Autor Tema: Breaking Bad  (Posjeta: 407655 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.


Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1351 : 05.09.2012. 18:45:48 »
Jutros sam pogledala poslednju epizodu. Šta reći! Savršeno.
Spoiler for Hiden:
Očekivala sam da će Henk otkriti Volta, pogotovo jer je ostalo još samo osam epizoda do kraja, ali nikako na taj način. Pravi način. Šta je sve uradio da sakrije tragove za sobom, i da ga na kraju oda takva tričarija! Ubeđena sam da Henk neće odmah reagovati, iako je konačno sigurno složio sve kockice u glavi. Verovatno će se pretvarati kao da se ništa nije dogodilo i u tajnosti prikupljati dokaze u toku sezone. Kako god bude, biće dobro, u to sam sigurna. Ne znam da li mi je ijedna epizoda u ovoj seriji bila baš loša ili dosadna. Davno sam gledala seriju u kojoj je radnja toliko dobro osmišljena, likovi tako odlično razvijeni i obrađeni.
Takođe bih volela da se zahvalim b0rnu na odličnim prevodima cele serije. Svaka čast. smileyNO1 Smajlicvece
« Zadnja izmjena: 05.09.2012. 19:02:18 spico »
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline alfred

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 108
  • Spol: Muški
  • series rules
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1352 : 05.09.2012. 20:20:28 »
Sorry u žurbi sam pisao i kad sam stisnuo send skužio sam ali je bilo kasno.
Neće se ponoviti.
Da još dodam sve pohvale prevodiocu na brzom prevođenju serije da i mi koji ne baratamo dobro engleskim možemo uživati u seriji
Sorry još jednom ak sam nekoga spoilao

Offline power505

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 50
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1353 : 05.09.2012. 21:51:26 »
Spoiler for Hiden:
U stilu BB-a ocekujem da ce Hanku u soku knjiga kliznut na pod izvan radijusa dohvata ruke, ustat ce da je pokupi ali kako su mu hlace spustene spotaknut ce se i udriti glavom o ves masinu gdje ce doci do ostecenja mozdane kore i gubitka neposrednog pamcenja. Dok je u nesvjesti doci ce Walt koji provjerava zasto ga nema, vidit ce knjigu i brze-bolje ce je utopit u solnoj kiselini. Hank se budi a sljedecih par epizoda ce imati onaj osjecaj kad mu je nesto na vrhu jezika ali ne zna sto... A mi cemo ostajat na rubu naslonjaca kroz bezbroj scena uz predobro bolesnu muziku koje nagovjescavaju da bi se mogao sjetit, a sve to dok Walt kalkulira jer nema pojma. U svakom slucaju, vjerujem da nas ocekuju zestoki mind gamesi :D
« Zadnja izmjena: 05.09.2012. 21:53:46 power505 »

Offline SreckoS

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 379
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1354 : 05.09.2012. 23:33:49 »
Spoiler for Hiden:
U stilu BB-a ocekujem da ce Hanku u soku knjiga kliznut na pod izvan radijusa dohvata ruke, ustat ce da je pokupi ali kako su mu hlace spustene spotaknut ce se i udriti glavom o ves masinu gdje ce doci do ostecenja mozdane kore i gubitka neposrednog pamcenja. Dok je u nesvjesti doci ce Walt koji provjerava zasto ga nema, vidit ce knjigu i brze-bolje ce je utopit u solnoj kiselini. Hank se budi a sljedecih par epizoda ce imati onaj osjecaj kad mu je nesto na vrhu jezika ali ne zna sto... A mi cemo ostajat na rubu naslonjaca kroz bezbroj scena uz predobro bolesnu muziku koje nagovjescavaju da bi se mogao sjetit, a sve to dok Walt kalkulira jer nema pojma. U svakom slucaju, vjerujem da nas ocekuju zestoki mind gamesi :D

hahahah rofl rofl

Offline prijatel-MKD

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 291
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1355 : 05.09.2012. 23:59:14 »
Bem ja Henka ako...
Spoiler for Hiden:
ne shvati ko, ili bolje reci "sta", je platilo za njegov oporavak!
 
Sta, Volt mu povratio noge pa da ga sad lovi? Ima da pliva u burence i to kako.  rofl
0123456789 - Само десет цифри, а толку многу главоболие!!!
© prijatel-MKD

Offline mmmnnn

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 731
  • Spol: Muški
  • Playlife
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1356 : 06.09.2012. 01:10:45 »
Spoiler for Hiden:
svi ste zaboravili na Waltovu ženu i sestru joj. Nešto mi se čini da će njih dvije odigrati važnu ulogu u raspletu.
Zar mislite da je sestra slučajno kleptomanka?
Bit će tu hank u nezgodnoj situaciji, a mislim da će mu žena biti ključ za spas wallta

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1357 : 06.09.2012. 01:39:53 »
Koliko teorija, ovo ce prevazici Lost :D

Offline prijatel-MKD

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 291
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1358 : 06.09.2012. 02:03:01 »
Koliko teorija, ovo ce prevazici Lost :D
Lost je decja glupost za BB, ne moze se ni pri pogled iz drugoj galaksiji uporedjivati.  :o
« Zadnja izmjena: 06.09.2012. 02:06:20 prijatel-MKD »
0123456789 - Само десет цифри, а толку многу главоболие!!!
© prijatel-MKD

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1359 : 06.09.2012. 02:13:01 »
Koliko teorija, ovo ce prevazici Lost :D
Lost je decja glupost za BB.  :o
+1

@mmmnnn

Spoiler for Hiden:
Zanimljivo je to za Hankovu ženu.

http://www.indiewire.com/article/television/michael-slovis-interview-breaking-bad-director-of-photography#

Uvijek imajte ovaj link kraj sebe, uvijek http://jfturner.co.uk/vault/breaking-bad/  ;D

 rofl rofl rofl rofl rofl
Spoiler for Hiden:

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1360 : 06.09.2012. 09:27:26 »
Spoiler for Hiden:
U stilu BB-a ocekujem da ce Hanku u soku knjiga kliznut na pod izvan radijusa dohvata ruke, ustat ce da je pokupi ali kako su mu hlace spustene spotaknut ce se i udriti glavom o ves masinu gdje ce doci do ostecenja mozdane kore i gubitka neposrednog pamcenja. Dok je u nesvjesti doci ce Walt koji provjerava zasto ga nema, vidit ce knjigu i brze-bolje ce je utopit u solnoj kiselini. Hank se budi a sljedecih par epizoda ce imati onaj osjecaj kad mu je nesto na vrhu jezika ali ne zna sto... A mi cemo ostajat na rubu naslonjaca kroz bezbroj scena uz predobro bolesnu muziku koje nagovjescavaju da bi se mogao sjetit, a sve to dok Walt kalkulira jer nema pojma. U svakom slucaju, vjerujem da nas ocekuju zestoki mind gamesi :D

LOL rofl rofl rofl rofl rofl



Spoiler for Hiden:


 rofl rofl rofl rofl rofl rofl
« Zadnja izmjena: 06.09.2012. 09:29:20 Ammar__ »
I want to belive

Offline Gavri

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 102
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1361 : 06.09.2012. 12:27:28 »
Spoiler for Hiden:
svi ste zaboravili na Waltovu ženu i sestru joj. Nešto mi se čini da će njih dvije odigrati važnu ulogu u raspletu.
Zar mislite da je sestra slučajno kleptomanka?
Bit će tu hank u nezgodnoj situaciji, a mislim da će mu žena biti ključ za spas wallta

Spoiler for Hiden:
Takodje Henk ne zna da se lecio sa W.W prljavim parama, mislim da ce i to imati bitnu ulogu.

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1362 : 06.09.2012. 12:38:39 »
Spoiler for Hiden:
svi ste zaboravili na Waltovu ženu i sestru joj. Nešto mi se čini da će njih dvije odigrati važnu ulogu u raspletu.
Zar mislite da je sestra slučajno kleptomanka?
Bit će tu hank u nezgodnoj situaciji, a mislim da će mu žena biti ključ za spas wallta

Spoiler for Hiden:
Takodje Henk ne zna da se lecio sa W.W prljavim parama, mislim da ce i to imati bitnu ulogu.

Ako ćemo iskreno, Henk je i najveći krivac što je Volt ušao u taj svet pravljenja metamfetamina.
Da ga nije poveo u onu raciju (gde je između ostalog i video Džesija) ko zna šta bi sad bilo i kako bi Volt završio.   ;D
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1363 : 06.09.2012. 19:13:04 »
Spoiler for Hiden:
svi ste zaboravili na Waltovu ženu i sestru joj. Nešto mi se čini da će njih dvije odigrati važnu ulogu u raspletu.
Zar mislite da je sestra slučajno kleptomanka?
Bit će tu hank u nezgodnoj situaciji, a mislim da će mu žena biti ključ za spas wallta

Spoiler for Hiden:
Takodje Henk ne zna da se lecio sa W.W prljavim parama, mislim da ce i to imati bitnu ulogu.

Ako ćemo iskreno, Henk je i najveći krivac što je Volt ušao u taj svet pravljenja metamfetamina.
Da ga nije poveo u onu raciju (gde je između ostalog i video Džesija) ko zna šta bi sad bilo i kako bi Volt završio.   ;D

He he he he... ;D To sam i ja htjeo napisati. Tako su i meni uvijek drugi krivi.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1364 : 06.09.2012. 20:11:03 »
Počeo sam da gledam seriju ispočetka - stigao sam do s02e09 i prosto sam morao da je prokomentarišem, jedna od najboljih epizoda u celoj seriji - to je kad Volt i Džesi odu da kuvaju u onoj pustari, a isprazni im se akumulator. Suze su mi pošle par puta, ima legendarnih scena. rofl rofl rofl rofl

Offline MDI

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 50
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1365 : 07.09.2012. 00:04:08 »
BAH ovo je GOOOD IN SOOOO MANY LEVELS!!! jednostavno najjača serija!! ova zadnja epizoda je  :nindza hvala svima na prijevodima!!  :naklon:
Error user signature option disabled by the Administrator

Offline Hopey

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1366 : 07.09.2012. 00:32:44 »
Počeo sam da gledam seriju ispočetka - stigao sam do s02e09 i prosto sam morao da je prokomentarišem, jedna od najboljih epizoda u celoj seriji - to je kad Volt i Džesi odu da kuvaju u onoj pustari, a isprazni im se akumulator. Suze su mi pošle par puta, ima legendarnih scena. rofl rofl rofl rofl

Tacno tako. Ja mislim da mi je to i dalje omiljena epizoda.

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
« Zadnja izmjena: 07.09.2012. 07:48:41 Posthuman »
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Diesel87

  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1368 : 07.09.2012. 16:59:37 »
Spoiler for Hiden:
Znam da će me mnogi optužiti da nisam pravi fan serije ali se ne mogu sjetiti kako je Volt dobio tu knjigu koja će ga očigledno mnogo koštati  :dash. Da li neko može da me podsjeti ili kaže u kojoj je to epizodi sezone 3 (pretpostavljam) Volter dobio tu knjigu od Gejla i vodio onaj razgovor sa Henkom u autu.
Inače na BB sam se potpuno navukao tek početkom 4 sezone a do tada sam je više gledao da ubijem dosadu u iščekivanju Dextera a sad je obrnuto  ;D

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1369 : 07.09.2012. 22:32:40 »
Spoiler for Hiden:
Znam da će me mnogi optužiti da nisam pravi fan serije ali se ne mogu sjetiti kako je Volt dobio tu knjigu koja će ga očigledno mnogo koštati  :dash. Da li neko može da me podsjeti ili kaže u kojoj je to epizodi sezone 3 (pretpostavljam) Volter dobio tu knjigu od Gejla i vodio onaj razgovor sa Henkom u autu.

Spoiler for Hiden:
Nikad nam nisu prikazali taj trenutak kada Gejl daje Volteru knjigu, već samo Voltera kako je čita, a na gledaocima je bilo da pretpostave da je dobio na poklon od Gejla.  I nisu vodili taj razgovor u autu, već u Henkovoj kući.

Uvek zaboravim da kažem kako bih onoj Lidiji isprskao facu najstrašnije, jebozovna je. Sigurno i vrišti tokom seksa.  :aha:
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline mmmnnn

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 731
  • Spol: Muški
  • Playlife
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1370 : 07.09.2012. 23:20:57 »


Uvek zaboravim da kažem kako bih onoj Lidiji isprskao facu najstrašnije, jebozovna je. Sigurno i vrišti tokom seksa.  :aha:

perverznjače jedan   ;D :facepalm

Offline Johny

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 259
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1371 : 08.09.2012. 03:45:37 »
Spoiler for Hiden:
Znam da će me mnogi optužiti da nisam pravi fan serije ali se ne mogu sjetiti kako je Volt dobio tu knjigu koja će ga očigledno mnogo koštati  :dash . Da li neko može da me podsjeti ili kaže u kojoj je to epizodi sezone 3 (pretpostavljam) Volter dobio tu knjigu od Gejla i vodio onaj razgovor sa Henkom u autu.

Spoiler for Hiden:
Nikad nam nisu prikazali taj trenutak kada Gejl daje Volteru knjigu, već samo Voltera kako je čita, a na gledaocima je bilo da pretpostave da je dobio na poklon od Gejla.  I nisu vodili taj razgovor u autu, već u Henkovoj kući.

Uvek zaboravim da kažem kako bih onoj Lidiji isprskao facu najstrašnije, jebozovna je. Sigurno i vrišti tokom seksa.  :aha:

Da da, dobra je Lidija :aha:

Offline zverkan

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 141
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1372 : 08.09.2012. 03:49:49 »

Offline Derek Trotter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 133
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1373 : 08.09.2012. 21:53:45 »
Odlična serija i fantastična gluma Bryan Cranstona i Dean Norrisa  clapp
"This time next year , we'll be millionaires!"

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1374 : 08.09.2012. 21:56:37 »
Odlična serija i fantastična gluma Bryan Cranstona i Dean Norrisa  clapp

Ma kakav Dean Norris , Aaron Paul zakon :)
Cycling 4 life

Offline zverkan

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 141
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1375 : 09.09.2012. 00:30:01 »
Dosta se govori o prequelu i sequelu BrBa otkad je Vince Giliggan u sali rekao da ce Saul Goodman imati svoje sequel.

Od tada ima brdo anketi oko koga bi voleli da se vrti takva serija. Najvise ljudi pominju Henka i Saula, tu je i sitkom sa Skinny Peteom i Badgerom  ;D, ali ja bih uvek izabrao Gasov jer nas ostavise uskrascene za
Spoiler for Hiden:
sta je on bio u Cileu?

Ocekivao sam najvece moguce tripove od te price, a zasad izgleda kao da je to bila navlakusa za dobro potrosenih pet minuta.

Ali i to sa Saulom bi bio vrh, taman da nam se oduze sto nam ga na kasicicu daju u petoj sezoni.

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1376 : 09.09.2012. 00:45:41 »
Uuuuuffff , svasta se tu moze napraviti... Od napete i uzbudljive price sa Gasom , koja bi bila najslicnija Br Ba , do polu-humoristicne drame sa Solom...Najmanje bi volio gledati nesto o Henku. To bi jako lose bilo. Neki los fazon DEA sa otrcanim americkim forama. Ali Gas , Sol , pa i sitkom onih debila....eeeee to bi bilo vrhunsko , naravno ako bi prava ekipa to odradjivala , ali ne na slavu Br Ba.

Offline anga

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1377 : 10.09.2012. 20:31:34 »
Napokon sam pogledala prvu polovicu sezone, prije toga sam imala ponavljanje gradiva prve četiri.  ;D
Baš me zanima dinamika radnje nakon ovakvog kraja. Osim toga,
Spoiler for Hiden:
nisu se spominjali ni rezultati Walterovog pregleda, kao što je netko već primijetio. Dark horse je spomenuo onu udubinu u držaču za papir, ali nije li na jednom od prijašnjih pregleda Walt bio tamo i udarao šakom po tom držaču, samo ne znam točno kada. Tako da mislim da to nema veze s ovim rezultatima pregleda, možda je to samo kao neki podsjetnik. :ne-zna Ili je to samo u mojoj glavi.  ;D Inače bi bilo pomalo zgodno da mu se rak vrati, on poludi do kraja (ako već nije). Kao i (valjda) svi, očekujem okršaj s Hankom i Jesseom, a nadam se nekakvom dobrom završetku za Jessea koji mi je na kraju najsimpatičniji lik. :D
I naravno, hvala na prijevodima  drinks

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1378 : 10.09.2012. 20:39:48 »
odgledao sezonu 4, zaista odlicno, ja sam odusevljen celokupnom serijom, gluma, ma sve sve je odlicno ;D

ALL HAIL THE KING  ;D
« Zadnja izmjena: 10.09.2012. 20:41:57 alexis »

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1379 : 11.09.2012. 08:51:47 »
a nadam se nekakvom dobrom završetku za Jessea koji mi je na kraju najsimpatičniji lik. :D

Spoiler for Hiden:
Ne znam zašto bi on trebao da ima srećan kraj kad je pucao čoveku u glavu sa metar udaljenosti.
Mislim, lepo je to što je on sada prelomio nešto u glavi i hoće da izađe iz svog tog ludila, ali ne može da se pobegne od prošlosti.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Tags: