Autor Tema: Одбиени преводи  (Posjeta: 8259 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline OKI OKI

  • Old staff
  • Novi član
  • *****
  • Postova: 42
  • Spol: Muški
Одбиени преводи
« : 15.03.2011. 17:09:15 »
Тука ќе се образложува зошто некој превод не е прифатен или е избришан.

Offline OKI OKI

  • Old staff
  • Novi član
  • *****
  • Postova: 42
  • Spol: Muški
Odg: Одбиени преводи
« Odgovor #1 : 15.03.2011. 17:10:41 »
juvemkd, преводите неможам да ти ги прифатам. Кога ги отворам во SW хероглифи ми дава, среди ги па повторно прикачи ги

Tags: