Autor Tema: Breaking Bad  (Posjeta: 407658 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1170 : 13.08.2012. 23:21:17 »
postavljen web-dl ali SW mi nesto steka, pa zato unaprijed isprike ukoliko ne bude valjao

edit: moze se pogledati, a sutra cu ispraviti ovih par djelova gdje malo kasni kad reinstaliram SW
« Zadnja izmjena: 14.08.2012. 00:16:08 lijencina »

Offline zverkan

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 141
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1171 : 13.08.2012. 23:22:35 »
Ocekuje se da Pinkman prsne, a ko ne bi prso zbog budale...

Offline Johny

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 259
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1172 : 14.08.2012. 00:09:14 »
Ocekuje se da Pinkman prsne, a ko ne bi prso zbog budale...

Spoiler for Hiden:
Ali čekaj, šta su mogli da urade u toj situaciji? Hajzenbeg bi sigurno isto predložio da ubiju malog, i time bi zauvek izgubio Džesija.

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1173 : 14.08.2012. 00:32:11 »
Hvala za prevode.
Spoiler for Hiden:
Zivot su mi zgadili kad su ubili malog. :zbogom I sta znaci kad majstori nesto prave. Lik klinca je bolje napravljen i objasnjen u 3 minute , nego sto neki objasnjavaju neki lik 5 sezona i opet nista ne naprave. Voznaja razdrndanog motora po pustinji, samoca u tolikom prostransvu nicega , zarobljavanje pauka , prasnjava kaciga.... ma da se najezis... Pu mamu im , sto roknuse klinca  :(

Offline prijatel-MKD

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 291
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1174 : 14.08.2012. 00:34:29 »
Ocekuje se da Pinkman prsne, a ko ne bi prso zbog budale...

Spoiler for Hiden:
Ali čekaj, šta su mogli da urade u toj situaciji? Hajzenbeg bi sigurno isto predložio da ubiju malog, i time bi zauvek izgubio Džesija.
Spoiler for Hiden:

 A sto je bas Jesi bio taj ko je naglasio tipu da nitko ne smije znati, nitko.
0123456789 - Само десет цифри, а толку многу главоболие!!!
© prijatel-MKD

Offline zverkan

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 141
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1175 : 14.08.2012. 00:48:42 »
Ocekuje se da Pinkman prsne, a ko ne bi prso zbog budale...

Spoiler for Hiden:
Ali čekaj, šta su mogli da urade u toj situaciji? Hajzenbeg bi sigurno isto predložio da ubiju malog, i time bi zauvek izgubio Džesija.

Zasto to mislis?

Spoiler for Hiden:
Ubistvo klinca je neopevana glupost. Mali nije mogao da poveze stvari, pokradeni nece shvatiti da su pokradeni, to sto su napravili les pa jos deteta ce izazvati nebrojano vise pitanja nego mali milion stvari koje su mogle da podju po zlu.

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1176 : 14.08.2012. 02:31:52 »
 :o :o :o :o
Kako je Walt postao lopov ali bas  :sef:

Plačkanje voza... :neverovatno: :neverovatno:

Spoiler for Hiden:
Zivot su mi zgadili kad su ubili malog. :zbogom I sta znaci kad majstori nesto prave. Lik klinca je bolje napravljen i objasnjen u 3 minute , nego sto neki objasnjavaju neki lik 5 sezona i opet nista ne naprave. Voznaja razdrndanog motora po pustinji, samoca u tolikom prostransvu nicega , zarobljavanje pauka , prasnjava kaciga.... ma da se najezis... Pu mamu im , sto roknuse klinca  :(
+1

Premoćno...jednostavno..
 ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog
I want to belive

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1177 : 14.08.2012. 02:46:15 »
Genijalna epizoda. Ovako nakon pogledanog možda i najbolja epizoda u čitavoj seriji, ali kad se slegnu dojmovi, vjerojatno ulazi u top 10 BrBa epizoda  :)

Zaboravili ste na
Spoiler for Hiden:
Todda. Zašto? Zato što da on nije bio, Walt bi vjerojatno mislio da se klinca moraju riješiti, ali zadržavao bi ga Jesse i na kraju bi se vjerojatno predomislio. Pogledajte za iduću promo i vidjet ćete kako se Mike ljuti na Todda. Dakle, ovo nije greška ekipe koja radi na seriji već je to LOGIČAN slijed događaja. Da nije bilo Todda, imali bi Jessea i Mike koji bi nagovarali da se ne riješe klinca i Walt bi već nešto smislio. Ovako kad je tu Todd, Walt se spasio i sretan je što ga je imao kraj sebe. Todd je ubačen lik. Na početku je izgledao šlampav i to ubojstvo dobiva na vrijednosti znajući koliko smo ga MI gledatelji podcjenili. Walt će sigurno govoriti u idućoj epizodi da se to trebalo napraviti, ali da nije bilo Todda, do toga ne bi došlo. I nisu prikazali Walterovu facu na kraju, njegovu reakciju. Jedva čekam vidjeti kako je reagirao.

Scena s
Spoiler for Hiden:
Lidijom. Odlično i napeto režirano. Sa Hankom također. A što se tiče Skyler. Rekla je kao da će mu biti partner ako djeca ostanu kod Hanka i njegove žene, ali mislim da je to više test. Nije Skyler glupa. U takvim situacijama je prelukava i za Walta.

Pogledajte ovo  ;D
Spoiler for Hiden:

Dakle, vjerojatno najbolja epizoda u cijeloj seriji i def. ulazi u Hall of Fame top 100 epizoda ikada  8)

Hvala na prijevodu  smileyNO1

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1178 : 14.08.2012. 03:40:51 »
Evo jos malo o 5. epizodi.
Spoiler for Hiden:

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1179 : 14.08.2012. 03:58:29 »
Odlično  clapp

Spoiler for Hiden:
Sad sam se sjetio da je Skajler rekla Waltu kad mu je vidjela da su mu hlače zmazane "zakopavao si leš". Izgleda da će na kraju ipak zakopavati i to klinca. I tarantula na kraju simbolično pokazuje kako NEMA IZLAZA.

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1180 : 14.08.2012. 04:04:31 »
Spoiler for Hiden:
Kako za klinca, tako i za njih. Cim ju je stavio u teglu na pocetku , znao sam da nece biti dobro. Samo sto me za sve njih boli ona stvar , a ovo za klinca me potreslo kao kad zene gledaju Kasandru.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1181 : 14.08.2012. 04:21:12 »
Spoiler for Hiden:
I bit će zanimljivo vidjeti hoće li Todd sad biti stalni lik. Vjerojatno bude jer je ubio klinca i sukob na realiciji Jesse/Todd je vrlo moguć. Waltu sad sve paše. Imao je Todda koji je ubio klinca i s tim se dokazao kao nepromišljena budala (mislim na Todda), ali isto tako se htio dokazati njima da ga prime u tim. Da njega nije bilo, Walt bi se mučio ne samo s odlukom već i Jesseom i Mikeom. Već su glasovali hoće li koknuti Lidiju, a sad bi glasali hoće li ubiti klinca i Walt bi samo bio ZA. To naravno da nije bilo Todda  ;D

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1182 : 14.08.2012. 04:35:33 »
Spoiler for Hiden:
Ne znam sto toliko potencirate da bi Valt bio za. Ja mislim da niko ne bi bio za osim debila koji ga je ubio , a on ne bi ni imao pravo glasa. A po meni bi prije Majk bio za nego Valt. Ko zna kakvo je sranje napravio kad su ga izbacili iz policije. Ustvari kad bolje razmislim niko ne bi bio za ,  i zato je i bio onaj lik u epizodi da se mogu rijesiti malog.A bas me zanima sta je sa roditeljima Majkove unuke. I sigurno ce biti na kraju objasnjenje da se Majk zbog male odao kriminalu da bi namako neke pare za nju (za lijecenje ili da joj obezbjedi buducnost jer je lako moguce da su joj roditelje ubili neki lopovi ili narkomani u nekoj bezazlenoj pljacki pa ih je Majk osvetio i zbog toga i bio izbacen iz policije.)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1183 : 14.08.2012. 04:48:04 »
Spoiler for Hiden:
Valjda dobro pratiš seriju. Mike je veći ubojica od Walta i više je ubio ljudi, ali to je čovjek koji ima neka pravila. Kao samuraj. On je psihopat. Walt s druge strane je drugačiji tip psihopata, psihopat koji ne živi po nekim pravilima. Bacio je sve na kocku i nije mu problem ubiti i klinca. Pogledaj samo što je napravio sa Brockom. Riskirao njegov život. Walt će sad u idućoj epizodi govoriti da je to bilo potrebno, to ubojstvo. Jesse s druge strane će biti totalno sjeban i u depri. Ne trebaš biti šerlok da to skužiš. Imamo 5 sezona sa odlično razrađenim likovima i ako već sad ne znate njihove postupke i kako će ko reagirati, onda uzaludno pratite serije. Zato se čudim nekima ovdje koji kao da su s marsa pali. Nevezano za tvoj post  smileyNO1

Isto tako, ne trebaš biti šerlok da vidiš kako će biti sukoba između Jessea i Walta. 5 sezona - odlično razrađeni likovi. Živiš s njima iz tjedna u tjedan i jednostavno znaš kako će se ko ponašati.  :)

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1184 : 14.08.2012. 05:05:39 »
Spoiler for Hiden:
Kad vec idemo u detalje ,  izmedju Valta i Pinkmena sukob traje od pocetka serije. Od kad ga je Valt pratio u 1. ili 2. epizodi do kuce i nagovarao da krenu u "biznis". Samo ce pred kraj serije taj sukob kulminirati i zavrsiti kako ce zavrsiti.
Valt klinca nikad ne bi mogao ubiti jer o njegovim klincima ima ko da se brine , a svoj zivot ne vrjednuje bas previse (ionako je na samrti) , tako da i zaglavi zatvor nije neki problem , dok o Majkovoj unuci se nema ko brinuti , pa stoga kad bi stavio na vagu malog i nju , roknuo bi klinca. Mada ja i dalje mislim da se o tom odlucivalo da niko ne bi bio za to ,  a posto vec pretpostavljamo sta bi bilo kad bi bilo , ja i dalje mislim da bi u tom slucaju za bio Majk. E sad sto neko subjektivno rasudjuje zbog simpatija prema nekom liku to je vec nesto drugo.
To sa Brokom upravo potvrdjuje moju tvrdnju , jer je Vajt takav hemicar i matematicar ( sto je vise puta pokazano u seriji ) da nema sanse da bi omanu sa dozom u vezi malog Broka.
A sto se sledece epizode tice , naravno da ce Pinkmen biti najsjebaniji jer je i "najmoralniji" lik kroz cijelu seriju. 
« Zadnja izmjena: 14.08.2012. 05:08:46 dark horse »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1185 : 14.08.2012. 05:23:09 »
Spoiler for Hiden:
Simpatičnost uvijek ostavim sa strane. Sukob ne traje od početka. I kad je ubio onu djevojku od jessea, ubio ju je da ga spasi od droge. Tad je još imao morala. Kasnije postaje sve napetije između njih. One njihove svađice na početku nisu pravi sukobi. To je kao kad se frend i ja posvađamo ko će platiti cugu. Nećemo se ubiti zbog toga. Walt je sad čisto zlo. Vince nam daje cijelo vrijeme hintove poput "tic tac", lutka ili kad gleda Scarfacea. Brocka je skoro ubio. Nitko ne bi toliko riskirao. Baš zato što ima djecu je simbolično. Mike je čisti profesionalac/ubojica i to je još jedna simbolika. Što će napraviti lik koji je cijeli život u tome (Mike), a što lik koji je bio obiteljski čovjek prije par godina da bi postao glavni diler i ubojica (Walt). Naravno da će Walt prije puknuti i postati nepredvidiv i čisti luđak. Zato će se Mike u idućoj epizodi buniti protiv toga, a Walt će govoriti da je to bilo potrebno. Hvala Vinceu na svim tim hintovima  clapp

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1186 : 14.08.2012. 05:38:24 »
Spoiler for Hiden:
Sve si upravu osim za 2 stvari. Ne moze se povuci crta i pronaci tacan momenat od kada je krenuo Vajtov i Pinkmenov sukob. Postoji samo tacka erupcije. Oni su bili u sukobu a da nisu ni znali.
Drugo. Uz moje skromno znanje psihologije i nesto vece psihijatrije , da te pitam , kad vec stalno tvrdis sa sigurnoscu , da bi jedan od 2 dokazanih psihopata bio za egzekuciju klinaca , sta je vjerovatnije? Da za ubistvo klinca bude lik koji je cijeli zivot , jedna vrsta ubice (legalne a kasnije ilegalne) i koji ima samo jednu svetu stvar i cilj a, a to je da zastiti unuku koja bez njega ide u dom , ili lik koji je i postao psihopata jer je vec izgubio zivot i "drukanjem" klinca gubi samo slobodu koje ionako ima jos jako malo. Djecu i zenu je vec izgubio. Jedini jos moguci gubitak Vajta je taj, kada bi otisao u zatvor ne bi se mogao pomiriti sa tim da mu djeca saznaju cime se bavio.

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1187 : 14.08.2012. 08:33:50 »
Mene bre najviše zanima šta će Walt Jr. da jede za doručak u sledećoj epizodi.

Moje neke pretpostavke su:

opcija 1: Žitarice sa nemasnim mlekom.
opcija 2: Jaja na oko sa slaninom i čašu đusa.
opcija 3: Prženice i čaj.
opcija 4: Neće ništa jesti jer će se zatvoriti u sobu i gledati WALL-E na blu-rayu po ceo dan.

Ah, da, i Džesi će da kresne Lidiju.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1188 : 14.08.2012. 12:14:11 »
Slazem se s Mulderom,ko prati seriju zna sve njihove reakcije...sto se djece tiče tu je Jesse koji uvijek pošizi...
Sta kažete na sjedecu situaciju..
Spoiler for Hiden:
.Posto Mike nece da nastavi(vidio sam na traileru ),mozda ponude Toddu to mjesto,jer se kao dokazao...Jesse poludi oko toga,i pokusa ga ubiti..Naravano Walt ce ga zausstavit,ali tu dodje do velikog konflikta Walta i Jessija,pa sve propadne
« Zadnja izmjena: 14.08.2012. 12:26:23 Ammar__ »
I want to belive

Offline Mister No

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 232
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1189 : 14.08.2012. 12:20:50 »
Mene bre najviše zanima šta će Walt Jr. da jede za doručak u sledećoj epizodi.

Moje neke pretpostavke su:

opcija 1: Žitarice sa nemasnim mlekom.
opcija 2: Jaja na oko sa slaninom i čašu đusa.
opcija 3: Prženice i čaj.
opcija 4: Neće ništa jesti jer će se zatvoriti u sobu i gledati WALL-E na blu-rayu po ceo dan.

Hahahah :)







Offline prijatel-MKD

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 291
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1190 : 14.08.2012. 13:39:36 »
Odlično  clapp

Spoiler for Hiden:
Sad sam se sjetio da je Skajler rekla Waltu kad mu je vidjela da su mu hlače zmazane "zakopavao si leš". Izgleda da će na kraju ipak zakopavati i to klinca. I tarantula na kraju simbolično pokazuje kako NEMA IZLAZA.

Spoiler for Hiden:
Ako mislis kad je izasao iz kuce da placka voz/vlak, cini mi se da je rekla "Izlazis da pokopas neki les?!".
Skajler u ovu situaciju izrazava prezir (sarkazam i ironija u istom vremenu, Volt i sebe) prema Volt, ona ga sad prezire jer je ubica. Nije imala velike probleme dok je Volt bio samo hemicar koji proizvodi narkotike ali sad kad je ubica na nivo da ubije velike bossove i clanove kartela sve je drugacije u njenoj glavi.
Skajler je verovatno imala zivotnu cilj kao neku porodicnu idilu i slicno a sad kad je na sasvim drugim krajem tog zivotnog sna ...
0123456789 - Само десет цифри, а толку многу главоболие!!!
© prijatel-MKD

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1191 : 14.08.2012. 14:07:14 »
Mene bre najviše zanima šta će Walt Jr. da jede za doručak u sledećoj epizodi.

Moje neke pretpostavke su:

opcija 1: Žitarice sa nemasnim mlekom.
opcija 2: Jaja na oko sa slaninom i čašu đusa.
opcija 3: Prženice i čaj.
opcija 4: Neće ništa jesti jer će se zatvoriti u sobu i gledati WALL-E na blu-rayu po ceo dan.

Ah, da, i Džesi će da kresne Lidiju.

200 dinara na Volija  ;D

Offline Johny

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 259
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1192 : 14.08.2012. 16:03:32 »
@Zverkan i @prijatel-MKD
 
 Pročitajte Mulderove postove, 100% se slažem sa njim ;D

Spoiler for Hiden:
Volt više nije Volt, sad je Hajzenberg potpuni, vidite da je vratio i šešir, njega više ne pokreće motiv zaštite porodice, sada prosto uživa u onome što radi, u trejleru lepo kaže "I'm building an empire". Čak i da ima dovoljno novca, nastavio bi da kuva jer se konačno pronašao u nečemu, gde je potpuno uspešan. Ranije je mislio da je to nauka, hemija, ali sada mu ona služi samo kao alat da bi stvarno vladao tamo gde mu je namenjeno da vlada.

Zbog svega toga mislim da ne bi imao nikakvih problema da rokne malog, osim što bi ušao u veliki sukob s Džesijem, pa i Majkom.

@Posthuman

Lidija će kresnuti Džesija a mali Volt će ostati bez doručka ;D

Offline Sheenter

  • Član
  • ***
  • Postova: 502
  • Spol: Muški
  • Hodajuća reklama za D.I.N.-Duvansku industriju Niš
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1193 : 14.08.2012. 17:30:15 »
Stvarno najbolja epizoda,ne mogu da dočekam sledeću. ;D

Offline Gavri

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 102
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1194 : 15.08.2012. 00:35:29 »
Stvarno ga smoriste za medalju koliko ste napljuvali Volta, a bez njega serije ne bi ni bilo.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1195 : 15.08.2012. 00:59:02 »
Svaka čast na zaključku  clapp

Nitko nije pljuvao njegov lik da je loše napravljen i takve stvari. On je odličan lik, sve to stoji samo smo pljuvali njegove postupke, a ne sami njegov lik u smislu "najlošiji likovi u serijama"

I treba ga pljuvat stalno  clapp

Offline zverkan

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 141
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1196 : 15.08.2012. 04:01:24 »
@Zverkan i @prijatel-MKD
 
 Pročitajte Mulderove postove, 100% se slažem sa njim ;D

Spoiler for Hiden:
Volt više nije Volt, sad je Hajzenberg potpuni, vidite da je vratio i šešir, njega više ne pokreće motiv zaštite porodice, sada prosto uživa u onome što radi, u trejleru lepo kaže "I'm building an empire". Čak i da ima dovoljno novca, nastavio bi da kuva jer se konačno pronašao u nečemu, gde je potpuno uspešan. Ranije je mislio da je to nauka, hemija, ali sada mu ona služi samo kao alat da bi stvarno vladao tamo gde mu je namenjeno da vlada.

Zbog svega toga mislim da ne bi imao nikakvih problema da rokne malog, osim što bi ušao u veliki sukob s Džesijem, pa i Majkom.

Slazem se, Volt se jeste promenio, ali ne bas toliko da je postao potpuno nekontrolisano bice, da je bilo njegovog glasa masinovodje ne bi bili zivi a posao bi se lakse zavrsio. Ja mislim da ima necega u tome da bi i Volt

Spoiler for Hiden:
ubio klinca

jer je cudna njegova reakcija. Lik skoro da nije trepnuo nakon pucnja, a s druge strane nije mu bilo ni najmanje svejedno kada je

Spoiler for Hiden:
gledao kako Dzejn umire.

Opet, ono sto je uradjeno na kraju ove epizode je stvarno glupost jer tako navlace ogromnu paznju na sebe. Lisac Volt to ne bi uradio, a ja ne vidim razlog zasto mu je to trebalo. Zato sto ne mogu da se setim razloga, a ukoliko je tacno da bi Volt uradio ono sto pricate, blizu sam da pomislim kako je prica zbrzana da bi se Volt sto vise prikazao u negativnom svetlu.

Meni je on i dalje uz Gudmana omiljeni lik u  seriji i nadam se da ce se serija izdici iznad kaznjavanja losih momaka i da ce Volt ziv i zdrav pregrmeti kraj, ne samo zbog mog ukusa, jer to bi porusilo i sablone koje BB ne zasluzuje.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1197 : 15.08.2012. 04:59:08 »
Ljudi dzabe palamudite tu 10 strana, kad ce se ionako za 3 nedelje sve saznati. Kako god da su  oni isplanirali i zamislili, gledacemo, a nema razloga da se brinemo, jer nas ni do sada nisu razocarali.

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1198 : 15.08.2012. 08:09:08 »
Ljudi dzabe palamudite tu 10 strana, kad ce se ionako za 3 nedelje sve saznati. Kako god da su  oni isplanirali i zamislili, gledacemo, a nema razloga da se brinemo, jer nas ni do sada nisu razocarali.

Tačno tako. Mene mrzi i da čitam ove postove.
Ipak se zna da je u ovoj seriji najvažniji DORUČAK!
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #1199 : 15.08.2012. 15:05:43 »
@Zverkan i @prijatel-MKD
 
 Pročitajte Mulderove postove, 100% se slažem sa njim ;D

Spoiler for Hiden:
Volt više nije Volt, sad je Hajzenberg potpuni, vidite da je vratio i šešir, njega više ne pokreće motiv zaštite porodice, sada prosto uživa u onome što radi, u trejleru lepo kaže "I'm building an empire". Čak i da ima dovoljno novca, nastavio bi da kuva jer se konačno pronašao u nečemu, gde je potpuno uspešan. Ranije je mislio da je to nauka, hemija, ali sada mu ona služi samo kao alat da bi stvarno vladao tamo gde mu je namenjeno da vlada.

Zbog svega toga mislim da ne bi imao nikakvih problema da rokne malog, osim što bi ušao u veliki sukob s Džesijem, pa i Majkom.
Baš to, kraj je apsolutno logičan zbog
Spoiler for Hiden:
Todda koji se htio dokazati Walteru. Još su mu rekli "bez svjedoka" i to više puta spomenuli. Jednostavno za njega više nema izlaza. Vince nam daje puno hintova koji pokazuju da će Walter na kraju biti sam protiv svih i jedva čekam to vidjeti  clapp

I treba se tu pričati puno puno više o svim tim teorijama. Bravo za one koji pišu o tome  clapp clapp

Tags: