Autor Tema: Breaking Bad  (Posjeta: 407685 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1680 : 05.09.2013. 21:10:43 »
Ne znam za vas ali meni izgleda kao da je serija izgubila napetost i iscekivanje , pre sam jedva cekao da izadje epizoda  :)
Cycling 4 life

Offline Mister No

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 232
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1681 : 05.09.2013. 21:28:52 »
U epizodi "Rabid Dog" se pojavljuje ruzicasti plisani meda na drvetu. Odlicno su to zapazili..


Offline drazen68

  • Prevoditelj početnik
  • Novi član
  • ***
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
  • Uravnotežena ličnost je nenormalna.
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1682 : 06.09.2013. 13:54:13 »
ispričavam se za pogreške u titlu, imam problema s kompom već neko vrijeme pa sam prijevod radio na sestričninom i tek sam kasnije vidio greške, sad sam sredio svoj pa se nadam da će biti ok, valjda mi se neće opet nešto zbrljat :)
Pokušao sam biti razuman, i nije mi se svidjelo.

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1683 : 06.09.2013. 22:48:56 »
SERIJA "Breaking Bad" često se opisuje kao najbolja serija današnjice, a sad je za to stigla i službena potvrda.

Naime, priča koja prati 'dogodovštine' Waltera Whitea naći će se u izdanju Guinness World Records za 2014. godinu i to kao serija s najvišom ocjenom kritičara: Na MetaCriticu (stranici koja sakuplja kritike sa svih strana svijeta) ona ima čak 99 od mogućih 100 bodova, piše Hollywood Reporter.

Osim toga, u filmskom biznisu, rekord je postavila i Betty White koja je sa svojom 91 godinom (i 74 godine staža) glumica s najdužom TV karijerom: "Bila sam u šoku kad su me nazvali iz Guinnessa. Tko? Ja?! To je takva čast. Knjiga me oduvijek fascinirala. Ne mogu vjerovati da ću odsad biti povezana s njom", ispričala je glumica.

http://www.index.hr/black/clanak/breaking-bad-ulazi-u-guinnessovu-knjigu-rekorda/698912.aspx
 :naklon:
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1684 : 06.09.2013. 23:49:58 »
http://mojtv.hr/magazin/9772/breaking-bad-proglasena-najboljom-serijom-svih-vremena.aspx


Istaknio bi jedino: "Ono što vam mogu reći jest da ćete dobiti KRAJ, a ne veliki upitnik kao kod Sopranosa"[/size], rekao je Gilligan prije počtka drugog dijela pete sezone za [/size]Metro[/size].

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1685 : 07.09.2013. 11:37:20 »
Ja sinoć završio s gledanjem osme epizode. Sad nastavljam dalje kad budem stigao.  ;D ;D ;D

Bilo mi u par navrata malo dosadno, ali vratili su se u velikom stilu nakon toga i nadoknadili.  :)

Nisam lud, majka me testirala!

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1686 : 07.09.2013. 21:30:46 »
Bilo mi u par navrata malo dosadno, ali vratili su se u velikom stilu nakon toga i nadoknadili.  :)

kao i kod svih ostalih serija imao je BB svoje uspone i padove, oscilacije, ali ne što se tiče kvalitete već brzine kojom se odvijala radnja...
nazovimo to dosadom ali i svojih "funny moments" pogotovo u prve dvije sezone (što mi to fali).
sve u svemu ova serija definitivno spada u one koje ću s guštom odgledati kroz koju godinu-dvije  smileyNO1

BB rules  :bokser
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1687 : 09.09.2013. 00:07:31 »

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1688 : 09.09.2013. 00:55:22 »
Ako ista mrzim , onda su  to slike iza scene , razni dvd dodatci , intervjui sa glumcima i ljudima koji su napravili seriju/film . Kako to meni ubija filmsku magiju.  Evo sad sam pogledao 2 slike i poivraca mi se. Ja se toliko u nesto udubim kad gledam i gledam sa uzivanjem. Boli me patka sta glumac ima reci o svojoj ulozi i kako se on za nju spremao i sta je jeo. Ebe mi se za tim.
Nemoj me pogresno shvatiti , neka si ti postavio , samo sam morao iznjeti svoje misljenje o tim pizdarijama.

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1689 : 09.09.2013. 01:00:06 »
hehe ma ok :). Ne volim ni ja bog zna sta nesto da gledam, nego vise naleteo pa da podelim. Mada ponekad i volim da pogledam neki video iza scene pa kako im ne ide snimanje zbog ubacivanja i sprdnje medju glumcima, zna da bude nekada veselo i duhovito.

Offline drazen68

  • Prevoditelj početnik
  • Novi član
  • ***
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
  • Uravnotežena ličnost je nenormalna.
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1690 : 09.09.2013. 15:06:25 »
prijevod za Breaking Bad - 05x13 - Tohajiilee  HDTV x264-ASAP / 720p HDTV x264 IMMERSE / HDTV XviD AFG / 480p HDTV x264 mSD
je upravo uploadan  :)
Pokušao sam biti razuman, i nije mi se svidjelo.

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1691 : 09.09.2013. 15:33:59 »
Cekaj bre pa nisam jos ni stavio da se skida :). Hvala puno!  smileyNO1

Offline jakaka

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1535
  • Spol: Ženski
  • Lost in time and space
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1692 : 09.09.2013. 15:37:18 »
Puno ti hvala  clapp  drinks jedva čekam da pogledam  ;D

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1693 : 09.09.2013. 17:17:09 »
 :o
Spoiler for Hiden:
Napokon se nesto pravo desilo.Siguran sam da je Hank mrtav,posto (kako se ja sjecam) je npr prvi put rekao zeni da je voli,a i realno slabo da moze prezivjeti onu pucnjavu na .Mozda se Walt zbog toga naljuti,i nece da im pomogne,pa je zadnji napad izmedju Walta i Jacka  ??? ??? ??? ???
Mnogo pitanja sada,cekajmo odg u sljedecim epizodama.
Inace je epizoda genijalna,sami kraj je vrijedilo.
imdb ocjena 9,8.
Po meni zasluzeno.
I want to belive

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1694 : 09.09.2013. 19:44:33 »
Drazen GOAT za prevod  clapp clapp
Cycling 4 life

Offline zverkan

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 141
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1695 : 09.09.2013. 20:34:58 »
Fjuuuu kakva epizoda... Hvala za uberbrzi prevod!

Offline aleksa71

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1696 : 09.09.2013. 20:43:20 »
Ameri su i dalje u zabludi da ce prosecnom gledaocu porasti IQ od ovakvih serija. Scenario za ovu poslednju k`o da je pisala ljovisnina tetka dok je depilirala micaljku.
Spoiler for Hiden:
Toliko nerealnih stvari, nelogicnosti (njih 6-7 sa automatima, drze na nisanu tu dvojicu debelih pandura 3 minuta i da ni jedan metak ne pogodi dva krmeta?!) :facepalm Volter nije cuo za sms?
Sranje...
If you want to fuck the sky, learn your dick to fly!

Offline drazen68

  • Prevoditelj početnik
  • Novi član
  • ***
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
  • Uravnotežena ličnost je nenormalna.
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1697 : 09.09.2013. 20:52:08 »
Ma najjače mi je ono kad Walter kaže Jesseu "Coward"....
Narkomanska pizda nije imao muda ubit ga sam kad ga već toliko mrzi nego ga je išao cinkat....
Walt ga spašava i izvlači iz govana, a ovo malo smeće stalno nešto sere i izvodi. Tu gore čitam nešto o Jesseovom moralu, ma ajde molim vas, kakav jebeni moral, tip je totalno smeće, na kraju krajeva zar ga nije Walt  odveo na liječenje i još brdo sličnih stvari, to mi je jedino bezveze u seriji, nema šanse da bi netko nekome u tom svijetu narko mafije toliko opraštao pa da mu je i rođeni sin.
Ma ja bi sam maznuo Jessea već pet milijuna puta i mirna Bosna.......
A Hank, jbg, on ispada neki tragični junak  koji je s jedne strane toliko lukav i pametan da uspije zaje... Heisenberga, a s druge strane ispuši foru jer ide samo s još jednim tipom u hapšenje nekog tako opasnog...
« Zadnja izmjena: 10.09.2013. 02:16:48 drazen68 »
Pokušao sam biti razuman, i nije mi se svidjelo.

Offline Cvija01

  • Član
  • ***
  • Postova: 803
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1698 : 09.09.2013. 21:07:41 »
prijevod za Breaking Bad - 05x13 - Tohajiilee  HDTV x264-ASAP / 720p HDTV x264 IMMERSE / HDTV XviD AFG / 480p HDTV x264 mSD
je upravo uploadan  :)

Hvala puno,hvala za sinhronizaciju  clapp clapp clapp

B.B razvaljuje!!!  drinks drinks drinks

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1699 : 09.09.2013. 21:50:47 »
Ma najjače mi je ono kad Walter kaže Jesseu "Coward"....
Narkomanska pizda nije imao muda ubit ga sam kad ga već toliko mrzi nego ga je išao cinkat....
Walt ga spašava i zvlači iz govana, a ovo malo smeće stalno nešto sere i izvodi. Tu gore čitam nešto o Jesseovom moralu, ma ajde molim vas, kakav jebeni moral, tip je totalno smeće, na kraju krajeva zar ga nije Walt  odveo na liječenje i još brdo sličnih stvari, to mi je jedino bezveze u seriji, nema šanse da bi netko nekome u tom svijetu narko mafije toliko opraštao pa da mu je i rođeni sin.
Ma ja bi sam maznuo Jessea već pet milijuna puta i mirna Bosna.......
A Hank, jbg, on ispada neki tragični junak  koji je s jedne strane toliko lukav i pametan da uspije zaje... Heisenberga, a s druge strane ispuši foru jer ide samo s još jednim tipom u hapšenje nekog tako opasnog...
Ti očito ne kužiš likove ni samu karakterizaciju likova. Opravdanja su ti u najmanju ruku smiješna, a idealiziranje Walta je jezivo jer ga ne idealiziraš kao fikcijskog lika koji je sjajno napravljen već opravdavaš sve što je učinio
Spoiler for Hiden:
kao što sam na prošloj stranici napisao, Jesse je sigurno veći moral od Walta. Objašnjenje sam dao. Govno je, ali manje nego Walt i to je scenaristima jasno i svima, ali eto, važno da se opet idealiziraju likovi poput Walta na sasvim krivi način. Tvoje kuženje u likove dovoljno govori ova rečenica "kad ga već toliko mrzi nego ga je išao cinkat....".

Nije da je sve bilo divno i krasno pa ga je išao cinkat. Išao ga je cinkat nakon svih onih stvari koje je Walt napravio njemu i drugima. Samo bi najveći kreten šutio i ne bi ništa progovorio. Ja jednostavno ne mogu vjerovat da izmišljaš tolika opravdanja za Walta nakon svega što je učinio i manipulirao s drugima. Scenaristi i Vince su jasno napravili kakav je to lik, genijalno napisan, ali najmanji moralista od svih.

Offline drazen68

  • Prevoditelj početnik
  • Novi član
  • ***
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
  • Uravnotežena ličnost je nenormalna.
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1700 : 09.09.2013. 22:14:05 »
"Ti očito ne kužiš likove ni samu karakterizaciju likova. Opravdanja su ti u najmanju ruku smiješna, a idealiziranje Walta je jezivo jer ga ne idealiziraš kao fikcijskog lika koji je sjajno napravljen već opravdavaš sve što je učinio

Ma kakvo idealiziranje Walta , ne budi smiješan, već sam prije napisao da zaslužuje sve što bude dobio ma kako to loše bilo... govorim o samom odnosu između Jessea i Walta....
Idealizacija lika u seriji koja se 99% vremena vrti oko dva kuhara droge i likova koji se vrte u tom poslu???? ..... BAŠ...
Meni se čini da ti previše ozbiljno shvaćaš sve to, a ne kao TV seriju koja je napravljena za zabavu, jednako kao što su to i ovi komentari ovdje. Pišemo komentare zato da se zezamo i zabavimo, a ne zato da napravimo doktorsku dizertaciju na tu temu. Ne treba valjda sad raditi i  psihoanalizu likova s TV-a.
Razgovarati o moralu narkića????
Ma daj, bome si preozbiljno zabrijao oko svega toga...
Pokušao sam biti razuman, i nije mi se svidjelo.

Offline mmmnnn

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 731
  • Spol: Muški
  • Playlife
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1701 : 09.09.2013. 22:26:08 »
odlična epizoda, dražene hvala na prijevodu!
Ipak smo u ovoj epizodi vidjeli i malo dobrog walta

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1702 : 09.09.2013. 22:31:24 »
Nisi dao apsolutno niti jedan argument već si izbjegao ikakav odgovor.

Ma kakvo idealiziranje Walta , ne budi smiješan, već sam prije napisao da zaslužuje sve što bude dobio ma kako to loše bilo... govorim o samom odnosu između Jessea i Walta....

Stalno ga opravdavaš i govoriš da je veća moralna vertikala od Jessea što nije točno. Sve je jasno prikazano, i s time su scenaristi i Vince jasno rekli ko je najmanji moralista. Odnos između njih je isto jasno postavljen, al eto, tebi nije jasno
Spoiler for Hiden:
zašto ga je cinkao. Ja samo ne znam koju si ti seriju gledao. Dovoljno je vidjeti što je on sve učinio Jesseu i svima oko sebe.

Idealizacija lika u seriji koja se 99% vremena vrti oko dva kuhara droge i likova koji se vrte u tom poslu???? ..... BAŠ...
Jasno si više puta napisao i opravdavao sve postupke Walta. Ovo ti izvlačenje neće pomoći.

Meni se čini da ti previše ozbiljno shvaćaš sve to, a ne kao TV seriju koja je napravljena za zabavu, jednako kao što su to i ovi komentari ovdje.
Ad hominem kao i cijeli ovaj post. Serija je umjetnost, kao i film. Onda tek zabava. A ova serija ne prolazi kao zabava za nedjeljno popodne jer je duboka i kompleksna. Nije serija za mozak na pašu. Al eto, najlakše je odgovoriti sve je za zabavu i ne smije se analizirati.

Pišemo komentare zato da se zezamo i zabavimo, a ne zato da napravimo doktorsku dizertaciju na tu temu. Ne treba valjda sad raditi i  psihoanalizu likova s TV-a.

Itekako treba. To se radi od davnina. To je čar svih rasprava. Detalji, analize. Pa nije ovo CSI već Breaking Bad, serija koja kinematografski izgleda kao film. Serija gdje su transformacije likova vrhunski napravljene. Kaj, sad odjednom ćemo svi šutiti i ništa nećemo govoriti o Waltu i njegovoj transformaciji ili o drugim likovima. Ova serija je odavno stvorena za analizu. Pa i sami scenaristi nam konstantno bacaju hintove da ih tražimo. To se oduvijek radi.

Razgovarati o moralu narkića????
Ma daj, bome si preozbiljno zabrijao oko svega toga...
To što sam ti se usudio odgovoriti na tvoj post gdje nisi izinio nikakav argument već opravdavo jezive postupke jednog lika, ne znači da sam ozbiljno zabrijao. Lijepiš mi etikete. To nije lijepo. Ili to što nisam stavio smajlić pa se sasvim drugačije interpretira post.

O moralu narkića sam pisao na prošloj stranici i sasvim pristojno objasnio zbog čega je on veći moralista od Walta. Smeće je, to nitko ne spori, ali sam samo napravio jednu usporedbu o moralu ta dva lika. Ako je Jesse stvarno manji moralista, onda su scenaristi napravili užasan posao jer to nisu htjeli. No, meni je drago da je sve jasno postavljeno i sve situacije i pogreške jednog i drugog su nam vidljive.

Joj, opet zaboravih smajlić.

Offline Gavri

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 102
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1703 : 09.09.2013. 22:46:25 »
Spoiler for Hiden:
Glupost je da padne na ovome, pravi WW bi sabrao brojeve.I da Dzesi je govno narkomansko, steta sto ga ranije nije WW likvidirao, narkomansko nezahvalno razmazeno deriste.

Offline zverkan

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 141
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1704 : 09.09.2013. 23:49:34 »
Ma najjače mi je ono kad Walter kaže Jesseu "Coward"....
Narkomanska pizda nije imao muda ubit ga sam kad ga već toliko mrzi nego ga je išao cinkat....
Walt ga spašava i zvlači iz govana, a ovo malo smeće stalno nešto sere i izvodi. Tu gore čitam nešto o Jesseovom moralu, ma ajde molim vas, kakav jebeni moral, tip je totalno smeće, na kraju krajeva zar ga nije Walt  odveo na liječenje i još brdo sličnih stvari, to mi je jedino bezveze u seriji, nema šanse da bi netko nekome u tom svijetu narko mafije toliko opraštao pa da mu je i rođeni sin.
Ma ja bi sam maznuo Jessea već pet milijuna puta i mirna Bosna.......

I agree!

Offline te-te-ac

  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1705 : 10.09.2013. 00:57:09 »
nemos vjerovat da je ostalo jos samo 3 epizode do kraja... ajme...  cry1

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1706 : 10.09.2013. 02:05:47 »
Prebrzo prošlo, da. S tim da su odugovlačili sa stankama na koje smo čekali jako dugo, ali kad počne, jednostavno prebrzo prođe.

Pogledana 13.  :)

Spoiler for Hiden:
Lako moguće da je ono "volim te" od Hanka zadnje zbogom Marie. Čudi me da nitko nije pogođen. S druge strane, dosta napeta i kvalitetna epizoda. A što se tiče Walta - Jessea. Okrenuti se protiv čovjeka koji te želi ubiti i manipulirao je toliko dugo s tobom je upravo suprotno od kukavičluka. Walt je taj koji je najveći kukavica. Kontrol freak. Psihopat koji je ubijao i naredio ubojstva. I na kraju svega, otrovao malog Brocka za kojeg je rekao u ovoj epizodi da mu je žao. Hahaha. Bolestan um. Fuj!Da, žao mu je  :facepalm i još kaže da mu je to bio plan jer je znao da će preživjeti. Sorry, stari, ali samo najveći bolesnici mogu ići trovati malo dijete i naređivati onoliko ubojstava te iskorištavati sve oko sebe. Znate kad bi Jesse ispao kukavica i manji moralista od Walta? Kad bi sve bilo kako je bilo u prve tri sezone gdje se Walt još nije toliko promijenio i kad bi trovao malu djecu ili naređivao ubojstva i manipulirao kao Walt. No, on to nikad nije radio ili nije radio na tolikoj bolesnoj razini kao Walt. Dakle, samo najveća kukavica može ići trovati dijete i raditi sve one užasne stvari koje su puno puno gore nego što je Jesse ikad napravio.

I baš zbog toga je Walt bolestan čovjek ma koliko on sad želio ispraviti neke stvari. On sve one užasne stvari je napravio. Bomba je eksplodirala i nema povratka i onda kad čitam sva ova opravdanja, naježim se na takva razmišljanja. Upravo je svijet u kurcu zbog takvih likova.

A Jesse? Jesse je isto naravno kurac od ovce, ali zbog onih gore stvari koje su jasno prikazane, Walt je bolesniji i gori ili kako je ovdje popularno govoriti - manji moralista.

Offline djgavra

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1707 : 10.09.2013. 04:33:29 »
Definitivno je opsti utisak da smo predugo cekali a da sad prebrzo prolazi, no ne mozemo se zaliti previse ipak je to bilo 5 sezona vrhunske zabave  smileyNO1
Spoiler for Hiden:
I Walter i Jesse su losi momci ali je Walter daleko pametniji i lukaviji te je zbog toga i vece zlo i koji daleko redje pokazuje svoju dobru stranu od Jesse-a. Scena na kraju je zaista mogla biti ubedljivija samo da su Gomeza stavili iza auta kao i Hanka a ne da on na cistini prezivi one rafale, no dobro to je sitnica u odnosu na kvalitet ove epizode. Mozemo da pretpostavljamo sta ce biti u sledecoj epizodi, evo ja mislim da ce oba pandura da zaginu i da ce Walt da spase Jesse-a tako sto ce im obecati da ce obojica kuvati meth za njih a to bi moglo biti njihovo ponovno bavljenje starim poslom, verovatno i poslednje

Offline Adriano

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 117
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1708 : 10.09.2013. 04:35:37 »
 jessi nema nikakvog opravdanja jos od PILOT epizode.. WW je flicnuo zadnju sezonu a malac je takav od pocetka.. idiot samo takav. od top 5 najodvratnijih likova na tv-u on mi je ubjedljivo na prvom mjestu. sama njegova pojava je odvratna, a kamoli ostalo.

Serija jeste vrlo dobra ali je na momente idiotska i kao sto drazen kaze vrijedja inteligenciju. a ova zadnja scena je bila toliko providna da bi i moj burazer od 9 godina shvatio.  najbolja serija svih vremena.. 9.8 ocjena .. ma daj. to je samo dokaz koliko je amerika kao nacija u banani i koliko je poremecen sistem vrijednosti. nije ni cudo sto sci-fi propada jer je jedan pedercic fifthy cent idol djeci, kurve, sise, pistolji, puske, ubojstva, klanje, nasilje u najgorem obliku.. rasizam prema meksikancima itd. pljuc

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1709 : 10.09.2013. 05:00:28 »
Uopste ne ulazim u raspravu kome se svidja serija i kao ili koiko. Samo neka me neko od vas koji pricate o nerealnosti i zatupljivanju prosvjetli kako to izgleda realna scena vatrenog obracuna? Ko je od vas istoj prisustvovao ili bio ucesnik? Pa u jednoj tuci adrenalin skace do maksimuma i sav se treses , a akmo li u ovakvom obracunu. Pa u jednom ratu se ispali na milione komada municije , raketa , bombi i ne znam cega sve jos i to od "strucnih i obucenih ljudi" koji su se skolovali za to. Pa po vasem shvatanju stvari zrtve ratova bi bile 100 puta vece od onih koje su bile.

Tags: