Autor Tema: Breaking Bad  (Posjeta: 407662 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Bad Boy

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 369
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1500 : 20.05.2013. 23:04:59 »
Tabu? Prva sezona? Nikako. Čak ni na dalje. Bizarno donekle, tipa kornjača.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1501 : 20.05.2013. 23:32:09 »
Mnogo se to nesto sporo gleda , ovakva serija zasluzuje gledanje u jednom dahu  :P :) :) :) ;D ;D ;D
Cycling 4 life

Offline Bad Boy

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 369
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1502 : 21.05.2013. 13:18:40 »
3 sezone za pet meseci pogledao.

Offline Homer99

  • TV FAN
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 792
  • Spol: Muški
  • ★ Bowie (1947- ∞)
    • Prevodi FiS
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1503 : 21.05.2013. 15:38:09 »
3 sezone za pet meseci pogledao.

Ja bas obrnuto 5 sezona za malo vise od 3 nedelje :)
Aljoša M.


Say Something Nice

http://www.univerzitetskiodjek.com/
http://www.prevodifis.blogspot.com

https://www.youtube.com/watch?v=TFfjiiWrxyI



Omiljene serije: Game of Thrones, Orphan Black, House of Cards, Orange is The New Black, The Originals, The Vampire Diaries, The Big Bang Theory, Doctor Who

Završene: How I Met Your Mother, LOST, Nikita, V, Breaking Bad, Glee.

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1504 : 22.05.2013. 15:13:56 »
3 sezone za pet meseci pogledao.

Ja bas obrnuto 5 sezona za malo vise od 3 nedelje :)
;D smileyNO1

prva polovica pete sezone je izasla na blurayu, syncovi ce biti ovih dana ukoliko netko zeli obnoviti gradivo, ja znam da ja hocu  ;D

Offline anga

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1505 : 22.05.2013. 21:15:58 »
prva polovica pete sezone je izasla na blurayu, syncovi ce biti ovih dana ukoliko netko zeli obnoviti gradivo, ja znam da ja hocu  ;D
:majstore Naravno, gleda se prije zadnjih osam.

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1506 : 23.05.2013. 00:19:01 »
Mnogo se to nesto sporo gleda , ovakva serija zasluzuje gledanje u jednom dahu  :P :) :) :) ;D ;D ;D
Verujem, ali ne stižem više od 2 epizode dnevno da odgledam zbog škole i drugih obaveza. :/ Hvala Bogu pa mi je trenutno jedina serija koju gledam jer su mi se ostale sve završile.

Odgledao sam 5 epizoda i sve mi se više serija sviđa.
Spoiler for Hiden:
Sviđa mi se jer su Volter i Džesi prikazani kao zasebni likovi. Mnogo mi se svidela Džesijeva priča, nisam očekivao da ima onakvu porodicu, a tek na kraju kada je brata spasio. :naklon: Tako sam oduševljen serijom jer je donekle realna. :) Smešna mi je bila scena kada je okupljena porodica pričala o Volteru sa onim jastukom pa je Henk ona krenuo da lupa nešto. rofl Da napomenem i scenu iz druge (ili treće?) epizode kada se Mari žali na patike. rofl

Fenomenalna serija. :majstore

Offline Commandoguru

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1112
  • Spol: Muški
  • Smotani
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1507 : 29.05.2013. 11:28:35 »
Danas sam postavio syncane hrvatske prijevode za DVDripove 1 i 2 sezone.

Tek sam se sad odvažio ići ovo gledati.  :facepalm

Serija je genijalna...
A guy with a BIG fuckin gun is not more dangerous than a guy with a club... It's only a matter of range and reach... :D

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1508 : 05.06.2013. 10:55:02 »
"Majk" u Star Treku DS9  ;D

Spoiler for Hiden:

Spoiler for Hiden:
« Zadnja izmjena: 29.06.2013. 23:36:48 MilanRS »

Offline Homer99

  • TV FAN
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 792
  • Spol: Muški
  • ★ Bowie (1947- ∞)
    • Prevodi FiS
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1509 : 05.06.2013. 17:33:23 »
Poster za sezonu 5b.
Aljoša M.


Say Something Nice

http://www.univerzitetskiodjek.com/
http://www.prevodifis.blogspot.com

https://www.youtube.com/watch?v=TFfjiiWrxyI



Omiljene serije: Game of Thrones, Orphan Black, House of Cards, Orange is The New Black, The Originals, The Vampire Diaries, The Big Bang Theory, Doctor Who

Završene: How I Met Your Mother, LOST, Nikita, V, Breaking Bad, Glee.

Offline Baltazar

  • Novi član
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1510 : 05.06.2013. 22:01:16 »
Vala su mogli bez ove pauze u sred sezone thumb-down

Offline Homer99

  • TV FAN
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 792
  • Spol: Muški
  • ★ Bowie (1947- ∞)
    • Prevodi FiS
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1511 : 06.06.2013. 22:50:46 »
Aljoša M.


Say Something Nice

http://www.univerzitetskiodjek.com/
http://www.prevodifis.blogspot.com

https://www.youtube.com/watch?v=TFfjiiWrxyI



Omiljene serije: Game of Thrones, Orphan Black, House of Cards, Orange is The New Black, The Originals, The Vampire Diaries, The Big Bang Theory, Doctor Who

Završene: How I Met Your Mother, LOST, Nikita, V, Breaking Bad, Glee.

Offline trboye

  • Novi član
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1512 : 23.06.2013. 20:09:00 »
Nekih 50-ak dana do nastavka... taman pravo vreme da se krene od nule.  :pevusi:

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1513 : 25.06.2013. 17:01:19 »
Upravo sam odgledalo drugu sezonu i oduševljen sam.  Serija je fenomenalna, a ova druga sezona je bila dosta interesantnija i dinamičnija od prve, nije bilo trenutka da mi bude dosadno, čak i u najobičnijim porodičnim scenama. Glumci su mi fenomenalni, već sam na sve njih navikao i odlično iznose svoje likove.

Spoiler for Hiden:
Početak sezone mi je bio dosta interesantan kada je nastala cela frka oko Tuka, pa kada je Henk zamalo otkrio Volta. U drugoj polovini mi se još više svidelo, kada su Džesi i Volt krenuli da prodaju metamfetamin, ali kao pravi bosovi, a kada su umešali smešnog advokata Saula Gudmana, serija mi je bila još interesantnija.  Sviđa mi se jer su ubacili i Džejn i njenu vezu sa Džesijem, bilo mi je interesantno gledati ga u takvom izdanju. Poslednjih nekoliko epizoda druge sezone su mi možda i najbolje dosad, kada je Volt konačno uspeo da zaradi veću svotu novca i ušao u pravi posao prodaje droge. Finale mi je super, mislim da je Džejnin otac namerno rekao da se sudare ona dva helikoptera jer je verovatno saznao da je Volt pustio Džejn da umre. Sviđaju mi se i sporedni likovi - Skajler, Henk, Volter junior, Mari - svi odlično iznose svoje uloge i bez obzira na važnost u seriji, uvek me nasmeju. Bilo mi je krivo jer je na kraju Skajler ostavila Voltera, jedva čekam da joj sve prizna i baš me zanima u kom će pravcu serija sada ići.

Nije mi bilo najjasnije prikazivanje roze plišanog mede na početku skoro svake epizode druge sezone. Na kraju sam skontao da su zapravo bili isečci iz ovog finala na kraju, ali mi i dalje nije jasno čija su ona dva tela koja su prikazali u više navrata, jedva čekam da saznam.

Trenutno skidam treću sezonu i večeras najverovatnije krećem se gledanjem. Omiljeni lik mi je Džesi.

Offline Homer99

  • TV FAN
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 792
  • Spol: Muški
  • ★ Bowie (1947- ∞)
    • Prevodi FiS
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1514 : 25.06.2013. 17:40:50 »
Breaking Bad-ujte svoje ime: https://www.facebook.com/BreakingBad/app_541868445869371

Novi poster:

« Zadnja izmjena: 25.06.2013. 18:12:35 Homer99 »
Aljoša M.


Say Something Nice

http://www.univerzitetskiodjek.com/
http://www.prevodifis.blogspot.com

https://www.youtube.com/watch?v=TFfjiiWrxyI



Omiljene serije: Game of Thrones, Orphan Black, House of Cards, Orange is The New Black, The Originals, The Vampire Diaries, The Big Bang Theory, Doctor Who

Završene: How I Met Your Mother, LOST, Nikita, V, Breaking Bad, Glee.

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1515 : 29.06.2013. 20:12:34 »
Na polovini sam treće sezone (3x05). Otkako je počela treća sezona, serija nekako statira i trenutno mi nije baš interesantna. Odgledao sam pola treće sezone da bih shvatio da sam zapravo preskočio jednu epizodu druge sezone slučajno koja je bila bitna za Henka.
Spoiler for Hiden:
Uopšte mi nije bilo jasno šta se u El Pasu dogodilo i zašto se Henk tako ponaša, pa sam provalio da nisam gledao 2x07, pa sam je sad odgledao. Ne sviđa mi se jer Volt hoće da izbaci Džesija iz posla, ja sve čekam da se između njih razvije odnos otac-sin, a oni se stalno svađaju i nikako da funkcionišu normalno. Baš bih voleo da ga Volter zavoli i nije mi jasno zašto sad hoće opet da kuva odjednom. Skajler mi je postala preodvratna sa ovom trećom sezonom zbog veze sa Tedom, užas. Još kad je rekla advokatici da ne zna zašto spava sa njim - užas. Drago mi je što je Volt potpisao razvod. Nije mi jasno Henkovo ponašanje, da li je zbog El Pasa, bolesti ili zato što zna nešto.

Jedno pitanje za ove koji su sve odgledali:

Spoiler for Hiden:
Kada u epizodi 2x05 neko pronađe kocku sa nečim unutra i kada je Henk na kraju epizode baci, da li ta kocka pripada Voltu? Mnogo mi je poznata iz serije, a ne mogu da se setim da li ju je dobio na poklon od nekoga ili slično, molim vas podsetite me.


« Zadnja izmjena: 29.06.2013. 20:14:39 Stefy »

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1516 : 29.06.2013. 20:33:46 »
U vezi sa drugim spojlerom
(radnja epizode 2.03)
Spoiler for Hiden:
Hank's colleagues throw him a party to congratulate him for busting Tuco and hand him a small gift. Later on at the hospital, he shows Walt the gift: Tuco's glittering dental grill, set inside a glass cube.

Offline jca00

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 136
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1517 : 29.06.2013. 23:28:59 »
Top 10 Reasons to Hang with Bryan Cranston at the Breaking Bad Premiere

« Zadnja izmjena: 29.06.2013. 23:37:30 MilanRS »

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1518 : 01.07.2013. 16:33:32 »
Odgledao celu treću sezonu. Moram da priznam da mi je ova sezona dosta lošija od prethodne dve. Radnja je mnogo spora po mom mišljenju, još otkako je serija počela, ali su u prvoj i drugoj sezoni ubacivali ponešto interesantno, ova treća mi je cela statirala i sada se uopšte više ne sećam ni šta se izdešavalo. Previše su pažnje posvetili porodičnim problemima nego kuvanju metamfetamina.

Spoiler for Hiden:
Uopšte mi se nije svideo odnos Voltera i Džesija u ovoj sezoni, tokom cele sezone su se svađali i lagali jedan drugog, tek sad u zadnje dve epizode su se malo približili ponovo. Moram da priznam da mi se mnogo svidela epizoda sa muvom. Sviđa mi se jer su ubacili jednu tako statičnu epizodu u kojoj se ništa nije desilo, a zapravo se dosta toga desilo, pogotovo u odnosu Džesija i Voltera, možda mi je ta epizoda nekako bila i najbolja. Ona dvojica iz kartela su me mnogo nervirala otkako je sezona počela i sve oko Henka. U svakom slučaju, zadnja epizoda je fenomenalna, nadam se da će četvrta sezona biti malo interesantnija. Mislio sam da Džesi i Volt planiraju da ubiju Gasa, a ne Gejla. Iskreno se nadam da ga je Džesi stvarno ubio i voleo bih da Volt konačno preuzme inicijativu nad Gasom.

Četvrtu sezonu sam već skinuo, a i petu. Nekako mi je žao jer se bližim poslednjoj emitovanoj epizodi jer mi je serija super.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1519 : 01.07.2013. 19:42:51 »
pa radnja serije je općenito spora, u 5 sezona godinu dana, a to je jedna velika greška, pogledajte malu kako je narasla

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1520 : 08.07.2013. 09:06:05 »
Odgledao sam pre neki dan četvrtu sezonu serije "Breakinh Bad". Ova sezona mi je bila najlošija dosada. Epizode su mi bile taako dosadne i imao sam utisak da su mnogo duge, jedino su zadnje 3-4 epizode bile malo interesantnije, ovo ostalo mi se uopšte nije svidelo.

Spoiler for Hiden:
Gas mi se smučio u ovoj sezoni, na početku mi je bio interesantan, a sada me je skroz iznervirao. Svideli su mi se flešbekovi kada su mu ubili brata, ali me zanima šta je on to radio u Čileu, ali verovatno se to neće ni otkriti. Baš ne znam u kom će pravcu da ide peta sezona jer su sa četvrtom nekako zaokružili celu priču, ali će sigurno da sada bace akcenat na Henkovu istragu i tako to. Volter me je razočarao na kraju sezone, nisam očekivao da je on otrovao ono dete. Prvo uopšte nisam skontao kraj i tek sam malo nakon toga shvatio o čemu se zapravo radi. Ne sviđa mi se jer je prvenstveno Džesija lagao, nekako im je odnos katastrofalan, a ja sve čekam neki sentimentalan trenutak između njih dvojice, nešto tipa otac-sin, a ono ništa, stalno se svađaju, a i kada rade nešto zajedno, obojica su zategnuti, to mi se uopšte ne sviđa. Ne znam zašto su toliko pažnje posvetili i Majku, za koga do ove sezone nisam ni znao da se zove, kada je on lik skroz nebitan. Pojavio se prvi put kako bi zavarao policajce i stigao je do toga da se pojavljuje u svakoj epizodi, strašno. Ted isto, sve oko njega me je tako smaralo, i to je onaj telenovelasti deo serije koji me je mnogo smarao, a bio je dosta izražen u ovoj i prethodnoj (trećoj) sezoni.

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1521 : 11.07.2013. 17:16:05 »

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1522 : 13.07.2013. 02:23:18 »
Odgledao sam i petu sezonu. Iskreno, mene je ova serija mnogo smorila. Otkako je počela peta sezona, nekako sam jedva čekao da završim i da je konačno otkačim. Peta sezona mi se uopšte nije svidela, previše razvučena, priča razvodnjena... Kada se sad osvrnem, imam utisak kao da se ništa nije dogodilo. Mnogo me je smorio početak,

Spoiler for Hiden:
ono ućutkivanje Fringovih ljudi, onda Volterova ponovna želja za kuvanjem, pronalaženjem savršenog mesta - jedno veliko deja vu iz prve sezone. Taj deo me je najviše smorio, zadnje dve-tri epizode su mi bile jedino interesantne. Skajler mi se još više zgadila sa ovom petom sezonom, lik joj je skroz drugačiji tokom cele serije. Volter me je mnogo razočarao: hladnokrvna ubijanja, kuvanje zbog slave, a ne novca, onakav odnos sa Džesijem, trovanje onog dečaka da bi ubedio Džesija da ubiju Gasa. Skontao sam da je početak serije zapravo godinu dana od Volterovog rođendana koji je prikazan u ovoj sezoni i da je očigledno tad u bekstvu jer će ga Henk otkriti.

Ne znam... Mnogo sam nekako više očekivao od ove serije, mislio sam da će radnja ići sporo samo na početku, a to sporo se baš odužilo. Kada se malo pogleda unazad, u principu se nije mnogo toga izdešavalo i može da se prepriča u 3-4 rečenice. Bilo je dosta nebitnih epizoda i stvari kojima je posvećeno dosta pažnje. Ne kažem da je serija loša, daleko od toga, ali sam verovatno ja previše očekivao ili imam takav utisak jer sam je odgledao celu odjednom. U principu,

Spoiler for Hiden:
očekivao sam da će se između Voltera i Džesija (ponavljam po ko zna koji put) u nekom trenutku stvoriti neraskidiva veza, tipa otac-sin, a ne samo strogo poslovno. Nije bilo nijedne scene od početka serije sa njima dvojicom da bude baš, baš dirljiva - sem ove pred kraj pete sezone i one kada mu Džesi preti pištoljem.

Radujem se nastavku 11. avgusta, za manje od mesec dana, valjda sam u boljoj poziciji od onih koji gledaju jer neću dugo da čekam i biće mi se sveže.  clapp

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1523 : 13.07.2013. 02:56:00 »
Moram nesto da te pitam . Ok za misljenje o seriji , u to ne ulazim , ali
Spoiler for Hiden:
sto si navalio toliko na odnos oca i sina ? Ocekivanja i zelje su ti totalno bezveze , da ne kazem glupa , kako za samu seriju , tako i za realan pogled na stvari .Prvo Valter vec ima pravog sina , tako da mu Jesi kao sin ni ne treba . 2. Kako bi se uopste takav odnos moga roditi izmedju jednog umiruceg , bezosjecajnog kriminalca i dilera droge i sa druge strane propalog dilera i narkomana ?
« Zadnja izmjena: 13.07.2013. 02:58:33 dark horse »

Offline Cvija01

  • Član
  • ***
  • Postova: 803
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1524 : 13.07.2013. 18:42:42 »
Stvarno...
Spoiler for Hiden:
skroz su drugaciji Walt je odgovoran i pedantan...dok je Dzesi suprotnost, ja sam ukapirao da u cetvrtoj i petoj sezoni Walt radi sta mora...tj. ako se vec uvalio u probleme tera kako je najbolje za tu situaciju...

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1525 : 19.07.2013. 00:58:17 »


 ;D

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1526 : 19.07.2013. 01:33:31 »
bolesnik

Offline Dzoole

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 215
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1527 : 23.07.2013. 16:03:05 »
Naziva epizode:   

9   Blood Money   2013-08-11   
10   Buried           2013-08-18   
11   Confessions   2013-08-25   
12   Rabid Dog   2013-09-01   
13   To'hajiilee           2013-09-08   
14   Ozymandias   2013-09-15   
15   Granite State   2013-09-22   
16   Felina           2013-09-29   

http://www.imdb.com/title/tt0903747/episodes?season=5
« Zadnja izmjena: 23.07.2013. 16:06:03 Dzoole »

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1528 : 26.07.2013. 01:23:46 »
Da pitam.
Hoce li se Jane Kaczmarek pojaviti u ovoj sezoni ili ne?
Posto na imbd ne pise nista...
I want to belive

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1529 : 26.07.2013. 02:29:12 »
Mislim da bi trebala..
Cycling 4 life

Tags: