Autor Tema: Breaking Bad  (Posjeta: 407652 )

0 članova i 3 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #810 : 15.10.2011. 22:20:09 »
Scena iz prve epizode četvrte sezone.....poznato, ha? ;)

Spoiler for Hiden:
Gejlov stan




Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #811 : 15.10.2011. 23:06:15 »
Za one koji su pogledali 4. sezonu,
a razumiju engleski manje-više:
intervju sa Vinceom Gilliganom.

amctv.com: Breaking Bad - Vince Gilligan interview

Meni je bilo vrlo zanimljivo.

Offline elys

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 277
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #812 : 16.10.2011. 00:16:16 »
Kako je meni bilo cudno kad neko mi prica nesto na zadnje zvucnike a nemam pojma ko je, u neki trenutak sam hteo da ustanem i izadjem napolje da vidim da nije dosao neko jer ne vidim nikog a neko prica josuvek, kad ono bakica zove Hello, Hi rofl rofl
Hahaha i meni isto,sekund je falio da ne spustim i da vidim jel me to neko zajebava :P

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #813 : 17.10.2011. 12:07:59 »
Odgledao 4. sezonu...Hmm, po vašim komentarima, možda sam očekivao previše....Meni je sezona dobra, nije baš genijalna, savršena kako ste ju vi opisivali....Počelo je jako sporo, do prvih 6 nastavaka praktički se ništa nije događalo...Onda se od 6-tog nastavka radnja malo ubrzala, ali po meni opet to nije bilo to....Ne znam...Finale je po meni bilo opet dobro, ništa više od toga...Netko je rekao da se ova sezona može mjeriti s 4-tom sezonom Dextera, po meni to ne stoji....Dexter 4. sezona je ipak vrh vrhova, teško će ju netko moći baciti s trona..A ova sezona BB je daleko od toga da ju baci s trona.... Ono što bi pohvalio je gluma, stvarno savršena gluma glavnih likova ali i sporednih...Ali tako je bilo i u prethodne 3 sezone...U ovoj me sezoni malo toga iznenadilo, skoro sam sve predvidio..Nije bio nikakav događaj koji bi me šokirao, a takvih stvari je bilo dosta u prethodnim sezonama.....Uglavnom dobra sezona, ništa više od toga...

Borna hvala na prijevodima, vrhunski su... clapp clapp clapp

Lijencina hvala na sinkronizacijama za 720 web clapp

Offline vrd

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 396
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #814 : 17.10.2011. 12:28:39 »
Svako ima svoje gušte. Meni je BB odličan, čak i nastavci u kojima se "ništa" ne događa, npr. prvi koji mi padana pamet je onaj s muhom.
S Dexerom ne mogu uspoređivati jer ga nisam gledao (što ne znači da neću). Nadam se da će nastaviti i dalje u ovom stilu kao do sada i da će fino zaokružiti priču.

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #815 : 17.10.2011. 12:40:53 »
Odgledao 4. sezonu...Hmm, po vašim komentarima, možda sam očekivao previše....Meni je sezona dobra, nije baš genijalna, savršena kako ste ju vi opisivali....Počelo je jako sporo, do prvih 6 nastavaka praktički se ništa nije događalo...Onda se od 6-tog nastavka radnja malo ubrzala, ali po meni opet to nije bilo to....Ne znam...Finale je po meni bilo opet dobro, ništa više od toga...Netko je rekao da se ova sezona može mjeriti s 4-tom sezonom Dextera, po meni to ne stoji....Dexter 4. sezona je ipak vrh vrhova, teško će ju netko moći baciti s trona..A ova sezona BB je daleko od toga da ju baci s trona.... Ono što bi pohvalio je gluma, stvarno savršena gluma glavnih likova ali i sporednih...Ali tako je bilo i u prethodne 3 sezone...U ovoj me sezoni malo toga iznenadilo, skoro sam sve predvidio..Nije bio nikakav događaj koji bi me šokirao, a takvih stvari je bilo dosta u prethodnim sezonama.....Uglavnom dobra sezona, ništa više od toga...

Borna hvala na prijevodima, vrhunski su... clapp clapp clapp

Lijencina hvala na sinkronizacijama za 720 web clapp

Kad ti je Dexter odlicna serija ne treba ni ocekivati da ti ovo bude extra  :-\

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #816 : 17.10.2011. 12:47:59 »
Kad ti je Dexter odlicna serija ne treba ni ocekivati da ti ovo bude extra  :-\

Zašto to misliš?

Pa meni je BB extra serija...Obožavam ovu seriju..Ja sam veliki Breaking Bad fan....Sve su mi sezone odlične...Samo kažem da mi je ova 4 sezona dobra, ništa više od toga..Nisam rekao da me razočarala... Čitao sam vaše komentare kako ste oduševljeni pa sam valjda previše očekivao, nemam pojma...Serija je jako kvalitetna, sve 4. sezone...Ali po meni su bolje prethodne sezone od ove 4-te...

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #817 : 17.10.2011. 12:48:12 »
Sve je to do subjektivnog ukusa. BB je jedna od retkih serija kojoj kvalitet nije opadao kako su prolazile sezone, čak je postajala sve bolja.
Ne bih se složio da se u prvih 6 epizoda 4.sez nije ništa bitno dešavalo. Te epizode su bile bitne zbog razrade nekih sporednih likova, da se produbi priča i stvori osnova za naredne ep.

Koliko sam video po netu, većina ljudi je prezadovoljna četvrtom sezonom, čak je seriji ocena na imdb-u skočila na 9.4
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline elys

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 277
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #818 : 17.10.2011. 12:49:34 »
Dexter je najbolja serija...
Breaking Bad je najbolja serija...
Ali ne razumijem kakve veze imaju jedna sa drugom??
I ne shvatam kako se tolerisu stalne "uvrede" pojedinih clanova prema stavovima i misljenjima drugih.Svako ima pravo na svoje misljenje,receno hiljadu puta,i opet neki glumci se tu nadju..ma ustvarni zaboli me neka stvar...

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #819 : 17.10.2011. 12:54:43 »
Nemojte upoređivati serije. Posebno ove dvije. Bilo je sličnih poređenja u drugim temama i nije se dobro završilo.

Outside, mislim da bi imao drugačiji utisak da si gledao svake sedmice po jednu epizodu nego više odjednom.
Ali nema potrebe da te sad neko ubjeđuje da je bolja 4. sezona nego što se tebi svidjela. Ti si samo rekao svoje mišljenje i to je  smileyNO1

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #820 : 17.10.2011. 13:03:39 »
Nemojte upoređivati serije. Posebno ove dvije. Bilo je sličnih poređenja u drugim temama i nije se dobro završilo.

Outside, mislim da bi imao drugačiji utisak da si gledao svake sedmice po jednu epizodu nego više odjednom.
Ali nema potrebe da te sad neko ubjeđuje da je bolja 4. sezona nego što se tebi svidjela. Ti si samo rekao svoje mišljenje i to je  smileyNO1

Ma to sam bezveze napisao, jer sam pročitao nečiji post da se BB 4. sezona može nositi s Dexterovom 4. sezonom...Možda sam zato previše očekivao....Ali nema smisla uspoređivati te dvije serije, koje su potpuno različitite....Ali obje su jako kvalitetne i obožavam ih... smileyNO1

Moguće da je to razlog...Trebao bi početi gledati jednom tjedno...Moram se nekako natjerati ;D

Dobra je ova 4-ta sezona bila, puno se pazilo na detalje, gluma je bila savršena...Ali moram priznati da mi je najviše falio onaj
Spoiler for Hiden:
stari odnos Waltera i Jesse...Kad su bili u dobrim odnosima, još amateri...Taj mi je odnos bio jako zanimljiv i smiješan
i baš mi je falio kroz cijelu ovu sezonu..Vjerojatno su mi zato bolje prethodne sezone...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #821 : 17.10.2011. 15:11:30 »
Meni je Dexter samo dobra serija, kvalitet pada kod Dextera i zato mi nije ni blizu Breaking Badu  :)
« Zadnja izmjena: 17.10.2011. 15:22:51 Mulder »

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #822 : 17.10.2011. 15:35:51 »
Dexter je najbolja serija...
Breaking Bad je najbolja serija...
Ali ne razumijem kakve veze imaju jedna sa drugom??
I ne shvatam kako se tolerisu stalne "uvrede" pojedinih clanova prema stavovima i misljenjima drugih.Svako ima pravo na svoje misljenje,receno hiljadu puta,i opet neki glumci se tu nadju..ma ustvarni zaboli me neka stvar...

Eto, puno me vole pa me tolerisu, ili me mozda ne tolerisu jer sam samo iznao svoje misljenje  ???
Posthuman je lepo objasnio nekoliko postova iznad.  Smajlicvece

Offline elys

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 277
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #823 : 17.10.2011. 16:06:43 »
Pa po svemu vidjenom te mnogo vole,jer ti jednostavno ne prihvatas misljenje koje se ne slaze sa tvojim(dosta puta vidjeno).Nikako ne mozes da zaobiđes i ignorises,nego moras da ulazis u raspravu,i to na nekulturan nacin(ne vrijedjam tvoje ponjasanje,kulturu ili odgoj,ni u kom slucaju nisam na to isao),nego ti kazem da se sve tvoje rasprave svode na potcjenjivanje tuđeg misljenja i u dosta slucajeva na ruzan nacin dokazujes da nego drugi ima los ukus.Sa Posthumanom se slazem u potpunosti,i to si mogao da vidis i iz mog posta,samo sto je to PH jednostavnije i ljepse objasnio.Sad ces ti reci kako nikoga nisi htio da uvrijedis,ali vrati se na svoj post pa vidi kako si se ponio prema Outisideu,svakako ce admini i obrisati moj post,ali eto iz svega prilozenog mnogo te vole.. Smajlicvece Smajlicvece

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #824 : 17.10.2011. 16:07:10 »
Kakva scena kad Gas izlazi iz one sobe u domu... Definitivno među 5 najboljih u seriji.
Fantastično finale, fantastična sezona, fantastična serija, fantastični prevodi, sve za 10. smileyNO1

Offline Rkoma

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #825 : 19.10.2011. 10:43:58 »
Svidja mi se serija mnogo!
Kompletno je odlicna. Lagana je za pracenje, prica u glavnom ide sporo, a pri tom, drzi paznju. Ne bih savetovao da se gleda vise od 2-3 epizode za redom. Najbolja mera bi bila 2 epizode pogledati dnevno, uvece pred spavanje :)

Jedina zamerkica je, to sto je humor iz prve sezone, prakticno nestao dalje u seriji...
Inace taj humor s pocetka, mi se bas svideo.

Offline Commandos

  • Novi član
  • *
  • Postova: 5
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #826 : 21.10.2011. 12:12:56 »
pogleda do 7 epizode 3. sezone prodobra serija i gluma , inace da taj humor je nesta iz prve sezone sto im je minus. Koliko znam najavljeno je 16 epizoda novih jos ?

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #827 : 21.10.2011. 12:19:10 »
Koliko znam najavljeno je 16 epizoda novih jos ?

Da, još 16 novih epizoda koje će biti podeljene u dve sezone. Svaka po osam ep.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #828 : 21.10.2011. 12:54:19 »
Koliko znam najavljeno je 16 epizoda novih jos ?

Da, još 16 novih epizoda koje će biti podeljene u dve sezone. Svaka po osam ep.
Mislim da će biti samo još 5. sezona sa tih 16 epizoda

Offline mijau

  • I ain't what I call bovvered.
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 6682
  • Spol: Muški
  • I dislike so many things... and people.
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #829 : 21.10.2011. 14:01:46 »
Da preciziramo, posljednja peta sezona sadržavat će 16 epizoda a bit će prikazana u dvije polusezone od po osam epizoda, kako je to popularno sada s kabelskim serijama. E, sad, kad dođe vrijeme za izlazak, vidjet ćemo hoće li Scena obje polusezone označiti kao petu, ili kao petu i šestu. Ali o tom potom.
 :)
Laugh loudly, laugh often, and most important, laugh at yourself.
                  
La gente giudica e non sa neanche lei perché

Offline stipest

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 790
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #830 : 21.10.2011. 21:18:22 »
Ja sam jednostavno oduševljen sa ovom sezonom.Sve mi se nekako poklopilo.Priča ,atmosfera,realnost,gluma(ali baš komplentna ekipa s tim da je Jasse zaslužio Emmy-a za ulogu)  i za konačni užitak fenomenalni prevod(možda samo fali prevod grma na kraju,da se skuži poanta).Iako ima još jedna sezona od 16 ep ili 2 po 8 strah me da je ovo nekako biila kulminacija serije.Meni je i Dexter odličan(malo ima likova ćija gluma nije na visini-sestra),ali nikad ne bih uspoređivao ove dvije serije,iako moram reći da me ova sezona BB prikovala za tv tako da sam čak znao dnevno pogledati i 3 epizode,a to mi se stvarno ne dešava.

Offline petko

  • Shpadoinkle!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5319
  • Spol: Muški
  • Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #831 : 09.11.2011. 15:09:53 »
Odlična sezona, baš sam je slatko odgledao ;D




I refuse to prove that I exist, says God…
…for proof denies faith, and without faith I am nothing.
Douglas Adams
       

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #832 : 09.11.2011. 16:11:52 »
Ja sam stigao do 6. epizode 4. sezone i sviđa mi se kako se nastavlja tok serije. b0rn4 hvala na prevodima i ljenčino na syncovima za WEB-DL.

Offline petko

  • Shpadoinkle!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5319
  • Spol: Muški
  • Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #833 : 09.11.2011. 21:55:35 »
b0rn4 hvala na prevodima i ljenčino na syncovima za WEB-DL.

E, vala sam baš mogao i ovoga da se setim  u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee

Hvala vam narode  Smajlicvece




I refuse to prove that I exist, says God…
…for proof denies faith, and without faith I am nothing.
Douglas Adams
       

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #834 : 16.11.2011. 16:15:37 »
Jebeno dobar kraj 4. sezone! :)

Spoiler for Hiden:
Kao što su i svi rekli, ovde su mogli da završe sa serijom. Stvarno lepo izgleda kraj. Jedina scena u poslednjoj epizodi gde sam se zbunio je kada je bila eksplozija u staračkom domu i kada Gas izlazi iz sobe  :o, pomislio sam da je Terminator rofl

Offline Parazit

  • MasterBlaster
  • Član
  • ***
  • Postova: 709
  • Spol: Muški
  • Živio!
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #835 : 16.11.2011. 17:40:34 »
Naiđoh na nekakve sličice:


Ima još: http://jonnyetc.prosite.com/18213/home
« Zadnja izmjena: 16.11.2011. 17:42:15 Parazit »

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #836 : 18.11.2011. 21:17:34 »
Konacno pogledao i ja ovo... ;D
Prve dve sezone sam se bas mucio sa gledanjem, 3. je bila bolja, ali 4. sezona razvaljuje.  clapp clapp
Ne mogu da kazem da sam nesto preterano odusevljen serijom, uglavnom zbog tog pocetka, ali gluma je perfektna, ne moze bolje od ovoga.  clapp clapp

Spoiler for Hiden:
Walter najjaci lik, mada me je u 4. sezoni dok je bio paranoican da ce ga Gus ubiti jako nervirao...ali na kraju sta reci za preokret  ti_si_Bog ti_si_Bog

Zao mi je Gusa jer je licno meni mnogo poboljsao seriju...a i mislio sam da ima neka bitna pozadina oko toga zasto mu nema traga u Cileu...al jbg.  :-\

Kontam da ce u sledecoj sezoni Hank poceti da povezuje Waltera sa ovm dogadjajima, posto je to poslednja sezona...a i bas me zanima da li ce Mike reagovati zbog Gusa, kad se vrati iz Meksika.

I eto sad se i ja navukao na seriju i jedva cekam nove epizode.  u_jeeeeeeeeee ;D
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #837 : 18.11.2011. 21:27:39 »
Baš sam za tebe mislio kako ćeš biti oduševljen sa cijelom serijom, svim sezonama kad ono, nisi  :( šalim se  ;D mislio sam da si već pogledao, pokušao sam i ja ostaviti cijelu sezonu pa sve u jednom komadu pogledat, ali nisam imao šanse  ;D

5. sezona
Spoiler for Hiden:
sigurno, to je zadnj sezona pa će Walter ići sam protiv svih. Mislim da je to neizbježno jer će sve doći na naplatu. Jesse protiv Walta, Hank protiv Walta. Mike? On me najviše zanima, na koju će se stranu odlučiti jer moguće je da stane u obranu Jessea jer ga je nekako zavolio već. To smo vidjeli kroz čitavu 4. sezonu u par trenutaka u kojima se nije slagao sa Gusom, ali mu to nije rekao. Nije ni trebao, njegovi izrazi lica su sve govorili  :)

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #838 : 18.11.2011. 21:50:20 »
E pa jbg, ne moze bas sve da me obori s nogu ;D ;D
Jako su mi tesko isle prve dve sezone, previse sporo mi je bilo, cak i za moj ukus.  u_jeeeeeeeeee
I za 2 sezone mi je trebalo pa mozda 3 meseca.  :-[
Pre 2 nedelje sam poceo 3. i tu je krenulo na bolje i to dosta...a 4. sezonu sam odgledao za 2. dana, ja bih rekao jedna od najboljih sezona svih serija koje sam pogledao( a sad je to vec poprilican broj  ;D).
I evo sad sam se bas zarazio.  ;D ;D

Spoiler for Hiden:
Kontam i ja da ce Walt biti sam protiv svih...pogotovo jer mislim da Jesse zna da je on otrovao klinca...ili ce skontati.
Mike je mislim najveca misterija, jer moze da stane na stranu Jessea, moze da sveti Gusa, a mozda i ne bude vise bitan uopste.

Ali nekako mi se tih poslednjih nekoliko epizoda non-stop vrtelo po glavi da Hank oseca da nesto nije u redu sa Waltom, ali da i dalje ima u glavi kako Walt nije sposoban za to...mislim da samo jednom kad bi video da Walt nije nevinasce, povezao bi neke stvari.

Bas me zanima ko te najvise nervira u seriji? Posto ja Skyler ne mogu da smislim...ne mogu da ti opisem koliko mi ide na zivce... >:dj >:(
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Breaking Bad
« Odgovor #839 : 19.11.2011. 00:34:27 »
Spoiler for Hiden:
Da, Hank sumnja, ali jednostavno se boji sam sebi priznat da je to Walt. A i kad će saznat, a saznat će, biti će šokiran. Jedva čekam to vidjet. Ko mi je najgori/najantipatičniji lik? Ma Skyler  ;D  >:dj stvarno je žena iritantna, podmukla. Svi ostali su mi jako dobri/odlični napravljeni likovi.  :)

Tags: