije Survivor za njih...

Najavu za sledecu

Spoiler for Hiden:
Sta mislite koga pokusavaju pametni blindsideovati? Meni licno nije jasno sta je moglo puci tu?

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #795 : 13.03.2014. 20:06:38 »
Spoiler for Hiden:
Posle ove epizode veliko je pitanje da li ce muski takmicari da imaju potomstvo jednog dana. Ono je bilo bolno i za gledati. A pleme pametnjakovica....  Pa na dobrom putu su da dobiju titulu najglupljeg plemena ikada.  :facepalm  Ali su zabavni u svojoj nesposobnosti.  rofl

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #796 : 14.03.2014. 01:52:06 »
Moram prvo par reci o zelenom plemenu

Spoiler for Hiden:
Mislim nema smisla da ih nazovem onako kako ih je produkcija nazvala jer je ovo brukanje... Ovi su mozda inteligentni za puzle ali za normalan zivot nisu. Ja im se divim iz epizode u epizodu. Spencer je cool lik i jedini koliko-toliko dostojan igre, o J'Tia ne bi trosio reci. Najgori Survivor igrac ikad, nije da nema veliki broj ucesnika kojima bi ta uloga stajala ali ova je prevazisla svakoga, kakva nesposobnost, ovo nije vidjeno nigde... Pa jbt oni nisu pobedili pleme koje je namjerno islo da izgubi igru, ejjj  rofl rofl rofl Ako u novom plemenu zavrsi jedna iz plemena zelenog sama leti 99% prva... Inace je naravno odlicna odluka izbacivanje doticne.

Malo reci i o narandzastom plemenu
Spoiler for Hiden:
Definitivno znam protiv koga navijam od sada :D Valjda ce Sarah da leti skoro, zgadila mi se zestoko, pod jedan : ne gubi se igra u ovoj fazi da bi izbacio najjacu osobu u plemenu a pri tome ta osoba nicime to nije zasluzila i pod dva : pokusavas da izgubis igru a nemas uopste snaznu alijansu, ne ide to tako... Cliff je mnogo gotivan lik, jeste imao problema sa drogom par puta tj sa marihuanom ali manje-vise ko je nema u NBA  rofl rofl Izbaciti ga samo zato sto je uzeo milione u zivotu je glupost, vidi se da on nije dosao ovde taktizirati, jednostavno je dosao da igra, nedostaje mu ocito sposobnosti da taktizira ali itekako moze biti koristan u alijansi kao glas viska i uvek mi je logicnije praviti sa takvom osobom alijansu koja je verna + fizicki dominantna, sa takvom osobom uvek pokusavas napraviti ally, definitivno ce doci do raspada Sarah-Tony-Plavusa alijanse u nastavku, volio bih da Cliff,Woo i Lindsey zavrse u istom plemenu + Spencer.


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #797 : 14.03.2014. 04:41:16 »
Ma Tony (drot) ti nije jedan od onih ozbiljnijh igrača. Zato i navijam za njega. On je jedan od onih zabavljača koji su puni entuzijazma i tu su samo da uživaju u igri. Zato mi je toliko zabavan što se toliko trudi. Nije neko tamo puhalo. Pa crkao sam kad je rekao da će tu samo lagati, varati, baš ga briga što se ova kune u značku  rofl rofl pa veće uživancije od toga nema.

LJ isto mi je uz njega favorit. On nije tako zabavan kao Tony, ali je jedan od onih herojskih tipova koji je odličan u izazovima i dobar vođa.

Dakle, pogledah treću i četvrtu epizodu.

J'Tia, J'Tia, J'Tia... Treba to ima napisati 854 puta  rofl rofl rofl rofl rofl jedna od najgorih igračica ikad. Ja mislim da su oni namjerno izabrali pola budala za pametno pleme jer nakon 27 sezona da ovako pogriješe, moš mislit.

"PAMETNO" pleme
Spoiler for Hiden:
drago mi je zbog Spencera jer mi je sve bolji i bolji. Nije tako bahat kao kad se predstavljao, a to je sigurno zbog pozicije u kojoj se nalazi. Ona Tash je control freak i nadam se da odlazi čim prije. Ne mogu vjerovat kako ih je J'Terrible upropastila u dva izazova.

LIJEPO pleme
Spoiler for Hiden:
odlični su iako su mi karakterno tako tako osim LJ-a, ali u izazovima zasad ubijaju, a ono sramoćenje oko kokoši  rofl rofl

SNAŽNO pleme
Spoiler for Hiden:
meni je sasvim logično da se riješe Cliffa. I meni je skroz simpa, ali logika mi govori da ako dođe do mergea, da takav igrač ia velike šanse da pobjedi jer se apsolutno svima sviđa. Samo pogledajte Woa  rofl rofl al dobar je Wo. On je jedan od onih igrača koji će se uvući pod kožu ako dovoljno dugo potraje. Dakle, Cliffa se moraju riješiti čim prije, ali mislim kako će Wo zeznuti stvar. Tony i Sarah kombiniraju, a Sarah je previše naivna. Tony car! Kako mi je lik zabavan, svaki njegov potez, pokret, baš uživa.

Trish mi je isto dobra iz njihovog plemena. Njezina igra me podsjeća na Tininu igru iz njezine prve sezone, Australije.

Evo napokon After showa za prve tri epizode. Promijenili su format. Sad je Parvati puno bliže kameri  ;D srcesmajli

I pogledajte prvu epizodu i Davida kako je bezobrazan. Baš napet intervju u kojem se vidi kako ga Parvati baš i ne voli i mogu si samo zamisliti kako bi ga vrtila oko malog prsta ako bi zajedno igrali ma koliko god on bio pametan.

Survivor After Live 1. epizoda

Survivor After Live 2. epizoda

Survivor After Live 3. epizoda

I odličan Cesternino kao uvijek i njegov RECAP za treću epizodu. Survivor Cagayan Episode 3 Recap

I na kraju kod Cesternina je gostovao Coach aka Dragon Slayer pa da ga se malo prisjetimo http://robhasawebsite.com/survivor-2014-cagayan-episode-3-recap-coach-ben-wade-interview/

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #798 : 20.03.2014. 13:52:08 »
Kakav blindside  ti_si_Bog cijela epizoda me držala u neizvjesnosti nakon twista koji je isfuran, ali bio mi je odličan. Fantastična epizoda i sad tek vidim koliko su mi nedostajali neki novi igrači, da cijela sezona bude samo sa novim igračima, a ovdje baš ima pravih karaktera koji će se pamtiti.

Miko, pazi kaj Eliza napiše na twitu

Eliza Orlins ‏@eorlins
Screw those damn cowards!! Dirty cop. No surprise there. Ewww does that mean we have to watch malnutrisha wither away all season? #survivor

Hahahahahaha http://i.imgur.com/chVVeuy.png Eliza opet u elementu.

Hahahaha, korumpirani Tony.


NARANĐASTO PLEME - napokon
Spoiler for Hiden:
pametni pokazali pamet. Samo šutili i ovi im sve otkrivali, ali sumnjam da bi tako bilo da je LJ ostao. Odlična pobjeda za njih, za samopouzdanje iako kolačiće nisu osvojili. Sad me zanima što će biti sa Sarah jer je u jako nezgodnoj poziciji kao jedina iz BRAWNS plemena, a ovi koji su pametni, izbacit će prvo nekoga iz BEAUTY plemena da im smanje broj i onda Sarah taman prije MERGEA. To su im najpametniji potezi, a imaju sve u rukama. Naravno, ako izgube iduće izazove.

LJUBIČASTO PLEME - meni je najveća misterija Woo
Spoiler for Hiden:
zašto on nije upozorio Cliffa? Sjetite se epizode prije ove kad mu je Sarah rekla da se želi riješiti Cliffa, rekla mu je za Tonija i još je rekla kako misle namjerno izgubiti i Woo o tome ništa nije rekao, dapače, još je uvjeravao kako ih neće preveslati. E sad, Woo je ili glup ili nevjerojatno pametan jer možda mu je ovo strategija s kojom se ne želi okrenuti protiv Cliffa jer ga obožava pa je dopustio Toniju i Trish da sve obave za njega, a on će izaći kao pozitivac i napokon moći mirno igrati sad kad nema Cliffa. Ili je jednostavno glup, ali me stvarno čudi kako mu ništa nije rekao.

Lindsey je naporna i vidim iz promoa za iduću epizodu kako Jeff dolazi do nje. Možda odustaje? Trish se odmah spetljala sa LJ-om, malo seksualnih tenzija, hahahha, a Tony car.

TRIBAL COUNCIL - dakle, odličan blinside, ali čim sam čuo da korumpirani Tony govori "ništa osobno, samo strateški"
Spoiler for Hiden:
znao sam da odlazi Cliff. Odličan potez i LJ-a koji mi sa svakom epizodom postaje bolji.

LJ je zasad najkompletniji igrač ove sezone. Dugo nisam vidio nekog tako mirnog i skuliranog. Tu me jako podsjeća na Briana iako je Brian bio genijalni psiho, ne vjerujem da je LJ psiho, samo mislim da mu je strategija na jako visokom nivou i to se vidi. Kao da ima sve u svojim rukama, sve mirno kontrolira. Tony je Tony. On s druge strane kontrolira kako će epizode ići, u kojem pravcu. Prezabavan i riskantan.

Trish - Mrs. Robinson  ;D

Evo i RECAPA za ovu epizodu.


Spoiler for Hiden:

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #799 : 20.03.2014. 15:17:11 »
Dugo nije bio veci skup glupih igraca :D

Ne znam sta treba da se desi pa da neko od trojca "pametnih" ne osvoji ili LJ... Cim on nije HII iskoristio bilo je jasno :D Mada generalno glup potez Tonija, samo je sebe stavio u dosta nezgodniju poziciju

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #800 : 20.03.2014. 15:21:47 »
Russell tata igrice :D

 Russell Hantz@russellhantz   8h  @tony_vlachos Tony if you fuck up and do something stupid!  I might talk shit about you too then will you block me!??


Tony Vlachos@tony_vlachos   8h 
@russellhantz Before we chatted I would....now that we BS, you can talk trash on me all day long... Lol

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #801 : 20.03.2014. 16:24:51 »
Kako mu svi čestitaju na twiteru, hahahahah. Još mi je draži igrač postao.

Spoiler for Hiden:
Ma Cliffa se trebalo u prvoj epizodi riješiti. Bio bi blizu pobjedi da otišao u merge zato što je svima simpatičan. Zato je potez velik i još dolazi od drota, hahahahah. I još ima HI kao i LJ, pa di ćeš bolje.

A pazi kaj je Ciera odgovorila Elizi.

Ciera ‏@cieraeastin 10h
@eorlins @CherylO45 @tony_vlachos @theabimaria @SpencerBGM eh that's pretty disrespectful.you don't like them until you need them,not cool.
 

Kaže mu jedan da ga podsjeća na Vin Diezela  rofl rofl

Al nisam očekivao da će ga ovako svi zavoljeti osim ove Elize koja inače sere protiv svakog.

Anthony Covino ‏@AnthonyHolic 13h
@tony_vlachos WOW!!! You are on the top of the trible!! OMG!!! DUDE!! such a huge move!!! im so so happy!! #TeamTV


I u tome je stvar. Samo treba uživati neopterećno u igri kao što to Tony radi. Sjajna sezona zasad, ponajviše zbog današnje epizode koja je dosta toga poremetila u Survivor svijetu.

Evo i Coacha  ;D

Benjamin CoachWade ‏@the_real_coach 37m
@tony_vlachos big move big playa #blindside @UncleCliffy30


Cheryl ‏@CherylO45 11h
@eorlins @tony_vlachos @theabimaria @SpencerBGM You really hate cops eh? Lol


I odgovor nje Eliza Orlins ‏@eorlins 11h
@CherylO45 @tony_vlachos @theabimaria @SpencerBGM each & every day of my life.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #802 : 20.03.2014. 17:57:29 »
Da dodam još nešto. Sad se tek vidi koliko je ovaj potez od Tonija bio hrabar i genijalan.

Ko bi njemu ostao da su izbacili LJ? - Trish se zasljubila u LJ-a, odmah su se sprijateljili. Ona mala plava je uz LJ-a i Trish, a Sarah je sad u drugom plemenu. S druge strane imamo Cliffa, Wooa i Lindsey koji su od samog početka zajedno dok u BRAWNS plemenu su to bili Tony, Sarah i Trish. Sarah nema kao što sam rekao, jedino je ostala Trish. I da su izbacili LJ-a, to bi poremetilo odnos između Trish i Tonija dok bi s druge strane ostala jaka trojka Cliff-Woo-Lindsey, a Tony je među njima crna ovca. I ko bi ostao Toniju? Ostala bi mu Sarah koja je u drugom plemenu.

Ko bi njemu ostao da su izbacili Cliffa? - da, iznevjerio bi Wooa i Lindsey, a ionako ne bi mogao ništa napraviti pošto su bili sa Cliffom. Ovako mu je ostala Trish koja mu još više vjeruje i dobio je LJ-a i onu malu plavu. To je četiri + Sarah iz drugog plemena ak se izvuče i to je pet.

Ovako da je LJ-a izbacio, bio bi crna ovca.

Sad da vidimo LJ-a i Cliffa kao prijetnje. Da su stigli do mergea, LJ je ogromna prijetnja što i svi znaju jer je jak strateg i nevjerojatno je miran. Kao da sve ima u kontroli. On bi bio direktna prijetnja. Cliff s druge strane je svima simpatičan, utjecajna osoba kako je rekao Tony i imao bi velike šanse za F3.

Zato je meni sasvim logično to što je napravio Tony. Vrhunski potez i vrhunski blindside.

I ne zaboravimo na dva HI-a.  ;D

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #803 : 21.03.2014. 00:52:26 »
Mene ove godine odusevljavju  igre.. Za vreme one za nagradu sam vrsitala od smeha. Jedino  je steta sto nije padala kisa....  A jos uvek menam pojma za koga cu da navijam... Niko mi nije trenutno ni previse simpa, niti mi neko ide previse na zivce... To ce valjda da dodje kod mene kada se spoje.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #804 : 27.03.2014. 22:53:48 »
Bzvz epizoda, cela sezona je imala potencijal da bude zanimljiva ali od prve epizode sve otislo u 3 lepe...

Sta se planira za 30.sezonu, H vs V 2 ili?

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #805 : 27.03.2014. 22:59:36 »
Meni odlična epizoda i odlična sezona zasad. Uskoro opširnije o epizodi. Tony je jebeni car! Kakve poteze ima.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #806 : 28.03.2014. 02:09:45 »
Dakle, evo me. Baš sam pogledao Reunion iz Afrike. Lex, Tom, Ethan... lijepo se bilo toga sjetiti. Definitivno jedna od najtežih sezona.

Nego, meni je ova sezona zasad odlična. Stvarno uživam u njoj. Sviđa mi se kako ide, ali prvo da pogledamo koliko je onaj Tonijev potez iz prošle epizode bio odličan. Jedan od većih poteza unazad nekoliko sezona.

Lindsey
Spoiler for Hiden:
je odustala, hahahahahah i to zbog toga što su joj izbacili Cliffa i zato što se Trish zaderala na nju. Nitko ne voli one koji odustaju, to Jeff stalno govori i u pravu je. Pazite vi to, nakon jebenih 27 sezona, pa znala je što može očekivati. Vidite da joj i nisu dali nikakav oproštaj, hahahahaha. Apsolutno ništa. Dvije muhe jednim udarcem.

RC je bio zanimljiv i tu je Tony opet napravio odličan potez tako da
Spoiler for Hiden:
je odveo Jeremiaha u stranu i rekao mu za idol, hahahahaha. Jeremiah je to na kraju skužio, ali potez za pamćenje.

IC - final five!  rofl rofl ima velika usta, to bi ga moglo koštati, ali treba se cjeniti taj entuzijazam kakav ima. Totalna karikatura od čovjeka i zato će se zapamtiti. To su takvi igrači, a on trenutno ima sve u svojoj kontroli. Dirigira s igrom. Odličan je bio izazov. Odlični su izazovi ove sezone. S druge strane, taj njegov povik je samo stvar psihologije. Tip je drot i proračunat je. Ako možeš kontrolirati kako se osjećaju, onda možeš kontrolirati i kako će misliti. Lako moguće jer je tako htio spasiti Sarah tako da ovi misle kako Sarah nema nikoga i samim time će biti njihova. Briljantno.

LJ isto dobar u ovoj epizodu, zaslužan za izazov kod brojeva. Bit će zanimljivo gledati njega i Tonija do kraja i kako će surađivati jer njih dvoje imaju igru u kontroli na poptuno drugi način, ali smatram da će se Tony prvi pokopati i ne vjerujem baš u njegovu pobjedu, ali to nije ni bitno. Ono što je bitno da je to igrač koji igra sa srcem i radi odlične poteze koji će ga naravno na kraju vjerojatno i koštati, ali zasad sve kontrolira i još ima HI kao i LJ. Ludilo!

Ovo drugo pleme Aparri. Tu je Spencer sve bolji i bolji. Vidim njega jako daleko, ali ključna je Sarah. Under the rada, samo neka tako nastavi, a u idućoj merge. 6-5 za Aparri, ali mislim kako će Sarah ipak na kraju doći kod Tonija + imaju dva skrivena idola tako da su prilično sigurni jer taman kad su se BRAINS pleme digli, ovi ih mogu samo tak spustiti na zemlju.

3 Brains, 4 Brawns i 4 Beauties  :)

Evo što je Probst rekao u nedavno.

"EW: We saw the big merge in the preview for next week. What can you tease up about it, sir?

PROBST: One of the most enjoyable aspects of this season is it’s absolute unpredictability. People who are in control on day one of an episode are often on the outs by day three, and if they survive tribal they can be back on top ten hours later. The merge episode is fantastic. Huge moments. The immunity challenge will have you on the edge of your seat. Tribal…. good luck figuring out who is going home. The game is that unpredictable. This season is going to continue to be a fun ride."

Zato sam prezadovoljan s ovom sezonom. Prezabavna je, u ovih 5 epizoda smo imali popriličan broj velikih poteza, već imamo pamtljive likove.

A Morgan  ;D
Spoiler for Hiden:
Sviđa mi se kako igra. Mogla bi daleko ako ovako nastavi. Svakom epizodom je opasnija i zna točno što treba reći u bilo kojem trenutku.

Odličan Recap The Know-It-Alls Recap Survivor Cagayan Episode 5

Survivor Live 4

Za novu epizodu bi trebalo uskoro. Sviđa mi se ovaj novi Parvatin format. Dobar je Cliff bio.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #807 : 28.03.2014. 02:25:18 »
Morgan je jedini + u ovoj sezoni  clapp clapp

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #808 : 28.03.2014. 02:28:18 »
Podsjeća me na Cieru iz prošle sezone s tim da je Ciera bila puno nježnija. Morgan je kao vještica s kojom bi izašao na večeru  ;D

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #809 : 28.03.2014. 02:49:19 »
Sto se sezone tice, tebe odusevljava Tony i donekle LJ i tu cenis dobru sezonu, generalno ocajni su svi takticari, ova brain ekipa je jadne odluke donosila na plemencima, dovoljno je reci da je J'Tia dozivela treci plemenski... Iz brawn ti ostala Sarah koja je 0 od igraca, u svakoj sezoni imas po jednu Trish, Woo je prolaznik, ne vidim da on nesto igra, kod beauty ostale Morgan koja se i ne trudi da igra nesto, Jeremiah koji takodje ne igra nista posebno i jos jedna cura. Sezonu za sada drze Tony svojim ludim potezima i LJ koji iz pozadine sve kontrolise.

Ovde jedino mogu biti interesantni blindsideovi jer cenim da ce ih biti dosta i neocekivani potezi ali drugo i ne mozes da ocekujes od "nestabilnih" igraca... U iole ozbiljnijem Survivor plemenu, samo mi bi LJ docekao drugi plemenski savet.

Tags: