Autor Tema: Breaking Bad  (Posjeta: 407663 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1710 : 10.09.2013. 05:24:15 »
jessi nema nikakvog opravdanja jos od PILOT epizode.. WW je flicnuo zadnju sezonu a malac je takav od pocetka.. idiot samo takav. od top 5 najodvratnijih likova na tv-u on mi je ubjedljivo na prvom mjestu. sama njegova pojava je odvratna, a kamoli ostalo.
Spoiler for Hiden:
Ovo što govoriš je čista laž. Walt je počeo pucati u trećoj sezoni da bi u četvrtoj postao to što je. S druge strane Jesse nikad nije imao toliko psihotične ispade kao Walt niti je trovao djecu to jest jedno malo dijete. Barem je uvijek pokazivao osjećaje za neke ljude i borio se da se ne pretvori u ubojicu. I nije se potpuno pretvorio u psihotičnog ubojicu kao Walt. Ova vaša opravdanja prelazi svaku mjeru dobrog ukusa. Samo se zapitajte gdje je onda vama nekakav moral kada konstantno opravdavate postupke da bi dokazali točno što? Da je Jesse veće govno. Neće ići ako su i sami scenaristi odlučili napraviti da Walta prikažu manjim moralistom nego Jessea što im je i uspjelo. Al sad kužim ta vaša opravdanja. Mrzite tog lika. Odvratan vam je. No, da se ponovimo. Walt ubijao, naređivao ubojstva, manipulirao sa svima kao nitko u seriji. Kontrol freak i otrovao malo dijete što je nešto najniže na što je mogao pasti. Jesse je imao i još uvijek ima svoji mrlja, ali daleko manje nego što je čini/o Walt.

Da ne bi sad bilo kako stalno branim Jessea, meni je Walt kao sami lik najbolji u seriji i jedan od najboljih unazad 10-ak godina, a to dovoljno govori koliko cijenim. No, jednostavno ta opravdanja i pljuvanja po Jesseu kao da je gori od Walta su promašena kad je sve jasno postavljeno koji je veći psihopata i manji moralista.

Serija jeste vrlo dobra ali je na momente idiotska i kao sto drazen kaze vrijedja inteligenciju. a ova zadnja scena je bila toliko providna da bi i moj burazer od 9 godina shvatio.  najbolja serija svih vremena.. 9.8 ocjena .. ma daj. to je samo dokaz koliko je amerika kao nacija u banani i koliko je poremecen sistem vrijednosti. nije ni cudo sto sci-fi propada jer je jedan pedercic fifthy cent idol djeci, kurve, sise, pistolji, puske, ubojstva, klanje, nasilje u najgorem obliku.. rasizam prema meksikancima itd. pljuc
Dark horse ti je dao sasvim dobar odgovor. I ne zaboravi na slow motion te scene gdje se dosta čini kao da traje minutu, dvije, a to ti je par sekundi i nisu svi imali čisti pucanj. I meni je malo zsmetala ta scena, ali ne toliko jer ipak nije toliko nerealna.

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1711 : 10.09.2013. 07:32:02 »
Mulder, imaju li po tebi ljudi pravo na svoje mišljenje? Koliko god se tebi ne sviđalo? Pretjeruješ više brate, pa ne moraš svakog "preobratiti". Meni npr. ti pokušaji već "prelaze granicu dobrog ukusa". Živi i pusti druge da žive.

Jessi je obična plačipička i druker, WW za predsjednika
Spoiler for Hiden:
bar nekog krim udruženja...

Spoiler for Hiden:
I još nešto, Walt je poubijao samo ljude iz tog mafijaškog svijeta. Ne možeš plivati s piranama i biti mala crvenperka. Da bi opstao, moraš biti mudriji, pokvareniji i brutalniji od konkurenata i suparnika, često i od suradnika. Jer su to osobine koje su potrebne u tom "poslu". Malog Brocka sigurno nije htio ubiti jer bi to i napravio, a sada je pokušao i spasiti ovo narcisoidno govno Hanka iako je znao da samim tim on ide u zatvor.  Eto, to je moje mišljenje, a sad ako policija za serije nađe za shodno da treba djelovati protiv mene, serijskog huligana, neka tako i bude...
« Zadnja izmjena: 10.09.2013. 07:41:40 pljoska »

Offline Cvija01

  • Član
  • ***
  • Postova: 803
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1712 : 10.09.2013. 08:00:05 »


Jessi je obična plačipička i druker, WW za predsjednika  ;D
Spoiler for Hiden:
bar nekog krim udruženja...

Spoiler for Hiden:
I još nešto, Walt je poubijao samo ljude iz tog mafijaškog svijeta. Ne možeš plivati s piranama i biti mala crvenperka. Da bi opstao, moraš biti mudriji, pokvareniji i brutalniji od konkurenata i suparnika, često i od suradnika. Jer su to osobine koje su potrebne u tom "poslu". Malog Brocka sigurno nije htio ubiti jer bi to i napravio, a sada je pokušao i spasiti ovo narcisoidno govno Hanka iako je znao da samim tim on ide u zatvor.  Eto, to je moje mišljenje, a sad ako policija za serije nađe za shodno da treba djelovati protiv mene, serijskog huligana, neka tako i bude...
   clapp clapp clapp
« Zadnja izmjena: 10.09.2013. 08:02:32 Cvija01 »

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1713 : 10.09.2013. 08:16:34 »
Spoiler for Hiden:
I još nešto, Walt je poubijao samo ljude iz tog mafijaškog svijeta.
Spoiler for Hiden:
A kad je Pinkemenovu malu roknuo , a samim tim i one neduzne ljude u avionskoj nesreci? Jesu li i oni iz krim miljea? To se u pravu zove uzrocno posljedicna radnja.
A kad pricate o nerealnosti , sticajem okolnosti, znam za scenu kad je lik drugom uvalio utoku u usta i opalio.... I , znate sta se desilo. Nista , bas nista. Liku je metak prosao kroz obraz. E sad kad bi se to na filmu/seriji prikazalo svi bi crkavali od smijeha i ismijavali takvu situaciju kao nerealnu. A vi se svi raspravljate oko razlicitih stvari. Jedni favoriziraju Hajzenberga kao fiktivnog lika i ne interesuju ih njegove radnje/posljedice , a drugi ga posmatraju u realnom okruzenju i svrstavaju ga u sam olos gdje on kao i 99% likova u seriji svakako pripada. Takav sam osvrt na likove napravio u The Killing-u. Nema nevinih. Svi su doprinjeli po malo ovakvoj situaciji , doduse na razne nacine i nisu svi cinili jednaka nedjela.
« Zadnja izmjena: 10.09.2013. 08:29:06 dark horse »

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...

Offline Cvija01

  • Član
  • ***
  • Postova: 803
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1715 : 10.09.2013. 09:07:01 »
"Ljude poput Whitea nazivali smo vikend ratnicima. Oni su tipovi koji smatraju da mogu izaći iz igre jednom kada zarade dovoljno novca. Nije im jasno da kad učinite prvi korak, to vodi do drugog, a nakon toga i do trećeg koraka. Prije nego vam to postane jasno, već ste na desetom koraku jer nakon što ste krenuli s tim poslom, nema smisla stati jer shvatit ćete da niste dobili ono što ste trebali", zaključio je bivši diler.  :) -pametni diler  :mjuza
« Zadnja izmjena: 10.09.2013. 09:17:24 Cvija01 »

Offline drazen68

  • Prevoditelj početnik
  • Novi član
  • ***
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
  • Uravnotežena ličnost je nenormalna.
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1716 : 10.09.2013. 12:49:08 »
"Jessi je obična plačipička i druker, WW za predsjednika"  rofl


ma svaka čast pljoska  rofl


tako treba komentirati serije a ne raditi nauku od njih......


uživajte :)
« Zadnja izmjena: 10.09.2013. 12:51:33 drazen68 »
Pokušao sam biti razuman, i nije mi se svidjelo.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1717 : 10.09.2013. 14:17:47 »
Mulder, imaju li po tebi ljudi pravo na svoje mišljenje? Koliko god se tebi ne sviđalo? Pretjeruješ više brate, pa ne moraš svakog "preobratiti". Meni npr. ti pokušaji već "prelaze granicu dobrog ukusa". Živi i pusti druge da žive.
Sorry, ali ti si isti koš kao i svi koji opravdavaju Walta. Tu nije stvar oko mišljenja tak da mi nemoj to nabijat na nos već nekog opće prihvačenog morala u samome društvu. To nema veze sa subjektivnim mišljenjem.

Jessi je obična plačipička i druker, WW za predsjednika
Spoiler for Hiden:
bar nekog krim udruženja...
I eto, što reći. Kad ti sve lijepo objasnim zašto je cinkao, a mislim, razlozi su vidljivi.
Spoiler for Hiden:
Samo pogledaj što mu je sve Walt napravio. I Jesse je govno, to sam više puta rekao, ali vi toliko opravdavate Waltove postupke da se trebate zapitati gdje je vama moral oko takvih stvari.

Spoiler for Hiden:
I još nešto, Walt je poubijao samo ljude iz tog mafijaškog svijeta. Ne možeš plivati s piranama i biti mala crvenperka. Da bi opstao, moraš biti mudriji, pokvareniji i brutalniji od konkurenata i suparnika, često i od suradnika. Jer su to osobine koje su potrebne u tom "poslu". Malog Brocka sigurno nije htio ubiti jer bi to i napravio, a sada je pokušao i spasiti ovo narcisoidno govno Hanka iako je znao da samim tim on ide u zatvor.  Eto, to je moje mišljenje, a sad ako policija za serije nađe za shodno da treba djelovati protiv mene, serijskog huligana, neka tako i bude...
Pa tu upravo govoriš
Spoiler for Hiden:
kako ga nije htio ubiti jer da je, to bi i napravio. Jel ti to shvaćaš koliko to bolesno zvuči. Pa čovjek je otrovao malo dijete. Nije bitno jel ga ubio ili ne. Činjenica je da ga je otrovao i s time htio manipulirati Jessea. I sad opet, ubijao je ljude iz mafijaškog svijeta. Opet kao neko opravdanje. Lik je u kasnim 40-ima ušao u taj posao, i polako se mijenjao. Sva ta ubojstva su ga mijenjala, a cijeli život je živio u kompleksima. Pa i to sami scenaristi te kreator govore.

Eto, i onda te Cvija i Drazen kada ne znaju svojim riječima napisati kvotaju i pljeskaju jer idealiziraš i opravdavaš Walta. Svijet nam je u kurcu baš zbog takvih kao ti i svi koji opravdavaju takve postupke. Samo se zapitajte momci gdje je vama neki moral. Za naježit se.

@dark horse

Pa upravo to. Ljudi ovdje idealiziraju Walta i opravdavaju sve njegove stvarne postupke.
Spoiler for Hiden:
Dakle, manipulirao, otrovao malo dijete, ubijao, naredio ubojstva. Imao toliko psihotičnih ispada.

Offline Cvija01

  • Član
  • ***
  • Postova: 803
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1718 : 10.09.2013. 14:32:15 »
1) Niko ne opravdava WW,nego je gotivniji od narkica i alkosa (bar meni,ne volim neodgovore ljude i izdajnike)
2) Ne pisem doktorate kao komentare jer me mrzi da kucam, a stavio sam smajli jer mi se dopao komentar
3) Imam svoje misljenje
4) Ovo je serija  :)
5) SVAKO IMA PRAVO NA SVOJE MISLJENJE

 drinks drinks drinks
« Zadnja izmjena: 10.09.2013. 14:41:26 Cvija01 »

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1719 : 10.09.2013. 14:53:40 »
Mulder, imaju li po tebi ljudi pravo na svoje mišljenje? Koliko god se tebi ne sviđalo? Pretjeruješ više brate, pa ne moraš svakog "preobratiti". Meni npr. ti pokušaji već "prelaze granicu dobrog ukusa". Živi i pusti druge da žive.
Sorry, ali ti si isti koš kao i svi koji opravdavaju Walta. Tu nije stvar oko mišljenja tak da mi nemoj to nabijat na nos već nekog opće prihvačenog morala u samome društvu. To nema veze sa subjektivnim mišljenjem.

Jessi je obična plačipička i druker, WW za predsjednika
Spoiler for Hiden:
bar nekog krim udruženja...
I eto, što reći. Kad ti sve lijepo objasnim zašto je cinkao, a mislim, razlozi su vidljivi.
Spoiler for Hiden:
Samo pogledaj što mu je sve Walt napravio. I Jesse je govno, to sam više puta rekao, ali vi toliko opravdavate Waltove postupke da se trebate zapitati gdje je vama moral oko takvih stvari.

Spoiler for Hiden:
I još nešto, Walt je poubijao samo ljude iz tog mafijaškog svijeta. Ne možeš plivati s piranama i biti mala crvenperka. Da bi opstao, moraš biti mudriji, pokvareniji i brutalniji od konkurenata i suparnika, često i od suradnika. Jer su to osobine koje su potrebne u tom "poslu". Malog Brocka sigurno nije htio ubiti jer bi to i napravio, a sada je pokušao i spasiti ovo narcisoidno govno Hanka iako je znao da samim tim on ide u zatvor.  Eto, to je moje mišljenje, a sad ako policija za serije nađe za shodno da treba djelovati protiv mene, serijskog huligana, neka tako i bude...
Pa tu upravo govoriš
Spoiler for Hiden:
kako ga nije htio ubiti jer da je, to bi i napravio. Jel ti to shvaćaš koliko to bolesno zvuči. Pa čovjek je otrovao malo dijete. Nije bitno jel ga ubio ili ne. Činjenica je da ga je otrovao i s time htio manipulirati Jessea. I sad opet, ubijao je ljude iz mafijaškog svijeta. Opet kao neko opravdanje. Lik je u kasnim 40-ima ušao u taj posao, i polako se mijenjao. Sva ta ubojstva su ga mijenjala, a cijeli život je živio u kompleksima. Pa i to sami scenaristi te kreator govore.

Eto, i onda te Cvija i Drazen kada ne znaju svojim riječima napisati kvotaju i pljeskaju jer idealiziraš i opravdavaš Walta. Svijet nam je u kurcu baš zbog takvih kao ti i svi koji opravdavaju takve postupke. Samo se zapitajte momci gdje je vama neki moral. Za naježit se.

@dark horse

Pa upravo to. Ljudi ovdje idealiziraju Walta i opravdavaju sve njegove stvarne postupke.
Spoiler for Hiden:
Dakle, manipulirao, otrovao malo dijete, ubijao, naredio ubojstva. Imao toliko psihotičnih ispada.

Moj prijatelju, reći da je svijet u kurcu zbog takvih kao što sam ja je u najmanju ruku glupo. A onda pomalo i smiješno. I još se kao ježiš od toga?! Pa mi pričamo o seriji. Halo, o jebenoj seriji!!! Fikciji!!! Moj svijet nije WW, niti Tony Soprano, niti Jax Teller, niti bilo koji drugi negativac koji mi se sviđa u jebenim fikcijama od serija. Moj svijet su moja 3 sina, moja obitelj, moja mala plaća, to što s visokom stručnom spremom radim posao koji je ispod tog nivoa, moj svijet je tuga kada Dinamo ispadne od Austrije i sreća kada moj nogometni trećeligaš uvali drugom trećeligašu 6 komada prošli vikend, a ja se, od sreće, napijem kao pička. Moj svijet je 18 godina stari auto kojem curi hladnjak, a ja moram naći 500 kn da ga zamijenim. To je dio mojih svjetova. A serije su razbibriga, opuštanje, uživanje... Bar nama koji nismo geekovi, freakovi, treakeri ili kako se već zovu. Oni žive u serijama, knjigama, filmovima. Ja živim u stvarnosti u kojoj nisam ubica i ne kuham meth, u kojoj ne podržavam nasilnike, u kojoj ne kršim zakone... Ali eto, više volim WW nego plačipičku Jessija. Opet ti ponavljam, živi i pusti druge da žive. Cijenim tvoje mišljenje, ali mi nije do njega stalo ni najmanje. Ti moje ne moraš ni cijeniti, samo neka ti više ne bude važno, molim te.

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1720 : 10.09.2013. 14:55:59 »
S ovime može prestati rasprava kako ne bi došlo do daljnjih prepiranja.

Sve ostalo si možete poručiti preko PM-a, svaki daljnji komentar nevezan za seriju bit će uklonjen!

Nisam lud, majka me testirala!

Offline zverkan

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 141
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1721 : 10.09.2013. 15:12:05 »
Ja nikada nisam mogao da skontam ljude koji vise vole Dzerija od Toma. Tako ne mogu ni da razumem kako neko moze da navija za Dzesija. Pa zamislite koja bi smaracina serija bila da nema Volta i da se sve vrti oko Dzesija. A onda zamislite kakva bi serija bila da nema Dzesija. Bilo bi skoro pa sve isto, ne?

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1722 : 10.09.2013. 15:17:27 »
S ovime može prestati rasprava kako ne bi došlo do daljnjih prepiranja.

Sve ostalo si možete poručiti preko PM-a, svaki daljnji komentar nevezan za seriju bit će uklonjen!
Komentiramo seriju i likove.

Al da ponovimo što ti ljudi opravdavaju.
Spoiler for Hiden:
Opravdavaju ubojstva, naređena ubojstva, trovanje djeteta i sve te manipulacije. Kažu "al nije ubio dijete" s time opravdavajući trovanje. Uvijek imaju neko opravdanje, a pritom ne shvaćajući kako to rade samo onaj najniži sloj društva

I onda zato vidiš komentare "WW za predsjednika".

Dakle, ovo bi svatko trebao vidjeti kakvi se postupci opravdavaju.

1) Niko ne opravdava WW,nego je gotivniji od narkica i alkosa (bar meni,ne volim neodgovore ljude i izdajnike)
Pa i meni je bolji lik. To sam napisao, ali očito ne kužiš oko čega rasprava. Pusti ko ti je bolji lik već se priča o nekakvom moralu i ko je gori lik.
Spoiler for Hiden:
kažeš ne voliš takve ljude, ali zato voliš trovatelje djece, ubojice? Pa o čemu mi pričamo ovdje. Radi se o tome ds Walt po ničemu nije moralniji od Jessea jer je radio gore stvari.

I da te pitam nešto
Spoiler for Hiden:
oko izdajnika. Da tebi netko otruje dijete (Jesse ga voli) i manipulira s tobom, što bi ti napravio? Pa nije bilo sve divno i krasno vež su se događale užasne stvari oko njih.

Ti valjda shvaćaš da su to i sami scenaristi rekli te tako postavili. Dakle, onda automatski po vama su napravili užasan posao.

2) Ne pisem doktorate kao komentare jer me mrzi da kucam, a stavio sam smajli jer mi se dopao komentar

Je, dopao ti se komentar "WW za predsjednika". Ljudi vide, a taj komentar ti nije baš nešto s čime se možeš hvaliti.


3) Imam svoje misljenje

Ok.

4) Ovo je serija  :)

A to bi trebao biti argument za točno što?

5) SVAKO IMA PRAVO NA SVOJE MISLJENJE
Ovo je takva frazetina koja trenutno nema veze s našom raspravom ker se ne radi o subjektivnom mišljenju oko ovih stvari.

Sve sam lijepo objasnio oko Walta i Jessea, baš onako kako su i scenaristi zamislili, a vi niste niti jedan protuargument dali i onda ponavljate frazetine "svako ima pravo na svoje mišljenje", a ja sam uvijek prvi oko toga da nema nametanja, no, ovdje se ne radi o ukusima već činjenice i postupci koji su predstavljeni u seriji.

@zverkan

A ja ne kužim ljude koji još uvijek ne shvćaju oko čega je ova rasprava. Vi seriju gledate ograničeno i niste shvatiti samu bit serije. Vi mislite da je Walt ista osoba s početka serije jer stalno opravdavate njegove postupke i nemojte govoriti da ne opravdavate kad je jasno što pišete. I onda nabijate nekom na nos da svako ima pravo na svoje mišljenje, da je ovo samo serija i slične fraze koje govore ljudi koji nemaju nikakve argumente.
« Zadnja izmjena: 10.09.2013. 15:21:08 Mulder »

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1723 : 10.09.2013. 15:23:20 »
mozete pricat' sta god hocete Jessie je legenda, Walt je govno

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1724 : 10.09.2013. 15:34:30 »
Ma ne, da ne bi sad stvarno bilo da netko uzdiže Jessea. Ja sam jasno rekao kako mi je Walt bolji lik, ali ovdje se ne radi o likovima i raspravi koji nam je bolji odglumljen, okarakteriziran. Pa istva stvar bi se dogodila i sa Dexterom. Govori se o tome da je Walt radio puno gore stvari to jest puno više gorih stvari. I onda još netko gore pljuje po Hanku, a opravdava Walta.

Vi ljudi govorite kako ne shvaćate tog izdajicu. A mislim, razlog je toliko jasan i smiješan da se stvarno neko sa strane zapita kako vam nije jasno
Spoiler for Hiden:
kad je Walt otrovao klinca i manipulirao s Jesseom te je Jesse svjedolio Waltovoj tranformaciji. I onda se pitate zašto ga je izdao. Pa svatko bi izdao. Dakle, nije sve bilo divno i krasno pa ga je onda izdao već upravo suprotno.

To što volite nekog lika kojeg volim i ja, ne znači da morate opravdavati sve njegove postupke. Ja ga volim iz nekih drugih razloga zbog toga što je sjajno napravljen. Njegova transforamcija je sami vrh. No, gledam racionalno na same stvari i samim time moja nekakva moralna odgovornost mi ne dopušta da opravdavam Walta i sve užasne stvari koje je radio. Bolji mi je od svih, no ne mogu. Jebiga,
Spoiler for Hiden:
volio bih da na kraju umre. Kao onaj hint sa filmom Scarface kad gledaju te mislim da Junior kaže kako svi u tom filmu umiru.

Offline Cvija01

  • Član
  • ***
  • Postova: 803
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1725 : 10.09.2013. 15:41:21 »
Dopao mi se komentar u spojleru - Ne možeš plivati s piranama i biti mala crvenperka,...a WW za precednika mi je smesno,zbog toga sam stavio smajli...Ovo je serija sam napisao jer stalno govoris da je zbog morala zivot u kurcu :) to jeste problem ali ima jos VECIH problema. (Ovo je serija a ne zivot  :) )

p.s. ne volim trovatelje i ubojce ali je morao to da odradi da bi opstao :) - niko ne opavdava njegove postupke!!!
« Zadnja izmjena: 10.09.2013. 15:50:04 Cvija01 »

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1726 : 10.09.2013. 16:12:07 »
mozete pricat' sta god hocete Jessie je legenda, Walt je govno
Upravo suprotno, gospodine moj! Volt je legenda, a Džesi je govno!

I nemoj slučajno da si se javljao, jer...
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline Mister No

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 232
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1727 : 10.09.2013. 16:16:02 »
Ovaj Mulder strasno smara. Ocigledno nema zivot van interneta..

Offline Cvija01

  • Član
  • ***
  • Postova: 803
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1728 : 10.09.2013. 16:17:21 »
Za tebe je legenda ubica i trovatelj dece  rofl  rofl   rofl  Svet je u kurcu zbog toga  :P  :P  :P
« Zadnja izmjena: 10.09.2013. 16:22:50 Cvija01 »

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1729 : 10.09.2013. 16:21:23 »
Za tebe je  legenda ubica i trovatelj dece rofl Svet je u kurcu zbog toga  :P :P :P

Zbog mene svet u... A ja bio član biblioteke! Im'o člansku kartu biblioteke. Eeee!  :-X
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline Cvija01

  • Član
  • ***
  • Postova: 803
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1730 : 10.09.2013. 16:23:24 »
Za tebe je  legenda ubica i trovatelj dece rofl Svet je u kurcu zbog toga  :P :P :P

Zbog mene svet u... A ja bio član biblioteke! Im'o člansku kartu biblioteke. Eeee!  :-X

Eeee rofl rofl rofl

p.s. serija stvarno pomera granice  :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1731 : 10.09.2013. 16:24:15 »
Dopao mi se komentar u spojleru - Ne možeš plivati s piranama i biti mala crvenperka,...a WW za precednika mi je smesno,zbog toga sam stavio smajli...Ovo je serija sam napisao jer stalno govoris da je zbog morala zivot u kurcu :) to jeste problem ali ima jos VECIH problema. (Ovo je serija a ne zivot  :) )

p.s. ne volim trovatelje i ubojce ali je morao to da odradi da bi opstao :) - niko ne opavdava njegove postupke!!!

I opet se ponavlja ovo je serija. Da, serija koje nije za mozak na pašu već je puno više od toga.

Radio je stvari koje nije trebao. Radio je neke užasne stvari sa ciljem i onda čim govorite da je legenda, samim time vam ne smeta
Spoiler for Hiden:
što je otrovao malo dijete ili ubijao i manipulirao. Jesse takve užasne stvari nije napravio.

Sve je jasno postavljeno.

@Mister No

I ti isto imaš ograničen pogled na sami život. Očekujem da vas sad dolazi što više jer sam se usudio dirnuti u vaš mali svijet gdje opravdavate užasne postupke likova, a o tome se cijelo vrijeme govori. Ne govori se o tome da nam je Walt genijalno napisan već o njegovim užasnim postupcima koji su puno gori od Jessea.

Sve dok napadate ovako ad hominemski, oni koji gledaju racionalno će vidjeti o kakvim se ljudima radi. Ako je smaranje to što vam želim pokazati ono što rade i sami scenaristi, a to je da je Walt radio ili još radi neke stvari za koja nema nikakvih opravdanja. Uvijek iznova nalazite neka opravdanja, ali činjenica je ta kako je on bolestan čovjek.

Offline DreamOn

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 79
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1732 : 10.09.2013. 16:24:33 »
Još jedan glas za WW. Moj tv prijemnik nije video za života veću pičketinu od Jesse Pinkmana.

Za tebe je legenda ubica i trovatelj dece  rofl rofl   rofl  Svet je u kurcu zbog toga  :P :P :P

 rofl

Offline Cvija01

  • Član
  • ***
  • Postova: 803
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1733 : 10.09.2013. 16:32:00 »
Rekao si:"Radio je stvari koje nije trebao. ..." Nije treba ali je smislio i mislio da je to jedino,niko nije rekao WW svaka ti cast sto si otrovao dete i svaka ti cast sto si ubio,nego ljudi govore WW je legenda..illi Dzesi je legenda...(zato sam napisao svako ima svoje misljenje).I ovo ne moze biti merilo sveta sto je u ... (zato sam napisao ovo je serija).Iskreno nevolim ovakvo postovanje jer ovo ne vodi nigde...i ne sluzi nicemu...

 drinks drinks drinks

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1734 : 10.09.2013. 16:41:01 »
Opet ne shvaćaš.

Spoiler for Hiden:
Lik je otrovao dijete da bi manipulirao sa Jesseom. Nže od toga ne može. Još je ubijao i naređivao ubojstva. Jesse gore stvari nije radio.

Opet ponavljam. To su i sami scenaristi tako smislili da Walt bude gori lik. Govori se o tome ko je gori, a ne bolji. I meni je Walt bolji lik, ali je gori zbog svih onih stvari od Jessea. I samim time što govorite da je legenda, ne shvaćate koliko je to loše. Rekao sam da je sve jasno postavljeno i o tome se radi. Onda dolaze likovi i vrijeđaju jer ne znaju argumentirati pa glasaju za likove, a o tome se uopće ne radi. Nije rasprava o najboljim likovima, a svi se slažemo da je to Walt, već ko je najveće nemoralno đubre.

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1735 : 10.09.2013. 16:43:35 »
Ja bih se jos malo nadovezao na debelog, narcisoidnog prasca Hanka. Da nije htio sam preuzeti
zasluge
Spoiler for Hiden:
za raskrinkavanje Heisenberga, poveo bi pojacanje i ne bi ga ovi krimosi izbusili. Imao je cak vremena i ranije se pokupit s Waltom, ali prvo je likovao sto ga je ipak nadmudrio, a onda je jos zvao
svoju ogavnu zenu kleptomanku da joj se malo pohvali kao djecarac. Jbg, htio je biti velika faca, a zavrsit ce s surlom u prasini.
Da ne bi bilo zabune, ja sam za mir u Svijetu. Ovo je samo moj komentar na seriju.
« Zadnja izmjena: 30.09.2013. 21:32:48 MilanRS »

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1736 : 10.09.2013. 16:47:29 »
...ja sam za mir u Svijetu.
Sad je konačno sve jasno! Ova izjava u kombinaciji s tvojim avatarom kaže da si ti Mis Univerzuma ili da si barem učestvovao u takmičenju.
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline Cvija01

  • Član
  • ***
  • Postova: 803
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1737 : 10.09.2013. 16:51:29 »
Ja bih se jos malo nadovezao na debelog,
Spoiler for Hiden:
narcisoidnog prasca Hanka. Da nije htio sam preuzeti
zasluge za raskrinkavanje Heisenberga, poveo bi pojacanje i ne bi ga ovi krimosi izbusili. Imao je cak vremena i ranije se pokupit s Waltom, ali prvo je likovao sto ga je ipak nadmudrio, a onda je jos zvao
svoju ogavnu zenu kleptomanku da joj se malo pohvali kao djecarac. Jbg, htio je biti velika faca, a zavrsit ce s surlom u prasini.
Da ne bi bilo zabune, ja sam za mir u Svijetu. Ovo je samo moj komentar na seriju.

U pravu si,zato ce WW preziveti  :)


Opet ne shvaćaš.


 u_jeeeeeeeeee
« Zadnja izmjena: 30.09.2013. 21:35:02 MilanRS »

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1738 : 10.09.2013. 16:53:43 »
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline Cvija01

  • Član
  • ***
  • Postova: 803
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1739 : 10.09.2013. 16:57:25 »
Ja bih se jos malo nadovezao na debelog, narcisoidnog prasca Hanka. Da nije htio sam preuzeti
Spoiler for Hiden:
zasluge za raskrinkavanje Heisenberga, poveo bi pojacanje i ne bi ga ovi krimosi izbusili. Imao je cak vremena i ranije se pokupit s Waltom, ali prvo je likovao sto ga je ipak nadmudrio, a onda je jos zvao
svoju ogavnu zenu kleptomanku da joj se malo pohvali kao djecarac. Jbg, htio je biti velika faca, a zavrsit ce s surlom u prasini.
Da ne bi bilo zabune, ja sam za mir u Svijetu. Ovo je samo moj komentar na seriju.

Za raskrinkivanje Heisenberga najvecu zaslugu ima Dzesi (izdajica :) ) a Henk budala je hteo da bude glavni baja... :)

Opet ne shvaćaš.

u_jeeeeeeeeee
Hrkljuš! Udri se, bekane!  :nindza

Najjace sto mogu,kad sam budala  :P
 
« Zadnja izmjena: 30.09.2013. 21:37:46 MilanRS »

Tags: