Autor Tema: Breaking Bad  (Posjeta: 407663 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1410 : 27.09.2012. 04:43:36 »
Sta ces??? Jednom kad ti Ameri zalijepe etiketu , to ti je. Zamisli kako je meni smetalo u inace meni omiljenoj seriji It's Always Sunny in Philadelphia , kada su u jednoj epizodi svi htjeli biti glumci i statisti u nekom filmu , a Srbi su u tom filmu prikazani kao krvoloci koji jedu malu djecu. I ni to mi ne bi toliko smetalo , da zrtve Srba onako na gomili nabacani nisu crnci , hispanoamerikanci...itd. Jos su samo azijati falili. Ne zna se da li bi covjek prije da se smije ili place. Za njih su te stvari nebitne. Ma oni za Kanadu misle da je ostrvo a Evropa drzava (cast izuzecima).
P.S. Ovaj moj post nije imao nikakvu nacionalnu ili politicku aluziju. Samo sam htio pojasniti njihovo vidjenje stvari.

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1411 : 27.09.2012. 07:27:21 »
adriano svako ima pravo na svoje misljenje o seriji i oko toga necu raspravljati, ali solidna gluma:no-no pa likovi ubijaju koliko su dobri
Bryan i Aaron su svoj posao obavili savrseno

Offline prijatel-MKD

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 291
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1412 : 27.09.2012. 10:42:57 »
- meksikanci..  :dash
Ne znam da li su oni stvarno takvi, ali u serijama i filmovima su prikazani na dva nacina.. ili su totalni kriminalci koji ne prezaju ni od cega ili su obicne ovce.. toliko bespotrebnih scena sa njima da u meni izaziva blagi rasisam (npr.
Spoiler for Hiden:
kad ona dva tucova rodjaka puzaju do brvnare... kao trebalo bi biti zlokobno i misticno..
uzas)
Auuu, jesu i jedno i drugo i trece.
Spoiler for Hiden:
Od decembra 2006 do januara 2012 je iznad 46000 ubistva/ubojstva izvrsene na njihovom "satanistickom" kultnom nacinu, pa sad zamisli koliko to krminalce meksikance ima i koliko mozga imaju kad su stvorili religije/navike cija djela nalikuju na horror filmove (sjecenje ljude motornim pilama i sekire je svakodnevica kod meksikanske kartele, takvi kao Tucovi rodjaci dobijaju ubistva kao zivotne zadatke i ne smeju se vratiti zivi ako ne zavrse posao[ posao za kojeg treba pomoci od bogove a to dok ih ove regularne crkve i religije ne podrzavaju pa stvorili i svoje hramove za svoje ciljeve]). Ostali su ovce jer gde moze obicni covjek nesto prereci takvim satanistima, i nemajuci izbora moraju prihvatiti biti ovce ili mrtve ovce.

EDIT: Ops, evo korekcije, brze i vise ubijaju nego sto mi pisemo poruke na ovom forumu.

Znaci, samo ove godine imaju skoro 10000 ubistva povezana sa kartelima. Calderon je dosao na vlast u decembru 2006 g.

Novi clanovi se obucavaju jos od beba, ko one borce a svestenike u tamo nekih kineskih hramova.
Cela serija tezi prema tome da se stvari prikaze sto je moguce realnije sa svih ljudskih slabosti, i bez super herojske snage i slicne uobicajene filmske karakteristike.
« Zadnja izmjena: 27.09.2012. 11:06:45 prijatel-MKD »
0123456789 - Само десет цифри, а толку многу главоболие!!!
© prijatel-MKD

Offline Adriano

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 117
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1413 : 27.09.2012. 18:14:19 »
mozda nije problem u glumi kao glumi nego u osobnosti likova.. meni skoro svaki drugi lik u seriji ide na zivce.. ne mogu se sa njima povezati nikako.
i samo kazem da sam ocekivao spektakl koliko su ljudi pricali po forumima, netu i vani.. u ove 3 sezone nikakve misterije nema, sve se zna.. jedna obicna razglednica zivota na granici i problem narko-kartela. nista drugo. zanimljivo je gledati kako se obiteljski covjek transformise.

Ocjena 9.4 na IMDB je smijesna i dokaz da je to njihov djir. .. nafuravanje obicno.. yo. bitch, pistolji, nozevi, lanci, gace do poda, gudra, karanje, zivot na ivici itd.

p.s. molim fanove doticne serije da me ne napadaju, rekao sam da mene u serijama obicno nerviraju stvari koje drugi zanemaruju. :rose:

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1414 : 27.09.2012. 18:57:25 »
Tako je meni bilo isto kad sam gledao The Wire. Nikad cuo za nju. I onda od jednom toliko pohvala i preporuka sam se naslusao da sam morao pogledati. I isto tako , ocekivao sam spektakl , a ono u tom trenutku jeste serija bila dobra , ali toliko nafuravanje pomislih ni zbog cega narocito. Medjutim sa ove vremenske distance mogu reci da je to jedan od vrhunaca tv produkcije. Najgore je o necemu slusati pa gledati, Makar meni. Htio ne htio stvoris sud o necemu unaprijed , a pojma nemas sta da ocekujes.

Offline stipest

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 790
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1415 : 27.09.2012. 19:33:07 »
mozda nije problem u glumi kao glumi nego u osobnosti likova.. meni skoro svaki drugi lik u seriji ide na zivce.. ne mogu se sa njima povezati nikako.
i samo kazem da sam ocekivao spektakl koliko su ljudi pricali po forumima, netu i vani.. u ove 3 sezone nikakve misterije nema, sve se zna.. jedna obicna razglednica zivota na granici i problem narko-kartela. nista drugo. zanimljivo je gledati kako se obiteljski covjek transformise.

Ocjena 9.4 na IMDB je smijesna i dokaz da je to njihov djir. .. nafuravanje obicno.. yo. bitch, pistolji, nozevi, lanci, gace do poda, gudra, karanje, zivot na ivici itd.

p.s. molim fanove doticne serije da me ne napadaju, rekao sam da mene u serijama obicno nerviraju stvari koje drugi zanemaruju. :rose:

Ajde molim te javi se kad odgledaš 4 sezonu.Baš me zanima da li si promjenio mišljene.Mene inače isto nervira njegov sin i ona žena kleptomanka,ali oni su premalo u akciji da bi pokvarili dojam serije.4 sezona je vrhunac,a Jesse je stvarno zaslužio Emmy kao i cijela sezona(to nije prošlo,ali šta je tu je).

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1416 : 27.09.2012. 20:33:43 »
mozda nije problem u glumi kao glumi nego u osobnosti likova.. meni skoro svaki drugi lik u seriji ide na zivce.. ne mogu se sa njima povezati nikako.
i samo kazem da sam ocekivao spektakl koliko su ljudi pricali po forumima, netu i vani.. u ove 3 sezone nikakve misterije nema, sve se zna.. jedna obicna razglednica zivota na granici i problem narko-kartela. nista drugo. zanimljivo je gledati kako se obiteljski covjek transformise.

Ocjena 9.4 na IMDB je smijesna i dokaz da je to njihov djir. .. nafuravanje obicno.. yo. bitch, pistolji, nozevi, lanci, gace do poda, gudra, karanje, zivot na ivici itd.

p.s. molim fanove doticne serije da me ne napadaju, rekao sam da mene u serijama obicno nerviraju stvari koje drugi zanemaruju. :rose:

Polako promenices misljenje , ja sam cekao da sredini 2. sezone stao sa gledanjem , nije mi legla serija ali kad sam nastavio nakon mesec dana gledati nisam prestajao , treba vremena da serija legne a 3,4,5 sezona su mnogo bolje od prev 2

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1417 : 27.09.2012. 21:37:20 »
Ma nijedna sezona do sad mane nije imala . Br Ba  :naklon:
P.S. Meni je klinac skroz kul.

Offline Adriano

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 117
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1418 : 28.09.2012. 00:53:52 »
Tako je meni bilo isto kad sam gledao The Wire. Nikad cuo za nju. I onda od jednom toliko pohvala i preporuka sam se naslusao da sam morao pogledati. I isto tako , ocekivao sam spektakl , a ono u tom trenutku jeste serija bila dobra , ali toliko nafuravanje pomislih ni zbog cega narocito. Medjutim sa ove vremenske distance mogu reci da je to jedan od vrhunaca tv produkcije. Najgore je o necemu slusati pa gledati, Makar meni. Htio ne htio stvoris sud o necemu unaprijed , a pojma nemas sta da ocekujes.

potpuno si upravu.

Evo pogledao sam 3. sezonu do kraja.. zadnje 2 epizode su iscupale citavu sezonu, svidja mi se..jedva cekam 1. da mi ukljuce net i da skinem preostale 2 sezone.
a ep broj 10 mi je jedna od najlosijih epizoda u tv serijama uopce. U rangu sa Star Trek TOS 3x16 - The Mark Of Gideon (dobro, nista se ne moze porediti sa tim smecem..)

Spoiler for Hiden:
Da li je Walt gay!?

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1419 : 28.09.2012. 00:56:01 »
 rofl rofl mislim da je svaki put kad je plakao, glumio ;D

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1420 : 29.09.2012. 10:37:33 »
Pobrisane su sve gluposti. Prekinite s međusobnim vrijeđanjem! Budem li opet morao brisati postove, pobrisat ću i njihove autore. Ako netko ima problema s tim, želim mu sve najbolje na nekom drugom forumu.

Offline prijatel-MKD

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 291
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1421 : 29.09.2012. 12:53:23 »
i samo kazem da sam ocekivao spektakl koliko su ljudi pricali po forumima, netu i vani.. u ove 3 sezone nikakve misterije nema, sve se zna.. jedna obicna razglednica zivota na granici i problem narko-kartela. nista drugo. zanimljivo je gledati kako se obiteljski covjek transformise.

Verovatno zbog "spektakularnih" ocekivanja koje si stvorio i uporedjujes sa svih postojecih serija i filmova pa nisi zapravo obratio paznju na to kako je osnova price pretstavljena.
Ipak, BrBa je drama (porodicna/obiteljska drama) u svojoj osnovi i vrti se oko postenog i uglednog covjeka od principe koji je na kraju zivota shvatio da nista nije postigao. U toku njegove transformacije dok od postenog lika postaje negativac se obraca paznju na detalje kako se on dusevno bori samim sa sobom i to je na odlican nacin smisljeno i pretstavljeno da ako se uporedi sa ostale sve drame do sada za mene jednostavno BrBa je ocjena 10 a sledeca najbolja je 6.
Bilo je epizode koje se cine viska, kao unikatnom ep. sa muhom, no
Spoiler for Hiden:
nista zapravo nije visak ep. jer to je trenutak kad je Volt bezgrizan (bez brige) jer sve ide po koncu (idealno postigao cilj), i sta radi Volt kad nema brige i sve je idealno?
Idealizira svoju okolinu do detalje.
Ovde bi pomenuo jedan trenutak iz realnog zivota. Radi se o starijem covjeku (djeda) koji ima unuke koje su se vec zaposlile i dobio praunuke, znaci on je zavrsio svoja posla i zavrsio sa zivotnih obaveza.
Sta djeda radi po ceo dan kad mu je sve puno i ravno?
On sjedi po ceo dan ispred kuce na klupe i ubija muhe, totalno bez cilja jer napolju na otvoreni prostor ispred kuce ima bezbroj/neograniceno nove muhe.
Volt je jos i imao posla da odradi novcani cilj, ali tu se vidi da njemu nije novcanik bio prazan vec njegova dusa da bude neko znacajan i cjenjen do najsitnije detalje.
Moze se citirati kao "Ti ces muho bjedna meni tu da letis, da mi narusujes idilu, sad cu ti ja pokazati ko sam ja!"  rofl


Cak ponekad kroz seriju mozes pomisliti da je i sami Volt razocaran od svog sina (zapravo od toga sta je dobio od zivota) i da ga ne cjeni dovoljno na trenutke i ne gleda druga/drug u njemu. Cini se kao da sve vreme tezi da se zblizi s Djesijem ali to mu je sve kao na rubu dohvatiti ga ali na neki nacin mu je uvjek za 10cm dalje, pa nadalje pokusava se promjeniti i sakriti razocarenje od svog sina i pribliziti se njemu da zajedno pogledaju film i slicno.
« Zadnja izmjena: 29.09.2012. 13:14:39 prijatel-MKD »
0123456789 - Само десет цифри, а толку многу главоболие!!!
© prijatel-MKD

Offline Johny

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 259
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1422 : 29.09.2012. 13:55:58 »
Meni je epizoda sa muvom među top 5 epizoda BB-a.

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1423 : 29.09.2012. 14:10:39 »
Meni je epizoda sa muvom među top 5 epizoda BB-a.
+1 smileyNO1
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1424 : 29.09.2012. 17:43:11 »
Meni je muha slaba epizoda, ali kužim njezinu bit. Namjerno je napravljena u tom trenutku. Vjerojatno jedna od utjecajnijih epizoda u seriji o kojoj su svi pričali.

Offline Adriano

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 117
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1425 : 30.09.2012. 00:46:57 »
ne znam sta ce se desiti kasnije niti kakvu je poruku imala, ali epizoda kao epizoda u tom trenutku (s.03-ep.10) mi nikako nije sjela jer sam ocekivao vrhunac i preokret sezone.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1426 : 30.09.2012. 01:04:45 »
Ta epizoda je jedan od ključnih nastavaka sezone.
Spoiler for Hiden:
Trenutak kad se toliko problema obrusi na Walta. Ta muha je ta sitnica, zadnja kap koja ga tjera na pucanje. I tako reći kriza koja ga još više spaja sa Jessiem. On se više ne može vratiti svojem životu i to je shvatio. On može ubiti muhu, ali opet će se pojaviti nova muha. Jaka poveznica sa Tucom, onim bratićima. Oni su otišli, ali su došli novi. Gus i DEA.

Sve HBO mrge (Sopranosi, Deadwood, Carnivale, Oz, Žica) su imale barem jednu introspektivnu "the fly" epizodu po sezoni.

Evo jedan odličan intervju sa Vincelom. Nešto stariji http://www.vulture.com/2011/05/vince_gilligan_showrunner_tran.html

Drago mi je da BrBa ima puno referenci na filese.

I remember how so many episodes of The X-Files would feature the number “1013,” like on Mulder’s alarm clock ...
“1013” stands for October 13, which is Chris’s birthday. Speaking of that, X-Files fans will notice a 1013 reference in the early minutes of the first episode of Breaking Bad’s fourth season.

Obožavam takve reference. Izgleda da Vince ne može bez filesa. Kralj  8)

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1427 : 12.10.2012. 16:46:36 »
Dakle, da napišem i ja komentar na ovih 8 epizoda  ;D


Spoiler for Hiden:
Kao prvo, uopšte nisam oduševljen sa ovih 8 epizoda. Zašto? Pa, jednostavno mi nije bilo puno onih WOW momenata. Bilo ih je. Ali ne kao prije. Recimo, momenat kada ubiju klinca je bio baš WOW, ostao sam zinut nakon toga.


Druga stvar, Walter mi se totalno promjenio. Previše se promjenio. Prenaglo. Osoba kao što je on, a upoznali smo ga do sada vrlo dobro u prethodnim sezonama, ne bi trebala baš tako lako da zine za parama, samo i bukvalno samo za parama. Ona bezosjećajnost koju je pokazao za ubijenog klinca je previše. Da je prošlo više vremena pa da se on imao kada toliko promjeniti pa ajde i nekako. Walter mi je u nekim trenucima izgledao kao teški debil, i veliki negativac. Ne ono da ima svijetlu i tamnu stranu, nego baš negativac. Previše je bio bezosjećajan. To mi nije realno nakon svega u prethodnoj sezoni, koliko se borio da se izvuče od Gus-a i nakon što je uspio, postade gori od njega. Par puta je bio nepromišljen i nespretan. Koji je on samo genijalac bio ranije, sve je perfektno osmišljao. U jednom trenutku Walter je bio jadan, u drugom odličan, u trećem trenutku je bio opasan, nekad je djelovao čak i previše opasan, nerealno opasan.
Mike-a mi je strašno žao, i ne sviđa mi se način na koji ga je Walter ubio. Prvo ga zove da ga spasi od DEA, a onda ga ubije. Sinoć sam pogledao ovaj video, i na kraju videa mi zastade knedla u grlu, a vidjećete i zašto:
http://www.youtube.com/watch?v=KYwQ7mW_JHE

Dosta toga je zbrzano u ovoj sezoni, a navikli smo da sve ide laganijim tempom.


Ne kažem da nije bilo dobro, bilo je super. Bilo je odličnih momenata.


Ko zna šta znači ona scena sa početka prve epizode, ona obećava, biće nekog žestokog sranja.


Ali izgubilo mi se nešto u seriji, ne mogu da objasnim šta. Možda je to nešto do mene, ili je ipak do njih...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1428 : 12.10.2012. 19:43:52 »
Ne znam, meni je Waltova transformacija jedna od najboljih otkad pratim serije. To je lijepo objašnjeno kroz 5 sezona.

Spoiler for Hiden:
Lakše ćeš postati luđak i psihopat kada si cijeli život obiteljski čovjek i nikad nisi bio kriminalac i onda odjednom to postanš i toneš. Tada ćeš se lakše slomiti. Baš sam o tome pisao na prijašnjim stranicama kako je Mike isto psihopat, ali on ima neka pravila. Kao samuraji. Walt je bio Heisenberg prije samog pilota serije. Serija ne prikazuje doslovno njegovu transformaciju, već polagano oslobađanje tog demona iz njega. Grey Matter je samo vrh ledenog brijega, on je očito osoba koja je bila cijeli život smatrana dobricom i koja se uvijek povlačila pred napadima svake vrste, što je u njemu polako gradilo Heisenberga. I taj Heisenberg je sad izgrađen i sposoban učiniti užasne stvari. Walt više nije dobar, i nije ga briga. Fanovi nagađaju da će serija završit njegovom smrću. Po meni, nije ni bitno, on je već odavno mrtav i nema ništa za izgubit, osim svog Carstva.  Ali zar nismo svi takvi? Barem većina. Dosta nas potiskuje neke svari i onda odjednom planemo. Svi mi imamo nešto - nazovimo to tako u sebi. I samo se trebamo transformirati u to. Tako i Walt. On je imao to ZLO u sebi i ovi koji rade na seriji su nam odlično prikazali to oslobađanje. Polagani postupak, postepeno kroz sve ove sezone.

Zato je meni ta "transformacija" genijalna   ;)

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1429 : 12.10.2012. 20:04:16 »
Ne znam, meni je Waltova transformacija jedna od najboljih otkad pratim serije. To je lijepo objašnjeno kroz 5 sezona.

Spoiler for Hiden:
Lakše ćeš postati luđak i psihopat kada si cijeli život obiteljski čovjek i nikad nisi bio kriminalac i onda odjednom to postanš i toneš. Tada ćeš se lakše slomiti. Baš sam o tome pisao na prijašnjim stranicama kako je Mike isto psihopat, ali on ima neka pravila. Kao samuraji. Walt je bio Heisenberg prije samog pilota serije. Serija ne prikazuje doslovno njegovu transformaciju, već polagano oslobađanje tog demona iz njega. Grey Matter je samo vrh ledenog brijega, on je očito osoba koja je bila cijeli život smatrana dobricom i koja se uvijek povlačila pred napadima svake vrste, što je u njemu polako gradilo Heisenberga. I taj Heisenberg je sad izgrađen i sposoban učiniti užasne stvari. Walt više nije dobar, i nije ga briga. Fanovi nagađaju da će serija završit njegovom smrću. Po meni, nije ni bitno, on je već odavno mrtav i nema ništa za izgubit, osim svog Carstva.  Ali zar nismo svi takvi? Barem većina. Dosta nas potiskuje neke svari i onda odjednom planemo. Svi mi imamo nešto - nazovimo to tako u sebi. I samo se trebamo transformirati u to. Tako i Walt. On je imao to ZLO u sebi i ovi koji rade na seriji su nam odlično prikazali to oslobađanje. Polagani postupak, postepeno kroz sve ove sezone.

Zato je meni ta "transformacija" genijalna   ;)

Dobro si to rekao i shvaćam sve, ali evo na šta sam ja mislio

Spoiler for Hiden:
Ne kažem ja da ovo nije ok, nego samo govorim da je (meni se čini) malo prenaglo postao ovakav. To ti govorim jer, kada se sjetim protekle sezone i kraja, imam osjećaj da se Walter sa kraja prošle sezone i sa početka ove, možda malo pretjerano razlikuju. Opet kažem da je to možda moj pogrešan utisak. Daleko bilo od toga da ja smatram da je on dobar i da treba da ostane dobar i živ, nego samo mislim da su možda malo previše ubrzali transformaciju koja je do sada bila sporija i bolja.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1430 : 12.10.2012. 20:14:50 »
Aha, ok  smileyNO1

Ma da, to je vjerojatno zbog ovih 8 epizoda pa se čini kao da su tih 8 mogli u 13 epizoda pošto je svaka sezona toliko imala. I onda dodaš još 8 iduće godine. Al stvarno ne volim ova čekanja  ;D

Offline prijatel-MKD

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 291
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1431 : 12.10.2012. 21:42:20 »
Izgleda da Vince ne može bez filesa. Kralj  8)

@ 0:50 min
 
Spoiler for Hiden:
Postoji nagla promjena kod Volta na pocetku ove sezone no to je sasvim normalno jer odjednom su nestala sva fizicka ogranicenja i vise nema potrebe paziti na bilo sta. Sad slobodno on odredjuje sve, a to je do tacke dokle mu se moze.
Volt nije patio za pare, pare su mu samo bile potrebne da obezbedi buducnost porodice, vec je sanjao da bude glavni i da se moze ponosno pohvatili da je najbolji u ono sto radi (u ovoj seriji da je najgori, prema tome u kojem je poslu). On je takvu sansu propustio sa "Grey Matter" gde prema njemu je on zasluzan za to kraljstvo i bogatstvo.
« Zadnja izmjena: 12.10.2012. 21:44:46 prijatel-MKD »
0123456789 - Само десет цифри, а толку многу главоболие!!!
© prijatel-MKD

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1432 : 12.10.2012. 22:29:46 »
Komentar u videu je  smileyNO1
"Vince Gilligan do not end breaking bad WERE DONE WHEN I SAY WERE DONE"
;D

Offline koljach

  • Novi član
  • *
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • Nije pametno ostavljati puno informacija na netu
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1433 : 13.10.2012. 19:16:09 »
Evo da se i ja javim. Gledajuci ovu seriju vec 3. godinu, do sada sam trpio skyler, ali mi u 5. sezoni toliko dize tlak DA MORAM KORISTITI J*BENI CAPS KAKO IJEDAN LIK MOZE BITI TAKO ODBOJAN DA MI KVARI CIJELU J*BENU SERIJU PA NJOJ TREBA ZABRANITI DA GLUMI. Uvjerljivo najgori lik, najgori performans i sve najgore kako o liku tako i o glumici
Ispricavam se zbog ovoga, trebao sam se izventilirati negdje. A sada idem dalje gledati 4. epizodu
Rules of the internets:

1. There is no RL, only AFK

2. Internet is place where men are men, women are men, and children are undercovered FBI agents

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1434 : 13.10.2012. 19:20:29 »
Znači, ti se nećeš učlaniti u Skyler Fan Club? ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1435 : 13.10.2012. 19:26:20 »
I meni je Skyler antipatičan lik, ali savršeno razumna i prizemljena osoba. Baš realistično napravljena  :)

Offline koljach

  • Novi član
  • *
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • Nije pametno ostavljati puno informacija na netu
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1436 : 13.10.2012. 19:33:21 »
@King Eric
definitivno necu. evo sada stoji pored bazena i gleda u njega a ja si sve mislim zasto se ne mozes jednostavno baciti u to i utopiti sve. svima bi uslugu ucinila

@mulder
dok je razumna, i realisticna, takva je bila do sada. A evo sada sam na 4. epizodi 5. sezone i ukupno je u ovih skoro 3 sata rekla 3 recenice, a ostatak vremena je provela gledajuci u prazno, sa bezizrazajnom facom, doing fucking nothing. I to me strasno smeta
Rules of the internets:

1. There is no RL, only AFK

2. Internet is place where men are men, women are men, and children are undercovered FBI agents

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1437 : 13.10.2012. 21:40:25 »
Nauči se koncentrirat da, kad je ona u kadru, gledaš samo u one njene jebozovne usne i problem riješen  smileyNO1

Offline Adriano

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 117
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1438 : 15.10.2012. 00:56:20 »
Ova serija je pocela u ep10. s04.

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1439 : 15.10.2012. 01:05:51 »
What  ???

Tags: