Autor Tema: Breaking Bad  (Posjeta: 407653 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #900 : 09.05.2012. 00:23:53 »
Sad kontam da se prikazuje na „Rozoj“, i to u terminu od 4.00 ujutru (  :facepalm ), posle „Kalifonikacije“, pod nazivom „Čista hemija“.

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #901 : 09.05.2012. 00:37:38 »
Extra termin, najmanje reklama ima u tom periodu.
iShare, noProfit


Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #902 : 09.05.2012. 00:43:03 »
Da, ali najviše podočnjake ujutru.  :)

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #903 : 09.05.2012. 00:45:21 »
Kopirali su termin od Nove, samo ga malo unaprijedili.
 :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #904 : 09.05.2012. 01:00:06 »
Nova će biti ponosna  rofl rofl

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #905 : 09.05.2012. 01:15:53 »
Kada sam davno gledao port. rs, Breaking Bad se prikazivao kod nas u 20 h.

A sad kako vidim, trenutno se prikazuje od 18.30 h. Ali fora je u tome što su to termini na premium kanalu Pinka, pod nazivom Pink Family.

Offline prijatel-MKD

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 291
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #906 : 12.05.2012. 00:59:00 »
Sad kontam da se prikazuje na „Rozoj“, i to u terminu od 4.00 ujutru (  :facepalm ), posle „Kalifonikacije“, pod nazivom „Čista hemija“.
Mislim da termin prikazivanja znatno/visekratno utice na cjenu, a BB je prilicno skupa serija.
0123456789 - Само десет цифри, а толку многу главоболие!!!
© prijatel-MKD

Offline Alisa u zemlji cudaka

  • Novi član
  • *
  • Postova: 23
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #907 : 12.05.2012. 12:32:43 »
Negde prosle godine sam slucajno naletela na BB na Pink Family i to onu epizodu kad ovoj dvojici ode akumulator u onoj pustinji  rofl. Ne secam se tadasnjeg termina ali je bilo neko rano popodne. Mada, taj Pink F. je kao i maticni kanal toliko sredjen i pouzdan da se mozes cela dva dana oslniti na termine :D Nikad nisam uspela da pohvatam nista, a umeju ponekad da iznenade i puste nesto dobro.

Offline mladen11994

  • Novi član
  • *
  • Postova: 38
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #908 : 18.05.2012. 03:48:49 »
Malo kasnim za vama, ali nema veze, serija razbija!
Inace, ukucam:
http://www.bettercallsaul.com/ iz sprdnje, a kad sam video da stvarno postoji stranica, pao sam sa stolice...Kako samo odradjuju sve od detalja... rofl

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #909 : 18.05.2012. 05:07:06 »
Malo kasnim za vama, ali nema veze, serija razbija!
Inace, ukucam:
http://www.bettercallsaul.com/ iz sprdnje, a kad sam video da stvarno postoji stranica, pao sam sa stolice...Kako samo odradjuju sve od detalja... rofl

clapp
Evo sada i ja znam za to ;D

Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline Cvija01

  • Član
  • ***
  • Postova: 803
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #910 : 18.05.2012. 09:17:37 »
AU ;D
Svaka cast za sajt :P

Offline Powerslave

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 367
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #911 : 18.05.2012. 11:15:53 »
E svaka im cast  rofl
Ne znam je li neko postavio ranije,ali ima i Save Walter White :) http://www.savewalterwhite.com/

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #912 : 18.05.2012. 15:13:26 »
To je bas dobra interakcija sa publikom, gde se stvara osecaj da je stvarno. Isto tako i u Prison Breaku je bila ona stranica za ptice gde se bese Skofild i Sukre bili culi u vise navrata.

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #913 : 18.05.2012. 20:58:57 »
Kad će više taj jul, ne mogu da dočekam jbt....  ;D
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline mladen11994

  • Novi član
  • *
  • Postova: 38
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #914 : 18.05.2012. 21:50:54 »
Bar ce imati sta da se gleda u vrelim letnjim danima...
Moja teorija je da ce novi zaplet biti tako sto ce Gusovi ljudi ubiti Jesse-jevu devojku i njenog sina, pa ce ovaj popizdeti i na kraju postati narko boss :sef: bila bi dobra fora :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #915 : 18.05.2012. 21:54:44 »
Ova 5. sezona će se vrititi oko
Spoiler for Hiden:
Jessea i Waltera te njihove borbe. To je zadnja sezona i kako to biva, Jesse će saznati što je sve napravio Walter. Ubio njegovu djevojku misleći time pomoći Jesseu. Otrovao onog klinca. Sve bi to trebao Jesse saznati i to je uvod za ovu 5. sezonu. Walter vs Jesse to jest Walter protiv svih. On sada postaje Scarface kao što je Vince i govorio. Hank će mu biti na vratu, Jesse, žena i Mike ako se pojavi.

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #916 : 18.05.2012. 22:04:34 »
Ova 5. sezona će se vrititi oko
Spoiler for Hiden:
Jessea i Waltera te njihove borbe. To je zadnja sezona i kako to biva, Jesse će saznati što je sve napravio Walter. Ubio njegovu djevojku misleći time pomoći Jesseu. Otrovao onog klinca. Sve bi to trebao Jesse saznati i to je uvod za ovu 5. sezonu. Walter vs Jesse to jest Walter protiv svih. On sada postaje Scarface kao što je Vince i govorio. Hank će mu biti na vratu, Jesse, žena i Mike ako se pojavi.

Auu, a ja mislim da ništa od toga neće biti tako.

Offline Powerslave

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 367
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #917 : 18.05.2012. 22:15:01 »
Spoiler for Hiden:
Mora biti nesto u tom pravcu.Morace zaratiti Jesse i Walter i Hank ce ga napadati 100% I realno je da Walt umre na kraju  :(

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #918 : 18.05.2012. 22:24:54 »
Ova 5. sezona će se vrititi oko
Spoiler for Hiden:
Jessea i Waltera te njihove borbe. To je zadnja sezona i kako to biva, Jesse će saznati što je sve napravio Walter. Ubio njegovu djevojku misleći time pomoći Jesseu. Otrovao onog klinca. Sve bi to trebao Jesse saznati i to je uvod za ovu 5. sezonu. Walter vs Jesse to jest Walter protiv svih. On sada postaje Scarface kao što je Vince i govorio. Hank će mu biti na vratu, Jesse, žena i Mike ako se pojavi.

Auu, a ja mislim da ništa od toga neće biti tako.
Pa to je najverojatnija mogućnost da će tako nešto biti
Spoiler for Hiden:
U 5. sezoni potšo je zadnja mora biti polagano iskapanje tih tajni pred Jesse-em (Jane i Brock). Rijetko koja serija završi sa tajnama, a ovo su ogromne tajne/laži pred drugim glavnim likom. Jesse će saznati to, uvjeren sam. A sad, hoće li se boriti protiv Waltera, sve upućuje da da. I sam Gilligan je dao naznake da će tako biti. Gledaj to kao završni obračun. Hank mora saznati za Waltera i on će ga isto loviti. Bit će zanimljivo  :)

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #919 : 18.05.2012. 23:14:37 »
Spoiler for Hiden:
Ja očekujem da Hank počne da konta stvari, pa će doći nekako do Waltera... i to jedva čekam da vidim, šta će biti kad sazna, da li će odlučno krenuti na njega ili će imati nekakvu dilemu.
Jesse će se garant okrenuti protiv Waltera, mislim da tu nedoumica nema.
Nadam se da će se pojaviti i Mike u celoj priči!
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #920 : 19.05.2012. 00:40:23 »
Spoiler for Hiden:
Poenta je što ja ne mislim da će zaratiti Walter i Jesse. Maltene su se tek i pomirili. Zajedno su ovo sve počeli pa možda zajedno i završe. Za onu djevojku kako je umrla Jesse ne može saznati nikako nego da mu Walter kaže a to se i ne mora desiti.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #921 : 19.05.2012. 00:52:43 »
Spoiler for Hiden:
Morali su napraviti da se pomire, ali logika nam govori da će se oni na kraju boriti jedan protiv drugoga. Naravno, ne mora tako biti, ali ima više naznaka za takav ishod i nadam se tome. Vince je i sam rekao da će Walter na kraju postati Scarface (sam protiv svih) i što više čitam i analiziram svaku epizodu, scenu, shvaćam da je velika vjerojatnost da će tako biti  ;D jebiga, sucker sam za analiziranjem i toliko sam našao skrivene simbolike koje upućuju na njihov rat. Ono što je sigurno je da će Hank saznati za Waltera  :) cijela zadnja sezona trebala bi se koncentrirati na tu transformaciju lika Waltera, u konačnici ga i suočiti sa svim posljedicama iste. Iz svih onih nadjebavanja s Hankom kristalno se jasno vidi da Walt (preciznije, ta njegova mračna strana) očajnicki želi da svijet sazna za pravi Heisenbergov identitet, upravo zbog tog "kompleksnog karaktera koji žudi za moći zbog života provedenog u frustracijama, podbacivanju i kompleksima". Walter vs Hank/DEA je mislim svima nama očito da će se desiti i ne zaboravimo da iza kompletne Gusove operacije stoji neki opaki njemački konglomerat. I zanima što će se desiti s Mikeom.

Stvarno ne mogu dočekat da počne makar moram priznat da mi je bilo teže čekat kad je završila 3. sezona i onih duuuuugih godinu dana   ;D


Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #922 : 19.05.2012. 18:26:04 »
U kome mjesecu ono kreće?
I meni je mnogo lakše čekat sada nego poslije treće sezone, ono se činilo predugo.

Offline prijatel-MKD

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 291
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #923 : 19.05.2012. 23:37:30 »
Breaking Bad S05E01 TBA 57 days to go Mon 2012-07-16  04:00
0123456789 - Само десет цифри, а толку многу главоболие!!!
© prijatel-MKD

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #924 : 20.05.2012. 01:05:08 »
Još 56 dana

Offline Parazit

  • MasterBlaster
  • Član
  • ***
  • Postova: 709
  • Spol: Muški
  • Živio!
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #925 : 20.05.2012. 11:46:03 »
Dva miseca ranije od početka, počelo se zagrijavat na forumu.
Rasprave, komentari ...
Najiščekivanija premijera 2012.

Offline prijatel-MKD

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 291
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #926 : 20.05.2012. 15:29:37 »
I meni je mnogo lakše čekat sada nego poslije treće sezone, ono se činilo predugo.

Bice da zvuci pomalo cudno i extremno, ali ako sam trebao napusititi ovaj svjet dok sam cekao pocetak sezonu 4, jednu od stavri za koje bi zalio bi bila sto necu moci dogledati do kraja ovo remek delo!  :ceska:
 
Stvarno, jedino za BB i House sam imao takav osecaj iscekivanja i unapred "pretpostavljao/razmisljao" sta ce nadalje biti, sve ostalo sam pogledao i gledam x10 ladnokrvnije.
Ubijala me je drama u pocetku, sezona 1, bilo je stvarno dosano gledati dok su pocetno pretstavljali likove ali bas to dugo trajanje zapleta je pretstavilo ne samo likove vec njihove karaktere.  clapp
Pa kasnije kad su imali inserte od kasnije epizode na pocetku, jao koliko su samo te kratke inserte sa okom u bazentu vukli da pretpostavljas sta ce biti i kako...
Ako sad neko tek pocne gledati sve odjednom i zna da ima 5 sezone, jednostavno izgubit ce puno od osecaj ocekivanja. 
 
Neko je napisao komentar pre neki dan, ne secam se bas ko je to bio, da je ovo serija u kojoj navija za one za koje zapravo realno ne treba navijati.
+1 Sasvim ista situacija.  :facepalm
« Zadnja izmjena: 20.05.2012. 21:05:10 prijatel-MKD »
0123456789 - Само десет цифри, а толку многу главоболие!!!
© prijatel-MKD

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #927 : 20.05.2012. 18:00:29 »
Biće to prava paklena nedelja u julu, 16. premijera pete sezone BrBa, a 20. jula THE DARK KNIGHT RISES.  :)
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline mladen11994

  • Novi član
  • *
  • Postova: 38
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #928 : 21.05.2012. 02:10:37 »
posthuman, respect...slazem se u potpunosti sto se tice izbora serije/filma...Ono sto mi se takodje svidja je da serija nije za one povrsne likove koji gledaju npr vampire diaries (necu nikog da vredjam, ali to je neko moje misljenje), tako da joj daje dodatnu draz...A stvarno, kod nas na balkanu je tesko da se uopste cuje za breaking bad, ja sam sasvim slucajno naisao na imdb-u i privukao me trailer :D
P.S.
Spoiler for Hiden:
ja na kraju nisam skontao skroz foru za ono oko...sta ono simbolizuje i zasto je toliko bitno walteru?

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #929 : 21.05.2012. 02:38:15 »
posthuman, respect...slazem se u potpunosti sto se tice izbora serije/filma...Ono sto mi se takodje svidja je da serija nije za one povrsne likove koji gledaju npr vampire diaries (necu nikog da vredjam, ali to je neko moje misljenje), tako da joj daje dodatnu draz...A stvarno, kod nas na balkanu je tesko da se uopste cuje za breaking bad, ja sam sasvim slucajno naisao na imdb-u i privukao me trailer :D
P.S.
Spoiler for Hiden:
ja na kraju nisam skontao skroz foru za ono oko...sta ono simbolizuje i zasto je toliko bitno walteru?
Ček, ti zbilja misliš da nema ljudi koji gledaju i breaking bad i tvd? Ja gledam i jedno i drugo  ;D mislim da Omar isto gleda i još neki. Stvar je u tome da ako netko gleda te "lake", "mozak na pašu" serije ne znači da je površan. Ili jesi ili nisi serijofil, tako jednostavno  :)

« Zadnja izmjena: 21.05.2012. 03:13:34 Mulder »

Tags: