Autor Tema: Breaking Bad  (Posjeta: 407715 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline lazacar

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 83
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1770 : 11.09.2013. 08:51:09 »
Nisam citao prethodne komentare verovatno ima tu puno 'pametnih' stvari... ali da se ukljucim u raspravu...
Glumci cine ovu seriju vrhunskom... to sto je Dzesi odvratan vecini je upravo sto je odglumljena uloga na vrhunski nacin... Glumi licemernog narkomana koji vremenom sve vise i vise pokusava da se jebe a da mu ne udje... i na kraju dozivljava taj neki 'slom'... ili kako kazu moral epiphany (cini mi se da se kroz jednu epizodu bas ovaj izraz provlaci) i odlucuje da uradi ispravno. Medjutim postavlja se pitanje sta je to ispravno? Da li je ispravno da ode i zapali Volterovu kucu? Ili kada ga privedu da ne isprica pandurima zato sto nema dokaza ili koji vec izgovor ima. Dakle totalno licemerje sa njegove strane ce ga dovesti tj. dovelo ga je tu gde je. U Volterovom autu, sakriven poput misa od straha da ne popusi metak. Iako prethodno pokusava svima oko sebe da pokaze ili mozda bolje reci poruci kako mu nije do zivot. Verovatno zato i pokusava da pobegne na Aljasku, ali se eto Volter opet poigrao sa njim....
Tu se dolazi do Voltera tj Krenstona i njegove briljantne glume. Volter Plavi (white - belo, iako pravi plavi meth), super-inteligentni sociopata, sa naglasenim osecanjima prema porodici tj. prema ideji porodice (sociopata sa osecanjima :D). Miran, porodicni covek... bez mrlje u zivotu... nekada briljantani hemicar, sada profesor u srednjoj skoli. Ono sto je tu trebalo biti malo bolje obradjeno je upravo ta neka pozadina Volterove price. Kancer je bio samo okidac, ali koreni cele price su tu mnogo dublji. Sociopata se ne postaje preko noci. Ili jesi ili nisi. Medjutim nesto ga je nagnalo da promeni svoj zivot i postane beznacajni plebis. Kroz par flashback-ova to je samo sturo dotaknuta tema, iako je zasluzivala mnogo vecu paznju. Dakle, zivot ga je pesnajom tukao medj rogove, i on je odlucio da mu vrati. Duplo. Zasukao je rukave. Gurnuo ruke u mulj i poceo da muti. I to je upravo ta crta licnosti koja ce kupiti svakog coveka. Njegova ideja porodice je vodilja u tom mulju. Dzesi kao sin kojeg nikada nije imao (ne racunajuci Flina :) koji je jos jedan podsetnik na to kako je zivot tukao Volta medj' zube) ali koji ipak i nije njegov sin, zato ga se je lako i odreci. I Hank. Koji je bio na sekundu od sigurne smrti ali Volt ipak odlucuje sebe da zrtvuje zarad ideje o porodici i otkazuje napad. Sudbina je opet htela da ga pukne medj' zube i upravo to je i uradila. Hank verovatno umire. Volt je kriv. Sve je otislo u kurac. Ostao je jos zavrsni obracun :)

Offline Cvija01

  • Član
  • ***
  • Postova: 803
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1771 : 11.09.2013. 08:59:27 »

sto vise nasilja veca ocjena na imdb. dvije najpopularnije serije dexter i bb obiluju istim.. pa i od star treka su morali napraviti festival nasilja i bijesa da bi proslo kod njih.

BB obiluje naseljem ali nije glavna tema,najbolja serija po oceni IMDB je Planet Earth a druga je Cosmos koje nemaju dodirnih tacaka sa nasiljem,tako da ne govoris istinu... :)


@Mudler - Sta ces... :)

Hahaha, kao u filmu Beskrajni dan:P

"Ja bih volio da svi glavni umru...". O Bože, od ovog se ja ježim, zbog ovakvih ljudi nam svijet i je takav kakav je. Željeti da svi glavni umru znači željeti i smrt Skyaler, W. Juniora... moral nula. Željeti smrt bolesnog teenegera zarad svog užitka gledanja serije???!!! Gdje je sad policija za serije, ja bih da se to preventivno hapsi.



 u_jeeeeeeeeee
« Zadnja izmjena: 11.09.2013. 09:45:41 Cvija01 »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1772 : 11.09.2013. 10:22:29 »
Hahaha, kao u filmu Beskrajni dan.

"...ti ne voliš Jessea, odvratan ti je i samim time gubiš svaki kredibilitet u raspravama..."  :facepalm

"Ja bih volio da svi glavni umru...". O Bože, od ovog se ja ježim, zbog ovakvih ljudi nam svijet i je takav kakav je. Željeti da svi glavni umru znači željeti i smrt Skyaler, W. Juniora... moral nula. Željeti smrt bolesnog teenegera zarad svog užitka gledanja serije???!!! Gdje je sad policija za serije, ja bih da se to preventivno hapsi.

Što se tiče WW (a nije Bush), mislim da neće bit kažnjen za svoje grijehe, da će ih sve nadmudrit i, kao u starim vesternima, odvest se u suton prašnjavom cestom u novu budućnost. Ali netko iz obitelji bi mu mogao loše proći... I spasit će i plačipičku Jessija i njemu osigurati novi početak.
Ajde, odavno ti nemaš nikakve argumente i sve izvlačiš iz konteksta. Ništa korisno nisi napisao već samo lijepiš facepalmove, a to je odlika osoba koji ne mogu ništa sami argumentirati pa sve izvlačiš iz konteksta. To što sam rekao da bih volio da svi umru nema nikakve veze s onim moralom o kojem smo pričali. Samo, ipak to treba skužiti.

I ovo stvarno nije lijepo od tebe da mi sad izvlačiš nešto koje je potpuno suprotno od onoga o čemu smo pričali na prijašnjim stranicama. Radiš to konstantno. Niti sam ja tako izvlačio rečenice iz konteksta niti išta dok ste vi svi ostali počeli divljati kao pomahnitala djeca i dali niti jedan argument već samo opravdanja i opravdanja.

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1773 : 11.09.2013. 10:28:15 »
ja mislim da sad treba da se pokoljete svi zbog serije  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1774 : 11.09.2013. 10:44:09 »
Jedino ako netko želi biti na udarnim vijestima  ;D

Al malo pogledaj. Vidiš kako ti svi ljudi shvaćaju ovo toliko ozbiljno jer oni misle da je ova rasprava veća od njih samih. To su sad ljudi koji nisu dali niti jedan suvisli argument već opravdavali, a neki još opravdavaju. I onda kada to shvate, prekasno je da priznaju svoje pogreške pa počinju pisati sarkastične komentare koji im ne uspijevaju. Ili počinju lijepiti facepalmove jer znaju što da drugo odgovore.

Pogledaj samo prijašnje stranice i vidjet ćeš njihova etiketiranja, facepalmove, nikakve argumente i podbadanja od nekih. Oni misle da mogu s tim završiti ovo. A ne ne ljudi, ostali vide što stalno radite. I iznova će to raditi jer to jedino znaju.

Dakle, samo pratite dalje. Vidjet ćeš iste te stvari od njih.

Inače, u najnovijoj epizodi Talking Bada gostovali Don Cheadle, Cranston, Vicne i Steven Michael Quezada.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1775 : 11.09.2013. 11:05:17 »
S ovime može prestati rasprava kako ne bi došlo do daljnjih prepiranja.

Sve ostalo si možete poručiti preko PM-a, svaki daljnji komentar nevezan za seriju bit će uklonjen!

Već ste dobili upozorenje, a budući da ovo nije nikakva konstruktivna rasprava već analiza tko je ovdje psihopat a tko nije, morat ćemo pokrenuti sredstva prisile... Važi za sve...

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1776 : 11.09.2013. 11:40:40 »
S ovime može prestati rasprava kako ne bi došlo do daljnjih prepiranja.

Sve ostalo si možete poručiti preko PM-a, svaki daljnji komentar nevezan za seriju bit će uklonjen!

Već ste dobili upozorenje, a budući da ovo nije nikakva konstruktivna rasprava već analiza tko je ovdje psihopat a tko nije, morat ćemo pokrenuti sredstva prisile... Važi za sve...

Tako je, Zkarlove, batina je iz raja izašla.
Ipak, nije mi baš jasno ovo sa sredstvima prisile. Da li to uključuje i obilazak forumaša po kućama?
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1777 : 11.09.2013. 11:44:07 »
Nisi znao da imamo batinaše posvuda?  :P

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1778 : 11.09.2013. 11:48:32 »
Nisi znao da imamo batinaše posvuda?  :P
To je to! Zaključavam se i izlazim tek na javnu proslavu osvojenog zlata na Evrobasketu!  :pevusi: :\)
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline Cvija01

  • Član
  • ***
  • Postova: 803
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1779 : 11.09.2013. 11:48:55 »
Nisi znao da imamo batinaše posvuda?  :P

 :P :P :P

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1780 : 11.09.2013. 11:53:07 »
Nisi znao da imamo batinaše posvuda?  :P
To je to! Zaključavam se i izlazim tek na javnu proslavu osvojenog zlata na Evrobasketu!  :pevusi: :\)
E, neće moći. Zlato je naše  :vezba

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1781 : 11.09.2013. 15:13:26 »
S ovime može prestati rasprava kako ne bi došlo do daljnjih prepiranja.

Sve ostalo si možete poručiti preko PM-a, svaki daljnji komentar nevezan za seriju bit će uklonjen!

Već ste dobili upozorenje, a budući da ovo nije nikakva konstruktivna rasprava već analiza tko je ovdje psihopat a tko nije, morat ćemo pokrenuti sredstva prisile... Važi za sve...
Bez veze je to. Rasprava nije ni jednog trenutka presla granice dobrog ukusa niti je bilo bilo kakvog vrijedjanja. A rasprava je po meni vise nego konstruktivna i zanimljiva. Ima puno razlicitih razmisljanja o samoj seriji i iznosi se puno podataka koji su malo i zaboravljeni. Za raiku od drugih tema o drugim serijama gdje se samo najavljuju prevodi i zahvaljuje na istima ovo je pravo osvjezenje.

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1782 : 11.09.2013. 15:47:13 »
Dok se raspravljalo o seriji ok, ali kad su počela međusobna podbadanja i prozivanja to nije ok jer to uvijek prijeđe u svađu, zato su bili upozoreni da se drže teme, a neka prepirke ostave za PM.
Nitko od nas neće vama braniti da komentirate seriju i raspravljate o likovima, ali to se može raditi i bez dobacivanja i dvosmislenih izjava.
I koliko god to tebi bilo bez veze, to je stav administracije.

Nisam lud, majka me testirala!

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1783 : 11.09.2013. 16:12:12 »
S ovime može prestati rasprava kako ne bi došlo do daljnjih prepiranja.

Sve ostalo si možete poručiti preko PM-a, svaki daljnji komentar nevezan za seriju bit će uklonjen!

Već ste dobili upozorenje, a budući da ovo nije nikakva konstruktivna rasprava već analiza tko je ovdje psihopat a tko nije, morat ćemo pokrenuti sredstva prisile... Važi za sve...
Bez veze je to. Rasprava nije ni jednog trenutka presla granice dobrog ukusa niti je bilo bilo kakvog vrijedjanja. A rasprava je po meni vise nego konstruktivna i zanimljiva. Ima puno razlicitih razmisljanja o samoj seriji i iznosi se puno podataka koji su malo i zaboravljeni. Za raiku od drugih tema o drugim serijama gdje se samo najavljuju prevodi i zahvaljuje na istima ovo je pravo osvjezenje.

Nitko ti ne brani nastavak rasprave o seriji... Psihoanaliza pojedinaca i seciranje osobnih života istih ne dolazi u obzir.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1784 : 11.09.2013. 17:47:40 »
S ovime može prestati rasprava kako ne bi došlo do daljnjih prepiranja.

Sve ostalo si možete poručiti preko PM-a, svaki daljnji komentar nevezan za seriju bit će uklonjen!

Već ste dobili upozorenje, a budući da ovo nije nikakva konstruktivna rasprava već analiza tko je ovdje psihopat a tko nije, morat ćemo pokrenuti sredstva prisile... Važi za sve...
Bravo, Zoka  :)

@dark horse

Nije tu bilo nikakve konstruktivne rasprave od strane njih. Niti su išta objasniti niti argumentirali. Vidjeli smo samo podbadanja i tipična generaliziranja. Jedino gospodin Cvija je uvidio ono o čemu se priča.  :om:

Nije to bila rasprava kad smo ti i ja raspravljali tijekom 4. sezone  ;D e to je bilo uživancija.

Evo jedan odličan trailer...



(Evo jedan još bolji. :D)
« Zadnja izmjena: 12.09.2013. 10:59:13 nebojsa66 »

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1785 : 11.09.2013. 18:21:14 »
 :dash

Jedva cekam ponedjeljak i novu epizodu  :\)

Offline Cvija01

  • Član
  • ***
  • Postova: 803
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1786 : 11.09.2013. 18:35:24 »
Ja 29 :)

Offline MarkoBB

  • Novi član
  • *
  • Postova: 5
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1787 : 11.09.2013. 22:24:08 »
http://www.imdb.com/news/ni56167671

Interesantno, valjda nece da upropaste pricu...

Offline te-te-ac

  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1788 : 11.09.2013. 22:57:29 »
 :pevusi:


Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1789 : 11.09.2013. 23:58:08 »
trebalo mi je pola sata da procitam sve ovo sto se pisalo ovih dana  smileyNO1 ali bilo je zanimljivo stivo za citat  ;D
e sad, nemoj te sad da bude ono "lako je bit general poslije bitke" posto je covjek 20 puta objasnio na sto misli, ali moram reci da se slazem sa Mulderom,
WW je po meni najbolje osmisljeni tv lik vjerovatno ikad, ali isto tako spada medu najveca govna kad gledamo njegove postupke,
ali o tome dosta - da mi Zoki ne bi poslao batinase, racunam da je na ovom podrucju Veleno, a njemu ne bi trebalo dugo da me nade, nisu Vinkovci velik grad, a jos su i vk.jeseni i ne treba mi to sad  ;D

ali reci cu ovo, zasto napadate Muldera? on je ovdje jedan od rijetkih, ako ne i jedini koji stvarno zna napisati nesto pametno i duboko o seriji,
nije ovo prvi put da je napisao 50 redova teksta o nekoj seriji, i onda netko procita prvu recenicu i ide komentirati, pa se jos netko ukljuci i tako pocne sve ovo

ni meni se nekad neda citati 50 redova ali se zato onda ne ukljucujem u raspravu jer ako procitam jednu recenicu onda cu krivo skuziti sta je pisac htjeo reci,
ako ti se sad neda, onda brate procitaj sutra kad ti se bude dalo pa onda napisi svoje misljenje,
i ja sam medu onima koje je mulder naveo koji ostave komentar "hvala na prijevodu" ili ostave svoje misljenje u jednoj recenici, to je zato sto mi se ne da pisati toliko.. ili ono to je serija ili serija ko serija - NIJE! Breaking Bad spada u jako mali postotak serija u kojima ima scena koje se ne cine vaznim, a zapravo nam govore nesto (kao ona scena kad su na kraju jedne epizode prikazali waltera kako sjedi pored bazena) ili kao kad je Jesse skuzio da je WW otrovao klinca odnosno kad mu je Huwell ili kako se vec zove uzeo vutru iz dzepa - da Jessi to nije skuzio, dosta vas ne bi skuzilo jer bi se cinilo nevazno - a jbt ispao mu dzoint, nista strasno. nemojte sad mislit da vrijedam neciju inteligenciju, nego zelim reci da je ovo serija u kojoj mozak treba radit svih 45min epizode, jer ako ne radi, moze vam promaknit nesto vazno, iako se ne cini tako. Mulder prati seriju onako kako i treba, i onda napise nesto, i pocnete ga napadat. Ako nemate strpljenja da procitate sve sto je napisao i ulaziti u dublju analizu serije od "odlicna epizoda, ovaj me zivcira, jesse je ispao govno, junior nije pojeo svoj dorucak", nemojte covjeka napadat.

Evo sad sam i ja razduzio. Laku noc, idem pogledat jos jednu Terriers ta odmorim mozak.
« Zadnja izmjena: 12.09.2013. 16:04:48 lijencina »

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1790 : 12.09.2013. 00:55:07 »
Meni baš bilo milo kad ga je pljunuo  ;D

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1791 : 12.09.2013. 07:30:33 »
Svatko može komentirati seriju na razini kojoj hoće. Plićoj, dubljoj, ozbiljnoj, preozbiljnoj, neozbiljnoj. Nitko, ali baš nitko si ne treba umišljat da je taj koji će drugom zabranit izreći mišljenje o seriji. A što se tiče ovog spinoffa sa Saulom, moglo bi biti ludo i otkačeno. Radujem se unaprijed.

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1792 : 12.09.2013. 21:09:46 »


Odličan video, dođe mi sad da krenem gledati sve ispočetka. ;D
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline Cvija01

  • Član
  • ***
  • Postova: 803
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1793 : 12.09.2013. 23:35:58 »


Odličan video, dođe mi sad da krenem gledati sve ispočetka. ;D

 clapp

Dokaz da je serija najbolja :)

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1794 : 13.09.2013. 01:36:11 »


bas sam se nasmejao  smileyNO1
 rofl rofl rofl rofl
Cycling 4 life

Offline drazen68

  • Prevoditelj početnik
  • Novi član
  • ***
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
  • Uravnotežena ličnost je nenormalna.
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1795 : 13.09.2013. 10:14:53 »


tko bi rekao da su kornjače tak opasne ;D
predobra fora  ;D

ovaj su video Breaking Bad Season 5 Promo Trailer  Evolution of Walter White stvarno izvrsno napravili, po njemu sam se i sjetio kornjače a onda sam se sjetio i drugih bisera :)
Šteta je samo što sam prve 4 sezone pogledao prošle godine prije nego je počela 5. pa mi je ove godine malo prebrzo gledati sve opet iz početka, a i bezveze bi mi bilo u isto vrijeme gledati i stare i prevoditi i gledati nove epizode.  Trebam to stavit na DVD pa onda sve zajedno pogledati skijedeće godine kad malo zaboravim pojedinosti.
« Zadnja izmjena: 13.09.2013. 11:39:51 drazen68 »
Pokušao sam biti razuman, i nije mi se svidjelo.

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1796 : 13.09.2013. 20:20:41 »
Samo za Muldera.

http://www.youtube.com/watch?v=j7YJmc_vrU8

Sigurno ćeš da odlepiš za Džuli Bouen! Ona hoće da WW ode u Maroko s ženicom i sinčićem. ;D
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline cedomirovic

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • Volim šlag.
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1797 : 14.09.2013. 11:44:04 »
instagram.com/p/eNsOwFuIKF

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1798 : 14.09.2013. 22:22:05 »


bas sam se nasmejao  smileyNO1
 rofl rofl rofl rofl

Bitch !  rofl rofl
Predobro odrađeno
I want to belive

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1799 : 14.09.2013. 22:32:43 »
Hmmm
Spoiler for Hiden:
jel iko primjetio da Walt (u scenama koje ce se desavati kasnije) nosi Toddovu jaknu  ???
Ili sam zaostao sto se toga tiče  rofl
I want to belive

Tags: